WTÓRPOL
2 665 2264 5 1
Lenny

Wtórpol ma tylko jeden oddział?

elll
@Lenny

Siedziba jest jedna, ale są jeszcze sklepy i ich jest więcej

Lenny
@elll

A, okej, dzięki

tini
@Lenny

a w sprawie pracy w sklepach to trzeba sie kontaktować z siedzibą czy sklepami?

Jane Nowy wpis
@Lenny

Główna siedziba w Skarżysku ale sklepów dużo

Maria 1 Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

O co chodzi z tymi zegarkami bo pewne osoby od jakiegoś czasu odbijają kilka a przecież jest zakaz tak robić

Mario1 Nowy wpis
@Maria 1

Idź lepiej ugotuj obiad babo

Lol Nowy wpis
@Mario1

To zegarki ludzi widmo Ukrainy która wyjechała a na liście jest kasa idzie

Szybciej
Nazwa działu: Produkcja

Pani agnieszko z 1 sortu dlaczego pani puszcza wolno szmaty jak stoi pan kierownik albo jak nie daj Boże szef jest?,boi się że zobaczy jak ludzie naprawdę pracują?Nie mamy siły już przebierać tego a jak tylko wchodzą kierownicy to tak mało leci powinni cały dzień stać na 1 i zobaczyć co się dzieje.

Tak7Nie
Nick
@Szybciej

My już całkiem nie mamy siły. Czy to mało czy to dużo leci. Kiedy wreszcie odpoczniemy. Sobota za sobotą. Ileż można tak pociągnąć.

Tak5Nie
Beeeee
@Szybciej

To co się dzieję to jest szok leci tak dużo że nie dajemy tego sortować może właśnie czas na zmianę osoby która tak puszczą towar zapraszamy Agnieszkę na taśmę bo chyba zapomniała jak się robi

Asa

Czyli że nikt nie wie ile płacą na rozkładach przy wymianie towaru?

xxxxxxxxxxx
@Asa

ile chcą tyle płacą

Ajentka
@Asa

Płacą dziewczynom po 25 groszy za kg teraz a w lecie po 28 groszy na kg. Oczywiście na fakturze więc na rękę zostanie w zależności jak kto się rozlicza....

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ciekawa
Nazwa działu: Produkcja

Czy moglby ktos naposac jakie są zarobki na produkcji?Trzeba zalozyc firme, a ile wychodzi miesiecznie wyplaty? Pzdr i wszystkim dziekuje za odpowiedz.

Czesc
@Ciekawa

Jeśli pracujesz na małym ZUSie to koło 4tys na miesiąc wychodzi. Wypłaty dwie w miesiącu do 15 i do 30 . Na dużym średnio się opłaca aczkolwiek większość ma duży i pracuje . Zależy jakie masz podejscie do pracy oraz umiejętności i jeśli masz silną psychikę to nie jest źle . Ale nie zdziw się jak pójdziesz do pracy a w kolejne dni nie będziesz mogła wstać z łóżka przez ból nóg i rąk. Jednym słowem jest bardzo ciężko. pozdrawiam

Racja
@Czesc

Ciężko jest ale jak zacisniesz zęby to dasz radę . Jeśli chodzi o kobiety nigdy nie wiesz kiedy cię mogą zwolnić mimo że dobrze pracujesz a facetów dużo zostało zwolnionych lub zwyczajnie sami odeszli jeśli brać pod uwagę polska ekipę.

@Racja

Ale robimy wszystkie soboty i dlatego dniówki fajnie wychodzą 4 tyś Ale odejmij z tego ZUS księgową i podatek pozdrawiam

kijan

2 wypłaty w miesiącu? Spoko sprawa

Ja
@Czesc

A na dużym Zusie ile dokładnie wychodzi?

PRACOWNIK
@Czesc

4 tysiace na miesiąc ale brutto i za 300 godzin tyranina od poniedziałku do soboty wolna tylko niedziela i jeszcze od tych 4 tysięcy trzeba odjąć ZUS , PODATEK , BIURO RACHUNKOWE dopiero to co zostanie to dla ciebie , ALE NIE MA 4 TYSIĘCY PISZECIE BZDURY !!! NA SAMOCHODACH BUSACH I NA ZABUDOWACH BDF JEST NAPISANE ZE 5 TYSIĘCY NA RĘKĘ HAHAHA TO STRASZNE KŁAMSTWO BO NAWET 4 TYSIĘCY NIE MA NA RĘKĘ !!!!!!!!!!!!!!

Tak3Nie
JA
@Ja

1300 PRAWIE ZUS - - PODATEK -KSIEGOWA=OK 1500 OPŁATY

@PRACOWNIK

Weź sobie przelicz godziny i nie strzelaj od razu że 300. Chyba wszystkie niedzielę plus nadgodziny :)

@Ciekawa

Nawet nie wiesz o co pytasz bo ta firma niczego nie produkuje więc nie ma żadnej produkcji coś ci sie pomyliło .

@pracownik

Paliwo ;);)

ppppp

czy przyjmuja jakies polki czy same ukraice sa bo dzwonie i ciagle nie ma miejsca

Beeeee
@ppppp

Dużo przyjechało Ukraińców więc ciężko będzie teraz o pracę tym bardziej w okres zimowy. Ale próbuj cały czas

Aaa
@ppppp

Nie stety js tez dzwonie od dluszego czasu i albo damy nie umieja lub nie wyrażają chceci odebrania tel a jak juz odbierze to słyszysz ze nie ma miejsca.. Do tego dochodz ze polacy beda siedziec na bezrobociu a ukraina bedzie pracowala

niezadowolona

wszystkie chwyty dozwolone. pomyśl co oni robią żeby wyjść na swoje. robią z nami co chcą, jak z małpkami w cyrku. a to tylko przez to ze na to pozwalamy.pora z tym skończyć

Tak10Nie

J
@niezadowolona

Najwyższa pora .

Jola

Jeszcze tego (usunięte przez administratora) nie skrócili o głowę ? Ludzie którzy tam się przyjmują sami są winni ....., że tam takie rzeczy się dzieją ! Albo wspólnie weźmie sprawy w swoje ręce , albo omijajcie tą firmę z daleka .... Gdyby ludzie nie prosili się tam o pracę , Wojteczek odrazu by spokorniał .....bo nie było by frajerów którzy by utrzymywali tą jego bandę rodziną i finansowali jego ... Tyle Na marginesie ...... pracowałam tam lata temu ...... więc wiem co ten psychol potrafi i nic się nie zmieniło ......i się nie zmieni , dopóki ludzie wyrażają na to zgodę.

Nina Koss
Nazwa działu: Finanse

A ile jest za rozkladanie towaru na sklepie?

Sklep

Dowcipnisiu-jednak płacą pieniędzmi-to wiem napewno.

totto

To jak ty się tak ustawiłeś, to ja nie wnikam, pozdro

Niunia
Nazwa działu: Produkcja

Też chciałabym wiedzieć jakie zarobki obecnie na sortowni

Kasa

29.40 na godzinę + odliczone 20 minut za przerwe

@Kasa

Tak czy tak ponad 3tys się zarobi na ten moment. Biarac pod uwagę że za chwilę nie będzie towaru tyle i soboty wszystkie wolne a nawet piątki to będziesz sobie pracować na ZUS i wyżywienie średniej jakości hah

@Yolo

A kiedy będą wolne jeśli można wiedzieć bo narazie to słychać coś o niedzielach pracujących towaru jest bardzo dużo więc o wolnych sobotach to narazie możemy chyba zapomnieć Ale wolne soboty by się bardzo przydały bo już brakuje siły pozdrawiam

Końcówka stycznia prawdopodobnie

PRACOWNIK

Mami

Kolejna rozmowa rekrutacyjna z kolejnym kierownikiem, a wreszcie szefem wszystkich szefów. Starałam się o stanowski ajentki w nowopowstającym sklepie. I wreszcie wyszło szydlo z worka, że nie będzie nowego sklepu. Szukają darmowych pracowników na trzy dni w tym rozładunek towaru, a potem ani pracy po tym tzw. "szkoleniu", ani wypłaty za trzy dni i nocke. I tak co tydzień rekrutuja sobie nowych ludzi na "szkolenie", a zatrudniać nie muszą. Przestrzegam wszystkich, aby nie dali się nabrać.

Tak8Nie1
Daga
@Mami

W jakim miekscie staralas sie o ajenta ?

Gugu
Nazwa działu: Handlowy

Ja też byłam 3 dni na szkoleniu i cisza...

Robert

Jak to możliwe, że trwa rekrutacja na stanowiska, których nie ma. Piszesz, że pracowałeś tylko trzy dni. Może to był czas próbny i osoby które przeszły weryfikację pozytywnie zostały przyjęte na stałe? Wytłumacz to proszę.

Tu
@Mami

Jaki sklep ?

Iwi
Nazwa działu: Produkcja

Witam, interesuje mnie praca przy sortowaniu odziezy. Czy ktos moglby mi napisac jak wyglada placa? Czy trzeba zalozyc dzialalnosc gospodarcza? W jakich godzinach sie pracuje? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

@Iwi

Musisz przyjść i zobaczyć i wtedy zobaczysz czy dasz radę

Tak1Nie6
praca
@Iwi

praca ciężka i do tego traktują ludzi jak śmieci praca dla ludzi bardzo wytrzymałych fizycznie i psychicznie

Tak15Nie
Hu
@praca

I tak po kilku latach Cię zwolnią bez słowa...

@Hu

Nawet nie latach mogą po dniach miesiącach lub godzin więc idąc do pracy nie wiesz ile pracujesz i gdzie A taka to praca

Tak14Nie
@Iwi

Tak. Musisz założyć działalność gospodarczą.

tomek

w jakich godzinach jest praca na produkcji? szukacie kogoś do pracy aktualnie?

@tomek

Przyjdź i zapytaj. 5:45/13:45

tomek
@Nic

dzięki. chciałem najpierw zorientować się tutaj, bo może ktoś coś wiedział

Pokoloko
@Nic

to w necie nie ma ofert?

Busia
Nazwa działu: Handlowy

Hej powiedzcie mi jak to jest jako ajent..mialam okazje zistac pracownikiem w sklepie po dwoch dniach szkolenia dalam se spokoj...zastanawiajace jest to ze na sklepie w ktorym mialam pracowac byly dwie pracownice ktore usilnie chcualy mnie zrobic ajentem...pytanie czegi same nimi nie zostaly...moje pytanie do.was jaki jest haczyk w tej pracy '??

@Busia

@Busia

A który sklep?

Wolna sobota
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś wie może kiedy wreszcie będą wolne soboty?

Anja
@Wolna sobota

Po świętach będzie wolna i od nowego roku na 50% może coś być. Chyba że towaru braknie by (usunięte przez administratora) 6 dni w tygodniu to wtedy

Mario
@Wolna sobota

Do końca roku wszystkie pracujące i nawet 4 niedzielę jeszcze mają być

Tak5Nie6
Sort pierwszy
Nazwa działu: Produkcja

Jakim ty jesteś człowiekiem że piszesz tu takie głupoty jeśli masz coś do Gosi to jej to powiedź A nie tu wypisujesz swoje chore żale ty masz coś źle pod sufitem jesteś nie normalna można kogoś nie lubić Ale nie które sprawy powinnaś zostawić .Współczuję Ci że jesteś aż tak pusta

Tak2Nie5
Lika

(usunięte przez administratora) Myślę, że Gosia wie kim jesteś, i śmiało mogłaby dopłacić Ci się tym samym, ale właśnie trzaba mieć trochę klasy i godności. Piszesz o szacunku do innych ludzi, a jaki Ty masz szacunek do innych ludzi?! Jak traktujesz w tej chwili Gośke, jak worek treningowy, żeby pozbyć się swoich własnych frustracji. Roztrząsasz czyjeś prywatne problemy tutaj. To jest cios poniżej pasa i ot co brak jakiegokolwiek szacunku do innych. Piszesz, że dobrze jej tak bo nie może zajść w ciążę, a Ty masz dzieci? Pewnie tak, więc co z Ciebie głupia babo za matka, czego Ty dzieci nauczysz?? Pogardy do cudzych nieszczęść, tak postępuje matka?! Jesteś chora. Odwiedź Morawice.

Tak9Nie4

Hej jak to jest że niektórzy nie muszą się napracować chodzą tu i tam pogadają z tym i z tym choć kontrolna to widzi i nić z tym nie robi A Ty zapitalasz i ci uwagę zwruci człowieka aż szlak trafia A kierowniczki też tego nie widzą

Firma
@Pracownik

Zawsze się znajdzie kilka takich co boli że muszą pracować i potrafią tylko oceniać kto co robi a swoimi obowiązkami się najlepiej nie zajmować . Dobra rada dla jedej czy drugiej"zajmij się swoją pracą i wykonuj ją dobrze a o godzinie 13:45 idź do domu i zajmij się rodzina i swoim życiem" pozdrawiam

Tak8Nie1
Sort
Nazwa działu: Produkcja

Z pupilkami nie wygrasz oni mogą wszysto robić kiedy chcą i (usunięte przez administratora) się A Ty musisz robić na takich nie ma rady no szkoda jest tylko nadzieja że w końcu kierowniczki kiedyś je przylapie

Tak7Nie
54321#
Nazwa działu: Produkcja

Cały czas podkładają i bardzo dobrze na tym wychodzą ale miarka się przebierze i co wtedy panie kierowniczki urząd pracy ?

Beata

Właśnie się zajełam. Przynajmniej teraz pracuje z ludźmi którzy mają szacunek do siebie i znają swoją wartość.(usunięte przez administratora)

Tak6Nie
@Beata

Skoro wchodzisz na anonimową stronę na której akurat opisywane są opinie o zakładzie w którym my pracujemy (ty nie ) to z łaski swojej wejdź sobie na stronę twojej firmy lub coś podobnego i napisz tam kogo nie lubisz czy cokolwiek albo załóż bloga może. Juz nie wiem jak ci pomóc naprawdę jesteś ciężkim przypadkiem. Współczuję tylko tym osobom z którymi ty pracujesz . Biedni nie wiedzą że mają chorą osobę w swoich szeregach .

Tak1Nie4

Hahah

Ale pieprzycie głupoty. Śmiech na sali.

z za krat?

z tego co pamiętam to była już rodzinka z Lasu na zakładzie czyżby powtórka z rozrywki?

2 sort
@z za krat?

Trening czyni mistrza miały pokazane wiedząc co robić i co ? Szef też powinien mieć obawy kierownik Michał wyszkolił personel

to dopiero początek ćwiczeń
@2 sort

Dzisiejsze czasy to wyścig szczurów czyli osób o bardzo niskich pobudkach Szef jest twardy jak skała po spotkaniach z panem z lasu osoba o słabym charakterze nie ma szans na przetrwanie. Najlepiej zarządza się skłóconym środowiskiem niektórzy uwielbiają grę w dobrego i złego policjanta

pomocna

sa przyjecia czy nie mam,podobno sporo ludzi wrocilo do pracy te osoby ktore zostaly zwolnione

Anonim
Nazwa działu: Handlowy

Dostałam propozycje pracy jako Ajentka. Dużo tu negatywnych opinii, jednak może ktoś napisze prawdę a nie złości pisane po tym, jak ktoś został zwolniony?

Tak1Nie5
Tttttt
@Anonim

Duuuza odpowiedzialność. Za siebie jak i również za pracowników niosłoby chodzące na rozładunki. Wysoka kara umowna (30 tys) za nieprzestrzeganie regulaminu za siebie bądź wyżej wymienione osoby. Generalnie robi się to samo co pracownik, plus dochodzi trochę papierkowej roboty.

Tttttt
@Tttttt

*i osoby chodzące na rozładunki

@Anonim

to co pisza to prawda na poczatku obietnice ale jak sie pojawi problem to sie pozbywaja i nastepny prosze.to praca na miesiac lub pare miesiecy a potem dowidzenia.

@Anonim

idz przekonaj sie sama ale potem nie wylewaj zali w komentarzu te opinie nie wyssaly sie z palca powodzenia

anom

Dokładnie

jest ich kilka
Nazwa działu: Finanse
@Anonim

lekceważysz problemy?dobre to jak rozpoznasz właściwe ceny?

TakNie

Gośka którą uważa się za nie wiadomo kogo jesteś nikim Ale karma już wróciła do Ciebie hahah

Tak59Nie12
Pysia

Co się stało ?

@Pracownik

Macie problem do dziewczyny bo się z wami nie pie**oli i tyle w temacie. Ważne że są osoby które doceniają jej pracę i z wzajemnością. Weźcie się za pracę i życie prywatne a nie mieszanie w cudze . Pozdrawiam

Tak18Nie14
@Pracownik

No właśnie jest nikim zwykłym zerem bez wychowania. Pusta lalka powinna występować z Godlewskimi. ????????

Tak46Nie10
Nazwa działu: Produkcja

Wydaje mi się że raczej każdy pracuje dla pieniędzy to akurat było bez sensu . No to jak cię tam nie ma to po co się udzielasz. Zrezygnowalas czy patrząc na to co piszesz to gosia cię zwolniła i chcesz żeby ona na tym ucierpiała ale wiesz co ci powiem. Dobrych pracowników się nie zwalnia więc pewnie byłaś zbyt słaba na pracę w tym miejscu. Nikt nie mówi że jest idealna i wykonuje swoją pracę idealnie bo jakby każdy wykonywał tą pracę perfekcyjnie to nikt by nie był zwalniany i by była sielanka . Moim zdaniem szykanowanie kogoś nie jest odpowiednim sposobem na ulżenie sobie . Masz coś do niej ? Masz i do nas . Są tacy ludzie którzy doceniają to że jest brygadzkstka i słuchamy jej i każdy kto się stara i naprawdę chce pracować również jest doceniany. Skończcie ten temat bo to jest żałosne.

Tak10Nie12
zmęcz się bardziej
@Yolo

masz rację dobrzy odchodzą Sami...

Tak12Nie
Bożena

Broń swój swego! Śmieszne

TakNie6
Ann

Piszesz takie(usunięte przez administratora), że szkoda czytać. Skoro Ciebie tam już nie ma to zostaw przeszłość za sobą i do niej nie wracaj. Najwidoczniej tęsknisz za pracą tutaj i Gośką skoro udzielasz się na forum. Z tym dzieckiem to przegięcie, ani to śmieszne, ani mądre. Mnie osobiście nic złego jak do tej pory nie zrobiła, mam do niej stosunek ambiwalentny. Robi to co musi, za to jej płacą. Każdy tam robi to co musi.

Tak14Nie9
@Ann

A mi się wydaje że ta osoba cały czas pracuje w zakładzie i to z tą rezygnacja to ściema . Fałszywe osoby aż mnie obrzydzają i lepiej skończcie pisać te głupoty (usunięte przez administratora) Jak chcesz jej jeszcze coś powiedzieć to zrób to osobiście . Wiesz gdzie jest zakład i do której pracujemy ... Tak się zachowują (usunięte przez administratora)

Tak10Nie4
@Nic

A po drugie ona jest za tępa żeby to zrozumieć. Prawda Pani Jasińska M.

Tak20Nie6

Byłaś wybranką. Docen to

Tak5Nie13
babka
@Haha

Nie tylko ja. Wiele dziewczyn przez nią odeszło. I to ona powinna iść do psychiatry albo zgłosić się do rodziców że NIE wychowali jej na osobę , która potrafi szanować ludzi. Wychowanie i szacunek wynosi się z domu, a niestety rodzice pani brygadzistki Gosi nie przekazali jej tego bo może są też podłymi ludźmi.

Tak30Nie3
Babka

Oczywiście, że się wzniosłam. Przynajmniej teraz pracuje z ludźmi którzy mają szacunek do siebie.

Tak19Nie1
ADMINISTRACJA
Nazwa działu: Produkcja

Z wstępnych informacji wiadomo że jest rodzina z główna Kierowniczka Magda M. Gdyby ona nie była główna Kierowniczka to by sobi3 nie mogła pozwolić na rządzenie. Wogole to firma z tradycjami zatrudnia po rodzinie wszystkich .

Tak20Nie
Pysia
@Pracownik

Jakie znowu siostry o co chodzi?

Julia

Odwrotnie małe oczy i duże bioderka powodzi się dziewczynie a co sobie będzie żałować tylko może być problem bo będzie dwa miejsca zajmować????????

Mario
@Julia

Więcej Seksu Kochana i bioderka będą seksi . Lepsze takie biodra niż przygarbiona Kierowniczka

Tak5Nie
OLA

Oj wie wie

OBCA

Do kierowniczki Anki. Nie wiem czy jesteś świadoma ale twoje funfelki niby przyjacioki po fachu czyli Magda i Gośka chca cie wygryść ze stanowiska bo twoje miejsce chce zająć oczywiście wredna Gośka. Chociaż tak myślę to Ty też jesteś nic nie warta jak reszta zespołu i przydałaby wam sie lekcja szacunku do ludzi. Ale raczej byście tego nie pojęły bo po prostu jesteście tępe dzidy. Należy wam się Lincz od całej HALI. Buy wredne gumiaki. Ha ha

Tak35Nie4
@OBCA

Ale Gośka się do niczego nie nadaje chociaż jak się podłoży a do tego ma talent a tęskni za M P

Tak19Nie8
Obca 2
@OBCA

Cześć. Ania w jakim mieście miałaś rekrutację? Ja wlasnie mam jechać na szkolenie.

