Opinie o Svip Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Svip Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Svip Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Svip Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w firmie Svip Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista Ds. Zakupu?

Uwaga
@Anonim

Firma krzak , jest tak super że w ciągu 2 postanowiło odejść 4 pracowników, wspomnę tylko że z 14 tam pracujących, radzę głęboko się zastanowić zanim podejmiesz decyzję o pracy w tym przybytku

@svip Nowy wpis

Firma Svip zalega z płatnościami za wykonane dla nich usługi już pół roku. Brak osób kompetentnych z którymi można porozmawiać. Pozew do sądu i wpis do KRD

Mary Nowy wpis

Niezbyt pozytywnie widzę te początkowa atmosferę z teraz jeśli zarzekają sie ze porządni ludzie już sobie odeszli. To na co teraz patrzą podczas przyjmowania całkiem nowych osób?

Rysiek Nowy wpis

Jakaś pracownia pisała o wyrabianiu przez siebie za swoje uprawnień. Może nie widziałem takiej frazy w ogłoszeniach ostatnio, że z nimi nie pomagają ale czy naprawdę pracodawca nie wychodzi z taka inicjatywą? Co jeszcze na własna rękę trzeba robić?

Gabriela

A ja w internecie widziałam, że mieli rekrutację na stanowisko montera. Ciekawi mnie, czy często są tu nadgodziny? A jak często, to ile razy w tygodniu po ile trzeba zostawać? Szukam info dla chłopaka o tej pracy.

Beti
@Gabriela

Odpuść Sobie dziewczyno. Niczego twój chłopak nie osiągnie tam. Wojtek to czyste (usunięte przez administratora). Do tego ten chamski ciepły Ł na ostatniej lini to masakra. Człowiek ma opłaty a pieniądze są z opóźnieniem. Za swoje musiałam zrobić uprawnienia elektryczne

Nowa Nowy wpis
@Beti

Wojtek już nie pracuje. Jest inne szefostwo a wypłaty są na czas.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Monter w firmie Svip Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Klarysa

Czy firma normalnie funkcjonuje? Szukałam jakichś ofert pracy ale nic się nie da znaleźć w internecie. Ostatnie to rekrutacje na stanowisko mo teraz sprzed roku. Będę wdzięczna jak ktoś da znać

Lidia

Czy to znaczy że płaci nieadekwatnie do obowiązków? Dasz znac jak na ten moment zarobki tu wyglądają? No też ciekawe czy jakieś premie dla pracowników są jak tak?

Zgadza się, ten dyro wogole żyje w innym świecie, myśli że za (usunięte przez administratora) ktoś będzie pracował ponad siły żeby w jego portfelu się zgadzało, ludzie ci coś umieli już tam nie pracują może jeszcze ze dwie tam zostały, a reszta bez ambicji ... Smutne miejsce, źle tam się pracuje

@Lidia

Premie? Tu takiego czegoś nie ma , każdy zarabia inaczej i zakaz mówienia między sobą kto ile ma istna tragi komedia , ale po kątach wiadomo kto ma więcej , bodajże od 4000 brutto, ale warunki pracy stanowczo nie są adekwatne do wynagrodzenia, stres i atmosfera nie warta takiego życia , nie polecam

Czy rotacja pracowników w Svip Sp. z o.o. na Monter jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 15 czerwca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Bil

Odchodzą bo w takich warunkach nie da się pracować, lepiej szukać gdzieś indziej skoro jest taka możliwość, powodzenia

Ayo
@Bil

Jakie warunki masz na myśli? Chodzi o atmosferę w firmie? Czy o zarobki? Czy na ten moment płaca tu dobrze i terminowo?

Tak, występuje system zmianowy. Na zmianę będę Cię dymali to na pieniądze to na czas :) Stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży wygląda tak, że robisz zakupy za które nie płacisz a później świecisz oczami za Szymona.

Zadowolony
@pracownik

Tak jest jedna zmiana - połowa siedzi bo nie ma czym robić a druga czeka na niezapłacony materiał i obietnice że wszystko będzie jutro od rana.

@Zadowolony

zgadzam się z kolegą wyżej :)

@pracownik

I nie masz nic ciekawego do dodania? ;) Co ludzie oprócz tego siedzenia i czekania jeszcze robią? Zajmują się czymś czy gapią w sufit?

Mistrz
@Julia

Pracują, jakoś firma prosperuje już od roku , trzeba brać poprawki na komentarze, jest takie powiedzenie, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , albo źle, trzeba samemu się przekonać pozdro

@Mistrz

Czyli niektórym to kompletnie nie przeszkadza, że muszą siedzieć i na pensji to się im odbija. :/ Sama nie wiem, co lepsze. Myślisz, że takie coś długo jeszcze potrwa czy przyjdzie czas na jakieś zmiany w tym zakresie?

Zakupowiec

Fajna fucha, tylko pieniędzy na zakupy brak

@Mistrz

Nie ryzykujcie szkoda czasu po to są te komentarze

Prawda

Racja

@Zakupowiec

Brak? To ile zarobków Ci wychodziło tak mniej więcej

Uwaga

AGA Hurtoiwnia Stali

Ostrzegam przed tą firmą ,nam nie uregulowała zaległości weszliśmy w spór sądowy ,bardzo ostrzegam chyba że ktoś lubi pracować za pochwałkę i poklepanie po plecach

Stal
@AGA Hurtoiwnia Stali

Bardzo dobrze robisz, oni sobie myślą że wszystko dostaną za darmo. Popieram

@Stal

Uczepiliście się bo był Szymon. Teraz go nie ma i jest całkiem inaczej, lepiej

Danuta
@Franczesko

A powiesz jakie zmiany na lepsze zostały wprowadzone? Pan, o którym piszesz to był kierownik czy kto inny? Teraz gdy jest lepiej jak piszesz, wypłaty są zawsze na czas? Kto pracuje zamiast tego Pana i jakie ma podejście do pracowników?

Bil

Zmiana adresu na Warszawę to poniżej pasa. Czemu nikt nie reaguje, ze to nie jest prawda ? Nie polecam firmy ani ludzi tam pracujących jedna kobieta z logistyki która interesuje się wszystkimi a nie swoją praca a do tego arogancka a druga która przyszła nie lepsza jeśli się zastanawiasz czy pracować lepiej szukaj dalej

@Bil

Zgadzam się z opinią w 100%

Byłem ostatnio na rozmowie, szef poraszka zadufany ... produkcja jeden wielki (usunięte przez administratora) wszędzie.. poraszka nie polecam

Poszukuję pracy w Stargard na stanowisku Specjalista Ds. Zakupu. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Były

I poszukujesz jej akurat tutaj? XD

Były

W biurze dwie osoby. Szef dyrygent w eleganckiej koszuli, dużo gada i macha rękoma oraz "specjalistka" od logistyki, która dużo gada do szefa na temat pracowników. Napięta atmosfera. Pracownicy w swoich ubraniach, narzędzia wyglądają jakby ktoś kupił najtańsze używki na olx, co może nie byłoby złe, gdyby chociaż nie było ich za mało. "Linia" produkcyjna wygląda jak manufaktura z lat 30.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Engineer w Svip Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

na treść umowy

Niezadowolony

Z szefem ciężko się dogadać. Nie polecam.

@Niezadowolony

A w czym był problem między wami, że nie dało rady? :(

Zapytania
@Julia

A co Ty Juleczka tak sie czaisz i odpowiadasz na kazdy post ?

@Julia

Problem dotyczący Pana prezesa jest taki że nie potrafi się uśmiechnąć. Kolega pracujący na pierwszej lini sam stwierdził że mogły się uśmiechnąć do pracowników czasem zażartować i nie być służbistą.

ROBERT -AGA

Do dziisaj nie uregulowane płatności wobec nas...ostrzegam przed tą firmą Robert Budawski 602-424-870

Nie zadowolony pracownik

Dla potomnych , firma spóźnia się z wynagrodzeniem co kilka miesięcy regularnie, cały czas mówią że to ostatni raz ! Dziś 90 procent ludzi bez wynagrodzenia. Cwany dyrektor przez małe d stwierdził że no cóż on ma! Reszta ma pracować mimo wszystko, bo nie możemy siedzieć i czekać na wypłatę, bo on pilnować nas nie będzie hahaha. Kazał do pracy iść bądź wypisać nasz prywatny urlop . Oczywiście nikt mu robić nie będzie i wypisaliśmy urlopy . Ale to nie jest fer co się tam dzieje , niby nowy zarząd miało być lepiej a jest coraz to gorzej .... p. W jest poprostu (usunięte przez administratora)

@Nie zadowolony pracownik

Naprawdę, aż ciężko w to uwierzyć, że w tych czasach ktoś ma problem z wypłacaniem pracownikom pensji na czas..

Ten Typ

Nie polecam pracy w tej firmie. Firma otwarta jest od grudnia 2020, a cyrk jakich mało. Po pierwsze menadżer ma na sobie pozwy od 8 osób z czego jeden grupowy za niewypłacenie diet za "szkolenie" w Szwecji. Szkolenie bo tak naprawdę to trzeba było tam robić ze Szwedami żeby nadgonić ich terminy. Co do firmy w Polsce, menadżer obiecuję gruszki na wierzbie i jak czegoś nie ma to zawsze jest słowo klucz pt. "będzie". Rozmowa rekrutacyjna jest prowadzona z dala od firmy żeby nie zobaczyć hali bo co jest w środku to (usunięte przez administratora) na kółkach. Po pierwsze nie ma ŚOI (rękawic, okularów, kasków itd.) Nie ma segregacji, wszystkie śmieci leża na kupie pod ścianą co grozi pożarem, jako że wykonywane są tam przyczepy i trzeba złożyć szkielet tj. podłoga, ściany i dach, wszystko trzeba nosić ręcznie, bo nie ma i nie będzie suwnicy (ponoć strop na to nie pozwala, ale menadżer mówi, że "będzie"). Po drugie nie ma narzędzi, trzeba się bić o wkrętarki, pożyczać miarki, ołówki, markery itp. (najlepiej przynieść swoje), bo nie ma na to pieniędzy. Po trzecie premia niby jest ale nikt nigdy jej nie zobaczył. Po czwarte sam menadżer jest opryskliwy wobec pracowników. Po piąte menadżer ma same długi ponieważ do firmy przychodzą ludzie po pieniądze za zaległe faktury. Ostatnie co do Szwecji pobyt tam trzeba było pokryć za swoje.

Również byłyby
@Ten Typ

Nigdy nie wystawiam opinii na temat firm ale przed tą firmą trzeba przetrzec innych! Sam założyłem pozew do Sądu o wypłatę zaległej delegacji. To co piszę przedmówca to cała prawda!,,Będzie,, słowo powtarzane czesto przez Pana Szymona aby ludzie robili za (usunięte przez administratora) Jak człowiek przychodzi po swoje pieniądze to wzywa policję taki odważny. Czytając pozostałe opinie to dziwię się, że Pan Szymon chodzi po Stargardzie!!!Ostrzegam omijać szerokim łukiem

Jak wygląda współpraca z nowym managerem? Jak prezentują się zarobki?

@Zainteresowany

Magazynier to jakaś oferma. Byłem na rozmowie i widziałem go. Zarobki jakie zostały zaproponowane to żenada

@Franczesko

To co się stało z poprzednim managerem? Nie miał tu najlepszej opinii, prawdę mówiąc nigdy się nie spotkałam z tyloma negatywnymi opiniami na czyjś temat. Jak obecny sobie daje radę? Jak wypada w porównaniu do poprzedniego?

@Zainteresowany

Beznadziejny.... gorzej być już nie może

Stary-nowy

Gadaliście na Szymona a teraz p.Wojtek lata jak kot z pęcherzem nic nie wie rady nie daje z niczym ale na wszystko ma odpowiedz p. ania to samo wiecznie obrażona wszystkich ma gdzies tylko chodzi i donosi do wojtka na każdego a wy jej wszystko mówicie, magazynier robi co chce telefon fajka i cały czas w kiblu na nic nie ma czasu ...

Joanna
@Stary-nowy

A za co ta Pani taka obrażona?

Prawda
@Stary-nowy

Co prawda to prawda ..... fakt ludzie uciekają nie chcą tam pracować, nie ma co się dziwić atmosfera masakra . Mały (usunięte przez administratora) robi ten niby p.w.

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Svip Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Polecam z czystym sumieniem

Mistrz
@Franczesko

Bo ? Jakieś rozwinięcie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Svip Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Svip Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Svip Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Svip Sp. z o.o.?

Svip Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wiertnicza 165
    02-952 Warszawa