Opinie o Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was w Skarżysko-Kamienna

counter
5 3 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was?

Dariusz P. Nowy wpis
Klient

Wypożyczyłem dla żony od fundacji rower trójkołowy. Otrzymaliśmy egzemplarz zupełnie nowy, dobrze wykonany, złożenie roweru nie przysporzyło żadnych problemów. Żona choruje na SM i jej aktywność fizyczna była bardzo ograniczona, do jazdy rowerem też podeszła bardzo sceptycznie. Ale już są efekty, jeździ rekreacyjnie a czasami nawet do sklepu po zakupy (rower jest wyposażony w bardzo praktyczny kosz). Dlatego naprawdę polecam i zachęcam do skorzystania z pomocy fundacji.

Marek Nowy wpis

Witam! Jak firma działa w trakcie pandemii? Jakieś zmiany?

r.grygowska Nowy wpis
Klient
 Rekomendacja

Jesteśmy bardzo zadowoleni mimo tego że nasza procedura ze względu na pandemię trochę się przeciągnęła. Super profesjonalna obsługa, konkretne informacje!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Elżbieta

Mąż złożył wniosek przez stronę Internetową Fundacji Eco Textil w grudniu 2019 r. na wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego. Mieszkamy na Dolnym Śląsku w Boguszowie-Gorcach. W rubrykach na stronie było pytanie - kiedy łózko ma być dostarczone - mąż napisał 10 stycznia 2020 r. Otrzymaliśmy SMS, że zostało zaakceptowane nasze zgłoszenie i w tym terminie będzie sprzęt przywieziony przez kuriera. I termin został dotrzymany. Sprzęt jest nowy i jeszcze zapakowany w folię. Jedynym mankamentem było to, że w czasie transportu zostały uszkodzone barierki i część drewniana wezgłowia. Pani Prezes, zresztą bardzo miła kobieta, po naszej interwencji natychmiast zadecydowała o wysłaniu nowych elementów. Zgłoszenie było w piątek, a nowe części już we wtorek. Wszystko jest w porządku. Łóżko jest mi niezbędnie potrzebne do codziennego użytku, tak do spania jak i do odpoczynku dziennego. Jestem osobą niepełnosprawną i zakup takiego sprzętu przy mojej niskiej rencie byłby ogromnym obciążeniem domowego budżetu. Łóżko jest bardzo wygodne z materacem przeciwodleżynowym i posiada podnoszone barierki, aby osoba nie wypadła w czasie użytkowania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za szybką reakcję i wysłanie sprzętu bardzo potrzebnego. Naprawdę warto, jeśli ktoś jest w potrzebie. To tylko jedyne 150 zł + 150 zł za transport w jedną stronę i w drugą gdy sprzęt oddamy. Pozdrawiamy Panią Prezes.

Arcadia

Poprosiłam Fundację Eco Textil o wypożyczenie wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnego syna. Sprzęt otrzymaliśmy bardzo szybko a wózek okazał się wygodny i bardzo przydatny. Miła Pani zatelefonowała z pytaniem czy sprzęt spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy.

A czy ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie firmy Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was w miejscowości Skarżysko-Kamienna nie ma jeszcze żadnych info o pracy i warunkach w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was - Skarżysko-Kamienna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad