Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Anmar-Wójcik sp.j. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Anmar-Wójcik sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Anmar-Wójcik sp.j. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Anmar-Wójcik sp.j. w Skarżysko-Kamienna

Automat Nowy wpis

Czesci samochodowe sprzedaje bez paragonu z aut bez akcyzy. Placi do lapy bez ubezpieczenia.

Wójciotkowski Nowy wpis

Takiego gamonia,oszusta i zlodzieja to ja w zyciu nie widzialem.Ten wiesniak nie ma pieniedzy i nawet sie porzadnie nie umie wyslowic,jaka sie bo chla tanie wina za 5 zl bezprzewrwy

Zuza Nowy wpis

To prawda ze wypłata nie jest na czas ?

Przyjaciel Nowy wpis
@Zuza

Pracowal na czarno i pil alkohol co dzien z nim,a pozniej do p.py mi sie dobierala i nie zaplacila

fredek

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać?

Cypisek
@fredek

Jak chcesz robić za darmo, to możesz iść śmiało. Pierwsza wypłatę dostaniesz potem już będziesz dostawał 1/3 swojej wypłaty

AA
@fredek

Widzialem jak ciagnik rolniczy po pijaku malowali i goscia oszukali na na przeszlo 10 tysi zlodzieje. (usunięte przez administratora)

Robo

Nie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Anmar-Wójcik sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Robo

(usunięte przez administratora) Tak powinna się nazywać firma. Banda Meneli i tyle. Szkoda tam nawet nasrac.

R wojcik

Kazal mi zlodziej handlowac kradzionymi czesciami samochodowymi w pierwszy dzien pracy. Wystawia je na OLX do tej pory.Pracowalem na czarno i nic nie dostalem

Zytomierz77

(usunięte przez administratora) proponował mi prze na (usunięte przez administratora)jeszcze w wiadomościach z ogłoszenia olx -mam dowód .Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej i nagrałem gościa -zgłosiłem sprawę do Urzędu Skarbowego(usunięte przez administratora).Omijajcie z daleka szkoda czasu .Typowy Janusz biznesu

Ktos

Miro kolega tam pracuje podobno żenada nawet wypłat nie wzięli na święta za listopad tylko zaliczki roboty nabrane i nie ma komu robić nawet Ukraińcy tam już nie chcą. Ma ponoć dwóch swoich lizidupkow co mu we wszystko wierzą i biegają jak (usunięte przez administratora)

XXX

Ta Firma to jakaś kpina. Wszystko co wyżej napisane to prawda. Omijajcie to szkoda czasu i zdrowia.

Miro

Jakieś nowe newsy mógłby ktoś napisać dla zainteresowanych pracą w firmie.

Paaliiiiiiii ciuchy

Daj sobie z nim spokój tam to teraz ukraince po 15 godzin dymaja i tam śpią pisze do 4 tysięcy jak robisz w niedziele mordę to ma niewyparzona robiłem od początku nie przyjdziesz dzień to Ci spali ciuchy buty wszystko on musi się oddać na jakieś leczenie

Bezrobotny

Szkoda czasu na pana roberta wojcika. Cala ta jego firemka to jedno wielkie oszustwo. Wlasciciel to alkoholik!!!!! Po pijaku zwalnia ludzi potem nie pamieta nawet za co. Ciekawe czy robi tam jeszcze ten caly szuwar???? To (usunięte przez administratora) jakiej swiat nie widzial

mecho

praca na czarno, bez zus, płaci jak chce i kiedy chce, nie ma kasy udaje bosa. Firma na skraju upadłości!

Młody R
@mecho

Długo pracowałeś w tej firmie bo chcę tam podjąć prace jako piaskarz

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Anmar-Wójcik sp.j. - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Anmar-Wójcik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Anmar-Wójcik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Anmar-Wójcik sp.j.
  • Krzywa 10
    26-110 Skarżysko-Kamienna

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Anmar-Wójcik sp.j.