Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Loczek

Beacie M.nie dorówna.!Ale przynajmniej Wiatrak się pocieszał.

Michal

Dzień dobry, ostatnio pojawiła się seria ogłoszeń z całego kraju dla kierowców do obsługi pojemników z niewiarygodnymi zarobkami 20tys netto.Czy ktoś może przybliżyć warunki pracy na stanowisku?

Gabryś S
@Michal

Nie pakuj się na minę.Bo to podstęp!Zbieracze się buntują bo Prezes oszczędności szuka .A jak oszczędność to tylko na redukcji .Mniej pracownika więcej terenu do zbierania.Z kontaktuj się z Ł.Z. to ci wszystko opowie.

@Gabryś S

Mozesz podac troche wiecej informacji? Jakie sa realne zarobki ?

Zaproponowali 20 tys od zapełnionego BDF-a więc nie tak źle. Zobaczymy ile się zbierze na terenie.

Skąd masz pewność ze nikt ich nie czyta? To znaczy no jest ich sporo, trochę lektury by było ale czy nie zdarzało się tak, że po poruszeniu któregoś z kluczowych wątków względem warunków pracy coś w firmie się jednak zmieniało?

Paulina

Chyba czytają, bo właśnie natrafiłam na ogłoszenie, że szukają kierownika/koordynatora sklepów.

Ajentka

Odradzam współpracę z Panem Krzysztofem. Człowiek który zatrzymał się w latach 90 . Jest hamulcem do tej firmy. Już wyjaśniam jak wygląda praca , albo robisz to co Pan każe albo(usunięte przez administratora). Masz problem z lokalem twoja sprawa towar ma się sprzedać. Nie masz wody trudno w Afryce też jej nie mają . Nie masz ogrzewania ale nie ma już mrozów. Nie masz prądu to niech sklep będzie czynny do póki na dworze jest jasno . Za te pieniądze można sobie spokojnie znaleźć normalną pracę w normalnym zespole.

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Przemek

Jakie są warunki pracy na koordynatora?

Iiiii

Odniesie się ktoś w końcu sensownie na temat warunków pracy i płacy na stanowisko koordynatora? Jak to wszystko wychodzi w praniu????

Aniaania

Kiedy będzie podwyżka dla Polek ? Jak wiemy ukraina dostala od stycznia a my co?

To ile macie tam na tej hali teraz stopni, że takie pytana w firmie padają? Raczej każdy ma dostęp do termometru? Ona tak w ogóle w jaki sposób teraz jest wyposażona? Czy możecie ja bardziej szczegółowo opisać?

Praca

Bywa chłodniej ale bez przesady że tak znowu zimno,odniose się w ten sposób"niektórym to w maju zimno,i na krzesełku nie wygodnie"...

@Praca

A odzież robocza lub cokolwiek? dostajecie coś z takich dodatków? Jak wychodzi przy tym wybieranie L4? Ludzie przeciętnie chorują tak jak w każdej innej firmie?

Ładna nie ładna to nie jest problem jest poprostu bardzo w porządku dla ludzi i kierowniczek nie w porównaniu jeżeli chodzi o spodnie Jadzia ma swoją pupilke oczywiście mowa o Ance której słucha bez graniczne i to jest nie w porządku wobec innych które się starają a i tak mają opirdziel bo Ance coś nie pasuje i tak wkoło niech kierowniczki trochę popatrzą na spodnie bo atmosfera okropna no i oczywiście pani kontrolna słucha tylko Anki nie ma własnego zdania to jest nie fer wobec osób które się starają a nie mówiąc już o przeciwieństwach oj nie tędy droga porażka

Dodi1

I dalej na tej hali jest zimno.Co ci palacze robią.??

Vipac

W czoraj poszliśmy z pomocą do Ali czy ktoś mi odpowie na pytanie u niej wycena stoi przy pustej wycenie czemu ona nie weźmie jednej księżniczki czy drugiej do pomocy tylko stoją i się patrzą przez 10 minut i nic nie robią ja wiem że to z jednej wsi znajoma kuzynka i nie wiadomo kto ale panie mogłyby pomagać bo tylko gadanie i obgadywanie z Alą im dobrze wychodzi a potem są takie a nie inne skutki że panią nie wolno nic powiedzieć bo są nie do ruszenia przykre to jest jak traktuję się ludzi w tym zakładzie na lepszych i gorszych pozdrawiam

b.,
@Vipac

może pora jakieś zmiany zrobić na wycenach ( porządne)

@b.,

Przydałoby sie bo towar ktory przyjezdza na sklep jest tak wyceniony ze rece opadaja. Polowa metek nie pasuje do asortymentu. Bluza ma metke spodnie dziecko, koszula męska - sukienka, koc jest bluzą. Dramat. I to juz od kilku miesiacy polowa towaru jest zle wyceniana

Nov
@ja

No właśnie bo nie zwracają uwagi co wyceniają bo tylko rozmowy i to nie ważniejsze czy są kierowniczki czy nie przecież panie na wycenie są nie zastopione a potem wyceniają jak popadnie dlatego powinna być całkowita wymiana bo panie nie szanują kogoś pracy bo myślą że one są najważniejsze i nie tylkalne za dużo sobie poznają a kontrolne udają że tego ie widzą

Tymi

Widzisz co wycena wyprawia gadają gadają i nikt uwagi im nie zwróci A na taśmie to tylko się coś zapytasz i już jest "nie gadajcie "wycena do wymiany bo inni co są na taśmie to powinny być na wycenie im tez sie należy odpoczynek dziewczyny co bardzo ciężko pracują na taśmie odwalają całą robotę i nie lekką czekamy na zmiany a wyceną na taśmę i zobaczą co to jest ciężka praca

katarzynka

Dla mnie najbardziej żenujące w tej firmie jest to jak sklep typu ciucholand może być czynny do godziny 20 (nawet w sobote) Kilkakrotnie byłam świadkiem braku ludzi na sklepie. Więc jaki to ma sens? Biedne dziewczyny w soboty siedza po 12h zamiast ten czas spędzić z rodziną. Firma jedynie dla kobiet nie mających dzieci. Właściciele kompletnie nie rozumieją, że to zbytnio żadnych większych korzyści nie przynosi jedynie kara dla dziewczyn po całym tygodniu ciężkiej pracy.

@katarzynka

A jak praca wygląda właśnie wtedy gdy ludzi nie ma? co się robi wtedy na sklepie? Jeszcze w takim nie pracowałam to nie wiem, a ciekawi mnie zatrudnienie. Te soboty są ekstra płacone tak czy siak?

Anula

Tutaj na sortowanie biorą tylko kobiety? Mam na myśli te oferty ze strony głównej, które są w innym języku. Po wrzuceniu w tłumacza tytuł podkreśla kobiety. A co z mężczyznami?

Mam pytanie czemu na hali jest zimno czy szef tego nie widzi że dziewczyny na mieszance i różnym stoją jak (usunięte przez administratora)obabulone że żal patrzeć to jest chore skoro przychodzimy do zakładu jest w miarę ciepło a po godzinie robi się zimno w takich warunkach nie da się pracować pytam gdzie zwykle człowieczeństwo do pracownika proponuję otworzyć szeroko oczy i troszkę ciepła dla ludzi bo przyjdą mrozy i zmarzniemy a do Tajlandii za daleko i za drogo żeby się ugrzac Dziewczyny czapki uszatki i to futrzane rękawiczki po łokcie ciepłe kalesony i damy radę pozdrawiam wszystkich co marzną

Praca

Wchodząc na górę z dołu jest tak gorąco że aż nieprzyjemnie,ale jest zima więc pora sama za siebie mówi,po co tyle nerwów.

@Praca

Czy wy w pracy tez się do siebie tak odzywacie jak w tym wątku? :D badam atmosferę po prostu. i zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz… czemu się pytasz o to czy ktoś to widzi czy tez nie? nie można w sumie wprost podjeść i zagadać o ile faktycznie jest jakiś problem?

A powie ktos jakie sa zarobki

JJJx

A co ma rodzaj umowy do (usunięte przez administratora) Mozna zalozyc sprawe niezależnie od umowy przeciez. Jak wszyscy są tam tak krzywdzeni, to bardzo dziwne, że ludzie pracują tam po kilkanaście lat, a tu wieczny lament tych samych dyzurnych dwoch osob z kilkuset. Chyba nie pracujecie tak ciezko, skoro macie czas bez przerwy siedziec tutaj na dyzurze obrazajac kolezanki z pracy ktorym zazdroscicie. Ciekawe co bedzie jak wyplynie kto wypisuje tu te kometarze i to w godzinach pracy. Pewnie okaze sie ze to w kolko ta sama osoba :D Moze pora poszukac innej roboty i obrabiac tylek komus innemu, bo (usunięte przez administratora) to jest raczej to co tutaj robicie, nekacie niektore kierowniczki, wyzywacie i jest to wlasnie (usunięte przez administratora) i to karalny. Jak wreszcie ktoras kierowniczka o ktorej wypisujecie te bzdury zalozy wam sprawe o nekanie i hejt w internecie to bedziecie mialy cieplo, bo gowork wtedy szybko ujawni wasze dane. Robota jest jak kazda inna, ludzie pracuja latami i sie ciesza ze jest stabilna praca w Skarzysku, a jak dwie osoby sa niezadowolone to proponuje zamiast marnowac czas na forum isc gdzie indziej albo zalozyc wlasna firme i zaproponowac lepsze warunki, wszyscy do was przejda.

zastępca kierownika

Witam, mam zostać zastępcą kierownika w nowo otwieranym sklepie czy jest aż tak źle ? Trzeba aż po tyle godzin pracować ? Czy jest na forum ktoś chociaż trochę zadowolony z pracy w Tekstylowo? Te komentarze mnie trochę załamały.

zastępca kierownika

A Ty jesteś zadowolona w sensie pracujesz i jest ok? Ja nie boje się pracy wiem, że aby zarobić trzeba popracować lecz te komentarze tu to jak o (usunięte przez administratora)...

Zadowolona
@zastępca kierownika

Pracuję kilka lat w tej firmie i jestem zadowolona ze współpracy.

Ajent
@Zadowolona

Zadowolona to bedziesz jak przyjdzie pan J i z dnia na dzien Cie zwolni chcac jeszcze bezpodstawnie naliczyc kare umowna. Tak sie stalo na wielu sklepach, po czym zatrudnili na gorszych warunkach nowe osoby. Ot oszczednosc.

Agent
@Zadowolona

Albo jesteś tak bardzo zdeterminowana lub pod kreską, firma to jeden wielki dramat, bałagan i nieslowność,obciążenie psychiczne ciągle zastraszanie i praca w stresie, ogromny brak kultury osobistej ze strony kierownictwa i nieżetelność w podejmowaniu decyzji ,brak przepływu informacji - biuro , kierownik jeden wielki cyrk , trzeba tu popracować żeby zrozumieć

Kkk

A w jakim mieście?

@zastępca kierownika

Praca sama w sobie nie jest zła. Dopóki nie przyjedzie kierownik :)))) Za KAŻDYM razem znajdzie sobie coś innego, tak jakby na siłę szukał do czego się przyczepić. Jest chamskim, zarozumiałym egoistą (nawet w stosunku do klientów sklepu), który nie liczy się ze zdaniem i opinią innych, wszystko tłumaczy oszczędnościami lub zasadą "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie". Myśli że w jego firmie pracują same roboty, które będą na każde jego zawołanie. Sam sobie nie raz zaprzecza, najpierw mówi jedno, następnym razem mówi drugie i zwala winę oczywiście na wszystkich wokół, bo on jest święty i nieomylny. No i oczywiście nikt nigdy nie wie, kiedy spodziewać się jego wizyty, bo książę jest zmienny jak kobieta w ciąży z borderem i nerwicą na raz. Osoby pracujące w biurze nie są lepsze - dowiedzieć się czegoś konkretnego to jak wygrać na loterii. Również do najmilszych nie należą, bardzo często kłamią i zwalają winę na innych, często niewinnych ludzi. Ilość godzin do przeżycia (jest to 180-200h w miesiącu). Jak dobrze się dogadasz z innymi pracownikami i Ajentem, to możesz mieć dwa weekendy w miesiącu wolne i pare dni w ciągu tygodnia :) Mimo zarobków, które nie są najgorsze, zdecydowanie nie polecam podejmowania współpracy z tą firmą.

@zastępca kierownika

Ja z pracy i płacy byłam bardzo zadowolona, przykre i nie fer jest to że jako ajent nagle dostalam rano telefon że sklep jest czynny dziś ostatni dzień ponieważ się zamyka

Gromniczna
@Anonim

A dowiedziałaś się z jakiego powodu? Bo widzę, że wiele ich sklepów zamyka się po miesiącu działania.

Bruno

Zmiany zmiany na dobre wszędzie wycena powinna być wymieniona bo co nie które to stoją latami w jednym miejscu aż się w głowie im poprzewracało brawo

Regionalny zarabia 22 tys? taka oferta sprzed paru miesięcy rzuciła mi się w oczy. Ostatnio chyba nikt w tych świeżych postach o takiej pracy nie pisał. Dalby mi ktoś znać za jaki w praktyce zakres zadań tyle wpada? Ciężka to robota?

Miki

Kierowniczek twarze są jakieś zdeformowane co się stało?

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 316, z czego 55 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL