Fortis Bank Polska

Kraków

Opinie o Fortis Bank Polska

loki

Branża jest moim zdaniem bardzo ciężka. Nawet jeśli niektórzy starają się to wykpić. W poprzedniej firmie nie udało mi się przetrzymać zbyt długo. Mam nadzieje , że tu będzie inaczej. Banki to dobre miejsce do pracy z bardzo dobrymi perspektywami ...

Drobiarz

Apropos znajomków. Owszem kilka nazwisk się powtarza w Banku, oraz parę osób się ma relacje poza-zawodowe. Ale to nie jest reguła.

Drobiarz

Jak wiadomo w Krakowie jest backoffice i 2 prezesów. W jednym z pionów jest efektywna praca ludzie pracują latami. W drugim pionie dyrektorzy trzesą się są zwalniani atmosfera zastrszenia, ludzie z IT są zwalniani z dnia na dzień. Notatki, eskalacje, kablowanie, [usunięte przez moderatora] . A nawet dyktafony we wiadomym zespole - pistoletów. Tam to codzienność.

Alfred

Ja też tam pracowałem i muszę się niestety zgodzić z przedmówczynią. Gorszej atmosfery pracy trudno szukać. Warunki płacowe i socjalne bardzo dobre, ale ludzi tak złych i opornych do współpracy ciężko gdziekolwiek indziej znaleźć. Jeżeli komuś zależy na zdrowiu psychicznym to nie radzę tam pracować.

Aneta

niegodne traktowanie ludzi. generalnie swojaki, ktorzy pracuja tam od czasow ppab i stworzyli grupe, ktora okupuje stanowiska. maly bank posiadajacy beznadziejny system, czesto szwankujacy. prace tam znajduja znajomkowie, ktorzy sa albo wygodni dla starej kadry,albo sa z czlonkami rodziny. kwalifikacje to sprawa 3-cio rzedna. Waska grupa doswiadczonyc i wyksztalconych ludzi pracuje na sukcesy darmozjadow, nie majac nic do gadania.a jak juz sie ktos odezwie i powie prawde przepadl. gorzej niz za komuny. potrafia z dnia na dzien pozegnac sie z pracownikiem bez zadnego slowa wyjasnienia. w gorszym banku nigdy nie pracowalam. i jeszcze ta obluda w postaci fortiomatow, frazesy act as one, etc.....

Aneta

Słowa kojarzące się z Fortis Bank Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są rózni . Od jakiej stawki można negocjować pensję?3000 brutto Najbardziej podobało mi się w Fortis Bank Polska:szkolenia, ludzie Najbardziej nie podobało mi się w Fortis Bank Polska:analitycy:)

Zostaw opinię o Fortis Bank Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortis Bank Polska