Opinie o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Defensor Security sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Defensor Security sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Dobosz

Jaro ma rację po co w takim razie głupoty pisać

Jaro

Te pociąg z pospiesznym to ty się chyba zderzyłes albo z dyrekcji jestes i głupa palisz paczki data tak jak tak to niby kiedy ??? Wesoły Romku

K.L.

potwierdzam negatywy na temat tej firmy od nikogo nie słyszałem nigdy nic dobrego

Waldek Wałcz

Osobiscie to juz do tej firmy nie chciałbym trafić z powrotem naprawdę nic ciekawego

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jacok

Nie polecam

EK.

Dobry jesteś Persona pozabierała im obiekty bo była lipa !!! Kto niby by chciał się tu zatrudnić przestań bujać facet rety ale dno !!!

Szef

Kantorowsi to był pijak i dostał kopa w d...e od firmy len i kłamczuch

Aron

Znałem go tragedia i dno !!!

Kantorowski L.

Ta firma to jedno wielkie NIEPOROZUMIENIE TRAGEDIA TRAGEDIA UNIKAĆ NIKLOMU JEJ NIE POLECAM KICHA I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeszcze pracownik

poczytałem opinie i niektóre są trafne a niektóre to moim zdaniem piszą ludzie którzy za alkohol zostali wywaleni albo za nie przychodzenie na obiekt i wymyślanie cały czas problemów. Ja pracuję na obiekcie już 2 lata - prawdą jest że godziny nie zgadzają się ale też nie jest to niczyja wina jak tylko kolegów i sam kiedyś zmieniłem grafik ( inaczej ze zminnikiem się umawiałem ) i wyjaśniania było dużo - ja to rozumiem. Kaara 200 zł za nie przyjście ok dużo - więc u Nas jest zasada - jak nie dam rady przyjść to zamieniam się z kolega i daje znać kierownikowi i jest ok. Ciuchy mogli by wymienić bo są zniszczone - kilka razy prosiłem o wymianę i suię doprosiłem ale prawda jest taka że nie dba się o nie i wyglądają jak wyglądają - Jeszcze ani razu nikt nie dostał kary za ciuchy. A i jeszcze jedno - pracowałem na kilku dodatkach na obiektach od "Rocky" i to prawda ciężkie obiekty ale ja tam dostałem 6,00 i jak pogadałem z kierownikiem to 6,5 na zastępstwie. Wiec nie wiem. Stawkę mam 6,00 tak jak rozmawiałem na pierwszym spotkaniu tak jest do dziasiaj i jest w sumie ok. Nie ma co marudzić. A wypłata zawsze w terminie do 20 a i na święta nawet wcześniej dają zaliczki. W sumie idzie się dogadać . Ale prawde mówiąc tak jest wszędzie!!!

buba
@jeszcze pracownik

dokładnie. Idzie się ugadać na każdy temat. jest oki jak na warunki wolę Defensora niż inny badziew!

Rocky

Uwaga ostrzegam bardzo poważnie przed tą firmą, a w szczególności przed obiektami takimi jak Idzikowskiego, Bonifacego,Egejska. Niska stawka od 5.50 - 6.00 wiecznie brakuje im ludzi,kierownicy to nieudacznicy nie potrafiący nic załatwić i trzęsący (usunięte przez administratora) przed prezesem. Ludzie chodzą w podartych kurtkach na obiektach,spodnie brązowe od słońca i żeby wymienili na nowe trzeba trzy miesiące prosić. Kary strasznie wysokie a wypowiedzenie na umowę zlecenia u nich jest z dziesięciodniowym wypowiedzeniem za każdy dzień nie przyjścia do pracy karzą po 200 zł.Na w/w obiektach nie ma solidarności jeden na drugiego kabluję, a bym zapomniał przez dwa lata jak pracowałem to z pięć razy mi się wypłata nie zgadzała a żeby wszystko wyjaśnić i żeby przeleli zaległe należności to graniczy z cudem raz czekałem trzy miesiące aż w końcu sam pofatygowałem się do biura. Jeszcze raz ostrzegam wszystkich przed nie uczciwością pracodawców.

Pan

Witam jak wyglada praca na Hotelu hilton może ktoś tam na tym obiekcie pracuje

Buba

POWIEM TAK: ROBIĘ PRAWIE 4 LATA W DEFENSORZE. I WIERZE CIE MI LUB NIE, ALE JAK BY BYŁO ŹLE TO BYM NIE ROBIŁ. OCZYWIŚCIE PIJACZKI, ŚPIOCHY ITP. ZASKROŃCE OBIEKTOWE BĘDĄ PŁAKAĆ OCZYWIŚCIE. ALE SĄ KIEROWNICY NA POZIOMIE, PODCHODZĄCY INDYWIDUALNIE DO PRACOWNIKA. KASA TERMINOWA 100% JAK 20-STY WYPADA W NIEDZIELĘ, PŁACĄ 18-TEGO W PIĄTEK. JA POLECAM. BO ROBIĘ TYLKO TO CO DO MNIE NALEŻY I WYWIĄZUJĘ SIĘ Z UMOWY! NIBY NIC A JUŻ 4 LATA PUKA DO DRZWI :)

GLOCK 17
@Buba

POTWIERDZAM

s.d.k

Hej, są różne obiekty, umowa to przeważanie zlecenie, stawki to 5, 50 - 6 zł za godzinę. Godzin do wystukania jest 240 co do zasady. Ja pracowałem na eleganckim osiedlu. Trudno tak ogólnie opisywać. Jak widzisz nie ma tu nic nadzwyczajnego, ale, no właśnie ale robi różnicę - w Defensorze nie ma chamstwa, nie ma na niego przyzwolenia, jest nadzór nad pracownikami, agresorów, którzy bez powodu warczą do kolegów ze służby, wywala się na zbite dżajdżury. Nie ma polowania na siłę na kary i nie kombinują i nie oszukują tak jak robi to większość.

s.d.k.

POLECAM !!!!!!!!!!!!

s.d.k.

Hej, tak, pracowałem i powiem, że na warszawskim rynku i przy chorej konkurencji i wygryzaniu się przez firmy jedna drugą, co odbija się na stawkach i pracownikach, to Defensor jest najlepszą, firmą ochroniarską, jaką znam. Podkreślam-w porównaniu. Dziś za nic bym nie wrócił na ochronę bo za takie stawki i przy tylu godzinach do wyrobienia, uważam, że nie powinno się brać tych warunków. Niestety los się różnie układa i wtedy wchodzi się w ochronę. I powiem tak: kasa zawsze na czas, inspektor nie poluje za byle co, mundury nowe i estetyczne. Oki, oki, kurtki obiektowe wspólne i zajeżdzają beczką. Moje zdanie to : Defensor - to firma, której można zaufać. POLECAM !!!!!!!!!

kanaletto

Może obawiają się, że facet po 50 sobie nie poradzi z młodym agresywnym łebkiem, to i by zapewnić dobry poziom swoich usług biorą osoby sprawne fizycznie. Jak dla mnie to w wieku 50+ ma się szanse znaleźć prace także w innej branży, zależy co się umie i co robiło. W ogóle polecacie obecnie prace w defensor?

TaK TaK
@kanaletto

O matko ucha cha oj tak oj tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

goro

Do prezesów firmy Defensor Security ! Jestem ciekaw czy strzelający z ucha pracownicy mają w tej firmie większe przywileje od rzetelnych pracowników którzy nie kapują kolegów tych co kapuja , a sami robią co chcą na obiektach ? Szanowni prezesi firmy ! Pytam się was ! Czy ktoś kontroluje dzienne wydruki z obchodów na obiektach ? To ja wam mówię że jest kilka obiektów gdzie kierownicy mają to w (usunięte przez administratora) a zmiany walą w bambuko w obchodach a nawet jedni pracownicy i kierownicy kryją się na wzajem ze niby ochroniarz jest na zmianie całe 24 godziny a go fizycznie nie ma ! I wiem ze ci ochroniarze mają więcej płacone na godzinę niż inni żetelnie pracujący panowie którzy nie walą w bambuko ! Pozdrawiam

Jacek

Jak wszędzie - tylko w ochronie jeszcze gorzej !!! Dopóki się nie zorganizujecie przeciwko wyzyskowi za grosze zawsze będziecie zapychać po 2,5 etatu aby nie umrzeć z głodu a jedyna rozrywką po pracy będzie chwila snu. O wakacjach , urlopie - zapomnieć.A niektórzy piszą , że 6 - 7 złotych za godz. to dobrze. Żenada Panowie !!!

xxx

pracuję od początku w tym bagnie nic nie wiecie o tej firmie. walą wszystkich jak mogą pod każdym względem . obecnie każdy pracownik jest traktowany jak śmieć . liczą się tylko cyferki które zarobią . wszystkie wpisy pozytywne które dotyczą firmy piszą nasi przełożeni .taki glock i jericho jestem ciekaw ile mają na godzinę jak tak chwalą firmę defensor . chciałbym bym się z nimi spotkać albo by podali na jakim obiekcie pracują w firmie . jestem ciekaw jak w tym roku będą wyglądać prezenty dla pracowników po czekoladzie i kawa 250 gram na obiekt . znam ludzi którzy robią na 2,5 obiektach w miesiącu dla tego aby pogodzić koniec z końcem a prezesi naszej kochanej firmy nie doceniają tego . tania siła robocza a w urzędzie podatkowym i w zusie tylko wykazują groszowe sprawy .

Jericho 9mm

Podpisuję się pod wypowiedzią Glocka powyżej!!!!! Najwięcej problemów stwarzają tak zwani KOLEDZY. Agresja na obiekcie, tylko narzekania i NIC WIĘCEJ!!!! Daj coś z siebie jeden z drugim i przestań narzekać.Brakuje normalności. Pozdrawiam NORMALNYCH Defensorczyków. !!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Defensor Security sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Defensor Security sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Defensor Security sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defensor Security sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Defensor Security sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Defensor Security sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Defensor Security sp z o.o.
  • Gwiaździsta 7a/6
    01-651 Warszawa

Defensor Security sp z o.o.