Opinie o Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. w Warszawa

Podwyżka
 Rekomendacja

PODWYŻKA. Moje prośby zostały wysłuchane, moje modlitwy dotarły do najwyższego, moje marzenia się spełniły… Dostałem podwyżkę! Czekałem na nią dwa lata. Wiedziałem, że sumiennie i uczciwie pracując w końcu doczekam tego dnia. I to dziś, jest ten właśnie dzień. Jestem prze szczęśliwy, niesamowicie zadowolony. Euforia która wypełnia całe moje ciało, momentami odcina mi dopływ tlenu do mózgu co objawia się przyjemnymi zawrotami głowy. Podpisując dziś aneks chciałem krzyknąć na cały głos To ten dzień!!!. Z trudem się powstrzymałem. Wróciłem na halę. Tam oczywiście gratulacje od kolegów z brygady, mocny, solidny uścisk dłoni kierownika. Wiem, że w dużej mierze to jemu zawdzięczam ten sukces, może powinienem mu jakąś wędkę kupić albo chociaż robaków na wiosnę mu nakopię, wybiorę te najdłuższe, te najładniejsze. Zadzwoniłem do żony. Po powrocie czekał na mnie uroczysty, świąteczny obiad. Schabowe w kształcie serduszek (moje ulubione) Syn w końcu powiedział „Tato jestem z ciebie dumny” Pies wesoło pomachał ogonem. Obdzwoniłem całą rodzinę, znajomych, przyjaciół, wszyscy musieli się dowiedzieć o moim sukcesie. W końcu czuje się doceniony, taki spełniony a co najważniejsze to finansowo ustawiony na kolejne dwa lata!!! Nie zadawałem sobie sprawy, nie wiedziałem, że tak wiele w moim życiu może zmienić 200 zł.

Tomek

ja tam pracuje juz 4 lata zapierdzialam i mam jak ktos chce robic 10 godzin to robi jak ktos chce robic w soboty to robi , roboty na rynku jest od cholery jak tu co nie którym nie pasuje to po co tu przychodzicie Panie Adamie niech sie Pan nie przejmuje jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził

Zenek

Podobno M (usunięte przez administratora) w biurze ma bilety (100szt.)do Cyrk Zalewski na jutro10-09 17:00 kupione przez prezesa dla załogi. Chętnie się wybiorę tylko czy one jeszcze są, czy już wszystkie są rozdane. Ktoś coś wie na ten temat.

Tomek

cichy bolek Nowy wpis
@Tomek

Popieram kolegę ja już nie pracuję ,,,, ale było ok

Rolnik postępowy Nowy wpis
@Tomek

To ty chyba o dwóch różnych firmach piszesz. Pewnie na Niewiadowie pracujesz i masz wybór czy chcesz pracować dziesięć godzin czy tylko osiem. Soboty masz wolne ale jak chcesz to przyjdziesz do pracy na osiem godzin :)))) Tak rozumiem twoja opinie na ten temat. W Tomaszowie jest ZDECYDOWANIE inaczej (usunięte przez administratora) od 5:55 do 16:00 poniedziałek-piątek Soboty 5:55 - 12:00 lub 14:00 Jak byś chciał bardziej szczegółowych informacji to przyjdź na spawalnie to ci chętnie wyjaśnię.

Ano Nowy wpis
@cichy bolek

Nie wytrzymałaś psychicznie i się zwolnileś!!!

Kierownik zmiany Nowy wpis
@Tomek

Ty je**ny dzbanie ludzi coraz mniej do pracy a ty wrogą propagandę uprawiasz, Jak cię (usunięte przez administratora) dopadnę to nogi z (usunięte przez administratora) powyrywam.

Romek

Dzisiaj przypada druga rocznica śmierci naszego kolegi Śp.Janka . Zapalcie mu chociaż świeczkę , bo pamięć jest ulotna ale warto o dobrych ludziach pamiętać.

Remik

Bardzo dobry pracodawca i myślę, że ludzie są tego świadomi mimo, że czasami lubią pożartować.

@Remik

Żartem to jest sposób zarządzania taką firmą. Ludzie prawdę piszą i myślą że właściciel przeczyta i wyciągnie wnioski(zmieni się na + ) niestety udowodnił że jest niereformowalny i nie przyswaja dobrych rad. Szkoda tylko czasu spędzonego w tej firmie.

Janek

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie . Kierownik nie wypłacił wynagrodzenia za pracę .

