Opinie o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Defensor Security sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Defensor Security sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defensor Security sp z o.o. w Warszawa

pixi5.1

Uwaga, powstała Grupa Zadowolonych Pracowników Defensor-Security. Zapraszamy do współpracy. Znajdziesz nas wszędzie. Dołącz do nas, szybko. Z Defensorem w Nową Dekadę. GRUPA DEFENSOR 2020.

Brawo

Brawo Brawo firemka lipa i kiepska wreszcie ktoś ładnie to określił Tak trzymać Pixi3

pixi3

PRAWDA BOLI OJOJOJ DNO I TYLE(usunięte przez administratora) I INNI ZAWIEDZENI JA TEZ WAS POPIERAM OMIJAJMY TĄ firmę SZEROKIM ŁUKIEM DLA NASZEGO DOBRA pozdro dla ZAWIEDZINYCH

pixi

(usunięte przez administratora) OMIJAĆ Z DALEKA

pixi 2.0
@pixi

Olku, Danielu, Pixi itp, masz rację, omijaj ją z daleka. Tak będzie lepiej dla Defensora, lokatorów i ochranianych obiektów. Zgadzam się. Idz sobie już. Omijaj z daleka i nigdy już nie wracaj.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NA NA

jak na moje oko to kiepsko oj kiepsko NA NA NA

KO - KO
@NA NA

a na moje oko to wręcz przeciwnie (usunięte przez administratora)

Majowy

Och, ja kłamię, ja baran??? kolego, wbiłeś mi nóż w samo serce. nie mam nic już do powiedzenia i milknę na takie dictum. co miałem powiedzieć to powiedziałem. niech inni się dzielą spostrzeżeniami. Defensor: LUBIE TO.

Majowy

Taaa... a u Konkurencji nie ma kar wcale ??? Przynajmniej w Defensorze ich wysokość jest znana przy zawieraniu umowy. U "Konkurencji" inspektor po nakryciu na gorącym podsuwa blankiet do podpisu na karę umowną, wpisuje ją z kosmosu np. 200 zł. i albo podpisujesz albo won na bruk. Ciekawe, że ludzie z miasta jak trafią do Defensora od "Konkurencji" to mówią, że w Defensor nie jest tak fatalnie. Defensor POLECAM

Zarcik

Na tle konkurencji to żarcik taki prawda i sztuczne bicie gwiazdek.Prawda o firmie jest taka że jak naprawdę jest każdy kto pracował i trochę popracuje sam się przekona a konkurencja to uciekła Defensorowi jakieś 2-lata temu.Teraz to jest jazda po pochyłej bez trzymanki ale w Duł.Co zaś do kar to wolnoamerykanka i czeski film Pozdrawiam i życzę Poprawy

Best zleceniodawca

Defensor to firma nowoczesna. Reaguje na rosnące wymagania rynku. Dobry partner biznesowy. Polecam współpracę z firmą Defensor.

leon

(usunięte przez administratora) a pisać jak nie umiał tak NIE UMIE ale po podstawówce CO wymagać boli Cię moja licencja co ale spoko Ty nigdy nie będziesz miał

stefan

Dla mnie firma jest Ok ,i kierownictwo jest tez spoko,tylko trzeba byc wporzadku do kierownictwa,wiekszosc z tych wpisow to sa bzdury,a po zatym jak wam nie pasuje to poco prwcujecie w tej firmie.

paprykarz z pod radomia

Potwierdzam stare ubrania 2 kurtki na 6 osob i 500zl.za alkohol-takich tez trzymają bo lewa kasa za darmo.

Majowy

Kary to 50, 100 zł. Mundur dają bezpłatnie tylko te kurtki tak zwane obiektowe-to są jedna na kilku. To duża wada. O dziwo to ludziom nie przeszkadza... Nie rozumiem pytania czy 1320 zł to realnie, że niby nierealnie dużo :-)) ? No tak na początek bez licencji tyle dają. Jak masz licencję, to kolego, to już jesteś bogaty !!! Rynek jest zepsuty przez starszych, co to pracują aby dorobić do emerytur i żeby z babą się nie żreć w domu, ale to inny temat, niewarty kontynuacji bo obaj go doskonale znamy. Wszędzie jest kicha, ale tu byłem zaskoczony chęcią wszystkich zainteresowanych aby w pracy było NORMALNIE i SPOKOJNIE. Pozdrawiam wszystkich byłych obecnych i przyszłych Defensorczyków!!!!!!!! Głowa do góry, trzymka. Majowy.

Majowy

Hej Serafin, kary to np.: brudny mundur, "nieoryginalna" koszula czy dżinsowe spodenki do polaru, spanie na służbie, alkohol itd., standard. Jak ktoś wali na obchodzie małpki albo da się złapać na komarowaniu to tylko świadczy o jego obrotności. Nagród nie ma żadnych. Ja podkreślam- wszędzie ścigają ale tu wszyscy starają się aby normalnie było, przyjść do pracy i wyjść a nie drżeć jak osika. Gdzie indziej administrator, kierownik i pracownicy tak potrafią dać popalić, że aż wór trzeszczy... Zawsze można pójść gdzie indziej, droga wolna. Defensor: Polecam !!!

Majowy

Ja mam dobre doświadczenia z Defensorem. Mundury nowe dają, polary i spodnie oraz koszulki. Jedyną porażką są kurtki obiektowe - jedna na kilku. Kierownik w porządku, ekipa dobrana i na poziomie. Kar da się uniknąć. Defensor: Gorąco Polecam !!!

Byly Pracownik

Lieczyc na gora na poczatek moze 1320 , umundorowanie stare znoszone

daniel

Kiesko oj kiepsko ta firma wygląda według innych odradzam uczciwie

ha ha ha

bez Licencji z podstawówką z czym do ludzi leon nawet w tej firmie i jako dozorce cie pognają a zymby mosz

leon

słaba firma ale ja ją posztawie na nogi bedzie grało i buczało zrobbie to ssamm jak na zielonem

olek

słaba to delikatnie ujęte DNO I TRAGEDIA nic dobrego o tej pseudo firemce nie powiem

Zostaw merytoryczną opinię o Defensor Security sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Defensor Security sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Defensor Security sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defensor Security sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Defensor Security sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Defensor Security sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Defensor Security sp z o.o.
  • Gwiaździsta 7a/6
    01-651 Warszawa

Defensor Security sp z o.o.