Tak1Nie

Cześć ???? ostatnio pojawila sie oferta pracy w tej firmie na kierowce. Ktos moze cos powiedziec o tym stanowisku? Może jest tu jakiś kierowca? Bo z tego co tu czytam to firma nieciekawa. Z gory bardzo dziękuję i pozdrawiam ????

Do pracownika
@Pracownik

Praca od rana do późnych godzin wieczornych, w ciągu dnia musisz pojechać do 3-4 sklepów, do każdego kilka/kilkanaście ton towaru + z każdego z tych sklepów trzeba odebrać kilka ton zwrotów. Wiele sklepów mieści się na piętrze więc trzeba zaiwaniać z worami po schodach. Kierowca niby tego nie musi robić, ale jeśli chce skończyć pracę przed godz 24 to niestety musi pomóc dwóm kolegom z którymi jeździ. Nie trać czasu ani nerwów bo kręgosłup i psychika Ci siądzie.

@Do pracownika

Dzięki za odpowiedź i informacje, dobrze wiedzieć jak to wygląda.

Niunia

Zwolnienia ?Co się dzieje Ciekawe czy brygadzistki też

Tak6Nie1
@Niunia

A kogo tym razem zwolniły i na którym sorcie?????

@Niunia

Tych wieśniar nikt nie zwolni.

Robert
@Niunia

Piszesz o zwolnieniach. Czy to potwierdzone informacje i co spowodowało, że kadra jest redukowana?

Nazwa działu: Produkcja

Czy to prawda że w następną niedzielę pracujemy.,?

Tak1Nie5
Ania
@Pracownik

W ta nie ale następna tak.. Pozdrawiam

TakNie4
@Ania

Coś słychać że sobota wolna A wy o niedzielę się pytacie???

Łysy z Brazzers !
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Sa jakies dobre towary z Ukrainy?

uczciwa

czy wy jestescie normalni tyle ludzi naraz wymieniac,was powinni powymieniac zebyscie zobaczyly.jest taki balagan ,wszystko jest wszedzie,myslicie ze my bedziemy robic za ukrainki jestescie w duzym bledzie.niech szef zobaczy co jest grane co wy robicie,myslicie ze ludzie sa ze stali zapraszamy was panie brygadzistki na caly dzien przy tasmie.LUDZIE POWINNI WAM ZROBIC NA ZLOSC I ZROBIC TAKI BALAGAN ZEBY WAS SZEF WYP.......Ł

Tak39Nie2
uczciwsza
@uczciwa

dokładnie takie zmiany niczemu nie służą jedynie wprowadzają bałagan i nic dziwnego że przyjdzie ktoś z innego miejsca i nie zrobi normy..na przykład nam podają ukrainki które cały czas stoją na jednej wycenie i że one wyrabiają normy a my nie ale nic dziwnego skoro stoją w jednym miejscu a nas ganiają po całej hali czemu one nie pójdą z nami ?? wtedy by wyszło czy są takie dobre w wycenie.. takie działanie ma chyba jedynie na zamyśle zwalnianie nas po kolei??

Tak13Nie
Ha Ha Ha
@uczciwa

Jaki "szef"? Ten sam, który z biznesu wywalił własnego brata? Panowie i Panie, ta firma to patola. Radzę uciekać jak najdalej się da...

Tak13Nie4
.....jak tam recykling
@Ha Ha Ha

te imprezy zakładowe to chyba jednak pieniądze wyrzucone w błoto....

Tak4Nie5
jak nie ma argumentu....
@Ha Ha Ha

a brat ma głowę do interesów?....wiesz to że rodzina to nie znaczy że wszystko jest ok rozumiesz prawda?....

Tak3Nie
@uczciwsza

powinien szef zobaczyc wycene ukrainek zanizona o 50% ciuchy firmowe torebki buty porazka niech one tlumacza klientom dlaczego cena byla torebki 45 a teraz 18 firmowa MC i wysluchuja pretensji i klotni

Zostaw opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie