Wtórpol

Gliwice

Wtórpol

Opinie o Wtórpol

tereska

Całkowicie zgadzam się z opiniami poniżej. Pracowników traktuje się jak tanią siłę roboczą , pozbawionych jakichkolwiek warunków do pracy - nie ma możliwości normalnego spożycia posiłku. Zabronione jest pracownikowi rozmowy z klientem, ani bycia klientem (zakaz robienia zakupów przez pracownika w tym sklepie - mimo tego ze takie prawo powinien mieć). W dodatku ajent danego punktu jest zmuszony do podpisania deklaracji (co mce 100 zł) uzasadnionej dofinansowaniem klubu sportowego. W przypadku odmowy podpisania tejże deklaracji nawet stały pracownik podlega zwolnieniu. Ajenci, w obawie utraty podpisują podsunięte deklaracje.

Zostaw opinię o Wtórpol - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wtórpol