@Janek

Na jakim zakładzie pracowałeś: Niewiadów, Tomaszów,Polichno :))) to ważne dla właściciela żeby dać twoją kasę na podwyżkę dla tego kierownika. Stawiam na Jarka Stepnia z Niewiadowa lub Krzysia z Tomaszowa.. Odpisz , to ważne.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klijent Martin
Klient

Do dyrekcji i pracowników chciałbym się dowiedzieć dlaczego wasze przyczepy campingowe wychodzą z rarzacymi błędami np. Zle dopasowanie do wymiarów (ściany i futryn do łazienki). Nie dokładnie położone sylikony w toalecie i poza nią, przydała by się silka w kolorze brązowym a nie tylko w bialym. Drzwi do łazienki przy zamku mają szpare na 1,2 mm to bubel dopuszczalny, Czy na export też tak robicie ?? Z poważaniem wasz przyszły klient.

Damian
@Klijent Martin

Udało Ci się uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania od tej firmy? W wątku niestety nikt Ci nie odpowiedział, więc może sam kontaktowałeś się z przedstawicielem firmy, aby się tego dowiedzieć?

Podwyżka
 Rekomendacja

Zachwycona
@Podwyżka

Fenomenalne,z napięciem czytałam do końca , łzy wzruszenia ciekły mi po policzkach.GRATULUJE

Biuro

Uwaga!!! Udało się zdobyć jeszcze 30 biletów do cyrku Zalewski . Kto do godz. 12 zgłosi się do biuro otrzyma jeden bilet na osobę.

Zenek

Xawery
@Zenek

Taka kolejka się ustawiła rano przed 8 że brakło w pięć minut. Chyba jeszcze dokupią trochę tych biletów. Przecież wszyscy chcą zobaczyć i poczuć atmosferę w prawdziwym cyrku Zalewski.

Szczepan

Dobrze że pieniądze z tarczy zabrane, przynajmniej będą podwyżki tak jak obiecano..... Chociaż z tego co widzę na parkingu , to już zostały zainwestowane w NOWE Audi A8 Long. Cała załoga Gratuluje Prezesowi udanego zakupu.

Kierownik CPN-u

Zapominasz że dwulicus ma klucze od CPN-u i tak łatwo się nie podda.

володя

Hallo, mein Name ist Coronavirus und ich bin in Ihrem Werk, mit freundlichen Grüßen

володя

Здравствуйте, меня зовут коронавирус и я на вашем заводе, с уважением Володя

Garażowy spawacz

Tak sobie patrzę,na to co się dzieje w firmie i mam wrażenie, że niektórzy się trochę pogubili. Jeżeli zwalnia się "garażowych spawaczy" bo chcieli się zapytać o swoje ciężko wypracowane pieniądze, to należy być konsekwentnym i zwolnić reszte tych ludzi ze spawalni. Po co wam spawalnia? Po spawalni montaż sam po pięciu dniach się zwolnić BO NIE BĘDZIE RAM DO Składania!!!!! Panie Prezesie ADAMIE ,czy ty wiesz co naprawdę dzieje się w firmie? Opowieści o tym, jak to wszyscy są źle nastawieni i nie chce im się pracować - to tylko zasługa jednej osoby. Chamstwem i brakiem kultury do ludzi ciężko pracujących,nie da się zarządzać zakładem. Jak po Męsku nie opanujesz tego w tym tygodniu do piątku,to od poniedziałku (17-05) spawalnia stanie z braku ludzi, a reszta posypie się sama. Działaj ,szkoda czasu.Liczymym na ciebie.

@Garażowy spawacz

Czy ktoś z dyrekcji zakładu lub kierowników z Tomaszowa Maz. Pamiętał ,aby zapalić znicz w pierwszą rocznice śmierci naszego kolegi z zakładu śp.Janka . Wydaje mi się , że pamięć ludzka jest ulotna i nawet ci , co tak bardzo chcieli pomagać Jankowi w tamtych trudnych chwilach, teraz zapomnieli. Jeżeli pamiętałeś , byłeś zapalić znicz daj TAK

Gość
@Pracownik

Szczera prawda - żyjesz pracujesz, masz kolegów w pracy - jest ok. Później tylko rodzina pamięta.

na zwolnieniu
@Garażowy spawacz

Nie wiem jak nazwać funkcjonowanie takiej fabryki. Cywilizowany człowiek może dostać szoku. Tragedia , koszmar, oni nie mają pojęcia o podstawowej obsłudze klienta, a swoich pracowników traktują jak nic. Układ rodem jak za komuny. Tam czas mentalnie się zatrzymał Zarobki są śmieszne a wymagania i wykorzystywanie ludzi na maxa. Kierownicy chamscy i bezczelni próbują zadowolić właściciela ale podejmują błędne decyzje. Jedna wielka tragedia.

były pracownik
@Garażowy spawacz

Rotacja pracowników ogromna,atmosfera fatalna (przez kierowników ) zarobki marne. Nawet Ukraińcy nie chcą tam pracować. Ja na szczęście pożegnałem się z tą ''firmą'' obiecują złote góry a tak naprawdę wykorzystują ludzi maksymalnie płacąc najmniej jak mogą. Zero szacunku do człowieka, mentalnie (usunięte przez administratora) i wodorosty , brak EMPATIJ ze strony kierowników, a o pani krzyczącej trzy razy dziennie nie wspominam nawet. Kto pracował to wie

Bolo
@były pracownik

Miałeś na myśli – Muezzin – osobę która pięć razy dziennie wzywa do modlitwy. Ta u was tylko pokrzykuje i wzywa do lepszej i wydajniejszej pracy :))) Współczuję wszystkim słuchającym.

Lolo
@Bolo

Prezes musi być dumny z siostry.:))) Rozsławia firmę na cały kraj.

Robert
@Lolo

Szczególnie kurierzy z Schenken, DPD, UPS mają traumę po spotkaniu na placu firmy z tą osobą od "kierowania ruchem". Kierowcy oszczegają się wzajemnie a towar wydają magazynierowi przy bramie firmy. Już nikt kto wie, nie wjeżdża na teren zakładu.

Jurek Ogórek
@Robert

Pracując w biurze przy zamówieniach ,brak mi słów podziwu dla jednego człowieka. Ma za zadanie zamówić część do przyczepy (raz na tydzień) pod konkretne zamówienie dla konkretnej przyczepy. Co poniedziałek lub piątek zależy jak wypadnie , robi się zamieszanie na firmie bo nie ma części w magazynie do wydania na montaż. Wszyscy udają greka że jest zamówiona i powinna być w magazynie, a tak naprawdę nie została zamówiona bo facet ma trzy pozycje za które odpowiada i notorycznie zapomina zamówić na czas. Staje się to niewytłumaczalnie beznadziejnym przypadkiem. Rozumiem 20 lat w Niewiadowie zrobiło swoje , ale trzy pozycje to średnio rozgarnięty student na pierwszym roku polonistyki poradził by sobie.

Student
@Jurek Ogórek

Co ty wymagasz od ludzi po skończonym liceum na ul. Majowej w Tomaszowie maz. Aby radzili sobie w tak trudnych zadaniach, to może ich przerasta tak po prostu.

Pracus
@Student

A ja mam wrażenie, że niektórzy z biura i nie tylko z biura skończyło to liceum na ul. Majowej.

Zeus
@Pracus

Skończyło to jeszcze nic, ale niektórzy z wyróżnieniem z czerwonym paskiem :)))

Czy ktoś z dyrekcji zakładu lub kierowników z Tomaszowa Maz. Pamiętał aby zapalić znicz na grobie w pierwszą rocznicę śmierci, naszego kolegi z zakładu śp.Janka Wydaje mi się, że pamięci ludzka jest ulotna i nawet ci, co tak bardzo chcieli pomagać Jankowi w tamtych trudnych chwilach,teraz zapomnieli. Jeżeli pamiętałeś, byłeś zapalić znicz daj TAK.

Gość

gość
@Pracownik

Niestety Śp.Jankowi nikt realnie z dyrekcji nie pomógł, Wiele frazesów padło z ich ust , jak to będą pomagać a tak naprawdę NIC DOKŁADNIE NIC nie zrobili . Jako pracownik i człowiek , został sam z problemem. Przykra niestety rzeczywistość .

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zdziwiony Zdzisław
@admin

Ile wam zapłacili za blokowanie odpowiedzi i komentarzy. Cenzura była skuteczna ale jak nie było internetu. Każda akcja wywołuje reakcję. Prezes myśli że jest nieomylny i ma władzę nad internetem:)))))))

Marek

Orientuje się ktoś czy fabryka robi przyjęcia do pracy. Jestem spawaczem z papierami.Z góry dziękuje za odpowiedz.

