Opinie o Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. w Warszawa

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.?

Kamil@
@Zdziś

Najlepsze teraz Jeden się opił w trupa zwolnili go żeby za chwilę znowu zatrudnić Właściciel z tych śmiesznych dyrektorów robi idiotów hmmm w sumie to nie musi

Na stronie jest informacja że obecnej chwili nie szukają obecnie pracowników, ale napisali też że można dołączyć do firmy wysyłając CV. To na na później jak się pojawią nowe etaty? Wysyłał ktoś w ciemno aplikacje i udało się załapać do pracy? Proszę o opinie.

Zdziś

Praca normalna jak to praca Warunki pracy ciężkie Atmosfera dziwna Zarządzający niekompetentni , chamscy (szefowa) ,to ludzie którym się coś wydaje , a tak naprawdę majowa Ostatnio jeden (największy idiota) krył dwie żony , swoją i kolegi z pracy w sumie pikuś bo obie siedziały w jednym pokoju przy jednym biurku już nie siedzą hahaha Cyrk

Bogdan
@Zdziś

Z tego, co napisałeś wynika, że relacje w firmie nienajlepsze. A skoro praca ciężka, to jakie przełożeni mają pomysły, by uczynić ją bardziej znośną? Płacą adekwatnie do włożonego w robotę trudu?

x Nowy wpis
@Bogdan

pieniądze to nie wszystko, najważniejsze jest zdrowie to fizyczne i psychiczne... ;-)

Kamil@ Nowy wpis

XYZ Nowy wpis

Dzień Dobry, czy ktoś pracuje na stanowisku Brygadzisty lub Konstruktora i może podzielić się wrażeniami ? Na stronie od pół roku wisi rekrutacja na te stanowiska.

Przemek

Dzień dobry. Po przeprowadzce szukam nowego miejsca pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jak pracuje się w firmie Fabryka Przyczep Niewiadów? Czy dobrze płacą? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Przemek

Jakuza
@Przemek

Admin to ty piszesz te bzdety o objadach. Grubszy jesteś niż wyższy weź się chłopie za siebie. I usuń te debilne posty. Okolice wawy to daj do 10km a nie 150km. Saio Nara

Z. Z. Z

Witam. Czy są u państwa przyjęcia(Niewiadów) dla kobiet? Pracuję w CMC Niewiadów od 3 lat i myślę nad zmianą pracy. Czy jest możliwość obejrzenia jak kobiety pracują w zakładzie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

ja tam pracuje juz 4 lata zapierdzialam i mam jak ktos chce robic 10 godzin to robi jak ktos chce robic w soboty to robi , roboty na rynku jest od cholery jak tu co nie którym nie pasuje to po co tu przychodzicie Panie Adamie niech sie Pan nie przejmuje jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził

cichy bolek
@Tomek

Popieram kolegę ja już nie pracuję ,,,, ale było ok

Rolnik postępowy
@Tomek

To ty chyba o dwóch różnych firmach piszesz. Pewnie na Niewiadowie pracujesz i masz wybór czy chcesz pracować dziesięć godzin czy tylko osiem. Soboty masz wolne ale jak chcesz to przyjdziesz do pracy na osiem godzin :)))) Tak rozumiem twoja opinie na ten temat. W Tomaszowie jest ZDECYDOWANIE inaczej (usunięte przez administratora) od 5:55 do 16:00 poniedziałek-piątek Soboty 5:55 - 12:00 lub 14:00 Jak byś chciał bardziej szczegółowych informacji to przyjdź na spawalnie to ci chętnie wyjaśnię.

Ano
@cichy bolek

Nie wytrzymałaś psychicznie i się zwolnileś!!!

Kierownik zmiany
@Tomek

Ty je**ny dzbanie ludzi coraz mniej do pracy a ty wrogą propagandę uprawiasz, Jak cię (usunięte przez administratora) dopadnę to nogi z (usunięte przez administratora) powyrywam.

Romek

Dzisiaj przypada druga rocznica śmierci naszego kolegi Śp.Janka . Zapalcie mu chociaż świeczkę , bo pamięć jest ulotna ale warto o dobrych ludziach pamiętać.

Remik

Bardzo dobry pracodawca i myślę, że ludzie są tego świadomi mimo, że czasami lubią pożartować.

@Remik

Żartem to jest sposób zarządzania taką firmą. Ludzie prawdę piszą i myślą że właściciel przeczyta i wyciągnie wnioski(zmieni się na + ) niestety udowodnił że jest niereformowalny i nie przyswaja dobrych rad. Szkoda tylko czasu spędzonego w tej firmie.

Janek

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie . Kierownik nie wypłacił wynagrodzenia za pracę .

@Janek

Na jakim zakładzie pracowałeś: Niewiadów, Tomaszów,Polichno :))) to ważne dla właściciela żeby dać twoją kasę na podwyżkę dla tego kierownika. Stawiam na Jarka Stepnia z Niewiadowa lub Krzysia z Tomaszowa.. Odpisz , to ważne.

Klijent Martin

Do dyrekcji i pracowników chciałbym się dowiedzieć dlaczego wasze przyczepy campingowe wychodzą z rarzacymi błędami np. Zle dopasowanie do wymiarów (ściany i futryn do łazienki). Nie dokładnie położone sylikony w toalecie i poza nią, przydała by się silka w kolorze brązowym a nie tylko w bialym. Drzwi do łazienki przy zamku mają szpare na 1,2 mm to bubel dopuszczalny, Czy na export też tak robicie ?? Z poważaniem wasz przyszły klient.

Damian
@Klijent Martin

Udało Ci się uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania od tej firmy? W wątku niestety nikt Ci nie odpowiedział, więc może sam kontaktowałeś się z przedstawicielem firmy, aby się tego dowiedzieć?

Podwyżka

PODWYŻKA. Moje prośby zostały wysłuchane, moje modlitwy dotarły do najwyższego, moje marzenia się spełniły… Dostałem podwyżkę! Czekałem na nią dwa lata. Wiedziałem, że sumiennie i uczciwie pracując w końcu doczekam tego dnia. I to dziś, jest ten właśnie dzień. Jestem prze szczęśliwy, niesamowicie zadowolony. Euforia która wypełnia całe moje ciało, momentami odcina mi dopływ tlenu do mózgu co objawia się przyjemnymi zawrotami głowy. Podpisując dziś aneks chciałem krzyknąć na cały głos To ten dzień!!!. Z trudem się powstrzymałem. Wróciłem na halę. Tam oczywiście gratulacje od kolegów z brygady, mocny, solidny uścisk dłoni kierownika. Wiem, że w dużej mierze to jemu zawdzięczam ten sukces, może powinienem mu jakąś wędkę kupić albo chociaż robaków na wiosnę mu nakopię, wybiorę te najdłuższe, te najładniejsze. Zadzwoniłem do żony. Po powrocie czekał na mnie uroczysty, świąteczny obiad. Schabowe w kształcie serduszek (moje ulubione) Syn w końcu powiedział „Tato jestem z ciebie dumny” Pies wesoło pomachał ogonem. Obdzwoniłem całą rodzinę, znajomych, przyjaciół, wszyscy musieli się dowiedzieć o moim sukcesie. W końcu czuje się doceniony, taki spełniony a co najważniejsze to finansowo ustawiony na kolejne dwa lata!!! Nie zadawałem sobie sprawy, nie wiedziałem, że tak wiele w moim życiu może zmienić 200 zł.

Zachwycona
@Podwyżka

Fenomenalne,z napięciem czytałam do końca , łzy wzruszenia ciekły mi po policzkach.GRATULUJE

Biuro

Uwaga!!! Udało się zdobyć jeszcze 30 biletów do cyrku Zalewski . Kto do godz. 12 zgłosi się do biuro otrzyma jeden bilet na osobę.

Zenek

Podobno M (usunięte przez administratora) w biurze ma bilety (100szt.)do Cyrk Zalewski na jutro10-09 17:00 kupione przez prezesa dla załogi. Chętnie się wybiorę tylko czy one jeszcze są, czy już wszystkie są rozdane. Ktoś coś wie na ten temat.

Xawery
@Zenek

Taka kolejka się ustawiła rano przed 8 że brakło w pięć minut. Chyba jeszcze dokupią trochę tych biletów. Przecież wszyscy chcą zobaczyć i poczuć atmosferę w prawdziwym cyrku Zalewski.

Szczepan

Dobrze że pieniądze z tarczy zabrane, przynajmniej będą podwyżki tak jak obiecano..... Chociaż z tego co widzę na parkingu , to już zostały zainwestowane w NOWE Audi A8 Long. Cała załoga Gratuluje Prezesowi udanego zakupu.

Kierownik CPN-u

Zapominasz że dwulicus ma klucze od CPN-u i tak łatwo się nie podda.

володя

Hallo, mein Name ist Coronavirus und ich bin in Ihrem Werk, mit freundlichen Grüßen

володя

Здравствуйте, меня зовут коронавирус и я на вашем заводе, с уважением Володя

Garażowy spawacz

Tak sobie patrzę,na to co się dzieje w firmie i mam wrażenie, że niektórzy się trochę pogubili. Jeżeli zwalnia się "garażowych spawaczy" bo chcieli się zapytać o swoje ciężko wypracowane pieniądze, to należy być konsekwentnym i zwolnić reszte tych ludzi ze spawalni. Po co wam spawalnia? Po spawalni montaż sam po pięciu dniach się zwolnić BO NIE BĘDZIE RAM DO Składania!!!!! Panie Prezesie ADAMIE ,czy ty wiesz co naprawdę dzieje się w firmie? Opowieści o tym, jak to wszyscy są źle nastawieni i nie chce im się pracować - to tylko zasługa jednej osoby. Chamstwem i brakiem kultury do ludzi ciężko pracujących,nie da się zarządzać zakładem. Jak po Męsku nie opanujesz tego w tym tygodniu do piątku,to od poniedziałku (17-05) spawalnia stanie z braku ludzi, a reszta posypie się sama. Działaj ,szkoda czasu.Liczymym na ciebie.

