opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Xxx

    05.08.2025 22:19

    Były pracownik

    Ile jeszcze rejonów zlikwidujecie? Rozglądajcie się bo niedługo znikną wszystkie pojemniki na odzież
    ReviewUserIcon
    Niestety były pracownik

    05.08.2025 22:10

    Były pracownik

    Nie ma to jak zlikwidować dwa największe rejony w Polsce, czyżby szykował się upadek ?
    ReviewUserIcon
    Malgorzata

    05.08.2025 14:23

    Inne

    Chcialam wyrazić moją pozytywna opinie odnośnie pracowników sklepu w Nowym Targu na ulicy Szaflarskiej oraz Panii Natalii z monitoringu. Wspaniali i pomoc i ludzie. Również brawo za zabezpieczenie sklepu kamerami dzięki czemu odzyskałam skaradziony mi przedmiot. Również brawo za obsługę, która jest zawsze je pomocna, życzliwa i staranna.
    ReviewUserIcon
    Były zastepca

    28.07.2025 17:23

    Były pracownik

    Śmiechu na sali ... omijać szerokim łukiem prace na terenie Śląska nie chce wnikać w ktory sklep dokladnie . Odłożenie towaru na godzinę bo klientka poszla po pieniadze i cyk zaje... cała wyplate i bez żadnego be trzeba bylo sie upomniec o to czy ma człowiek przyjść do pracy czy nie. Już wiele oponi o tekstylowo krążyło ze zwalniają za byle g ale człowiek sam sie musi przekonać. I człowiek został bez środków do zycia z małym dzieckiem bo śmieszny P.Michal zabral wyplace i kazal pisal oswiadczenie... żałosne firma
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2025 12:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.07.2025 12:04

    Pracownik

    jakie netto ? od tego trzeba zapłacić podatek, ZUS i księgowa także brutto a nie netto
    ReviewUserIcon
    Najniższa krajowa?

    19.07.2025 13:47

    Pracownik

    Ale to twoja broszka jakie podatki płacisz i czy zatrudniasz księgowa... Nie musisz zatrudniać szczerze mówiąc dla jednej faktury, jak się rozliczać wszystko jest na internecie. Oni przelewają taką kwotę NETTO a Ty jak swoją działalność prowadzisz i ile płacisz to nie jest ich sprawa, a jak komuś się nie chce robić kosztow prowadzenia działalności no to było podatki
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.07.2025 20:06

    Kandydat

    Jakie zarobki są teraz na produkcji na sortowni w Skarżysku dla nowych?
    ReviewUserIcon
    Odnowa

    10.07.2025 13:28

    Były pracownik

    Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie. NIGDY. PRZE NIGDY W ZYCIU. Zostawiają ludzi na lodzie. Ich szczytem zarządzania jest zwalnianie ludzi i likwidowanie wszystkiego. Bankruty
    ReviewUserIcon
    Jola

    15.06.2025 14:49

    Inne

    No teraz Kędzierzynie-Koźlu to aż się chcę robić zakupy. Panie z obsługi przemiłe, czyściutko, wszystko pięknie poukładane, aż miło. Jedyny minus to to, że nie ma przebieralni.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    04.07.2025 16:41

    Inne

    Jak czytam te komentarze tutaj na temat sklepu w Kędzierzynie-Koźlu to aż bolą po oczach. Jestem stałą klientka od kwietnia i jestem zachwycona porządkiem i tym jak wszystko jest ułożone i wyeksponowane. Sama czasem robię bałagan biorąc tyyyyyle rzeczy ale Panie zawsze bez problemu i złośliwości to ogarniają. Nigdy nie usłyszałam żadnego komentarza na ten temat. Wręcz przeciwnie. Zawsze szczerze doradzały. Ze względu na to, że stoję tam czasem po kilka godzin i przymierzam ciuchy przy lustrze ( które jest obok kasy ) to nie da się nie zauważyć jakie są w stosunku do innych klientów. A raczej jakie były. Aż szkoda, że już nie pracują. I nie - nie jestem koleżanka żadnej z nich. Poznałam te Panie bardziej jako stała klientka bo zawsze były miłe. Sklep dużo straci odkąd ich nie ma. Moja ogólna opinia na temat sklepu w Kędzierzynie-Koźlu biorąc pod uwagę kierowniczki Panią Monikę i Panią Anię jest pozytywna.
    ReviewUserIcon
    Magda

    27.06.2025 09:55

    Były pracownik

    Uważajcie na Kamilka, który jest lizusem I ogólnym szkodnikiem
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    17.06.2025 19:20

    Inne

    Co to się stało że telefon Grzegorza odbiera ktoś inny ? Zwolniony ?
    ReviewUserIcon
    Przymrużony

    23.06.2025 14:58

    Pracownik

    Rodzina ważniejsza, a w tej pracy najlepiej jej nie mieć. Przynajmniej ma więcej czasu dla żony i dzieci.
    ReviewUserIcon
    B.

    24.06.2025 23:17

    Pracownik

    Nieprawda!! Wiatrak z Gabrysiem to inne przekręty robią. Grzesiek nie miał nic z tym wspólnego!
    ReviewUserIcon
    Zastępca

    16.06.2025 17:35

    Pracownik

    A ja pytanie odnośnie wyplat .. kiedy wypłacają? Faktury niby płatne do 15. Zaczęłam ledwo u nich prace wystawiona faktura za maj z płatnością do 15 a wystawiona na ajentke dzisiaj 16 i cisza
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    23.05.2025 11:27

    Były pracownik

    Właściciel firmy, multimilioner, człowiek będący w dziesiątce najbogatszych Polaków, pozwala na wykorzystywanie i zajeżdżanie ludzi, którym zawdzięcza swój sukces. Ajentki i szeregowi pracownicy pracują po 12h trzy dni pod rząd. Zdarzało się, że co słabsze osoby nie wytrzymywały i mdlały. Grafik to świętość ustalona z góry przez biuro. Sytuacje losowe, choroba? Nie w tej firmie! Masz przyjść do pracy z urwaną kończyną, inaczej wylot.
    ReviewUserIcon
    Biuro

    13.06.2025 13:46

    Pracownik

    Jaki bogaty.puknij w czoło.Koleś na kredytach jedzie.I niewiadomo czy je spłaci! A ty tu najbogatszy🤣🤣
    ReviewUserIcon
    Ewa

    02.05.2025 10:10

    Inne

    To co się dzieje na sklepie w Kędzierzynie-Koźlu to jakaś farsa. Brud i bałagan na każdym kroku. Na nowym towarze już od miesiąca nic nie można znaleźć, bo wszystko pomieszane, albo upchane na jednej części sklepu. Dramat !!!! Po zmianie obsady zdecydowanie nie polecam tam zakupów !!!!
    ReviewUserIcon
    Viola

    07.06.2025 07:42

    Inne

    Głupoty piszesz ,kiedy tam byłaś chyba wtedy jak była stara kadra.teraz ten sklep polecam obsada miła, sklep czyściutki.wszystko na swoi miejscu
    ReviewUserIcon
    Klientka

    13.06.2025 10:26

    Inne

    Słucham? Teraz właśnie idzie się z przyjemnością na zakupy ,to wcześniej panował chaos ,Teraz Panie pomogą ,doradza ,także obsługa na plus ,lepiej jest teraz niż przy poprzedniej kadrze .
    ReviewUserIcon
    Aga

    02.06.2025 19:26

    Inne

    Kiedy w Kędzierzynie-Koźlu będzie normalna obsługa??? Bo to co się tam teraz dzieje to jakiś żart!!! nie wspominając już o non stop panującym tam bałaganie!!!
    ReviewUserIcon
    Iwona

    07.06.2025 07:19

    Inne

    Kobieto co Ty wypisujesz przecież to same kłamstwa.wrocilam do tego sklepu.panie miłe, usmiechniete a może Ty jesteś ta osoba która wymienili,która traktowała klientów jak zło konieczne wtedy tam był totalny syf.Teraz sklep pachnacy ,czysciutki .polecam go znajomym.nieładnie tak kogoś oczerniać
    ReviewUserIcon
    Klientka

    13.06.2025 10:21

    Inne

    Słucham ? Od kiedy się zmieniła obsługa w sklepie panuje porzadek ,nie ma chaosu tak jak wcześniej ,panie są mile ,zawsze doradza 😊 obsługa się właśnie zmieniła na plus
    ReviewUserIcon
    Majka

    08.06.2025 14:30

    Inne

    Gołym okiem widać że wszystkie komentarze pisane na temat Kędzierzyna są pisane w jednym czasie a nawet o podobnych godzinach, więc znajomi nowej szefowej się wykazali, a może nawet ona sama pisze te komentarze w swojej obronie. Śmiechu warte są takie przepychanki w internecie bo każdy tu może anonimo napisać co tylko chce i nie zawsze jest to prawda więc życzę miłego dodawania kolejnych komentarzy jaka to nowa obsada jest super a stara była zła.
    ReviewUserIcon
    Vicky

    09.06.2025 12:27

    Inne

    Ja się ogromnie cieszę że obsługa została zmieniona, teraz sklep wygląda jak prawdziwy butik a Panie są naprawdę bardzo miłe, kiedyś robiłam zakupy w tym sklepie potem przestałam bo bylo nie miło na sklepie Pani Ola cały czas siedziała na telefonie i miała problem by doradzić, zdarzało się że nawet krzyczała na klientów
    ReviewUserIcon
    Klient

    13.06.2025 04:54

    Inne

    Butik ? Przypominam pani,że to lumpeks,któremu do butiku naprawdę bardzo daleko
    ReviewUserIcon
    Stała klientka

    08.05.2025 16:55

    Inne

    Jak już ktoś poruszył temat sklepu w Kędzierzynie to też się wypowiem. Nowa obsługa jest strasznie nie przyjemna. I potwierdzam, że na sklepie panuje straszy chaos, wszystko pomieszane i ubrania leżą na podłodze a panie zamiast to zbierać to wiszą na telefonach. Gdzie jest kierownictwo??? Kiedyś to był sklep wzorowy a teraz chamstwo i bałagan na każdym kroku !
    ReviewUserIcon
    Alina

    07.06.2025 07:12

    Inne

    Pani chyba pisze o poprzedniej obsludze, bo od kiedy na sklepie zmieniono obsługę na Panią Monikę i Panią Anie to na sklepie wkoncu zrobil się porządek, nawet staniki są pięknie powieszone,poprzednie Panie ro nawet dzień dobry nie odpowiadały zachowywały się jakby za karę tam pracowały dobrze że zostały usunięte
    ReviewUserIcon
    Viola

    07.06.2025 07:45

    Inne

    No wręcz przeciwniekiedys tam był totalny roz......a teraz czyściutko ,poukladane,obsługa uśmiechnięta nie taka jak była poprzednio.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.05.2025 11:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Danuta

    06.06.2025 21:02

    Inne

    Tak było ale się zmieniło,wraz ze zmianą kadry na sklepie,teraz usmiech i życzliwość panuje polecam
    ReviewUserIcon
    Ewa

    07.06.2025 07:06

    Inne

    To jest w ogóle nie prawda,aktualne Panie są mega kompetentne i bardzo miłe, na szczęście zmieniła się obsługa sklepu bo poprzednia była tragiczna
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    03.05.2025 13:32

    Inne

    W końcu ktoś się wypowiedział na temat sklepu w Kędzierzynie-Koźlu, bo też uważam, że od momentu kiedy jest nowa obsada to niestety to już nie jest ten sam sklep co w poprzednich latach. Jestem stałą klientką i zawsze w sklepie było czysto, wszystko było dokładnie posegregowane a w tej chwili aż nie chce się tam przychodzić. Ja rozumiem nowa obsada ale te panie sobie ewidentnie nie radzą a do tego te ich ruchy i miny. Jeśli obsada się nie zmieni to ja podziękuję za zakupy bo szkoda czasu na szukanie tam czegokolwiek.
    ReviewUserIcon
    Maria

    04.05.2025 20:11

    Inne

    Ja też uważam, że od momentu zmiany obsady nie ma czego tam szukać. Brud i smród ! Wolę chodzić do konkurencji bo tam przynajmniej miła obsługa i towar posortowany.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    06.06.2025 21:16

    Inne

    Nie zgadzam się z opinią, byłam stała klientką jakiś czas odeszłam ale teraz wróciłam i jestem pod wrażeniem profesnolizmu tych pań
    ReviewUserIcon
    Karolina

    26.05.2025 15:09

    Były pracownik

    Najgorsza robota ever, zakładasz działalność po czym zwalniają Cię z dnia na dzień bez podania powodu. Szkoda czasu i formalności Ta firma to żart do zaorania
    ReviewUserIcon
    @karolina

    01.06.2025 17:10

    Pracownik

    @karolina zostałaś zwolniona, ponieważ kierownik chciał się Ciebie pozbyć by na Twoje miejsce dać swoją znajoma 😅
    ReviewUserIcon
    Elżbieta

    06.06.2025 16:12

    Inne

    A może trudno Ci się z tym pogodzić,i dlatego głupoty wypisujesz.zazdrosc ,jeszcze raz polecam ten sklep i tą obsługę
    ReviewUserIcon
    Cyrkpol

    06.06.2025 06:53

    Inne

    W ogłoszeniu na olx: znajdę pracownika produkcji, sortowanie odzieży, brak informacji od rekruterki ze firme sie zaklada Na miejscu: założenie firmy
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branże: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Mariola

    03.06.2025 11:17

    Były pracownik

    Widzę, że w Małopolsce rusza nabór nowych ajentów, powodzenia i krzyż na drogę tym którzy się zdecydują na ten wyzysk
    ReviewUserIcon
    Chciałbyś wiedzieć

    31.05.2025 18:20

    Pracownik

    Jak tak dalej pójdzie to bartek zaraz swoją matkę sprzeda… byle by polizać du**p**e KJ
    ReviewUserIcon
    @zaskoczony

    30.05.2025 13:37

    Kandydat

    @zaskoczony Jeśli ktoś głębiej się zaznajomi to K.J. jest członkiem zarządu więc jak można go zwolnic?😅😅ma swoje udziały w tej firmie. Podejmuje dezyzje pochopnie i korzysta z porad świetnych doradców (kierowników,którzy się śmieją z niego za jego plecami )🫣
    ReviewUserIcon
    Była...

    27.05.2025 21:08

    Były pracownik

    No cóż. Wtórpol to niestety najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim miałam nieprzyjemność pracować. Robota na akord, wiecznie poganianie, brak czasu na życie poza pracą plus wiecznie zamieszania w grafiku... Wydarzy ci się coś nieprzewidzianego, jak choroba, zdarzenie losowe, zapomnij, że nie przyjdziesz do pracy. Urwie ci nogę? Kręgosłup przetrąci? No to kurde trudno, w robocie masz być i koniec, bo inaczej do widzenia, zwolnienie. Plus wszędzie układy, układziki(usunięte przez administratora) Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    25.05.2025 12:02

    Były pracownik

    Niestety, mam dość nieprzyjemne doświadczenie ze współpracy z tą firmą. Typowy wyzysk człowieka przez człowieka. Jeśli nie masz życia prywatnego ani ochoty na jakiekolwiek kontakty i życie społeczne w czasie wolnym, praca idealna. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują "cuda na kijaszku", cud, miód i orzeszki, a jak już zaczniesz współpracę, jesteś traktowany jak najgorszy podrodzaj szczura. Grafik zmieniany dosłownie z chwili na chwilę, wieczne straszenie wylotką lub karami finansowymi. Kilka dni urlopu na cały rok to jakaś kpina, a nawet gdy ci się trafi jakimś cudem urlop, musisz być pod telefonem, żeby się pojawić w robocie. Ogólnie totalny niewypał.
    ReviewUserIcon
    Misiek

    23.05.2025 19:42

    Były pracownik

    Nie masz życia, rodziny, hobby, masz za to końskie zdrowie i mentalność (usunięte przez administratora) oraz masochisty? To praca dla Ciebie! Wszystkim posiadającym kręgosłup moralny, godność i szacunek dla swojego zdrowia i czas(którego żaden z nas nie ma za dużo), szczerze odradzam. Ta praca zniszczy każdego. Pod pretekstem dobrych zarobków dużo osób daje się na to nabrać, ale cena jest zbyt wysoka. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xd

    20.05.2025 19:35

    Pracownik

    Boże co tu się dzieje, wywrociliście zakład do góry nogami. Aż nie chce się pracować
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.05.2025 19:09

    Były pracownik

    Ile można pchać ten towar do tyłu? Ciekawe co na to szef ?Jednym można rozmawiać śmiać się innym nie. Tak samo jest ze sluchawkami co to się porobiło?A nowe brygadzistki to jakaś porażka totalna.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.03.2025 16:32

    Pracownik

    Czytając opinie sama nie wiem co powiedzieć. Pracuje jako pracownik już prawie 3 rok i jestem zadowolona z pracy. Firma daje bardzo dobre pieniądze, kierownik regionalny jest bardzo pomocny i sympatyczny, panowie z monitoringu również. Jeśli chodzi o Pana Krzysztofa to wiadome jest to że nie może sobie wejść na głowę wystarczy słuchać się jego poleceń i dbać o czystość na sklepie czyli po prostu wykonywać swoje obowiązki… jest dużo godzin do wyrobienia ale moim zdaniem za takie pieniądze warto, jeśli ktoś jest chory wystarczy pogadać z ajentka lub innym pracownikiem i można się zamienić godzinami, a kierowniczka zgłasza do biura taką zamianę i po problemie. Ja polecam tą pracę jestem z niej bardzo zadowolona :)
    ReviewUserIcon
    Mika

    19.05.2025 18:18

    Pracownik

    czy mogę się czegoś dowiedzieć o sklepie w Skarżysku Kam.?
    ReviewUserIcon
    25110

    21.03.2025 17:21

    Były pracownik

    Co to się stało że zamknęli sklep pani Agaty ? Tak nagle o go chodzi ?
    ReviewUserIcon
    Aa

    18.04.2025 21:36

    Pracownik

    Szef? A tak w ogóle jeżeli ktoś by okradał moją firmę latami to nawet założyłabym sprawę sądową takiej osobie … na pewno bym nie odpuściła
    ReviewUserIcon
    Z.

    15.05.2025 09:54

    Pracownik

    Wiatrak to jest gość! Umie sobie poradzić w każdej sytuacji kryzysowej. Tak trzymaj!!
    ReviewUserIcon
    Nn

    01.05.2025 08:21

    Inne

    Zwalnia się tylko Polki a Ukraińcy zostają to gdzie my w końcu jesteśmy na Ukrainie czy w Polsce
    ReviewUserIcon
    B.

    02.05.2025 07:30

    Pracownik

    Ukraińców nie zwolnią! Bo kto by im spłacił kredyt za mieszkanie!Czy wy tego nie rozumiecie!
    ReviewUserIcon
    J-21

    06.05.2025 19:56

    Pracownik

    Już niedługo zastąpią ich Panie z ciemną karnacją. To już w połowie czerwca Ale będzie kolorowo...
    ReviewUserIcon
    Abcde

    01.05.2025 18:09

    Były pracownik

    Mobbing to w tej firmie, zastraszanie, zwolnienia z dnia na dzień,bo jaśnie pan Jagiełło ma taki humor, to jak widzę norma. Nie wróciła bym tam za żadne pieniądze świata. Już jakiś czas jestem od nich wolna i jest to jedna z lepszych rzeczy,które mnie spotkały. Naprawdę lepiej pracować za mniejsze pieniądze gdzie indziej niż dać się traktować jak śmieć. Duża firma, z ogromnym potencjałem, niestety czegoś tu brakuje, a konkretnie osób, które faktycznie potrafią zarządzać zarówno firmą jak i zespołem. Decyzje nieprzemyślane, padnie jedno hasło,za 15 minut zmiana, bo jednak będzie inaczej i tą jedną zmianę będą tak męczyć pryliard razy, a Ty głupia zastanawiaj się, co w końcu masz robić. Poszłaś zjeść,a akurat przyjechał Jagiełło? Po Tobie ! Nasłuchasz się,jaka to jesteś zła,bo na sklepie jest co robić, a Ty śmiałaś iść na przerwę. Pomoc koordynadora w ogłoszeniach o pracę z pomocą nie ma za wiele wspólnego, bo jak kontrole i swoje nic nie wnoszące wizje można nazwać pomocą ? Umowa o współpracę ze współpracą też nie ma nic wspólnego- nie dajcie się nabrać ;) Pan z monitoring również pozostawia wiele do życzenia. Jednym słowem firma (usunięte przez administratora) i wodorosty.
    ReviewUserIcon
    Wkurzona

    28.04.2025 18:13

    Pracownik

    Hej dziewczyny nie wiecie co się odpierdziela na zakladzie ludzi zwalniają to nie mogły powiedzieć w sobotę że nie przychodźcie do pracy tylko rano przyszliśmy i co podziękowali mi kazali czekać na telefon co mam dzieciom powiedzieć poczekajcie na telefon jak jest jakaś sytuacja przejściowa to nie można by było wysłać emerytki a nie ludzi co mają dzieci co mamy chorowac6 w tych czasach co ciągle kontrolę tak nam dziękują za pracę pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Praca

    01.05.2025 11:07

    Pracownik

    Racja bo w najgorszej sytuacji pozostają osoby z kredytami i radzące sobie same.Jest bardzo dużo osób które w razie utraty pracy maja wsparcie gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    My

    01.05.2025 16:28

    Pracownik

    A co dalej z pracą? Wie ktoś?
    ReviewUserIcon
    @ajentka

    16.04.2025 14:40

    Pracownik

    dacie znać jak już w tej firmie nie będzie Pana J. Myślę, że wtedy chętnie bym wróciła
    ReviewUserIcon
    @99

    17.04.2025 22:31

    Pracownik

    ma bardzo fajnych doradców w postaci pseudo kierowników, którzy przekazują nieprawidłowe informacje widząc w tym swoje intrygi chroniąc niektóre ajentki, które robią przekręty niemal na każdym sklepie Pamiętajcie prawda zawsze wychodzi na jaw.
    ReviewUserIcon
    9999

    16.04.2025 12:17

    Kandydat

    Witam, aplikowałem na stanowisko praca przy obsludze monitoringu sieci sklepów, po rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałem się, że raz w miesiącu w sobotę trzeba pojawić się w pracy oczywiście to nie problem leczy chciałbym zapytać czy jest możliwość brania więcej sobót? Oraz na czym polegają delegacje o których była mowa na rozmowie kwalifikacyjnej
    ReviewUserIcon
    Była ajentka

    28.03.2025 22:44

    Były pracownik

    Witam. Jako była ajentka nie polecam. Wszystko w tej firmie jest do czasu, a zwłaszcza wizyty MR J, możesz mieć sklep poukładany i pokolorowany to się dowali np o brak grafiku na tablicy korkowej, zaprosi na zaplecze i tam rozmowa przebiega już w mniej atmosferycznej rozmowie. Pieniądze pieniędzmi ale szacunek do samej siebie też trzeba mieć. W tej firmie nikt nikogo nie szanuje. Życzę powodzenia przyszłym ajentką
    ReviewUserIcon
    Zgłaszamy mobing

