Opinie o Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was w Skarżysko-Kamienna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was w Skarżysko-Kamienna

Administrator Nowy wpis

Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Moi Drodzy, planuje wysłać swoje cv na stanowisko pracownika socjalnego. Wiem tyle, że proponują umowę o pracę. Mogę was prosić o przybliżenie mi zarobków i jak wygląda kwestia benefitów. Niestety nie mam własnego samochodu, czy fundacja zapewnia auto służbowe?

Krystyna Nowy wpis

Super fundacja. Szukałam łóżka dla mojej mamy chorej na Parkinsona. Znalazłam ankietę i dowiedziałam się' że można bezpłatnie wypożyczyć łóżko. Wypełniłam bez przekonania. Jakie było moje zdziwienie' gdy dowiedziałam się, że mogę odebrać łóżko w swojej miejscowości. Jestem bardzo wdzięczna' bo rozwiązało to wiele problemów związanych z ooieką.

Emilia Nowy wpis

4 lata temu otrzymałam rower. I po 4 łatach zepsuły. Jestem zawiedziona

Firma Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was szukała nowego pracownika na stanowisko Wychowawca w świetlicy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Dariusz P.

Wypożyczyłem dla żony od fundacji rower trójkołowy. Otrzymaliśmy egzemplarz zupełnie nowy, dobrze wykonany, złożenie roweru nie przysporzyło żadnych problemów. Żona choruje na SM i jej aktywność fizyczna była bardzo ograniczona, do jazdy rowerem też podeszła bardzo sceptycznie. Ale już są efekty, jeździ rekreacyjnie a czasami nawet do sklepu po zakupy (rower jest wyposażony w bardzo praktyczny kosz). Dlatego naprawdę polecam i zachęcam do skorzystania z pomocy fundacji.

Witam! Jak firma działa w trakcie pandemii? Jakieś zmiany?

r.grygowska

Jesteśmy bardzo zadowoleni mimo tego że nasza procedura ze względu na pandemię trochę się przeciągnęła. Super profesjonalna obsługa, konkretne informacje!

Elżbieta

Mąż złożył wniosek przez stronę Internetową Fundacji Eco Textil w grudniu 2019 r. na wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego. Mieszkamy na Dolnym Śląsku w Boguszowie-Gorcach. W rubrykach na stronie było pytanie - kiedy łózko ma być dostarczone - mąż napisał 10 stycznia 2020 r. Otrzymaliśmy SMS, że zostało zaakceptowane nasze zgłoszenie i w tym terminie będzie sprzęt przywieziony przez kuriera. I termin został dotrzymany. Sprzęt jest nowy i jeszcze zapakowany w folię. Jedynym mankamentem było to, że w czasie transportu zostały uszkodzone barierki i część drewniana wezgłowia. Pani Prezes, zresztą bardzo miła kobieta, po naszej interwencji natychmiast zadecydowała o wysłaniu nowych elementów. Zgłoszenie było w piątek, a nowe części już we wtorek. Wszystko jest w porządku. Łóżko jest mi niezbędnie potrzebne do codziennego użytku, tak do spania jak i do odpoczynku dziennego. Jestem osobą niepełnosprawną i zakup takiego sprzętu przy mojej niskiej rencie byłby ogromnym obciążeniem domowego budżetu. Łóżko jest bardzo wygodne z materacem przeciwodleżynowym i posiada podnoszone barierki, aby osoba nie wypadła w czasie użytkowania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za szybką reakcję i wysłanie sprzętu bardzo potrzebnego. Naprawdę warto, jeśli ktoś jest w potrzebie. To tylko jedyne 150 zł + 150 zł za transport w jedną stronę i w drugą gdy sprzęt oddamy. Pozdrawiamy Panią Prezes.

Arcadia

Poprosiłam Fundację Eco Textil o wypożyczenie wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnego syna. Sprzęt otrzymaliśmy bardzo szybko a wózek okazał się wygodny i bardzo przydatny. Miła Pani zatelefonowała z pytaniem czy sprzęt spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Eco Textil Od Was Dla Was
  • Żurawia 1