Merkal

Płock

Opinie o Merkal

Iza
użytkownik zarejestrowany

@kakaj a czy jesteś pracownikiem Merkal? Czy po roku nic się w firmie nie zmieniło? Nadal można liczyć na umowę o pracę i socjal? Każda informacja dotycząca bieżącej sytuacji firmy będzie bardzo istotna na forum.

kakaj
użytkownik zarejestrowany

Dobrze, że i tak można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, bo w końcu o takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno. Pewnie i tak to się wiąże z odpowiednimi socjalami typu ubezpieczenie.

ktoś

Firma już nie istnieje, the end !!!

Marek

Wojtuś narobił dlugów i niedługo merkal zbankrutuje, skończy się traktowanie pracowników jak śmieci

ania

klan rodzinny, jak pojdziesz tam to jak będzie potrzeba na miesiac moze 2 na umowe śmieciową

Ta firma to porażka!!!!! Nie polecam! Przyjmują młodych kierowców bo z doświadczeniem nikt tam nie pójdzie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to nie wiesz za ile pracujesz! Każdy jest indywidualnie rozliczany :-) Podpadniesz, to masz wielkiego pecha :-))))))Kara Cię czeka:-))))

Jak jest ktoś ze środka to niech powie co się stało z poprzednim grafikiem, wycięty czy powiększają zespół reklamowy

co to za bełkot w opiniach??? firma szuka grafika komputerowego a ja mam chęć aplikować-warto?

słyszałam że powoli kadra pracownicza się kurczy?

?

ciekawe spostrzezenia...nie ma co:)

szukającylepszejpracy

a może to świadczy o wiarygodności tych opinii bo jak patrzę na gowork to widze że nigdzie nie warto pracować i wszędzie źle wiadomo że jak się odchodzi to się mówi tylko źle bo głupio mówić, że się nie dało rady albo co ja patrze szukając na ilość lat na rynku i branże dobrze jest na pewno w budzetowce - może ktoś tam kogo zna i poleca? hehehe

to masz pecha kolego,wszędzie traktowali cię jak psa...dobrze że w merkalu było ci dobrze:))) ale lol !!!

...

Kolego nie pozostaje nic tylko życzyć ci powodzenia. Ja osobiście nie polecam bo w końcu wyrażamy tu tylko opinie.

[usunięte przez administratora]głupoty. Widać poziom ludzi którzy tu piszą. Nie macie co robić to idźcie do roboty, gdzie wam zaplacą tysiące a w zamian będa w rekę całować i nie powiem po czym lizać. A jak sami tacy mądrzy, to czekam aż pootwieracie firmy i dacie na rękę pare tysiaczków za nic. Ja tam byłem w kilku i w niektorych jak psa traktowali a nie jak czlowieka. A do merkala nic nie mam bo chetnie bym wrocił tyle ze teraz takie czasy ze w ogole o robote ciezko.

a kto jest taki mądry w tej firmie to może niech się ujawni.

---

musi ktoś być do przekazu informacji z dołu na górę

:-)

- Ile będę zarabiał? - pyta młody człowiek podejmujący pierwszą w życiu pracę. - Na początek dostanie pan 900 zł, ale później będzie pan mógł zarobić dużo więcej. - Doskonale - ucieszył się młodzieniec. To ja przyjdę później.

On

"do normana" myslę że spotka Cie jeszcze wiele fajnych chwil w życiu, powinnaś tylko minąć bramę odwrócić się i splunąć 3 razy przez lewe ramie : ) Czemu wywaleni maja lepiej ?

vvv

jeśli masz problem z interpretacją zamieszczonych opinii to Twoja sprawa, ale nikt tu żali nie umieszcza, gdybyś miał problem z odczytaniem nagłówka to ja Ci to napisze jeszcze raz OPINIE O MERKALU Firma po prostu cieszy się super opinią a żal .................

norman

"...Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum Wiwat Polonia, frustrata, wiwat dąs psychopata Jam nieudacznik, grafoman i śmieć Tylko tu możesz być Bogiem, na wszystkich podnosisz nogę I załatwiasz te sprawę jak pies Kto z tego napięcia [usunięte przez administratora] ze szczęścia! ..." ------------------------ daliście się wywalić i wylewacie żale bo nie mieliście siły, odwagi i [usunięte przez administratora]by wyjść jak ludzie z głowa w górze.

były

ludzie,pracowałem w tej firmie parę lat temu i widzę,że zero zmian.wierzcie mi,nie warto!!!szczerze odradzam

też aplikant-ka?

święte słowa, ja poddałem/am się po drugiej rozmowie.wiecie co-bez komentarza...

;-)

poczytaj opinie wyżej to się dowiesz

norman

a jak wyglądają zarobki i terminowość ?

była

To wszystko co tu jest napisane to niestety prawda przekonalam się na wlasniej skórze.

aonim

potwierdzam wszystkie słowa powyżej - jednym słowem żenada

były pracownik merkal Płock

tak to ta firma, nie radzę tam iść!!!!

Zostaw opinię o Merkal - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merkal