Opinie o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Defensor Security sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Defensor Security sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Glock 17

Witam wszystkich użytkowników tego portalu . Firma Defensor to moje pierwsze doświadczenie i zetknięcie z Prezesami i pracownikami ochrony. Miło mi pracować i reprezentować firmę choć praca sprawia wiele problemów wynikających jedynie z winy samych KOLEGÓW z ochrony!!!!!!!!!!!!!! Pisząc odnoszę się jedynie do punktu gdzie pracuje. Jestem chyba jedynym który wyznaje zasadę ,jeśli godzisz się na przedstawione warunki to pracuj i przestań narzekać można zawsze odejść . Koledzy większość nie posiada żadnych kwalifikacji aby pracować za wielkie pieniądze a mniemanie o sobie to każdy ma bardzo wysokie ,praca w ochronie to chyba ostatnia deska ratunku dla wielu i trzeba szanować to co się ma  Pracuje w tej firmie od lutego 2014r ubrania nowe ,koszule na zmianę co jeszcze trzeba aby zadowolić pracownika ? Stawki 6 i 8 zł może to nie szał ale jest .Trochę pokory i samokrytycyzmu ! Prezesi i kierownik normalni w moim prywatnym odczuciu są bardzo liberalni w stosunku do pracowników . Kontrolni też są ok –więc co Panowie jeszcze trzeba ? chyba tylko tyle aby być normalnym człowiekiem i pracownikiem. Pozdrawiam miłej służby w Defensorku  Mało styczności z kolegami alkoholikami i takimi co mają w du….ie tych co czekają na podmiankę po służbie. Wymagać trzeba od siebie a następnie od pracodawcy !!!!!!!!!!!

Jaszkin

Pracownicy są na obiektach co do zasady na stałe bo je znają. Jednak zawsze można zostać przeniesionym na prośbę lub "na wniosek" osób trzecich. Teoretycznie istnieje większa stawka na innym obiekcie, ale za siedzenie na wartowni to chyba nikt powyżej 6, 7 zeta nie da. Wątpię.

Jaszkin

Defensor to nie zakład pracy ze sztywnymi stawkami dla poszczególnych stanowisk. Zależy jaki obiekt, jego charakter i warunki. 5, 50 netto na zlecenie to standard i tak jest w większośći ochron w Warszawie. Z premią to chyba trzeba z kierownikiem gadać, ale nie licz na dużo i czy w ogóle ja dostaniesz. Takie realia.

Leo-polis

Najłatwiej narzekać, to fakt, że stawki niskie, że nie dają ubrania, że nie ma buta i lakiera. Jak tak źle to zawsze można się zwolnić. Mama anglia czeka, można się zamelinować w biurze nowego murzyńskiego lub arabskiego pana i do kraju słać sałatę. Wszystko można ale lepiej skupić się na tym co jest. 5, 50 i jedziemy. Leo-polis.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kantorowski

biorę kielnie biorę młotek idę na robotę w ochronie kariery nie zrobiłem na budowie skończyłem Pozdrawiam wszystkich co mnie lubią czyli Nikogo. pisał pan Leon

przenikliwy
@kantorowski

A kolegę kantorowskiego znowu wywalili ? wszystkich zostawili a mnie wywalili i siedzę w domu i wspominam dawne czasy. dużo wolnego i panu się nudzi.tak to chyba wygląda. Do roboty. szybciutko. !!! raz raz raz. migiem. już !!!!!!

no tak

leon to co wy sta tam doły kopali to ci się trafiło wal na budowe tam cie potrzeba

haha

Firma jedna wielka tragedia. Nawet nie dają kompletnego umundurowania a później jak jest jakiś wypadek to mówią że nie miałeś obuwia firmowego i nic nie wypłacą żadnego odszkodowania. Nie polecam tej firmy kurtki na obiektach jedna na kilku i to w dodatku z rozwalonymi suwakami.

Damian

Karol ma racje popieram

Karol

To są opinie o firmie i każdy ma prawo wyrazić swoją a straszenie sądem tylko pokazuje że firma nie życz sobie złych opinii tylko MAJĄ BYĆ DOBRE to nie na tym chyba powinno polegać Prawda !

Uzi

Hustler ojojoj pojechałeś po bandzie aż miło tylko żeby mieć taką firmę to trzeba o pracowników dbać a nie tylko im obiecywać.Często jest tak że Ci na górze zapominają kim jeszcze parę lat temu byli Co nie Szefuńciu !

Uzi
@Uzi

PS.Opinia dotyczy głównie jednej osoby która wie że to o nią chodzi a ciągnie firmę w dół konsekwencje już są widoczne a będzie jeszcze gorzej

sendzia dred
@Uzi

Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.). W razie skazania za zniesławienie sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (art. 212 § 3 k.k.). Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Ha HA HA

Dobre dobre i nick fajny Szefie HOTEL się kłania i przypomina !!!

AdHd

Cieniutko Cieniutko na tle konkurencji

hustler
@AdHd

Defensor skutecznie konkuruje nie tylko z przedsiębiorcami na rynku ochrony osób i mienia, ale też z przyszłymi i potencjalnymi uczestnikami tego rynku. Ulepsza modele działania i doskonali się codziennie. To tajemnica sukcesu Defensora.

słowiczek

04:58 poranek, radosny i szczęśliwy idę do pracy. dziś będzie fajny dzień. pozdrawiam zadowolonych pracowników. :-))

srowiczek
@słowiczek

ha ha ha dobre jaja bez komentarza

kora

NEGATYW I TYLE W TEMACIE NIE I JESZCZE RAZ NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yoda

Konkretnie możecie coś powiedzieć, co dokładnie nie jest ok aby tam nie pracować? Ja słyszałem same plusy ale też w ramach ogólnych wypowiedzi.

KRZYSIEK

ja nic dobrego o defensor nie powiem z mojej strony jest rozczarowanie i tyle

nie zadowolony

Firma nie dotrzymuje obietnic i mydli oczy pracownik z hotelu się kłania na razie się tylko przypominam ale swoją opinie o firmie już mam NEGATYWNA NIE DLA DEFENSORA

Potwierdzam i odradzam kiepska firma moja ocena jest NEGATYWNA

kumaty

Dla mnie to kiepska firma i tyle ODRADZAM

jasne

Zadowolone to tylko jest szefostwo i ludzie przy korycie a zwykły pracownik to ma (usunięte przez administratora) Niestety takie są realia zadowolony szefie poznaje że to twój wpis Pozdrawiam zwykłych i oszukanych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Defensor Security sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Defensor Security sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Defensor Security sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defensor Security sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Defensor Security sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Defensor Security sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Defensor Security sp z o.o.
  • Gwiaździsta 7a/6
    01-651 Warszawa

Defensor Security sp z o.o.