Opinie o Karolina Włodarczyk Spec-Bet Invest w Parszów

counter
3 4 9 5 1
Tomek Nowy wpis

Jest ok kase placi bez czekania, co tu wiecej oczekiwac, jak kasa jest na czas to jest ok a nie jak u innych

Emilia Nowy wpis

Już dawno nie wypowiadaliście się na tym forum. Co sądzicie o tym pracodawcy? Czy od ostatnich komentarzy coś się zmieniło w Spec-Bet - Parszów ? Wiecie jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w firmie.

były pracownik Nowy wpis

Większość opinii pisze właściciel- nie dajcie wiary w te bzdury. Pracowałem to wiem (usunięte przez administratora)

były pracownik Nowy wpis

@mechanik to właściciel stad takie wpisy

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

anonimowy

Bzdura, byłem tam dozorcą. Do dnia dzisiejszego nie mam wypłaconej kasy. Dziadostwo

Tak1Nie
mechanik
@anonimowy

Co tydzien wypłata, nie ma pracownika ktory nie dostanie wyplaty, chyba ze zlodziej i cos ukradnie, lub kombinuje jak jeden dozorca takto ok

Andrzej

Firma ok, rozwija się, inwestuje, duzo pracy szef pilnuje ale zawsze jest wyplata co tydzien i to duzy plus, jak nie pijesz i sie nie opierniczasz to jest ok. a i uwazaj na Sylwka

prezio

Jaką piastowałes funkcje? Ma teraz przyjecia i sie zastanawiam.

MARIO

Rozwojowa firma, szef wysyla na szkolenia, płaci za to firma, w zime zawsze coś jest do roboty jedynie jak jest minus 30 to jest tydzien czy dwa wolnego, generalnie dobrze, wiadomo ze moglo byc lepiej ale kryzys, podobno maja byc podwyzki zobaczymy

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Karolina Włodarczyk Spec-Bet Invest - Parszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad