WTÓRPOL

Skarżysko-kamienna

Opinie o WTÓRPOL

Niby

A co tak cicho na ,,dziecku"?

Ajentka

Co się dzieje w tej durnej firmie z dostawami towaru do sklepów? Jak można czekać kilka godzin po zamknięciu sklepu na dostawę towaru i później siedzieć prawie do rana i rozkładać towar? Czy was ludzie tam w Skarżysku już całkiem poebalo??? Przecież rano musimy być w pracy!!! Jak nie zmienicie podejścia do pracy ajentek to gwarantuje wam, że będziemy masowo odchodzić z pracy. Na sortowni są podwyżki a na sklepach??? I jeszcze dobijacie nas tymi dostawami. Sama będę tylko do końca tej umowy, a nie mam obowiązku powiadamiać was wcześniej, że nie podpiszę kolejnej umowy. Takie jest ryzyko gospodarcze o którym piszecie w umowie.

Jjjjj
@Ajentka 25.11.2017 18:19

Witam zamiast smarować na forum powinnaś zadzwonić do biura i porozmawiać z nimi dlaczego tak się dzieje ... a prace można zmienić w każdej chwili przecież nikt na sile nie trzyma ... przyjeżdża kierownik mówisz i masz

Bakcyl
@Jjjjj 28.11.2017 20:12

A kto będzie za........L na Was jeżeli wszyscy się zwolnimy ???

Ti ti

Paniusie z wyceny powinny poznać prawdziwą pracę za 26 zł na godzinę. Na sortach !! Jeszcze bardziej by im wargi opadły, zobaczyły by jak to jest . Pracować czy się relaksować . Jeszcze jedno w workach nie ma tyle co powinno być wagi !!!!

Toy toy

Ta opinia dotyczy naszej byłej kierowniczki. Nie wiem czy sama odeszłaś czy ktoś Ci w tym pomógł ? Ale powiem Ci jedno, bardzo dobrze że, tak się stało. Teraz tam rządzą .... Rodzina i znajomi nieokszesanych Zł......I , robią co chcą. Ty byłaś miałaś oko na wszystko a teraz na wycenie to jest po prostu masakra . Ruszają się jak muchy w Smole i jest dobrze , nie ma normy to też dobrze, zajęte są czym innym.Jedna drugiej pomaga w dawaniu kodów do worków , sama to widzialam , każdego można zauważyć w swojej wykonywanej pracy. Na to wychodzi że,jedne trzeba zaj...C a drugie się odprezaja przychodzac do pracy. Nie ma czego żałować !! Nie warto !!! Sprawiedliwości niech stanie się zadość !!!

madziapolak77

Witam słychać nowe plotki w firmie czy ktoś słyszał o podwyżce?oraz o tym że będziemy pracować po 4 dni za stawkę 30 zł/h a od września po 9 h i do czwartku/?zastanawiam się nad odejściem jedynie co może zatrzymać to jeszcze podwyżka bo norma wyrabiana od jakiegoś czasu to nieporozumienie to co robiliśmy do piątku tera wyrabiamy do środy , czy to wariactwo się skończy wreszcie?

@Zainteresowana 01.09.2017 21:11
A skąd masz informacje o podwyżkach ??

Przydała by się jakaś podwyżka za taką pracę ???

Sisi
@Zainteresowana 01.09.2017 21:11
A skąd masz informacje o podwyżkach ??

Kibel powiedział !!!

Katarina

Co to się dzieje z kierowcami? Mamy sobie załatwić facetów żeby towar rozładował z auta i zwrot spakowali ? Podobno jakaś afera byla z kierowcami? nawet godziny wejścia na sklep kierowców zmienili na 18 co się chyba nikomu nie podoba..

WESOLA
@Katarina 08.08.2017 22:04

Na jednych o 18 a e soboty o 15. To jest jakas totalna bzdura . zaraz nie bedzie komu nawet tych szmat wykladac. My bylysmy spakowane w pol godz a tu z towarem echo. Jakis kolejny bzdurny wymysł tej firmy. Oni chyba mysla ze kazdy z nas tak jak oni żyją tylko pracą i mogą w niej siedzieć całą dobę. Więc i tak żaden kierownik pewnie tego nie przeczyta. LUDZIE BĄDŹCIE LUDŹMI

Sokole oko
@WESOLA 13.08.2017 11:14

droga Pani w soboty nie ma wykładek, podobnie i w piątek

yyyyy...

Ona
@yyyyy... 16.08.2017 21:38

Co się znowu zmieniło?

@yyyyy... 16.08.2017 21:38

No pewnie Ty G.I.oooo!!!

Ciekawa

Czy orientuję się na czym polega praca biurowa we wtórpolu? Jest ogłoszenie że przyjmą do pracy zarobki na poziomie 7300 neto na miesiąc są realne cy to raczej tylko złudzenie?

Zainteresowana
@Ciekawa 14.11.2017 14:58

Może ktoś coś powiedzieć w tym zakresie?

Toy toy

To tylko kwestia czasu !!!

Klocek

Boże ! Co za kobiety bezduszne . Pamiętajcie !!!!!!!! Że, bez Boga nie dojdziecie do proga !!!!!

Klocek

Masz rację. Widzą tylko swój czubek nosa .

Toyota

Co nam po podwyżkach !!! Jak kierownictwo pozal się Boże , nie docenia uczciwej pracy .

kuna

WItam ,czy są przyjemki do tej sortowni ubrań? jak wygląda praca ,płaca-slyszalam ze trzeba miec zarejestrowaną dzialalnosc gospodarczą , jaka jest stawka za godzine? a w jakich godzinach jest zmiana ,i czy soboty i niedziele są obowiązkowe?

Mysz
@kuna 25.10.2017 08:58

Praca Fizyczna 26zł/h czas pracy 5.45-13.45 soboty rzadko pracujące w niedziele nigdy nie pracujemy. Forma zatrudnienia tylko własna działalność.

Nikt !!!
@kuna 25.10.2017 08:58

Za dużo pytań !!!! Żaden robol z Ciebie . Nie pasujesz do zespołu !!!!!!

Gaba

Nic dziwnego że kontroli niema jak tylko za chłopami się lata.............

Kierowniczka Magda kwitnie z miłości.Teściową będzie miała na miejscu tylko ciekawe co na to mama jej nowego kochanka,bo nie jest to pierwszy i ostatni,jemu też rogi doprawi

Ola

Witam.. Interesuje mnie czy to prawda że prawie każda ajentka czy to chciała się sama zwolnić czy ją zwolnili odeszła z firmy z karą i bez wypłaty?

Babi
@Ola 28.07.2017 21:05

Nie kochana mi sie udalo rozstac grzecznie i kulturalnie z firma po kilku latachn moze przypadek bo akurat doszlo do likwidacji sklepu moze szczescie nie wiem...

Ha
@Ola 28.07.2017 21:05

Niestety bardzo często. Zawsze coś się znajdzie

Weronika

Czy braliście udział SzantySkar z muzyką morza, której sponsorem strategicznym jest WTÓRPOL? Co sądzicie o takich imprezach? Jest to szansa na integrację?

Z bulwersowana

Też to widziałam . Dawniej nie było tak jak teraz , nie idzie tego pieprzone go bajzra ogarnąć . Jak mi wiadomo to wy powinnyscie ze szczotami latać i sprzątać tak było to ustalone z góry już dawno . Ależ gdzie tam jak przyrząd pracy kłuje w ręce i nie pasuje do wizerunku pewnej grupy pań . Nie płacą nam po godzinach i proszę nie zmuszać ludzi bo to jest karalne i w końcu miarka się przebierze !!!

bibi
@Z bulwersowana 28.10.2017 23:48
Ten się nie myli co nic nie robi . A ty jesteś taką osobą , za szczote i(usunięte przez administratora) Ty robisz tyle błędów i...

wogUle... hahaha... skończ, albo kup słownik. Jak tej drugiej coś masz do zarzucenia od strony ortografii , to dawaj przykłady, a nie rzucasz puste oskarżenia.

Z bulwersowana
@Milka 28.10.2017 21:19
Ty," mądra" istoto czujesz się lepsza? Szczotka uwłacza Twojej godności? Korony nie masz i mieć nie będziesz,bo same...

Na Ty !!! To tramwaj staje lizusie !!!!!!

Klocek

Teraz to dopiero się narobiło !!! Nie wiem czy się śmiać , czy płakać ?

Ja
@Klocek 23.10.2017 16:35
Teraz to dopiero się narobiło !!! Nie wiem czy się śmiać , czy płakać ?

???

@Ja 23.10.2017 21:02
???

No jak to ? Nic nie kumasz o co i o kogo chodzi ?

izunia

Co to za zamiany, skoro i tak się nic nie zmienia. Był kierownik, teraz go nie ma a i tak jest ten sam syf. @dygbn najlepszy wpis! A ja widziałam jak w sobotę wychodziło jedno za drugim z pracy, prawie się za rączki trzymali.

Gyja222

Jak wam sie podoba zamiana czterech pań kontrolnych?

wkurwiona!!

Mam już dość!! Orientuje się ktoś kiedy ma nastąpić kolejna zmiana kierowników??

Kto tam ? Komornik !!!

A te dwie kukiełki które zakład nazywają cyrkiem , dla mnie i tak pozostaną Ośmiornica i Macka .

Goooo
@Lalu21 05.10.2017 10:56
Sokolowski to najlepszy z kierownikow i tyle w tym temacie :-)

Trafne spostrzeżenie ;)

ula
@Lalu21 05.10.2017 10:56
Sokolowski to najlepszy z kierownikow i tyle w tym temacie :-)

Ta Pani dobrze gada, polać jej!!! ;)

ROBOL

KTO TO JEST SOKOŁOWSKI ???

ROBOL

no pytam kto to jest bo nie wiem na poważnie... to jakiś problem z wyjaśnieniem kto to jest i o co z Sokołowskim chodzi ? Wyżej ktoś zapytał jaką ma opinię i mnie zaciekawiło

madziapolak77

No i podwyżka okazała się plotką a przy obecnym tonażu to chyba by się należała co?z dnia na dzień coraz więcej i więcej. Dlaczego nie ma pracy w piątki albo niech wrócą 9 h to wtedy się to jakoś wyrówna a tak zarabiamy coraz mniej za większą pracę gdzie sens i logika?

Eliss

Czy ktoś wie ile zarabia sie w biurze w Skarżysku ??

ddd
@Eliss 13.09.2017 14:47
Czy ktoś wie ile zarabia sie w biurze w Skarżysku ??

nie.

annabo

Czy ktoś wie na czym polega praca pracownika biurowego w firmie WTÓRPOL w Skarżysku?

Pfff
@annabo 07.09.2017 14:48

Na unikaniu zapewne wszelkiego kontaktu gdy jest jakiś problem ????????????

oleiks

może ktoś powiedzieć coś na temat pracy w biurze we wtórpolu? :)

Cxcccc

Dziewczyny czy macie już wypłaty ?

spłukana123

Eej a ja mam pytanie czy którys ze sklepów otrzymał juz wynagrodzenie w tym miesiącu?

Liszka
@spłukana123 21.08.2017 11:34

Tak, my dostałyśmy w zeszłym tygodniu

ewa
@spłukana123 21.08.2017 11:34

my też

ferrari

Znowu zmiany????? Oby tak dalej. Gratulacje dla Pań kierowniczek.Ha Ha Ha śmiechu warte!!!

doswiadczona

u nas w firmie coraz lepiej, starzy pracownicy odchodzą a w zamian tego przyjmowani sa nowi którzy prace znają z telewizji lub z opowieści starszych , ale mimo to brygadzistki są zadowolone bo '' sztuka się zgadza.jak tak dalej pojdzie to ten zakład będzie następnym pustostanem jak np.;zakłady metalowe. tak dalej, dobrze wam idzie

Ania

Nie ma dnia żeby ktoś nie zrezygnował z tej wspanialej pracy tam się nigdy nic nie zmieni na korzyść pracownika tonaz musi zejść i koniec moim zdaniem strajk tu nic nie zmieni może byłoby dobrze przez kilka dni a później powtórka z rozrywki.

niezadowolona

uderz w stoł a nożyce się odezwą.no tak strajk nie n raczke bo co by wtedy damy zrobiły , musiałyby użyc inteligencji której nie posiadają i zrobić coś żeby zachęcić ludzi do pracy a jak widać słabo im to wychodzi bo codziennie ktoś odchodzi z tego dobrobytu

Ania

Dlaczego w przyszłym tygodniu na sklepach nie odbieramy wolnego, skoro wolne jest za rozladunek. To że jest dzień ustawowo wolny od pracy niczego tu nie zmienia. Skoro wolne jest za rozladunek to niech będzie wolne. Albo nie róbcie rozladunkow w tych tygodniach kiedy jest dzień wolny

Lola
@Ania 11.08.2017 14:02

Właśnie też chciałabym to wiedzieć.. Chamstwo i oszustwo w biały dzień. Wolne się nam należy!!! Święto jest świętem a my za rozładunek mamy mieć dzień wolny. Może niech jeszcze zaczną liczyć niedziele jako dzień wolny za razładunek.. Kobierzyny..!

rozpylacz

Nie wiecie czy jutro pracujemy ?

Gosc
@rozpylacz 11.08.2017 12:15
Nie wiecie czy jutro pracujemy ?

Pracujemy

niezadowolona

widze że w dyskusję wtr ąciła się osoba na wyższym stanowisku lub po prostu jakiś 'szlachetny dupowłaz'

postronny obserwator

"a to tylko przez to ze na to pozwalamy" w tym tkwi sedno. oni są w stanie zrobić z każdym tylko tyle na ile ten ktoś wyrazi zgodę. Jeśli któraś ze stron umowy czuje się niezadowolona zawsze może próbować negocjować warunki, bądź zmienić miejsce pracy. Pora skończyć z mentalnością ciemiężonego ludu pracy. Podejrzewam że nikt tam nie znalazł się wbrew własnej woli.

niezadowolona

wszystkie chwyty dozwolone. pomyśl co oni robią żeby wyjść na swoje. robią z nami co chcą, jak z małpkami w cyrku. a to tylko przez to ze na to pozwalamy.pora z tym skończyć

michalina

Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie prowadzenia dyskontu odzieżowego. Wszystko kusząco brzmiało,ale jak czytam te komentarze to już sama nie wiem czy się podjąć :( Pracy się nie boje,ale boje się,że mogę zostań z ręką w nocniku . Jak to jest z tymi Dyskontami?

postronny obserwator

widzę, że bolszewickie nawyki w tym kraju chyba nigdy się nie skończą. pomysł na strajk ludzi prowadzących działalność i związanych umowami B2B to ewenement na skalę światową. by żyło się lepiej!

niezadowolona

no słabo coś. wszyscy mówia że im się nie podoba w tym zakładzie a jak można coś zmienić to cisza. ja mówie poważnie o tym strajku

Jaka

Nie ma chetnych na działalnościach do pracy.

@Jaka 09.08.2017 23:09
Nie ma chetnych na działalnościach do pracy.

Jak to nie ma ! Co tydzień ktoś przychodzi ! Nie po to przychodzi by pracować tylko jako następny OPI......cz , jak wiele innych osób . Są po to przyjęte by gadać i śmiać się . Kierownik był to sprawy miały się inaczej a tak to robią co chcą . Rzadzicieli się narobiło na sortach i mogą wszystko . Nikt tego nie widzi !!!

yyyy

A co to się stało, że kazali nam mężczyzn na rozładunek szukać ??

Rozczarowana
@yyyy 09.08.2017 21:18
A co to się stało, że kazali nam mężczyzn na rozładunek szukać ??

Podobno nie wszystkich poinformowali,ze maja sobie szukać facetów na rozładunki. Niektóre ajentki dowiedziały się od innych, nawet kierownicy nie raczyli ich poinformować, ciekawe kiedy im powiedzą, pewnie dzień przed ze maja sobie szukać ludzi... aniestety w dzisiejszych czasach nie ma ludzi chętnych do pracy

niezadowolona

ja proponuje strajk , wszystkich nie zwolnią a może wkoncu będzie po ludzku

Wrwr

Adela pod jakim nick jesteś

jaka

Jak dalej będzie praca tylko na działalnościach to nie będzie komu pracować.

Maniek

Kobietoczytaj co ludzie piszą napisała dziewczyna że wszyscy pracują ciężko coś się tak czepila tego drugiego sortu każdy jest zawalony nikt tam nie siedzi tylko pracuje jak mrówki się uwijamy i każdy chce dobrze ale po prostu tego się nie da ogarnąć a ona nikogo nie straszy może i dobrze ze nagrał ktoś film niech się martwią ci co maja coś na sumieniu albo boją sie o swoje tyłki bo ludzie którzy tam pracują to chyba dobrze wykonują swoją pracę

Kto tam ? Komornik !!!

Uf ! Ledwie do domu przyszłam , tyle na wynosilam towaru za bramkę . A kasy to znalazłam tyle że się sama nie mogę doliczyć ! Nie wyglądasz mi na osobę z wykształceniem , może do matury podejdziesz trzeci raz . Bo ani wykształcenia ani wychowania , poprostu . P.... D.o!!!! Dzieci to się wychowuje a nie chowa !

Zostaw opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WTÓRPOL