Opinie o Dargiel Konrad Konstalkon w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dargiel Konrad Konstalkon. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dargiel Konrad Konstalkon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dargiel Konrad Konstalkon w Skarżysko-Kamienna

Wiesław

Kupowałem płyty warstwowe Pani która sprzedaje na magazynie nie wie sama co ma na magazynie rozmarzona nie da się z nią dogadać nie polecam

Kamil W

Polecam Panów z magazynu wytłumaczą wszystko doradzą pokażą, że ta płyta ma inny odcień mają dużą wiedzę na temat płyt warstwowych obsługa 10/10!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Dargiel Konrad Konstalkon?

@KONSTALKON

Trochę późno, ale na wszelki wypadek zapytam - czy nabór do pracy w biurze nadal aktualny? I jak wygląda możliwość rozwoju zawodowego w firmie?

Michał Nowy wpis

Ja u was teraz kwestia zwolnień wygląda? wyrzucają za byle co? u mnie teraz sie zaczęło i nie chce znowu w to samo wpasc

Huk Nowy wpis

3 czerwca tego roku montowali mi garaż. Miał być pierwszy gatunek okazało się że to jest jakieś nieporozumienie ta firma. Pogniecione porysowane ściany, w środku rdza i urwany wspornik.

Mateusz Nowy wpis

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Przyjęli zlecenie dwa tygodnie temu, wszystko było ustalone razem z terminem realizacji. Niestety po dwóch tygodniach oddzwonili, że nie wykonają zlecenia na konstrukcję wymieniając jakieś absurdalne tłumaczenia. Firma nie potrafiła znaleźć żadnego rozwiązania problemu Jako klienci zostaliśmy potraktowani skandalicznie i narażeni na wielotysięczne koszty w związku z brakiem realizacji zlecenia.

Kamil W Nowy wpis

Czy po rozmowie w Dargiel Konrad Konstalkon rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Witam, jakie są szanse, że w tym roku będzie potrzebny ktoś do biura? od wiosny mam zamiar szukać pracy i chce sprawdzić warunki w okolicznych miejscach, w tym przypadku na nogach mogłabym się transportować. ;) prócz tego opowiecie o aktualnej atmosferze i zarobkach? to ostatnie dwa aspekty, które są dla mnie dość istotne. Pracuje się na samej podstawie?

Wiesław

JACEK

Wystarczą chęci do pracy :)

@JACEK

A z perspektywy umiejętności? Raczej są stanowiska, do których wymagane byłyby odpowiednie predyspozycje? Jak można to odnieść do pracy w biurze? Ile osób się w nim zatrudnia i jak ich praca wygląda?

@Natalia

Dzień dobry, do pracy w biurze wymagane są chęci do pracy, umiejętność pracy w zespole. Zapraszamy do składania Cv - aktualnie trwa nabór na stanowisko pracownik biurowy. Pozdrawiam

@KONSTALKON

Niedoszły pracownik.

Miałem się ubiegać tu o pracę, lecz po przeczytanych opiniach szkoda czasu. Widać że ludzie jak roboty traktowani. Nie bez powodu ogłoszenie wisi na olx już od roku. Pewnie ludzie przychodzą i zaraz odchodzą .

@Niedoszły pracownik.

Miałeś, ale nie ubiegałeś i nie sprawdziłeś a jednak dorzuciłeś opinie po przeczytaniu innych...hmm...bardzo logiczne i wiarygodne... Praca w zależności od stanowiska wymaga pewnych umiejętności. Nie każdy nimi dysponuje ale nie znaczy, że nie moze spróbować. Dają szanse ludziom również bez doświadczenia. Każdy ma szanse sprawdzić czy mu odpowiada taka praca, warunki. A że firma sie rozwija i potrzebuje nowych pracownikow to raczej dobrze. Jak ktoś chce i umie pracować to jest doceniony.

Lis

Kupiłem garaż pierwszy gatunek tragedia nie ma nitów ściany pogniecione nie polecam (usunięte przez administratora) i niestety monterzy nie mili porażka nie polecam

@Lis

Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 516 966 516, zajmiemy się Pana sprawą i chętnie rozpatrzymy reklamacje. Pozdrawiam

Jacek

Nie zgadzam się z wypowiedziami niżej, szef bardzo w porządku, wypłata na czas, dobra atmosfera. Praca jak każda ma swoje plusy i minusy

@Jacek

pisząc o plusach i minusach deklarujesz przy tym w pewnym sensie jakieś w miarę obiektywne spojrzenie na sytuację w firmie? Bo jeśli tak to czy jest szansa na opisanie tych wad i zalet tak dla jasności?

Kolba

Wiem możecie coś powiedzieć na temat pracy przy rozładunku załadunku busów i ciężarówek wogule co to za towar czy to podwykonawca wtórpol? świeża oferta na olx

Kamo
@Kolba

Banda (usunięte przez administratora) W porównaniu z ogłoszeniem na OLX a w rzeczywistości to całkiem dwie inne sprawy. Zamiast umowy o pracę na pełny etat tak jak się okazuje na rozmowie w biurze to w rzeczywistości oferują pracę na czarno, umowę zlecenie. Stawka godzinowa miała być 20zl na rękę a przy wypłacie dają 17,90. Zapierdziel jak w żadnej firmie, czy to na magazynie czy na odlewni. Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. Jednym słowem Szkoda zdrowia i czasu. Kompletna PORAŻKA.

@Kamo

Dzień dobry, to chyba jakaś pomyłka, w naszej firmie nie ma żadnej odlewni. Nawiązując do naszej firmy, oczywiście zarobki są zależne od czasu pracy i zaangażowania. Nowy pracownik który przychodzi na przyuczenie ma mniejszą stawkę. Pozdrawiam

Czy w Dargiel Konrad Konstalkon występują paczki/bony świąteczne?

Jerzy

Tak, zawsze jakieś małe upominki są.

Irena
@Jerzy

To super. A możesz powiedzieć czy tylko na Boże Narodzenie są, czy na Wielkanoc również? Są organizowane wtedy jakieś formy integracji?

Andrzej Ksa

Polecam firma godna zaufania

FIRMA KONSTALKON

Dzień Dobry, Bardzo nam przykro, że doszło do niemiłych sytuacji z opisanym przed Państwa "kierownikiem magazynu". W odniesieniu do Państwa opinii, chcielibyśmy poinformować, iż opisywany przez Państwa wyżej pracownik, nie pracuje już w naszej firmie. Dzięki tej zmianie zapewniamy teraz miłą atmosferę i zgrany zespół. Aktualnie trwa nabór na stanowisko: magazynier, pomoc magazyniera oraz kierowca-monter. Serdecznie zapraszamy do składania CV na adres e-mail: praca.skarzysko@op.pl oraz w siedzibie naszej Firmy. Pozdrawiamy

Janusz
@FIRMA KONSTALKON

N magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe czy można aplikować bez i zrobić w razie co kurs w firmie? W ogóle jakieś szkolenia wdrażające są proponowane nowym pracownikom?

FIRMA KONSTALKON
@Janusz

Dzień dobry, uprawnienia na wózki widłowe nie są wymagane. Tak, nowi pracownicy przechodzą szkolenie wprowadzające do pracy w naszej firmie.

@Janusz

Nie musisz mieć uprawnień na widłaki.

ADRIAN PALEK

Zamówiłem garaż premium, po 11 dniach postawili mi Panowie na działce, wszystko fajnie. Monterzy znają się na rzeczy i pomogli mi zakotwić garaż

JAN

KUPIŁEM BRAMĘ GARAŻOWĄ W TEJ FIRMIE TRAGEDIA A SZCZEGÓLNIE Z PANIĄ OD REKLAMACJI NIE MA POJĘCIA O WYROBACH W TEJ FIRMIE AROGANCKA I ZŁOŚLIWA PO DWÓCH MIESIĄCACH BRAMĘ NAPRAWILI NIE POLECAM STWARZAJĄ PROBLEMY Z REKLAMACJĄ

@JAN

Czyli mimo wszystko ogarnęli temat i brama działa? A ta Pani została uznana za złośliwą, ponieważ?

Łukasz
@JAN

Skoro reklamacja została rozpatrzona to nieładnie pisać negatywną opinie o firmie !

Mix Pro

Współpracuję z firm KONSTALKON już dłuższy czas. Zakupione płyty warstwowe zawsze dostarczone na czas. Obsługa na duży plus. Polecam w 100%

ZDZ

Zamówiłem garaż - nietypowy rozmiar. Podano mi cenę i opis - zaakceptowałem. Po pewnym czasie - telefon i dostawa. Poprosiłem o przesunięcie terminu - nie było problemów. W uzgodnionym terminie dostarczono garaż, panowie zmontowali we wskazanym miejscu bez żadnych dyskusji i problemów, uprzejmi, rozmowni. POLECAM.

Dominika
@ZDZ

To można tam coś zamówić pod własne preferencje? Bo widzę, że w sklepie mają tylko jakieś konkretne modele. Jestem ciekawa jak całość się sprawuje w uzytkowaniu? Nic się nie dzieje złego? :)

Elżbieta

Polecam z całym sumieniem firmę KONSTALKON, jakość dobra, szybki montaż, termin dotrzymany. Pracownicy uprzejmi, bez zastrzeżeń. Pani która przyjmowała zamówienie doradziła w wyborze. Dziękuje i miło było z Państwem nawiązać współpracę. Elżbieta z Siedlec

Lidia
@Elżbieta

Hejka a propos montażu to trzeba go zamawiać oddzielnie i płacić czy jest już w usługę wpisany? Częściej się z tym pierwszym spotykam..

Tomasz

Odradzam wszystkim baaaardzo!!!!!!! Tragiczna jakość

Zostaw merytoryczną opinię o Dargiel Konrad Konstalkon - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w Dargiel Konrad Konstalkon?

Zobacz opinie na temat firmy Dargiel Konrad Konstalkon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dargiel Konrad Konstalkon?

Dargiel Konrad Konstalkon
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Czerwonego Krzyża 22
    26-110 Skarżysko-Kamienna