Dz.Kadr
@Marek

Zapraszamy do złożenia CV. w dziale kadr. Obecnie poszukujemy spawaczy . Wymagania: aktualne uprawnienia spawacza metodą mig-tig, umiejętność czytania rysunku technicznego oraz stosowania sprzętu pomiarowego, zaangażowanie dokładność i precyzja. Oferujemy: Prace w rozwijającym się zespole, Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki pracy. Przyjazną atmosferę w pracy. Możliwość nadgodzin-większego zarobku,płatne 50%,100%. Pakiet bene fitów: kartki na posiłki, fundusz socjalny , Pakiet medyczny,Ubezpieczenie grupowe. NIE ZWLEKAJ DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Spawacz
@Dz.Kadr

Nie wieże w to co dzisiaj usłyszałem. Praca spawacza z uprawnieniami za 13zł /godz. Okres próbny 2 miesiące . Praca od 6 do 16. Czy wy przypadkiem nie szukacie taniej siły roboczej? Może spawacze z Ukrainy bez papierów zgodzą się u was pracować , ale wątpię bo oni też umieją liczyć.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.?

@Pytanie

Powiem tak, moim zdaniem z każdym rokiem jest coraz gorzej w tej firmie, tzn. Panuje jakaś taka dziwna gospodarka demotywowania pracowników do pracy. Wygląda to w następujący sposób: zabierzmy co im się należy, żeby oni pracowali więcej za mniej pieniędzy i dodatkowo postraszymy ich że w innych firmach jest gorzej i mogą być zwolnienia. Chorować też nie można , bo choroby są strasznie dziwne w tej firmie wręcz niedopuszczalne. Pracownik który jest tydzień na zwolnieniu, już wie że jak wróci do pracy na montaż, to dostanie finansowo w plecy, taka kara za chorowanie. Ale nikt z dyrekcji nie przewidział tego co nastąpiło w marcu 2020. Koronavirus obnażył ich dobre intencje. Wypłata wszystkim pracownikom z produkcji, najniższej krajowej 1930zł, na dzień przed Wielkanocą to był majstersztyk finansowy. Nie wspomnę, co było ustalone na zebraniu załogi z dyrekcją w marcu pod drzewkiem. Wstyd i hańba .

Normalny
@Pytanie

Ostatnie zebranie załogi z poniedziałku (04-05-2020) i wystapienie Dyrektora zarządzającego zakładem,to była kakofonia dźwięków, bez składu i ładu. Pierwsze zdania zaprzeczały następnym,aby na końcu tej wypowiedzi usłyszeć deklaracje która jest błędna, niespójna i sprzeczna z początkiem wypowiedzi. Dyrektor powinien dostać ZAKAZ WYPOWIEDZI na tematy których nie rozumie i nie umie w sposób logiczny przekazać. Załoga chce ratować zakład i miejsca pracy, ale dyrektor i dodatkowo trzej kierownicy,a w szczególności (Drapiący się po .....) i DWULICUS , powodują atmosferę ciężką do wytrzymania dla normalnego zdrowego psychicznie człowieka. Może się okazać, że za dwa tygodnie na zakładzie zostanie tylko trójka kierowników i do pomocy (sierżant Deczko). Do przemyślenia dla Właściciela.

Lekarz kardiolog
@Pytanie

Firma jest jak pacjent ,który ma atak serca. Komory się nie domykają, jest chaos, strach , lekarstwa nie ma. Wszyscy z personelu biegają, próbują ratować ale pacjent twardo ma swoją wizję ratunku. Jak ci nie pasuje, to możesz się zwolnić. Ale żeby nie było tak łatwo, zmieniliśmy regulamin firmy i możesz się zwolnić tylko dyscyplinarnie:))) Do pacjenta nie ocierają argumenty, że takie postępowanie powoduje dalszy rozległy zawał, który spowoduje zgon. Ludzie za 1950zł nie będą pracować przez następne 12 miesięcy , bo ktoś ma taką wizję. Pacjent odłączony od kroplówki, wykrwawi się w 30 dni. AMEN.

Anzelm

@Pracownik Bardzo dziwna jest ta opinia. Firma jest oceniana jako bardzo dobry pracodawca pod czym podpisało się setki osób!

@Anzelm

Dokładnie cztery setki ,razy dwadzieścia pięć dni, to równa się dziesięć tysięcy podpisów co miesiąc, na KARTACH OBECNOŚCI w pracy. Nie liczę tych co na L4. Anzelm, a co ty taki od rana, dzisiaj wesoły jesteś . Siedzimy biurko w biurko, ale takiego to cię nie pamiętam. Nie licz na to ,że jutro na koncie wypłata będzie normalna. Dostaniemy tak jak nam OBIECAŁ 1930zł. Trzeba pomagać firmie i ją wspierać .:)))

pimpon

...kiedyś było na inaczej,i teraz jest na inaczej,a pieniądz potrzebny...

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sarmacka 19 lok. 172
    02-972 Warszawa
  • NIP: 7732451800 REGON: 100920476 KRS: 0000705609
Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.