@Garażowy spawacz

Czy ktoś z dyrekcji zakładu lub kierowników z Tomaszowa Maz. Pamiętał ,aby zapalić znicz w pierwszą rocznice śmierci naszego kolegi z zakładu śp.Janka . Wydaje mi się , że pamięć ludzka jest ulotna i nawet ci , co tak bardzo chcieli pomagać Jankowi w tamtych trudnych chwilach, teraz zapomnieli. Jeżeli pamiętałeś , byłeś zapalić znicz daj TAK

Szczera prawda - żyjesz pracujesz, masz kolegów w pracy - jest ok. Później tylko rodzina pamięta.

na zwolnieniu
@Garażowy spawacz

Nie wiem jak nazwać funkcjonowanie takiej fabryki. Cywilizowany człowiek może dostać szoku. Tragedia , koszmar, oni nie mają pojęcia o podstawowej obsłudze klienta, a swoich pracowników traktują jak nic. Układ rodem jak za komuny. Tam czas mentalnie się zatrzymał Zarobki są śmieszne a wymagania i wykorzystywanie ludzi na maxa. Kierownicy chamscy i bezczelni próbują zadowolić właściciela ale podejmują błędne decyzje. Jedna wielka tragedia.

@Garażowy spawacz

Rotacja pracowników ogromna,atmosfera fatalna (przez kierowników ) zarobki marne. Nawet Ukraińcy nie chcą tam pracować. Ja na szczęście pożegnałem się z tą ''firmą'' obiecują złote góry a tak naprawdę wykorzystują ludzi maksymalnie płacąc najmniej jak mogą. Zero szacunku do człowieka, mentalnie (usunięte przez administratora) i wodorosty , brak EMPATIJ ze strony kierowników, a o pani krzyczącej trzy razy dziennie nie wspominam nawet. Kto pracował to wie

Bolo
@były pracownik

Miałeś na myśli – Muezzin – osobę która pięć razy dziennie wzywa do modlitwy. Ta u was tylko pokrzykuje i wzywa do lepszej i wydajniejszej pracy :))) Współczuję wszystkim słuchającym.

Lolo
@Bolo

Prezes musi być dumny z siostry.:))) Rozsławia firmę na cały kraj.

Robert
@Lolo

Szczególnie kurierzy z Schenken, DPD, UPS mają traumę po spotkaniu na placu firmy z tą osobą od "kierowania ruchem". Kierowcy oszczegają się wzajemnie a towar wydają magazynierowi przy bramie firmy. Już nikt kto wie, nie wjeżdża na teren zakładu.

Jurek Ogórek
@Robert

Pracując w biurze przy zamówieniach ,brak mi słów podziwu dla jednego człowieka. Ma za zadanie zamówić część do przyczepy (raz na tydzień) pod konkretne zamówienie dla konkretnej przyczepy. Co poniedziałek lub piątek zależy jak wypadnie , robi się zamieszanie na firmie bo nie ma części w magazynie do wydania na montaż. Wszyscy udają greka że jest zamówiona i powinna być w magazynie, a tak naprawdę nie została zamówiona bo facet ma trzy pozycje za które odpowiada i notorycznie zapomina zamówić na czas. Staje się to niewytłumaczalnie beznadziejnym przypadkiem. Rozumiem 20 lat w Niewiadowie zrobiło swoje , ale trzy pozycje to średnio rozgarnięty student na pierwszym roku polonistyki poradził by sobie.

Student
@Jurek Ogórek

Co ty wymagasz od ludzi po skończonym liceum na ul. Majowej w Tomaszowie maz. Aby radzili sobie w tak trudnych zadaniach, to może ich przerasta tak po prostu.

Pracus
@Student

A ja mam wrażenie, że niektórzy z biura i nie tylko z biura skończyło to liceum na ul. Majowej.

Zeus
@Pracus

Skończyło to jeszcze nic, ale niektórzy z wyróżnieniem z czerwonym paskiem :)))

Czy ktoś z dyrekcji zakładu lub kierowników z Tomaszowa Maz. Pamiętał aby zapalić znicz na grobie w pierwszą rocznicę śmierci, naszego kolegi z zakładu śp.Janka Wydaje mi się, że pamięci ludzka jest ulotna i nawet ci, co tak bardzo chcieli pomagać Jankowi w tamtych trudnych chwilach,teraz zapomnieli. Jeżeli pamiętałeś, byłeś zapalić znicz daj TAK.

gość

Niestety Śp.Jankowi nikt realnie z dyrekcji nie pomógł, Wiele frazesów padło z ich ust , jak to będą pomagać a tak naprawdę NIC DOKŁADNIE NIC nie zrobili . Jako pracownik i człowiek , został sam z problemem. Przykra niestety rzeczywistość .

admin

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zdziwiony Zdzisław
@admin

Ile wam zapłacili za blokowanie odpowiedzi i komentarzy. Cenzura była skuteczna ale jak nie było internetu. Każda akcja wywołuje reakcję. Prezes myśli że jest nieomylny i ma władzę nad internetem:)))))))

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Sarmacka 19 lok. 172
    02-972 Warszawa
  • NIP: 7732451800 REGON: 100920476 KRS: 0000705609

Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.