opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    27.03.2025 15:29

    Były pracownik

    Nawet pod koniec miesiąca nie było wiadome czy pracujesz dalej, jeśli chce się żyć z dnia na dzień to dla Ciebie praca. Żeby dostać informacje o przedłużeniu umowy dowiadujemy się dopiero ostatniego dnia miesiąca lub w dzień pracy o którym nawet nie wiesz.
    ReviewUserIcon
    Była

    07.03.2025 14:57

    Były pracownik

    W jednym mieście otwierają sklep w drugim zamykają. Znowu komuś dadzą nadzieję poczym złamią psychikę.
    ReviewUserIcon
    Linki

    01.03.2025 20:11

    Inne

    Jak na kolei? Najlepiej było za Norberta . A teraz to (usunięte przez administratora) Jeden gość co ogarniał. Mógł by wrócić i dalej rządzić ???? bardzo miły facet.
    ReviewUserIcon
    Mody

    01.03.2025 19:53

    Pracownik

    Ceny masakraaa kto to wycenia np. w Sinsay na wyprzedaży można kupić sukienki dla dziewczynki za 9 zł a tutaj 15-20 zł sztb
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.02.2025 13:21

    Były pracownik

    Praca nie najgorsza , ale brygadzistki ? Totalne (usunięte przez administratora) Podziwiam ludzi którzy dalej tam pracują i słuchają darcia tych wielkich Pań , wszystkie bym je wyrzuciła to by się opamiętały
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana

    17.02.2025 07:53

    Pracownik

    Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) . No ie masz zastępcy pracujesz non stop ,urlop 5 dni ? To jakiś żart obserwowanie każdego ruchu na kamerach ,(usunięte przez administratora) telefony i pomysły z firmy .Zwalniaja z dnia na dzień .Odpowiedzialność za wszystko .Na wykładaniu towaru szukaj sobie ludzi najlepiej (usunięte przez administratora) bo na umowę zlecenie cię nie będzie stać ,dają kasę na Wykladki ale to nie starcza .Nie chcesz mieć normalnego życia to idź pracować jako ajent najlepiej ponad 200 godzin miesięcznie .
    ReviewUserIcon
    Misiakowa

    03.02.2025 15:17

    Inne

    Hej. Jak teraz wygląda zarobek pracownika na godzinę , czy nadal jest 35zl czy od nowego roku się coś zmieniło?
    ReviewUserIcon
    Xxxxxx

    08.02.2025 20:20

    Pracownik

    50 zł na godzinę, owocowe czwartki i rodzinna atmosfera
    ReviewUserIcon
    Babcia

    09.02.2025 10:13

    Pracownik

    Rodzinna atmosfera to tylko jest na sklepach jak przyjedzie Krzysio jagielo. Wszystkie Panie wtedy są na baczność i bez oddechu Naprawdę potraficie tak siebie nie szanować dla kilku tys. Życzę wszystkim Zdrowia i nie wpadnijcie w nrwice
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    06.02.2025 00:13

    Kandydat

    Czy ktoś wie jaka jest sytuacja w Rumii? Poraz kolejny jest tam ogłoszenie o pracę? Czy jest tam aż tak źle? Rozważam ofertę ale mam obawy?
    ReviewUserIcon
    Horrortampracowac

    08.02.2025 21:59

    Pracownik

    Dziewczyna, której zachorował pies nie mogła nawet na godzinę pojechać, zwolnić się by pomóc swojemu psiakowi 2 przykład: Ajentaka dogadała się z zastępców , by Ta przyszła na cały dzień w sobotę i w poniedziałek ( ajentka chciała pozałatwiać kilka spraw rodzinnych) ale w biurze i na monitoringu- dla nie wtajemniczonych monitoring to dział, który monitoruje ciągle twoją pracę i twoje ruchy w pracy- stwierdzili że tak nie moze być bo pod rząd ajentka ma kilka dni wolnego więc w trybie przymusu kazali zmienić grafik. Pomimo zapewnienia ciągłości w kierowaniu sklepem to firma i tak zrobi Ci na złość . Najgorsze w tej firmie to to że nigdy nie wiesz czy cię jutro nie zwolnią i masz skakać - nawet w brew logice- tak jak oni chcą Firma bardzo toksycznie zarządzana przez pana Kj, który i może kiedyś dobrze zarządzał. Teraz jego zarządzanie polega na zastraszaniu wszystkich ajentek , krzykach . On tylko jest miły przy rozmowie rekrutacyjnej a później jak naiwna kandydatka założy działalność to już tak szybko nie odejdzie i firma ma ja w garści Ta praca jest tylko albo na chwilę by podrobić sobie budżet i zarobić fajne pieniądze , albo dla bardzo zdesperowanych dziewczyn, które nie mają na nic już szansy w życiu osiągnąć Lepiej zarobic mniej ale mieć poczucie swojej wartości i nie być ciągle źle traktowanym
    ReviewUserIcon
    Ada

    09.02.2025 09:31

    Pracownik

    Oczywiście podczas urlopu musisz odbierać telefony z biura ????
    ReviewUserIcon
    JA

    01.02.2025 22:36

    Były pracownik

    Minęło pół roku odkąd nie jestem już ajentem w tej firmie, a nadal mam skrzywioną psychikę. Poświęciłam 3 lata łudząc się że wkońcu coś się zmieni na lepsze. Jednak gdy po maratonie 12 godz. dziennie do tego nocka we czwartek i oczywiście w piątek na 8 rano,no i stało się, zasłabłam ,zabrało mnie pogotowie, organizm nie wytrzymał. A wyjścia nie miałam żadnego bo ludzie nie chcą pracować za stawki narzucone przez firmę, a ja w umowie miałam 30 tyś kary ,więc zapierdzielam jak cyborg.Nawet nie mogłam usiąść bo zaraz był telefon z monitoringu. coś we mnie pękło i zaczęłam się,,stawiać, czytaj walczyć o swoje prawa np.do urlopu, przysługuje tydzień narzucony przez firmę a tak naprawdę to 5 dni bo przecież sobota i niedziela nie powinna się wliczać .5 dni w roku MASAKRA, Więc za to że odważyłam się zawalczyć o swoje to pozbyli się mnie dosłownie 15 min.przed zamknięciem sklepu koordynator poinformował mnie że mam zabrać swoje rzeczy i koniec tzw. współpracy. Dużo mogłabym jeszcze napisać co się w tej firmie odwala,traktowanie jak śmiecia,wyzwiska,mobbing, śledzenie na każdym kroku itd.Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ ODRADZAM KAŻDEMU
    ReviewUserIcon
    Anka

    03.02.2025 13:36

    Były pracownik

    Co to za urlop jak i tak do Ciebie dzwonią z biura? Co z tego, że masz zastępcę jeśli w Twoim dniu wolnym dzwonią do Ciebie i jeszcze mają pretensje że nie odbierasz telefonu. Albo dzwonią żebyś za pół godziny była w sklepie bo(usunięte przez administratora)Krzysztof jedzie z wizytacją...
    ReviewUserIcon
    Saba

    01.02.2025 20:44

    Pracownik

    W tej firmie było fajnie do połowy poprzedniego roku, później dziwne ruchy i olbrzymie zamieszanie, problemy, dziwne pomysły zarządu typu Ukraina, Było dwóch regionalnych z prawdziwego zdarzenia a przerobiłam ich kilkudziesięciu, którzy na prawdę wiedzieli o co chodzi i jak prowadzić ten biznes (pozdrowienia dla Pana Jana i Pana Pawła - może czytacie) wszystko o co walczyłam przez kilka lat załatwił przez kilka telefonów podczas godzinnej wizyty na sklepie, obydwóch firma zwolniła bo widocznie byli zagrożeniem dla osób z biura albo robili za dużoi za dobrze według Krzysztofa... pieniądze są dobre ale po kilku latach mam dość i szukam normalnej pracy bo dość mam psychicznie i fizycznie, ogólnie nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Alina Wojtek

    17.01.2025 13:42

    Inne

    Okropna obsługa klienta. Po latach zakupów, raz poprosiłam o zamianę rzeczy, którą kupiłam z dziurami ( a nie była tania) i nie było mowy, żeby była taka możliwość! Pewnie na setkach ton ciuchów, sklep by zbankrutował, gdyby poszedł raz na rękę bo wina jest ewidentna pracowników sortowni, że nie dopatrzyli takiej wady!
    ReviewUserIcon
    abc

