Fortis Bank

Opinie o Fortis Bank

ola

Mają wile ciekawych usług bankowych, polecam do korzystania bo warto bez kruczków żadnych.

qwerty

j.w archaizm, zero rozsądnego podejścia, mnóstwo niepotrzebnych stanowisk(zastępca dyr. ds. mało ważych, etc) dyrektorzy uważaja sie za niewiadomo co, , ale pewnie jest tak wszędzie, jak się dopuści do władzy osoby bez pojęcia

antySłowik

Generalnie Bankowi ciężko jest się rozwinąć bo: - zabytkowe systemy z PPABANK, - anachroniczne podejście do niektórych tematów. - zapóźneinie operacyjne, balast z lat ubiegłych. - bezwładność operacyjna uniemożliwiająca szybkie i fajne wdrażanie nowych produktów. - szaleństwo jednego człowieka udzielające się jeszcze kilku innym.

antySłowik

Fajna firma ale unikaj tzw. TOPS'ów.

Zostaw opinię o Fortis Bank - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortis Bank