Tevor Sp z o.o.

Skarżysko-Kamienna

Opinie o Tevor Sp z o.o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Myślicie o podjęciu pracy w Tevor Sp z o.o.? Zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy firmy, które możecie znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.tevor.pl/praca/ Jakie macie już doświadczenia z firmą?

Michał

Najlepsza atmosfera w tej firmie była jak pracował tam jeden chłopak z Ostrowca. Miał bardzo dobry kontakt z pracownikami wszystko było wyważone ni ale cóż czasu się nie wróci szkoda .............. Pozdrawiam panie Sylwku .............:)

kabaczq
użytkownik zarejestrowany

cz nie tylko przyjacielu bo również także możesz teraz zostać specjalistą do spraw sprzedaży, ogłoszenie się pojawiło co prawda na początku sierpnia ale nadal jest aktualne, ale z racji tej daty trzeba zapewne pospieszyć się jeśli chodzim o wysyłanie cv

Picollo

Hmm pracowałem tam i wiem jaka tam jest polityka. Przyjmują swoich przydupasów i mają 2 razy więcej niż inny pracownik na tym samym stanowisku. Oczywiście taki pracownik z wyższą pensją robi więcej - opierdziela się i donosi na swoich kolegów. Przyjęcia pracowników były z agencji. Obiecanki co do wynagrodzenia - ludzie pracowali po kilka dni lub tygodni i do widzenia. W ciągu miesiąca ponad 30 osób zostało zmienionych na nowych i znów to samo w kolejnych miesiącach. Co do osoby która jest od zatrudniania pracowników to wiele mógł bym mówić, o jego szemranych interesach na boku z innymi przydupasami.

Konrad

Kolega pracuje w Tevor , i mówi że jest dobrze. Wypłaty na czas ,a nawet wcześniej . Mogliby płacić lepiej ,ale tragedii nie ma. Wszystkie składki płacą. Firma się rozwija nie stoi w miejscu . Najlepiej to nic nie robić i narzekać. Ludzie tam pracują po 10 lat. Sam bym się tak przyjął na stałe . I jeszcze w delegacje zagraniczne jeżdżą na pokazy tych swoich holowników. No to chyba się opłaca.

alaski

pracowałem w firmie Tevor dwa razy po rok czasu odszedłem sam ze względu na lepsza oferte - nie narzekałem - pelne prawa pracownicze - 8 h - wypłata na czas a stawki takie jakie wynegocjujesz . Jeśli ktos był głabem i partolil swoja robote która wykonywał jednakowa X lat to nie ma sie co dziwic ze nie dostawał podwyzki -----> Michał .

abc

atmosfera niezbyt przyjemna

xyz

szybka rotacja pracowników max rok

gosia
@xyz 18.05.2009, 21:56
szybka rotacja pracowników max rok

Wcale nie. Ludzie po 10 lat tam pracują.

Zostaw opinię o Tevor Sp z o.o. - Skarżysko-Kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tevor Sp z o.o.