    21.01.2025 19:43

    Inne

    Sprzedaż towaru ze zwrotu może stanowić sprzedaż rzeczy używanych. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, czy do towarów używanych znajdują zastosowanie przepisy o rękojmi oraz jakie szczególne zasady dotyczą sprzedawców towarów używanych. Sprzedaż rzeczy używanych a obowiązki wynikające z rękojmi Zgodnie z Kodeksem cywilnym sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną (rękojmia). Wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. W szczególności rzecz sprzedana jest niezgodna z umową, jeżeli: nie ma właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub przeznaczenia, nie ma właściwości, o których istnieniu sprzedawca zapewnił kupującego, w tym przedstawiając próbkę lub wzór, nie nadaje się do celu, o którym kupujący poinformował sprzedawcę przy zawarciu umowy, a sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia, została kupującemu wydana w stanie niezupełnym. Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili. Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-sprzedaz-rzeczy-uzywanych-czy-obowiazuje-rekojmia
    ReviewUserIcon
    Ala

    06.01.2025 11:23

    Były pracownik

    Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Pracowałam dwa lata, odeszłam sama. Jedyną zaletą tej pracy są pieniądze, jako pracownik dostaniesz około 7 tysięcy, jednak musisz na to tyrać 200h. System sklepów jest taki, że pracujesz po 12h, zdarza się wykładka to wtedy 17h. Jeden dzień w tygodniu wolny. Traktowanie z biura i monitoringu kwalifikuje się pod (usunięte przez administratora) Po odliczeniu zusu, podatku i księgowej zostaje niewiele ponad najniższą krajowa. Nie masz chorobowego, nie masz urlopu, wziąć 2 dni wolnego pod rząd jest niemożliwe. Po dwóch latach czułam się jak (usunięte przez administratora) Praca fizyczna, ciężka, z ludźmi którym ciągle coś nie pasuje... Dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy mocno odradzam. A tym co pracują nadal polecam użycie kalkulatora i policzenie ile zostaje na rękę i zastanowienie się za co będziecie żyć jeśli np. zachorujecie albo złamiecie rękę
    ReviewUserIcon
    @pracownik

    17.01.2025 23:09

    Pracownik

    Niestety odkąd pojawili się koordynatorzy sytuacja się jeszcze bardziej pogorszyła. Przekazują nieprawidłowe informacje mówią to co chcą mówić. Lepiej ich pensje byłoby przeznaczyć na pracownikow, którzy pracują ciężej od ajentek. Niektóre ajentki wykonują tylko rozkazy i większość czasu spędzają na zapleczu. Żenada.
    ReviewUserIcon
    @pracownik

    17.01.2025 23:24

    Pracownik

    to wszystko nadaje się tylko do telewizji ???? nie ma tak nigdzie w żadnej pracy godność czlowieka przewyższają pieniądze, które są łakom ale po jakimś czasie nawet one cię nie cieszą stajesz się (usunięte przez administratora) własnego życia szkoda zdrowia i czasu nie słyszałam nigdzie żeby człowiek pracował 17h
    ReviewUserIcon
    Karol

    10.01.2025 22:25

    Inne

    Jak wyglada teraz wykładka. Prosze o konkretne opisanie ile na godzine, czy jest umowa na to. K wogole jak to wygląda.
    ReviewUserIcon
    Wykladka

    13.01.2025 09:43

    Pracownik

    Zarobek za dany dzień zależy od ilości towaru do wyniesienia. Każdy sklep ma swoje stawki w zależności od wielkości, a Ty będąc osobą fizyczną możesz wstawić ajentowi rachunek za usługi, to wtedy po pierwsze wszystko legalne a p drugie ajent wrzuca sobie to w koszta prowadzenia działalności
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    14.01.2025 09:46

    Pracownik

    Rachunki od wykonywania usług to tak jak umowa zlecenie, i konieczność zgłaszania do zus i opłaty, wiec są problemy z tym
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.01.2025 21:20

    Pracownik

    Czy pracownik ma zakaz kupowania rzeczy w sklepie w którym pracuje ?
    ReviewUserIcon
    Klientka

    12.01.2025 09:23

    Inne

    Tak, podobno są nawet bardzo duże kary na umowie, jeśli pracownicy kupują towar. Ale od kilkunastu lat jestem klientką sklepu w Jarosławiu i zapraszam w piątek rano żeby zobaczyć czy rzeczywiście nikt pracownikom nie kupuje ubrań...
    ReviewUserIcon
    Kukurykunapatyku

    08.01.2025 21:29

    Inne

    W tym Cieszynie to człowiek nie nadąża za zmianami ajentek śmiechu warte ....
    ReviewUserIcon
    Monia

    05.01.2025 22:41

    Pracownik

    Widziałam ogłoszenie na osobę do monitoringu. Co powiecie o tym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    06.01.2025 11:08

    Były pracownik

    Każdy by chciał i zrobiłby wszystko by opracować za te pieniądze. Ale niestety straszna atmosfera, nieracjonalne i (usunięte przez administratora) zachowanie Kierownika nie pozwalają nikomu w tej firmie czuć komfortu pracy i dlatego jest taka rotacja i dlatego kierownictwo kusi tymi zarobkami. Jesteś na działalności tylko iluzorycznie, nie masz żadnych praw, zadania wykonywane są wbrew logice i bez poszanowania Twego zdania I Nie warto tam pracowac
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.01.2025 08:48

    Kandydat

    Szkolenie 3 dniowe nie płatne bo jest to w moim interesie ale już nikt nie liczy mojego czasu w którym mogła bym rzeczywiście zarobić pieniądze, nie wydając na dojazd, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Kolejna sprawa jest szkolenie 17sto godzinne w słabych warunkach gdzie sala jest prawdopodobnie nie ogrzewana.. brak możliwości dnia wolnego człowiek jest uwiazany. Praca dla mocno zdesperowanych.
    ReviewUserIcon
    Mecenas

    05.01.2025 10:24

    Inne

    Swoje wątpliwości proszę skierować do Inspektoratu Pracy i Urzędu Skarbowego, gdyż Firma osiąga dodatkowy przychod i nie opodatkowuje Go
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.12.2024 15:18

    Pracownik

    Aktualnie pracuje na jednym punkcie. Proszę unikać jak ognia sklepów Tekstylowo. (usunięte przez administratora) i wykorzystują ludzi. Nie wiem dlaczego jeszcze nikt nie zainteresował się faktem, że firma wykorzystują od długiego czasu pracowników na czarno… na moim punkcie trwają poszukiwania na zastępcę jak w wielu innych obok jednak problem w tym, że nie ma nigdzie wolnego wakatu…. Szukają tylko osób na 3 dniowe bezpłatne szkolenie - 1 dzień 12 godzi, 2 dzień 12 godzin, a 3 to 17 godzin!!! To jawne złamanie prawa… Praca nie jest zła o ile trafisz na ajentke jak moja jednak wiem że na wielu punktach jest (usunięte przez administratora) jeśli nie liżesz (usunięte przez administratora) swojej przełożonej… słyszałam również o notorycznym zastraszaniu pracownic przez ajentki! Tak pracownic! Samozatrudnienie to fikcja… jest to umowa o pracę a samozatrudnienie to ich obejście zus jak i urzędu skarbowego… pracujesz dla ajentki i jeśli się z nią dogadasz to ok a jeśli nie to zrobi Ci piekło… nie każdy punkt jest zły jednak chętni niech przygotują się psychicznie… osoby poszkodowane zachęcam do zgłoszenia zbiorowego pozwu jeśli doświadczyli tego samego… ja na pewno zrezygnuje w najbliższej przyszłości… p.s z kierownikiem regionalnym nie miałam nigdy problemu
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    11.12.2024 09:05

    Inne

    Może mi napisać ktoś kto tam pracuje jak bardzo trzeba być zdesperowanym żeby w tych czasach pracować na tak śmieciowych warunkach bez poszanowania własnej osoby? Zero honoru i ambicji dając się tak szmacąc tym pseudo „brygadzistkom” bez szkoły i wiedzy jak zarządzać produkcją/ludźmi, które dostając trochę „władzy” (śmiechu warte) traktują was jak (usunięte przez administratora), a wy na to wszystko pozwalacie:) A to wszystko za 4 tysiące PLN po opłatach, 9 godzin na taśmie, 6 dni w tygodniu, bez urlopu i socjalu. Prawdziwa definicja (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Iwona

    09.12.2024 12:30

    Pracownik

    Dzień dobry czy ktoś orientuje się czy w tej firmie dostaje się jakieś bony na święta bardzo proszę o odpowiedź pozdrawiam ????
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branże: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Po

    30.11.2024 15:27

    Inne

    Nie polecam , brak profesjonalizmu , wydzwanianie o późnych porach , nagłe zmiany decyzji , cieszę się , że na etapie gdzie mogłam podjąć tam pracę to z niej zrezygnowałam. Współczuję dziewczynom tam pracującym , które obawiają się o stanowisko za każdym razem kiedy widzą , że są rozmowy o ajenta itd ….
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    20.11.2024 09:09

    Były pracownik

    Nie polecam a wręcz odradzam pracy tam każdemu na sortowaniu to jest (usunięte przez administratora) , nie możesz się napic bo pani która metkuje ma mało ubrań do zametkowania , szukajcie innej pracy , zarobi niby przekonują do pracowania tam ale warunki już nie
    ReviewUserIcon
    @zastępca

    15.11.2024 20:42

    Pracownik

    Firma żenada. Brak szacunku do pracowników, którzy pracują bardzo ciężko. Brak motywacji do pracy Wszelkie zasady HR mogą pójść w nie pamięć. Nie wspomnę już o braku wykwalifikowanej kadry kierowniczej Zastanawiam się jak ta firma prosperuje a jakby mogła dopiero świetnie prosperować po zamianie kilku niekompetentnych kierowników.
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    06.11.2024 17:28

    Kandydat

    Jakie macie opinie odnośnie pracy w biurze? Pytam jak kandydatka, czy warto aplikować ?
    ReviewUserIcon
    Była ajentka

    21.10.2024 09:52

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w tej „firmie". Jedna wielka (usunięte przez administratora) Na początku wszyscy są zadowoleni, później traktują Cię jak popychadło. Nie możesz mieć własnego zdania ani przeciwstawić się czy powiedzieć prawdy bo już im jest to nie po drodze i zaczynają gnoić czy poniżać. Wmawiają kłamstwa, dyrygują Tobą jak zabawka. Dopóki robisz tak jak Ci zagrają będziesz ok jeśli nie już możesz się pożegnać z pracą. Robisz po 12 h na sklepie i nie interesuje ich nic. Masz być . Nie możesz mieć swojego życia bo telefon zadzwoni koordynator lub kierownik, masz być i koniec. Zero szacunku dla pracownika. Sokołowski jak i Jagieło to jedna wielka (usunięte przez administratora) , spiskują i wszystkiego się wypierają. Traktują człowieka jak ścierwo, jak (usunięte przez administratora) bo już nie jesteś na ich poziomie itp . Porażka , nie polecam pracy w tej firmie !!!!
    ReviewUserIcon
    Roma

    25.10.2024 13:46

    Pracownik

    Hmmm żenująca wypowiedź Po kilku latach pracy w firmie widzę mocny kontrast da sjentki które nic nie robią oglądają całymi godzinami seriale nie ruszając palcem ,te które (usunięte przez administratora) pracownikow zaniżają wypłaty ,nie płacą za wykładki ,kupują ubrania i faktycznie nic się dzieje firma spogląda przychylnym Alma mater okiem .Twoja wypowiedź nie subiektywna dość mocno i niezbyt bliska prawdy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.10.2024 06:44

    Pracownik

    To jest wina firmy czy ajentek? To forum jest o firmie wtorpol a nie o podwykonawcach, byłam świadkiem rychłego końca kariery takich ajentek właśnie, zgłosiliśmy problem do regionalnego i było po szybko. Jeśli masz problem z ajentką polecam to zrobić
    ReviewUserIcon
    Praca

    15.10.2024 20:17

    Kandydat

    Jak wygląda praca zwykłego pracownika ? Czy się opłaca jeśli chodzi o wpłatę?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.10.2024 11:47

    Pracownik

    Zależy ile godzin wyrobisz, opłaca się przy minimum 170h
    ReviewUserIcon
    XxxxX

    27.09.2024 11:24

    Inne

    9300 na stanowisku zastępcy to jest kwota brutto czy netto ? Co z tego trzeba odliczyć ?
    ReviewUserIcon
    @agw.

    10.10.2024 09:27

    Inne

    Dzień dobry , czy długo się czeka na drugą rozmowę w sprawie pracy ? Jedną już miałem i teraz czekam już kolejny tydzień na następną i cisza …
    ReviewUserIcon
    Ajentkabyla

    15.10.2024 22:45

    Były pracownik

    Zastanów się nad tą pracą porządnie pieniądz to nie wszystko w tej firmie na dzień dobry jesteś super po 2 tyg miłe rozmówki się kończą będziesz nikim , ot to tylko rada ty zrobisz jak uważasz
    ReviewUserIcon
    Laura

    14.10.2024 09:27

    Były pracownik

    Zarobki są spoko bo gdzie tyle się zarobi ale to traktowanie ludzi to jest dno 3 osoby na taśmie przy sorcie pot się leje po czole a tu się drą szybciej szybciej że można przy tej taśmie zemdleć . 8 godzin powinno się pracować jak się zaczyna 5:45 to powinno się kończyć 13;45 a nie 14;20 a tu nie raz wychodzi się przed 15 jak się nie posegreguje towaru i nikt za to nie płaci. Wykorzystywanie ludzi i tyle w tym temacie . Nie dziwie się że jak ktoś nowy przychodzi to automatycznie odchodzi praca na akord
    ReviewUserIcon
    Ajentkazeslaska

    15.10.2024 20:56

    Pracownik

    Wiem o czym piszesz a co mają powiedzieć ajentki które muszą przyjechać do was na tzw szkolenie śmiechu warte i pracują na taśmie za darmo wcześniej bo teraz płacą się też na dziwnych zasadach , wcześniej dzwoni monitoring za dwa dni masz być na szkoleniu i zapieprzasz ze Śląska 4 godziny jesteś czyli o 1 wyjeżdżasz bo różnie po drodze bywa jesteś tam na ranem i pracujesz na taśmie jak zwykły pracownik prawda poganiają stare liderki po tych ludziach szybciej szybciej jak po jakiś pachołkach jakbyśmy byli nikim ... po czym zawołają cię na 15 min do biura pogadają o głupotach każą porozmawiać z główną księgową którą macie za nic zresztą jak wszyscy w tym biurze i w tej firmie masz sobie wziąć na szkolenie wygodne ubranie i buty puszcza cię o 14 i zasuwasz do domu znów 4 godziny jesteś 18 lub 19 w domu bo na drodze różnie bywa jeżeli ta firma nazywa to szkoleniem to gratuluje inteligencji dla mnie to czysty wyzysk i brak kultury godności dla drugiego człowieka który prowadzi im sklep i z którego mają zysk .... nie polecam może i pieniądze dobre ale czy warte tego poniżania ? Kiedyś zatrudniając się usłyszałam że te opinie piszą ludzie którym się nie chce pracować że wiecznie im coś się nie podoba nie prawda przez lata pracowałam bez L4 z covidem chodziłam do pracy z różnymi chorobami a jak już to dzień dwa wolnego i było trzeba iść do pracy dlatego ta gra nie warta jest świeczki a na koniec zrobią z was (usunięte przez administratora) przed wszystkimi oskarżając o rzeczy które nie miały miejsca .... podpuszczają inne ajentki żeby donosiły na drugie jednym słowem (usunięte przez administratora) firma
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    15.10.2024 12:04

    Kandydat

    Jak wygląda kasa za pracę na sortowni w Skarżysku? Ile na rękę przy ilu godzinach w miesiącu?
    ReviewUserIcon
    Karol

    30.09.2024 12:34

    Kandydat

    Witam. Otrzymałam propozycje pracy jako kierownik sklepu.Czy ktoś może mi przybliżyć jak to wygląda.?Czy dziewczynom które robią wyk) adkę płace z własnej kieszeni czy firma daje mi dodatkowe pieniadze? Czy te dziewczyny pracuja na umowie zleceniu, własnej działalności? Ile zostaje kierownikowi na reke? Na jaki czas podpisywana jest umowa i czy moga zwolnić bez powodu skoro bede na własnej działalności?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.10.2024 16:11

    Pracownik

    Firma na wszystko daje dodatkowe pieniądze oprócz Twojej wypłaty, możesz zrobić zlecenie dziewczynom to sobie wrzucisz to w koszta. Umowa z firmą jest podpisywana ale nie znaczy to że nie zamknie się sklep z jakiegoś powodu, wtedy jeśli nie ma gdzie indziej miejsca zamykasz działaność
    ReviewUserIcon
    Martyna

    30.09.2024 19:22

    Inne

    Może mi ktoś napisać jak to wygląda cenowo jeżeli chodzi o wykładki i wyładowanie towaru.Dziekuje
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.09.2024 00:48

    Inne

    Obsługa niemiła, ludzie robią po sklepach na czarno bez umow
    ReviewUserIcon
    Xxx

    19.09.2024 22:37

    Były pracownik

    Hej ike ajent ma teraz na reke po wszystkich opłatach? I czy dalej jest te 200 godzin i wykladki się w to wliczają?
    ReviewUserIcon
    @ania

    17.09.2024 08:33

    Były pracownik

    Jedno wielkie (usunięte przez administratora) !!!! To absolutnie nie jest praca dla mądrych i ambitnych osób. Szkoda tylko czasu na tą firmę. Robią z ludzi za (usunięte przez administratora) Proszenie się o własne pieniądze... To szczyt bezczelności. Ich nie interesuje, że ludzie czekają na pieniądze i mają swoje wydatki. A my jako ajentki święcimy oczami przed pracownikami, którzy domagają się własnych pieniędzy. Każdy z wyżej postawionych osób które tam pracują to mają włączony tryp: kłamstwo i chamstwo na wysokim poziomie. Jak się odezwiesz i masz swoje zdanie... Wylatujesz!!!! Pracujesz bez umowy i traktują cię jak w obozie pracy. Ze ta firma nadal funkcjonuje to cud.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.09.2024 10:36

    Były pracownik

    Nagonka.... Szefowie,własciciele firmy czesto zapominaj o tym ze kase ktorą posiadają nie pochodzi od ich ciezkie pracy tylko od ludzi ktorzy to wszystko napedzają,czyli ajentek i nie ajetek. Czesto "szefowie" zapominają o docenianiu i zwykłym słowie dziekuje,to tak nie wiele. Pracownik nie ma zadnych praw,generalnie nie moze nic a jak powie nie to jest karany. Albo sie dostosujesz do reżimu pracy albo wypad,takie jest motto tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    29.08.2024 18:59

    Pracownik

    Zaczęłam prace przy sortowaniu robię dopiero 5 dzień czy jest taka możliwość dogadania się żeby mieć sobotę wolne , mam podzielna opiekę i chciałbym tez widzieć sie z dzieckiem . Czy warto spróbować zapytać
    ReviewUserIcon
    Praca

    29.08.2024 18:28

    Pracownik

    Czy ktoś wie coś konkretnego na temat umów zlecenia od stycznia?podobno ma zostać to narzucone wszystkim i 20%odtrącenie od tej umowy,i ile na godzinę na takiej umowie?
    ReviewUserIcon
    Kawa

    23.08.2024 22:09

    Pracownik

    Dziewczyny dochodzące, ile macie płacone na godzinę?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    25.08.2024 12:42

    Były pracownik

    To może zależy od ajentki, moja płaci 35zl, a zastępca 9300zł
    ReviewUserIcon
    Dagmara

    26.08.2024 09:52

    Inne

    To znaczy że teraz dziewczyny tzw dochodzące też muszą być na działalności?
    ReviewUserIcon
    Misiaaa

    23.08.2024 00:26

    Pracownik

    Firma szuka głupich i naiwnych dziewczyn którymi można pomiatać i na których można się wyżywać. Ajentki narzekają między sobą jak to jest źle i jak to sie postawią Królowi który łaskawie zaszczyci swoją obecnością ( żeby tylko zgnoić pracowników) a finalnie siedzą cicho jak myszki bo każda się go boi i przystaje na wszystkie warunki króla. Sama ilość ogłoszeń dodawanych o pracę już o czymś świadczy... Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tam pracował. Jeśli nie chcecie mieć uszczerbku na zdrowiu psychicznym to omijajcie to miejsce szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kwiatek

    23.08.2024 00:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Mają ludzi za nic i traktują jak (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam!

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.