Opinie o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Defensor Security sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Defensor Security sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Anonim90

Witam co możecie powiedzieć na temat kontrolnych, kierowników oraz prezesów w tej firmie.

@Anonim90

A co byś chciał wiedzieć? Mam nadzieję, że jak ktoś odpowie, to w kontekście pracy, bo bardzo mnie interesuje, jak tam jest. I właśnie, czy traktują pracowników z szacunkiem?

Jak się pracuje na obiekcje Apartamentowiec na ul. Puławskiej

Często tego typu sytuacje mają miejsce w tej firmie czy to jednorazowa sytuacja? Udało się dostać wynagrodzenie? Ktoś jeszcze tak miał???

Marzena

Czyli w sumie afera bez powodu się wywiązała? Wcześniej też takie sytuacje się zdarzały, że po prostu przelew puścili później i wypłata była kolejnego dnia?

Kasprano

Chociaż pracowałem krótko (z przyczyn osobistych) to nie mogę narzekać na tę firmę. Kierownik bardzo fajny gość to samo kontrolni i Pan prezez. Wypłata na czas jak w zegarku.

Natalia
@Kasprano

Wypłata na czas to jedno, ale czy była ona zadowalająca? Jak to oceniasz? Podałbyś może jakies widełki bo jestem ciekawa?

@Natalia

3.6k -10k

Katarzyna

jak to 10 mieć? za jaką pracę to jest. to po jakiś podwyżkach czy premiami nabite?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Anonim 5554334

Czy wypłata za listopad już była

@Anonim 5554334

A to nie wiesz, którego mają być wypłaty? Czy jakieś opóźnienia są? Daj znać, gdyby coś było nie tak z wypłacalnością, to chciałabym wiedzieć.

Anonim 5554334
@Iza

Wiem tylko chciałem się dowiedzieć bo myślałem że może na święta będzie trochę wcześniej

Stasiek

Jest dobrze. Naprawde polecam prace tu. Można się wyspać na obiekcie a i wypić sie często zdarzy bo w domu nie moge bo żona ochrzania.. Kontrolni dobre chłopaki, też olewajo na to. Jak przyjado podpiszo i jado dalej, przymykajo oko jak nie jestes za bardzo ugotowany i jeszcze możesz gadać, obyś się tylko nie przewracał Mnie i zmiennikof nie interesuje za bardzo co się na obiekcie dzieje. oby pszyjsc do roboty pokaże temu i tamtemu podpisze w ksiąszcze służby i odwali godziny i po sprawie a pieniąszki się weźmie. Firma krzak jak karzda ale w miare płaco czy się stoi czy sie lezy dniófka sie nalezy. Wszendzie tak samo karzdy ma to gdzes tylko sie tak gada zeby nysleli ze zalezy ale ja tam śpie ale nikt nie widzi i nie zobaczy.

@Stasiek

Stasiek, chopie, weś sie za robote bo se życie zmarnujesz;)

Piotrek

Witam właśnie mam niedługo rozpocząć pracę w firmie Defensor Security i chcę się dowiedzieć co możecie mi powiedzieć o tej firmie na temat wypłat czy są jakieś problemy z wypłatami np. opóżnienia albo coś się nie zgadza.

Edyta
@Piotrek

A Ty możesz opowiedzieć w takim razie jak wyglądał etap rekrutacji? Też możesz napisać jak Ci się tam teraz pracuje!

Piotrek
@Edyta

Znalazłem ogłoszenie na olx na apartamentowiec w Warszawie umuwiłem się na spotkanie na obiekcie z kierownikiem kierownik oczywiście zgodził się mnie zatrudnić i tego samego dnia kazał mi jechać do biura podpisać umowę. Pani kadrowa w biurze bardzo miła i kulturalna. Miałem zacząć po świętach wielkanocnych pracować ale kierownik się nie odzywał kiedy mam zacząć pracę więc do niego zadzwoniłem i się okazało że osoba za którą miałem być wróciła ze zwolnienia lekarskiego do pracy i administrator obiektu chciał aby tamta osoba została bo to pracownik z wieloletnim doświadczeniem więc ten kierownik załatwił mi robotę na innym obiekcie i z tego co słyszałem od pracowników co pracują po 5 lub 10 lat firma jest bardzo uczciwa zawsze kasa jest na czas i zawsze się zgadza i mi narazie się pracuje ok zobaczę dalej

A czy można prosić o jakiś numer żeby zapytać czy nie potrzebują ludzi do pracy

A czy można prosić o jakiś numer żeby zapytać czy nie potrzebują ludzi do pracy

@Tito

Przecież w internecie jest numer, ale z tego co widzę ofert nie mają no chyba, że źle patrzę. Ale i tak zadzwonisz?

Komandos placu budowy
@Katarzyna

Ofert nie widać bo po pierwsze firma nie oglasza się jako Defensor, więc dopiero jak zadzwonisz to się dowiesz jaka firma szuka pracownika. Po drugie, firma jest konkretna, nie jakiś krzak. Jest wyplacalna i ludzie sobie chwalą pracę tutaj bo nie ma wiekszych problemów więc nie ma potrzeby częstego szukania pracowników. Ludzie trzymają się pracodawcy i nie ma częstych rotacji i łapanek jak w wielu innych firemkach, gdzie na kasę trzeba czekać z miesięcznym opóźnieniem albo są inne problemy. Wszystko działa jak w zegarku, jak ty jesteś w porządku to i pracodawca będzie wobec ciebie w porządku. Tyle.

@Komandos placu budowy

Stanowcza odpowiedź i dobre warunki to mi się podoba. ;) Ciekawa tylko jestem czemu pod swoją nazwą się nie ogłaszają w sytuacji gdy jednak by kogoś szukali?

Pracownik W-wa

(usunięte przez administratora) Firma pożądna, wypłaty zawsze na czas, Prezes ludzki człowiek(usunięte przez administratora)

@Pracownik W-wa

W tym roku z wyplatami roznie ......

Natalia
@Piotr

Ale to są jakieś opóźnienia w wypłatach czy jakoś w ratach wypłacają? Czym jest to spowodowane?

@Pracownik W-wa

A czy można prosić o jakiś nr żeby się zapytać czy nie potrzebują ludzi do pracy

RobRob
@Piotr

Ja pracuję w tej firmie ok 4 miesiące i zawsze miałem wypłatę na czas i zawsze wszystko się zgadza co do godzin odliczając ubezpieczenie

@RobRob

A ile a ubezpieczenie idzie tak właściwie?

Tito

Czy są może prowadzone rekrutację byłbym zainteresowany praca

Tito

Byłbym zainteresowany praca czy mógłby ktoś podać numer na rekrutacje

Jaka jest kultura pracy w Defensor Security sp z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Ktoś

Ale na jakim stanowisku ?

Iza

Ahah, a pracować w ogóle trzeba?

Tito

Witam czy można prosić o jakieś namiary żeby zapytać o prace

Strażnik

Ktoś kto przychodzi do pracy na więcej niż 24 godziny nie nadaje się do pracy na następne 24 godziny. Może dyrekcja firmy to przemyśli zanim ktoś zllooży donos do inspekcji pracy. Po 48 godzinach pracy chcecie zabierać pracownikowi czę#ć wynagrodzenia bo usnął na służbie.? To się kwalifikuje do sądu jako wyłudzenie

@Strażnik

Nie rozumiem, co jest nie tak, nie ma przerw między zmianami czy co?

zainteresowany

czy można poprosić o kontakt do firmy w sprawie pracy, bo ogłoszeń w internecie nie ma, nr telefonu również brak. Jestem zainteresowany pracą w Warszawie

Admin343
@zainteresowany

Defensor Security Group Sp. z o.o. Sp.k. Al. Stanów Zjednoczonych 32 lok. U12 04-036 Warszawa tel.: 22 498 34 34 e-mail: biuro@defensorsecurity.pl

Jacek.

Pracuje w firmie ponad 6 lat.Nigdy nie było problemu z wypłatami.Firma ok.Prezesi spoko a kontrolni normalni pracownicy,robią to co do nich należy.Kary zanim podpiszesz umowę masz cennik z karami za to czy za tamto,więc wiesz za co ile będziesz miał mniej w kieszeni jak podpadniesz.Na Placu Unii robota spoko i kier.Bartek równy facet.Kto ma chęć pracować to będzie pracować. Pozdrawiam i polecam tą firmę.

Bbs

A jak jest z praca na plac Unii Lubelskiej ??

M.O
@Bbs

Słabo Nie polecam

Ochrona
@M.O

Czy mógłbys napisać dlaczego? Zastanawiam się nad pracą w tym miejscu.

Darek
@Bbs

nie polecam. Pracowałem tam.

Artur
@Darek

A możesz konkretniej czemu nie polecasz? Nikt nie napisał ile płacą i zastanawiam się czy nie chodzi o kasę. Stawka jest wyższa niż najniższa krajowa? Płacą więcej niż w innych konkurencyjnych firmach ochroniarskich?

Janusz

Czy można liczyć od stycznia 2021 roku na około 14,50 do ręki bez licencji, czy raczej sztywna stawka 13,80? Czy mają rozbudowany i popularny system kar, czy raczej zazwyczaj bierze się tyle, ile wypracuje?

Przerost formy nad treścią. Nie wiem gdzie Prezesi mają oczy i jak liczą koszty, ale podjazdy kierowników czy też kontrolnych nocnych polegające tylko na wpisaniu się w zeszyt mijają się z celem i szkoda chyba pieniędzy. Także Panie prezesie Matejo przyjży się Pan pracy kontrolnych nocnych jak oni wykonują swoją pracę, i co robią.

Artur

Dosyć sporadycznie zaglądacie na forum, mam nadzieję, że to efekt dobrej pracy. Warto aplikować?

Jak długo trwa proces awansu w Defensor Security sp z o.o.?

Awansu na jakie stanowisko ?

Zostaw merytoryczną opinię o Defensor Security sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Defensor Security sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Defensor Security sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defensor Security sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Defensor Security sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Defensor Security sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Defensor Security sp z o.o.
  • Gwiaździsta 7a/6
    01-651 Warszawa

Defensor Security sp z o.o.