    06.04.2025 14:54

    Były pracownik

    W zwiazku z ciągłym i utrzymującym się mobbingiem na sklepach w całej Polsce, proszę o zgłaszanie tym zdarzeń na adres email; [email protected] Równocześnie wszystkim Ajentkom , które dostały kary pieniężne i zostały rozwiazane znimi umowy pomogę dochodzić ich praw.
    ReviewUserIcon
    Yhyhy

    07.04.2025 17:20

    Pracownik

    Niezła próba z działu monitoringu, pozdrawiam serdecznie ;)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    31.03.2025 16:58

    Inne

    170zl bez żadnej umowy więc śmiało jak komuś nie pasuje można kontrolę zlecić że robią na czarno
    ReviewUserIcon
    Ręce opadają

    05.04.2025 09:49

    Inne

    Skoro na wielu sklepach Panie wykładające rozliczają się przed urzędem skarbowym z takiego rachunku od czasu kiedy tylko taka możliwość weszła w życie, to znaczy że jest dopuszczalny.
    ReviewUserIcon
    Ręce opadają

    07.04.2025 15:59

    Inne

    Skoro nie wiesz że z urzędem skarbowym rozlicza się składając co roku PIT to nie mam pytań .
    ReviewUserIcon
    Mila

    07.04.2025 11:37

    Pracownik

    W zwiazku z ciągłym i utrzymującym się mobbingiem na sklepach w całej Polsce, proszę o zgłaszanie tych zdarzeń na adres email; [email protected] Równocześnie wszystkim Ajentkom , które dostały kary pieniężne i zostały rozwiazane z nimi umowy pomogę dochodzić ich praw.
    ReviewUserIcon
    Pracownik 16

    06.04.2025 18:44

    Były pracownik

    Firma jak firma, nigdy z kierowników nie miał do mnie żadnego problemu ani nikt nie odnosił się do mnie bez szacunku. Natomiast ajentka u której pracowałam to jakiś czysty dramat. Kobieta to pomyliła się z powołaniem . Chamska fałszywa i aż brakuje mi określeń na tą kobietę. Na czarno robiłam, na hajs próbowałam (usunięte przez administratora) . grafik tylko ustalany pod nią , dochodząca to najlepiej jakby jej (usunięte przez administratora) podcierała bo nie potrafi nic sama począć. Zastanawiam się czy można gdzieś taką artystkę zgłosić ?
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    12.03.2025 15:35

    Były pracownik

    Nie polecam pracy na Radlinie główna alienta non stop krzyczy na pracownicę. (usunięte przez administratora) w pracy
    ReviewUserIcon
    Klientka

    25.03.2025 20:06

    Inne

    Jako stała klientka swoje już slyszalam. Nowa Pani "ajentka" ma mało poszanowania i do klientów i do pracowników. Poprzednia załoga była o stokroć lepsza. Obecnie zakupy w tym sklepie, przy obsłudze owej Pani to nieporozumienie... Brak kultury osobistej.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    29.03.2025 11:32

    Pracownik

    Ma Pani na myśli Panią Beatę?
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    27.03.2025 16:14

    Pracownik

    Pracuje od ponad pół roku i szczerze mówiąc to co się dzieje na sklepie i to co mówił Pan Jagieło oraz Sokołowski to jest masakra potrafią zwolnić za tatuaże oraz kolczyki, jak nie jesteś na ich zawołanie to wylatujesz z sklepu i nie ma żadnego ale. Zwolnią cię i nawet nie powiedział za co. Musisz uważnie patrzeć na ich humor. Oni wszystko mogą ty nic dla nich jesteś zerem

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.