Opinie o Karolina Włodarczyk Spec-Bet Invest w Parszów

Karolina Włodarczyk Spec-Bet Invest
3 4 10 5 1
Emilia Nowy wpis

@Tomek rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie Spec-Bet - Parszów, czy mógłbyś opowiedzieć nam w kilku zdaniach jak wygląda kwestia warunków zatrudnienia oraz atmosfery? Może posiadasz również informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie? Daj znać, każda wypowiedź, zawierająca merytoryczną treść będzie cenna.

Tomek Nowy wpis

Jest ok kase placi bez czekania, co tu wiecej oczekiwac, jak kasa jest na czas to jest ok a nie jak u innych

Emilia Nowy wpis

Już dawno nie wypowiadaliście się na tym forum. Co sądzicie o tym pracodawcy? Czy od ostatnich komentarzy coś się zmieniło w Spec-Bet - Parszów ? Wiecie jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w firmie.

były pracownik Nowy wpis

Większość opinii pisze właściciel- nie dajcie wiary w te bzdury. Pracowałem to wiem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
były pracownik

@mechanik to właściciel stad takie wpisy

Tak4Nie

anonimowy

Bzdura, byłem tam dozorcą. Do dnia dzisiejszego nie mam wypłaconej kasy. Dziadostwo

Tak1Nie

mechanik
@anonimowy

Co tydzien wypłata, nie ma pracownika ktory nie dostanie wyplaty, chyba ze zlodziej i cos ukradnie, lub kombinuje jak jeden dozorca takto ok

Andrzej

Firma ok, rozwija się, inwestuje, duzo pracy szef pilnuje ale zawsze jest wyplata co tydzien i to duzy plus, jak nie pijesz i sie nie opierniczasz to jest ok. a i uwazaj na Sylwka

prezio

Jaką piastowałes funkcje? Ma teraz przyjecia i sie zastanawiam.

MARIO

Rozwojowa firma, szef wysyla na szkolenia, płaci za to firma, w zime zawsze coś jest do roboty jedynie jak jest minus 30 to jest tydzien czy dwa wolnego, generalnie dobrze, wiadomo ze moglo byc lepiej ale kryzys, podobno maja byc podwyzki zobaczymy

TakNie

Zostaw opinię o Karolina Włodarczyk Spec-Bet Invest - Parszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie