WTÓRPOL

Skarżysko-kamienna

WTÓRPOL

Opinie o WTÓRPOL

Ajent

Mam pytanie. Czy jest tu ktos kto podał Wtórpol do sądu??? Jesli tak to jak to się potoczylo???

S
@Ajent 18.10.2018 11:53

Przegrasz. Firmę stać na takich prawników co ty byś ich musiała spłacać przez 4 lata.

Żabka
@Ajent 18.10.2018 11:53

Jeżeli tylko masz konkretne argumenty masz szansę. Nie są bogami! Każdy człowiek ma prawa! Nie tylko wtórpol

Luna 8867

Po ostatniej wizycie na Włoszczowie jestem zszokowana faktem gdyż pani (kierownik)jest tak nie miła i nie sympatyczna kobieta ze zastanawia mnie dlaczego jeszcze tam pracuje.zroxumiala bym gdyby to był jej sklep ale ona jest zwykłym pracownikiem.dziewczyno ogarnij się.

Alex 2@34
@Luna 8867 04.09.2018 11:39

Jestem tego samego zdania.Współczuje dziewczyna które z nią muszą pracować.Bylam świadkiem kiedy pani prosiła aby powiedziała jej jaki rozmiar buta a ta że nie wzięła okularów których wcale nie nosi.!to ty jesteś kierowniczka sklepu???masakra.

Czy mam świadomość tej wiedzy?
@Alex 2@34 04.09.2018 11:47

A zdaje pani sobie sprawę że one mają w zasadzie zakaz rozmowy z klientami?

Alex 2@34
@Czy mam świadomość tej wiedzy? 07.09.2018 20:39

No nie zdaje,bo nie rozumiem jak można pracować w sklepie i nie rozmawiać z klientami.prosze wytłumaczyć jak jest to możliwe.?od tego owa pani tam jest i za to jej płacą żeby klient wrócił a nie przeraził się po pierwszej wizycie.w każdym sklepie panie są uprzejme.trzeba być miła i uprzejma tym bardziej że zajmuje się wyższe stanowisko niż zwykli pracownicy które mają więcej kultury.

@Alex 2@34 10.09.2018 21:50

Droga pani mają zakaz wdawania się w dyskusje czyli nawiązywania serdecznej relacji z klientem bo dla co po niektórych to już wynoszenie towaru ze sklepu przy pomocy znajomych, pomijam faktycznie nieuczciwe osoby!Jest tam pewien pan ŻARTOWNIŚ taki od sukienek i potykaczy który ma na tym punkcie fioła dosłownie!..no to trochę albo całkowicie złamałam zakaz i rozmawiałam na całego klient chce aby mu doradzić , niektórzy chcą dopasować rzeczy kolorystycznie, inny szuka perełki czyli np. sukienki z metką , jeszcze inny pyta czy to skóra lub podróba!,czy jest komplet pościeli, firanka do kuchni o ścianach np. wiśniowych, jak długa firanka....lub po prostu o swoich problemach życiowych a przy okazji zawsze coś kupi bo ma taką potrzebę! Być może wcześniejsze problemy z mafią zrobiły swoje jednak popadanie w paranoję jest ogromną przesadą..Kwestia sympatii do klienta zawsze robię profil psychologiczny Rodzaje klienta: pieniacz, roszczeniowy, potrzebujący pomocy, zagadywacz, samodzielny czyli wchodzi kupuje i wychodzi, itp i dopiero ustalam jak go potraktuję.szczególnie tych nie przyjemnych

Klikentka
@Luna 8867 04.09.2018 11:39

Pani(usunięte przez administratora) niech sie Pani opanuje. Wspolczuje dziewczyna z nia pracujacym takie aroganckie i chamskie zachowanie. Powinny zgłosić pracodawcy. I może firma pójdzie po rozum do głowy i zwolni ją (wielką Panią kierownik) tracicie klijentow przez takiego pracownika.

Ajentka
@Luna 8867 04.09.2018 11:39

Ludzie to są jeszcze większe chamy... robią (usunięte przez administratora) w sklepie i oczekują uprzejmości

lolo

Nie pracuje w tej firmie, ale podobnym syfie choc inna branza ale mam doczynienie z ukraincami....maja lzej z jakis powodow....mozna sie domyslac z jakich, pewnie znizki podatkowe dla firmy i doplaty...to co sie dzieje w tym chorym kraju przerasta juz wszystko co do tej pory bylo...bedzie ich jeszcze wiecej, a polska nie skozysta na tym jak anglia na polakach....wszyscy stracimy i to juz bedzie koniec zludzen

lolo
@lolo 16.10.2018 18:13

Wszyscy pracownicy niskiego i srednego szczeba, a jest nas miliony...

?!

Potrzebuje adresu sklepu w Częstochowie, Włoszczowej i Rawy Mazowieckiej. Czy może mi ktoś pomóc?

Łoł

Mam pytanie gdzie my teraz będziemy palić? ????

Jaa
@Łoł 05.10.2018 21:22

Nie będziecie palić tylko pracować.

Łoł
@Jaa 06.10.2018 09:58

Jakaś pracowita i wspaniało myślna osoba się znalazła heh

Jaa
@Łoł 06.10.2018 19:09

Niedługo wprowadza zakaz wychodzenia do łazienki

Ktoś

Na drugim lepiej nie jest, towar nie wybrany leci z pierwszego (pieczony, podaszki ) a ukrainki na pierwszym nic nie robią tylko się śmieją . Beata i Monika kazaly rzucać wszystko wszędzie , i takim sposobem znowu wylecialy dwie dziewczyny bo sobolowa to zobaczyłam

Nie Nie
@Ktoś 16.09.2018 08:08

Dbają tylko o siebie a o pracownika to już nie .Mówiąc że takich sytuacji nie było że to ludzie sami robią to jest śmiech na sali .

Bisz

Dziecka nie da się przerobić. Da się to wytrzymac, ale jak p.Ania (kierownik) mówi "nie zrzucac na podłogę! " gdzie ty po uszy już jesteś w ciuchach, ręce opadają, zostajesz po robocie za free bo trzeba to przerobić to nerwy puszczają. Można iść wyplakać się do łazienki, ale to czasami za mało. One nie mają szacunku do ludzi. Za grosz. Każdy chce pracować, ale godnie, albo tempo które jest zwrotne, albo ilość, jeśli leci to na taśmie w parze to nawet płacz nie pomoże

@Bisz 15.09.2018 15:48

To nie tylko dziecko jest zarąbane na bluzkach jest to samo !!!!!!!!!!gdzie jest szef??????? nie ma kto ogarnąć tego bajzru????bo kontrolne tylko drzeć się potrafią i robić z siebie idiotki za kase !!!!!!to nie jest do ogarnięcia czemu ukrainek nie ma na bluzkach bo co za ciężko nie nadają się do ciężkiej roboty?lepiej orać na polaku a ukraińca dać gdzie lżej ?bo spakuje swoje manatki i odjedzie :) a najlepsze jest że przed rozpoczęciem pracy trzeba urabiać towar i zostawać po godz bo towar zrzucony na podłogę a za przerwe płacimy sobie sami !!!!!! to nie jest do opisania co się teraz dzieje brawo wy jeszcze troche to kontrolne same będą (usunięte przez administratora) przy taśmie już nie wspomne o kierowniczkach bo pracownicy zwalniają się po 10 latach pracy w tej firmie jeszcze raz gratulacje dla kierowniczek firma idzie na dnoooooooooooooooooooooo!!!!

@anonymous 15.09.2018 21:27

Zapraszamy na sport, towar nie do przerobienia. To co się dzieje teraz to chyba kpina, chyba chcą żeby ludzie sami odchodzili.

Gruba
@Bisz 15.09.2018 15:48

To co sie wyprawia na dziecku to przechodzi ludzkie pojęcie!! Ludzie wola oddawać czytniki niż chodzić tam pracować w takiej chorej atmosferze przy takim nadmiarze towaru, może najwyzsza pora się zbuntowac!? Zamiast czekać aż ludzi będą z tego sortu wynosić, mieć kierownictwo przejrzy na oczy niż udawać ze jest ok.

Mola
@Gruba 16.09.2018 15:26

Masz racje ludzie powinni odejsc od tasmy i isc prosto do szefa , bo kierownictwo przeciez widzi co sie dzieje i nic z tym raczej nie zrobi a szef moze nie wiedziec co tu sie dzieje bo jak przychodzi na sort to od razu z pierwszego idzie mniej towaru

sprzątaczka ze złamaną miotłą!
@Ja 15.09.2018 21:36

Też mi się tak wydaje że to jest prosty sposób na pozbycie się pracownika i jego wymianę!..brak docenienia...sprowadzenie do roli ,,zamiatacza podłogi,,..sama krytyka, brak dobrego słowa,zapewne jakaś technika z zarządzania zespołem..Zostają osoby blisko związane ze śmietanką czyli typu o wytrę podłogę aby pan mógł po niej przejść swoimi kierowniczymi bucikami, już biegnę i usuwam kłaczek spod stópek...bo pani stosuje te swoje kombinacje i Wszystko...cóż za niesamowity zwykły pracownik!

Trawka

Zgadzam się z tym że na drugim sorcie nie jest lepiej .Zwłaszcza że dziewczyny zapitalaja A taka jedna cycasta robi co chcę udaję że pracuje .Nie chodzi na spodnie Ani na sport tylko na bluzki żeby być bliżej kontrolnej. Umie tylko płakać i udaję że jest chorą A kontrolna na to pozwala .Ma względy bo (usunięte przez administratora) czy o co chodzi .Dziewczyny róbcie to co ona nie dajcie się czemu ktoś może mieć lekko A wy za nią odwalacie robotę pozdrawiam

felek
@Trawka 16.09.2018 11:17

Brawo !!! Czysta prawda !!! Wiem o kogo chodzi i zgadzam się z tym co napisane...

Ktoś

Na każdym sklepie są inne zasady..... nie wypowiadaj sie za wszystkich .....o wynagrodzeniu i o warunkach pracy ..... ale powiem JEST SUPER tyrasz byle by worków ubywało

.....
@Ktoś 20.11.2016 18:03

Ktoś...zażyłeś lub aś ....coś?....

anonymous

To co dzieje się na dziecku to jest szok dziewczyny odejdzcie od taśmy wszystkie niech zostanie sama pani Ania kontrolna która niema szacunku do drugiej osoby tylko krzyk i poniżanie ludzi troche kultury bo z tego co słychać aniu niemasz jej za grosz odchodzą najlepsze stare pracownice dzięki tobie tego sortu nieda się normalnie przerobić mam nadzieję że znajdzie się osoba która to nagra ukrytą kamerka dowód idealny do sprawy za znęcanie się na pracowniku a jest na to kodeks pani Aniu więcej krzyku powodzenia a stracicie pół wtorpolu

anonymous

Drodzy pracownicy. Co się dzieje na tym dziecku ze każdy ucieka? Jeden musi A drugi nie? Każdy wszędzie powinien spróbować swoich sił. Dlaczego jeden ma lekko a drugi ma zapier...?

...
@anonymous 14.09.2018 16:32

Zapraszamy zatem w poniedziałek na dziecko :)

@... 14.09.2018 17:11

heheh.....

Melania
@anonymous 14.09.2018 16:32

Z tego co wiem to tam nigdzie nie jest lekko i wszędzie trzeba się nazasuwać pod siły

Melania
@Melania 14.09.2018 20:27

Z tego co wiem to tam nigdzie nie jest lekko i wszędzie trzeba się nazasuwać ponad siły !!!

luna

Najgorsza firma na świecie nie polecam

ajentka

Naprawdę nie polecam pracy w tej firmie mimo ze robisz wszystko jak trzeba to i tak jest żle szkoda zdrowia a narobisz się jak wół

Orzech

Pracowałem tam nie dawno co tam się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Pracownicę stoją z kontrolnymi zamiast pracować takim to wszystko wolno bo podpierdalaja sowich .pozdrawiam

Bisz

To co się dzieje obecnie to dosłownie cyrk. Nikt, nawet najszybszy człowiek nie jest w stanie przerobić tego co jest na taśmie. Szaleństwo. A te dwa lachociągi tylko chowają się po kontach i obserwują kogo by dziś wywalić i wepchac więcej Ukraińców, które nie robią nic, za to świetnie trzepia kieszenie. Co za chora niesprawiedliwość, trzymać Ukrainkę która zaliczy każdą torebkę i kurtkę, przez co nic nie wybiera z taśmy, Polke (usunięte przez administratora) by od razu w podskokach

Ajentka

Pracuje w firmie już prawie 10 miesiecy i jestem zadowolona. Teraz , kiedy skrócili godziny jest w ogóle super! Wiadomo , ze trzeba się narobić , za coś płacą... Jeśli ktoś trzyma się zasad jest super. Z ich strony nigdy nie potykało mnie nic złego. Mam nadzieje , ze tak zostanie. Irytuje mnie tylko fakt, ze trzeba się prosić o wolne , nie ma zamiany dniami. Gdyby nie to...:(

@Ajentka 12.07.2018 20:47

To podskakuj z radości. Ha ha ha......

@Ajentka 12.07.2018 20:47

Musisz być dobrą znajomą śmietanki towarzyskiej. Co Ci się ten kierat tak podoba.

@Ajentka 12.07.2018 20:47

Jak zaczniesz pracę u pracodawcy który szanuje pracownika to zobaczysz że wtorpol to praca dla naiwnych

Siła przekonania..
@Baba 16.07.2018 08:13

Pracujesz twardo i nie ma że boli! Wiesz na co się decydujesz od samego początku! na tkzw. Ciepłe znajomości są metody odpowiednie...Pazury przeważnie są sztuczne na kleju..a jakie potem brzydkie jak odpadną poprzez siłę Rażenia Słowem!

Ajentka na emeryturze
@Ajentka 12.07.2018 20:47

Pracowałam tam znacznie dłużej niż 10 m-cy, i też byłam zadowolona. Też byłam ajentką, i większych problemów ze współpracą nie było. Współpracowałam z każdym kierownikiem, bez żadnych problemów. Jedyny problem jak nie masz pracownika, nie odbierasz wolnego, spóźnia ci się towar - to wkurza, ale trzeba zagryźć zęby i pracować dalej, wypłata potrafi to zrekompensować. Prace polecam ale nie jest to praca na całe życie, bo trochę masz zjechaną psychikę jak wychodzisz stamtąd.

Olllle
@Ajentka 12.07.2018 20:47

Powalilo Cie na maxa !!??

Ajent
@Ajentka 12.07.2018 20:47

Tak wolne to odwieczny problem, niewolnictwo pod tym kątem, praca ok, pensja super dzięki kierownictwo ok wszystko fajnie szkoda że z wolnym musisz błagać i się ponizac bo chcesz iść do lekarza

chyba mam ciepło w niektórych
@Baba 16.07.2018 08:13

Pewnie szepty na uszko! i tekst typu teraz pani ta a ta powie wam co macie robić ..ups zgubiłam drogą bransoletkę Nie widział jej kto?

stanowczy

Tutaj do pracy idą tylko desperaci co prawdopodobnie nie chciało im się uczyć albo sytuacja życiowa zmusiła ich do podjecia pracy w tej firmie.Zarobki z punktu widzenia łatwowiernego Kowalskiego mogą wydawać się kuszące jednak po odliczeniu wychodzi tyle co z Biedronce na czysto a nawet lepiej.Kolega opowiadał mi historię że jego znajomy zadzwonił tam z zapytaniem o pracę to pani przy telefonie wypowiadała się jakby za karę tam pracowała,widoczna frustracja całym dniem marszu robotów albo żaden facet nie dogodził.Już na starcie znajomy kolegi stwierdził że (usunięte przez administratora) na kółkach tam panuje po jakości wypowiedzi telefonicznej.Jest tyle pracy w Polsce a nawet zagranicą dokształcajcie się podejmujcie wyzwania bo życie jest tylko jedno i niech nikt nie kończy na sorcie z załamaniem psychicznym i niskim poczuciem wartości

Zła
@stanowczy 02.09.2018 11:34

Ooooo wypraszam sobie ... jestem ajentką w tej firmie od paru dobrych miesięcy i nie uważam się za osobę zdesperowaną ... ani w jakimś stopniu gorszą od innych.

@Zła 03.09.2018 22:05

A najlepsze są ajentki bez wykształcenia które uważają że jak zarobia trochę więcej to już są na poziomie i szkoła nie jest potrzebna :D bez ambicji

@anonymous 08.09.2018 10:14

Pieniądze to nie wszystko. Zdrowie zrujnujecie od dzwigania tych worków i kurzu, relacje z rodzina stracicie bo przez 10 godzin was nie ma, a czas już nie wróci, dzieci dorosna bez rodziców. w imię czego ?za godzinę pracy wychodzi jakieś 15 zł na czysto. Szacunku w tej pracy nie zyskacie, zawsze coś będziecie robić nie tak. I jeszcze trzeba błagać o dzień wolnego który wam z pensji odliczaja. To nie jest praca na dłuższy okres czasu.

ajentka

Nie wiem na co tak narzekacie pracuje w tej firmie i jestem zadowolona kasa dobra a jak ktoś jest uczciwy i pracowity i robi co do niego należy to nikt się nie czepia

Niby kierownik pod ajentką?
@ajentka 26.08.2018 08:07

Interesujące...tylko nie prawdziwe!

nanana

(usunięte przez administratora)... kwestia czasu aż ukrainki zajmią miejsca Polek , ale.... jest podwyżka !!!!!!!!!!! 28 zł / h z czego przerwa nie jest płatna i szefostwo przyzwyczaja ludzi do zmniejszenia ilości godz pracujcych... Nie wychodzimy na tym dobrze. Tonaż zwiększony ilosc godz zmniejszona... JAK ROBOTY!!!!!! 26/h po 9 h lepiej sie oplaca niż 28zł /h po 7h dziennie.... Na dużym zusie się to nie opłaci tu pracowac bo tyle samo zarobi sie w sklepie spozywczym. Po za tym zatrudnili Ukraincow to niech im pracuja.... samo kierownictwo juz nie ogarnia co się dzieje wokoł nich.... Jeden wielki (usunięte przez administratora) NA KWADRATOWYCH KÓLKACH !!!!!!!

Gosc1234
@nanana 11.08.2018 03:30

To nie jest praca dla normalnych ludzi. Ukraince niedługo przejmą firmę. Ukrainki będą lepiej traktowane niż Polak który orze jak może.. i tak zero wdzięczności tylko wieczny krzyk i niezadowolenie. Pracuj na sam ZUS i drobne kieezobkowe . Traktują cię jak smiecia, jeśli im się znudzisz to cię wyrzucą, nie rozmawiaj, nie śmiej się, nie oddychaj. tylko (usunięte przez administratora) a my za chwili i tak cię zwolnimi. Chca zarządzać stadem a sami ze sobą nie umieją sobie poradzic. Boże widzisz i nie grzmisz. Bądź człowiekiem dla człowieka, szacunkiem się kieruj.

@nanana 11.08.2018 03:30

Hej. Od kiedy po 7 godzin pracujecie?

Olllle
@nanana 11.08.2018 03:30

i tu sie zgodze !!! (usunięte przez administratora) jak trzeba !!

Właśnie odeszłam
@Gosc1234 11.08.2018 12:34

To prawda...

@Gosc1234 11.08.2018 12:34

Niektórzy ciągle tkwią w czasach komuny!...aż za bardzo..przekonani o swojej wyjątkowości! brak docenienia ciężkiej pracy! stawianie na piedestale ajentki reszta to drugi gatunek i nie ważne jaki ogrom wysiłku włożyłeś w przywrócenie sklepu do stanu ,,Używalności,, no ale przecież zwykły pracownik zamiatacz podłogi głosu nie ma! współpraca handlowa to nie umowa pracownicza..działalność gospodarcza to jednoosobowa firma ..

Rex

Z tego co słychać to naprawdę Ukraina jest na 1 miejscu i niech będzie moje zdanie jest takie że nie ma sensu tam pracować na ZUS A niech ci się coś stanie zero kasy bo nikt Ci kwity nie wypisze pracy jest multum nie tylko jaki wtorpol to żyła złota zero urlopu wolnego niczego w innej pracy zarobisz na rękę 2700zl źle dobry hajs i masz urlop wolne wczasy wszystko płatne i przyjmują od razu na umowę o pracę A z tej pierdzielonej agencji jest gownoooo wielkie . Niech sami zapier.... jak są tacy A nie tylko dra ryja więcej szybko i najlepiej może nie płacić . Jedna wielka firma zlodziejiii

WILQ

Właśnie mnie zwolnili po 3 dniach roboty, poszedłem tam spytać się o pracę ale ciągle mówili, że nie ma pracy dla mężczyzn a dla kobiet jest ale zadzwoniłem jednego dnia i powiedziała mi, że na wakacje nie przyjmują do pracy a na stałe osób szukają no to ja mówię, że co to za różnica a ona zonk, że tutaj i tutaj trzeba założyć swoją własną działalność więc w sumie nie wiem czym to się różni - tylko w teorii zapewne bo szukają jakiegoś murzyna do pracy na (usunięte przez administratora) wie ile a kiedy im się podoba to zwolnią, proste. Poszedłem pracować niby na stałe i kierowniczka jedna powiedziała, że na 3 dni "szkolenia" i później zobaczymy. To "szkolenie" oczywiście nie miało nic wspólnego z jakimkolwiek szkoleniem bo polegało to na tym, że wszedłem na halę gdzie kobitki sortowały odzież i no co? Bierz wór i zapier*alaj, tyle się dowiedziałem z tego "szkolenia" nikt nie udzielił mi żadnych informacji z kierownictwa co mam dokładnie robić, jak i tak dalej. Wszystkiego dowiedziałem się od innych pracowników na tym samym stanowisku co ja. Cóż praca ciężka, pierwszy dzień był ciężki, drugi też ale nie coś czego bym nie wytrzymał ale przyznam, że faceci mają tam naprawdę przeje*ane. Do meritum, ogólnie to radziłem sobie, moja sekcja tam gdzie worki miały być podmieniane wszystko było jak trzeba, nie leniłem się tylko całe te 8h zasuwałem z worem i je podmieniałem, nie było tak, żebym dopuścił do tego, żeby z worków gdzie kobitki wrzucają ubrania się wylewało czy coś w tym rodzaju, dopilnowałem swojej pracy po prostu. Trzeciego dnia jedna z kierowniczek wzięła mnie na 1 sort czyli rozrywanie tych wszystkich worków, reklamówek i wysypywanie całego syfu zebranego przez wtórpol na taśmę. Straszny zapierd*l też, oczywiście co trochę jedna z kierowniczek krzyczy, że za wolno i chłopaki rozrywamy bo przechodzą worki!! Jak kur*a mamy to zrobić szybciej jak każdy zasuwa najszybciej jak potrafi i o mało się nie (usunięte przez administratora) tam wszyscy? Żałosne. Jeszcze powinny z biczami stać nad pracownikami. Pod koniec pracy tego dnia jedna z kierowniczek zawołała mnie i powiedziała coś w stylu "No słabo dzisiaj było, musimy podziękować"- jak można tak KU*WA powiedzieć w cztery oczy komuś po tym jak zasuwał tyle godzin w smrodzie, pocie i takiej temperaturze? Słabo?? Na jakiej podstawie to weryfikujecie skoro nie ma żadnego racjonalnego powodu? Pracowałem tak jak trzeba, oni po prostu szukają murzyna na 3 dni i do widzenia i pewnie nie tylko ze mną tak było - po prostu się im to opłaca. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, zasuwałem tak jak wszyscy tam więc chętnie zobaczyłbym te kierowniczki na miejscach pracowników i ciekawe jak by zapierniczały głupie bździągwy, później spytałem się jak będzie z pieniędzmi ale powiedziały, że będą dzwonić i zapłacą. Kierowniczki mówiły coś w stylu "No słabo nie wyrobiłeś normy" "To czemu Cię przenieśli z tamtej sekcji?" - no nie wiem? Ja sobie radziłem w porządku nawet tam więc to jest strasznie nie w porządku, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak komuś powiedzieć. Odradzam wszystkim tam pracę, to jest (usunięte przez administratora) po prostu bo inaczej się tego nie da nazwać, kierowniczki to w większości głupie baby, które dostały trochę władzy i myślą, że są nie wiadomo kim - od razu na pierwszy rzut oka widać, że to nieprzyjemne głupie sukwy. Ludzie powinni tam zrobić jakiś bunt bo taki zapieprz nie jest wart nawet tych pieniędzy, każdy zatrudniony na własnej działalności gospodarczej jako indywidualny pracownik - podoba im się to Cię zwolnią, nie to nie, nie wiadomo kiedy Cię z pracy wywalą. Odradzam jeszcze raz wszystkim, szkoda zdrowia (na hali często smród, duszno, gorąco, pełno kurzu który cały dzień pracy się wdycha), szkoda również nerwów, to jest po prostu niewyobrażalne co tam się dzieje.

Zainteresowana współpraca.
@WILQ 03.08.2018 15:50

Jak tam dokładnie wygląda praca? Co tam się robi? Zainteresowana.

@Zainteresowana współpraca. 04.08.2018 22:34

Zapierda.a !!!!!!!

WILQ
@Baba 05.08.2018 21:54

^To jedno słowo chyba opisuje wszystko naprawdę. Jeszcze dodam, że ludzie tam pracujący mają o 11stej jedną przerwę 20 minutową, KTÓRĄ UWAGA NAJLEPSZE odejmują i nie płacą za ten czas hahaha, śmiech na sali :x

Xyz1986
@WILQ 03.08.2018 15:50

Powiem tak. Praca należy do bardzo ciężkich szczególnie chłopaki z trzeciego sortu(dla nich plus bo radę tam dają tylko nieliczni, zaleznie od miejsca stanowiska) A co do ciebie kolego sprawa wygląda raczej przejrzyście. Ty mogłeś dać z siebie wszystko ale to moglo być za mało, gdyż wielu chłopaków zostało przyjętych i teraz się do niczego nie nadają a nie wiedzą jak wygląda prawdziwa praca. Kontrolne nie chcą już przyjmować przecietniakow tylko samych najlepszych a ty widocznie należałes do tej pierwszej grupy. Nie załamuj się i tak pewnie długo byś nie porobił bo każdy ucieka.

Armin
@WILQ 03.08.2018 15:50

Witam mnie też wywaliły po 2 mięs pracy ze się nie nadaję i za wolno robię przenosząc z 3 na 1 sort porostu patologia nie polecam traktują ludzi gorzej niż zwierzęta.

realista

Czy to jest ta firma która ma kubły na ciuchy z logiem PCK ? Na pojemnikach pisze że wszystkie pieniądze są przekazywane na działalność PCK, domyślam się że to ściema

@realista 25.08.2018 17:40

Tak

Anonimek stdz24

Co się stało z kierownikiem Markiem Plech wie ktoś coś? :-D ajentka 2 tyg. Przed końcem umowy też poleciała w ten sam dzień co On gdzie on miał być do końca sierpnia a ona do końca czerwca i w połowie poszła bez slowa :-D jeszcze na samochodach i ulotkach jest jego nr. Tel. :-D wiec zwolnienie nie bylo chyba w planie :-D

Anime
@Anonimek stdz24 06.07.2018 03:14

Skąd w ogóle informacje, że został zwolniony??

Ktos xxxx

A ona poleciała

@Ktos xxxx 06.07.2018 21:15

A która poleciała ????

Czubaka
@Anonimek stdz24 06.07.2018 03:14

Ch... Jagiełło go wywalił .

Linka

Xyz

No chyba nie tesknisz

Co wy tam wiecie
@Anonimek stdz24 06.07.2018 03:14

Ajentka nie poleciała, tylko chciała zrezygnować jak najszybciej bo była w ciąży, tylko że od maja nikogo odpowiedniego nie można było znaleźć na zastępstwo, dopiero jak przyszła dziewczyna za nią, dostała rozwiązanie umowy, i było to faktycznie w połowie czerwca. Ale nie ma to związku z kierownikiem Markiem Plechem. PS. Sami ludzie robicie plotki, nawzajem się nakręcacie, robicie sobie nerwową atmosferę, wzajemnie się straszycie. Powiem tak, jak ktoś jest pracowity to zarobi, ale jak ktoś jest leniem to wyleci i to bardzo szybko. Przepracowałam w tej firmie trochę czasu, różnie było ale nie narzekam bo ponad 4 tys. na rękę za darmo nie dostaniesz. Za granicą wcale więcej się nie zarabia. Rozstałam się z firmą w dobrej relacji, wszystko mi zapłacili i nikt nikogo sądem nie straszył.

Zapomniałam
@Co wy tam wiecie 21.08.2018 09:50

To dlaczego Pana Marka wyrzucili ?? :( według mnie on był i tak o 100 razy lepszy od Mariusza :/

pat

Znów zwolnienia !!!!!!!!

Gwiazda
@pat 21.08.2018 20:39

Kogo i gdzie zwolnili? Trzeba robić miejsce dla obcych

Karmelowe

Czy jest tu ktos kto czujesz się poszkodowany przez tą firmę?

Zdesperowana

Ta praca mnie wykończy ... psychicznie ????????????

Fajny
@Zdesperowana 13.08.2018 19:31

Nie daj życiu się z nami napij się olej smutki żale i pracuj doskonale☺

@Fajny 14.08.2018 15:31

Ty to się dobrze walnij w łeb !!!!!

Fajny
@Baba 15.08.2018 19:52

Ta praca mnie doprowadza do takiego stanu :-) pozdro

ola

odradzam prace

kaka

Nie opłaca sie praca

praco

Popieram w 100 procentach szkoda słów

Onna

W jakich godzinach są otwarte sklepy? I ile faktycznie godzin się pracuje? Lepiej jako ajentka czy pracownik? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy, ale jest tyle negatywnych opinii, że sama już nie wiem co o tym myśleć. Proszę o odpowiedź osoby, które prowadzą sklep lub w nim pracują. Dzięki.

Gru dru i minionki
@Onna 25.07.2018 08:25

Daj sobie spokój ,szkoda zdrowia i nerwów .

@Onna 25.07.2018 08:25

Pracowałam na pomocy i jako ajentka. Wszystko zależy z kim pracujesz. Jako ajentka masz więcej na głowie. Żeby nie było nudno to co jakiś czas dostaniesz telefon z biura z jakimiś zmianami :D jak coś się na sklepie zepsuje to jest to na twojej głowie. Na pomocy nic cię nie obchodzi, ale w każdej chwili mogą ci zmniejszyć etat, albo wstawić ajentka której sklep zamknęli na twoje miejsce a ty wylatujesz. Jak tam pracowałam wydawało mi się że miałam szczęście, bo dobre pieniądze. Teraz zarabiam mniej, ale też nie mogę powiedzieć że przemeczam się :) jak nie masz dzieci to polecam:) tylko jest to praca nie pewna bo nigdy nie wiesz kiedy ci sklep zamkną a ciebie z dnia na dzień bez pracy zostawia.

@anonymous 26.07.2018 20:26

Dzięki za odpowiedź ????

@anonymous 26.07.2018 20:26

A jak to wygląda godzinowo?Ile faktycznie się pracuje i czy jest ten dodatkowy dzień wolny w tygodniu?Z góry dziękuję za odpowiedź

@Onna 27.07.2018 07:55

Teraz podobno skrocili czas pracy o 1 h. Także od poniedziałku do piątku 8-17, sobota 8-14. Jeden dzień na tygodniu wolny ale to oni decydują który bo jest to uzależnione od cyklu towaru. Nie możesz brać wolnego kiedy chcesz.

Xyz
@Onna 25.07.2018 08:25

Napewno lepiej na ajenta ale to ty odpowiadasz również finansowo to ty masz umowe z pracownikiem jako pracownik zarabiasz mniej ale nie masz odpowiedzialności. Twój wybór coś za coś

Zostaw opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WTÓRPOL