opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    A.

    21.08.2024 12:25

    Pracownik

    Dziwne rzeczy tu piszecie, ja pracuje przy sortowaniu już prawie 7 lat, a sa dziewczyny co pracuja na sortowni po kilkanascie i dluzej. W naszej okolicy wiadomo ze we Wtorpolu praca jest i bedzie, nikt nie wyleci z dnia na dzien, praca jest jaka jest, fizyczna wiec dosc ciezka, ale gdzie jest teraz łatwo, wychodzisz z roboty i masz spokoj, pieniadze sa i zawsze na czas. Jak ktoś sie chce obijac to nigdzie mu sie nie spodoba. Rzadko ktos odchodzi z pracy, chyba ze Ukrainki wracaja do siebie albo sie wynosza z miasta do innego, to wtedy jest wakat, nikogo tez bez wyraznego powodu nie zwolnili ani razu odkad tu jestem. Wszyscy narzekaja w internecie a pokazcie mi drugie miejsce gdzie szef wysyla ludzi na wycieczki do zakopanego. Jak sie trafi jakas jedza na sortowni to akurat trudno szefostwo winic.
    ReviewUserIcon
    Regionalny

    20.08.2024 23:45

    Były pracownik

    Od kilku lat cały czas nowe ogłoszenia na regionalnego w Małopolsce Niestety starej daty główny kierownik nie może zrozumieć standardów 21 wieku!!!
    ReviewUserIcon
    Pa_i

    20.08.2024 13:26

    Były pracownik

    Nie polecam, po kilku latach współpracy bez słowa masowe zwolnienia rzekomo z powodu powolnej pracy. Wiecznie problemy, zalegające wypłaty, zero szacunku do człowieka za parę groszy. Więcej obowiązków przy tym nawet zero podwyżki. Nie miła atmosfera, i stanie nad głową i gadanie proszę pracować szybciej. zostałam zwolniona ale nie będę męczyła się psychicznie
    ReviewUserIcon
    @Inka

    19.08.2024 07:01

    Inne

    Kochane ludziska podpisać umowę czy nie? Jestem z-ca kierownika. Martwi mnie taka kara 30 tysięcy w razie W????????
    ReviewUserIcon
    Taka jedna

    19.08.2024 08:13

    Inne

    Czytasz opinie o się zastanawiasz ? ????????????uciekaj od tego bagna chyba że chcesz zostać (usunięte przez administratora) , i jeździć dodatkowo na sortowanie szmat do Skarżyska ????ja się zastanawiam co się jeszcze musi wydarzyć żeby in się dobrali do czterech liter . Zwolnią ajentke pojedziesz do innego sklepu na zastępstwo nikt się ciebie o zdanie pytać nie będzie a jak tobie pasuje taka praca mimo tylu negatywnych opinii to powodzenia . Praca sama w sobie nie jest zła za to podjęliście firmy gdzie radź sobie sam i straszenie karą jest żenujące idź z umówą do prawnika to się uśmieje
    ReviewUserIcon
    Kubek

    01.08.2024 10:05

    Pracownik

    Dziewczyny dochodzące, czy od lipca pracujecie na umowie, czy na czarno?
    ReviewUserIcon
    Ziuta

    13.08.2024 21:00

    Były pracownik

    Nie dajcie się, oni tak będą robili dopóki się będziecie na to godzić.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    18.08.2024 10:23

    Były pracownik

    Od września na własnej DG
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.08.2024 11:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @nonim

    13.08.2024 20:59

    Inne

    Bez umowy, zbieranie ubrań jest nazwane "szkoleniem" aby Ci nie zapłacić. Praca tam to wyzysk i godzenie się na każde widzimisię. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.08.2024 01:01

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zofia

    12.08.2024 19:30

    Pracownik

    To prawda święta prawda co piszesz wyzysk to żadna umowa współpracy tylko wykańczslnia psychiczna jak chcą się pozbyć to pozbędą ... mam nadzieję że kiedyś ktoś dobierze się im do pierza ...
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    10.08.2024 00:59

    Były pracownik

    Oby się szybko znalazła, bo na TekStylowo to się już dużo pań wyznało. Koordynator regionu żeby to delikatnie ująć jak nie będziesz tańczyć jak ci zagra to się ciebie pozbędzie od ręki bez podania konkretnego powodu o czym przekonało się ostatnio kilka bardzo dobrych i długoletnich ajentek i zastępców. Nie mówiąc że trzeba być gotowym na 180 godzin miesiąc w miesiąc w tym też nocne wykladki . Pieniądze po odliczeniu wszystkiego nie adekwatne do wykonywanej pracy. Zakaz używania telefonów, nie możesz sobie usiąść bo też zakaz.... nawet gdy sklep jest dopieszczony w każdym szczególe. Czy dostaniesz urlop to zależy od widzi mi się kierownika, ale nawet gdy jesteś na urlopie to koordynator do ciebie dzwoni z pseudo informacjami. Podejmując się współpracy stajesz się (usunięte przez administratora) . Życzę powodzenia i ogromnej dozy cierpliwości komuś kto się zdecyduje na ten kierat ....
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    09.08.2024 10:53

    Pracownik

    Osobiście nie polecam pracy w tej formie,dostałam telefon żeby przyjść na szkolenie w sobotę 12 h od 8 do 20. Wykorzystywanie ludzi ,zlewanie ludzi , miałam iść następny raz w wtorek, ale dostałam wiadomość że mam nie przychodzić tylko prawdopodobnie w środę, a potem już zero jakiejkolwiek wiadomości, dopiero sama musiałam się dowiadywać że jednak mam nie przychodzić
    ReviewUserIcon
    @Inka

    02.08.2024 14:39

    Pracownik

    Witam jak obliczyć według tonażu ile ma sob ma przyjść na wykładkę? Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Była

    02.08.2024 15:18

    Pracownik

    400 kg na osobę
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2024 08:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.07.2024 10:54

    Pracownik

    Więc chyba zostaje odejść, źle się pracuje wiedząc, że ajentki zarabiają 10 zł na mojej godzinie pracy....
    ReviewUserIcon
    Przekręt

    31.07.2024 11:48

    Pracownik

    Ta firma to jeden wielki przekręt. Nie dajcie się robić za marne grosze. Powinnyście dostać najnizsza krajowa minimum tj. 28,10zł jeśli jesteście studentkami. Firma obraca ogromnymi pieniędzmi i pracowników nie docenia. A kierownik regionalny który nic nie wie i na niczym się nie zna i co miesiąc jest inny ma zarobku 22tys. Nie dajcie się tym oszustom
    ReviewUserIcon
    Wredna baba

    16.07.2024 08:53

    Inne

    Ta firma to jakiś żart dziwię się że jeszcze nikt ich nigdzie nie zgłosił , ludzie zatrudniani tylko na własnej działalności po odliczeniu podatków ZUS to za to co się robi marną kasa , a jeszcze pretensje z (usunięte przez administratora) ,nie masz zastępcy zero urlopu , nie wymienisz towaru kara 30 tys , jak będą chcieli to znajdą na ciebie bata i ci nie zapłacą będą zwlekać z zapłaceniem za fakturę ,nie dajcie się w to wrobić praca w tej firmie to (usunięte przez administratora) zawinięte w złoty papierek
    ReviewUserIcon
    Zarty

    11.07.2024 10:09

    Kandydat

    Dostałam ostatnio propozycję zostania ajentem. Warunki z kosmosu, oby nikt się nie dał naciąć. 10 koła miesięcznie zarobku na własnej działalności, z czego Ty opłacasz zus, pracowników, chemię do sklepu, rzeczy biurowe itp. Po odliczeniu kosztów prowadzenia takiej działalności zostaje około najniższa krajowa. Trzydniowe szkolenie z czego jeden dzień trwa od 8 rano do 1 w nocy, wracasz o 2 do domu, bo jest w innym mieście i znowu wracasz tam na 8. ZA DARMO, BO SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE. Czyli ponad 30 h morderczej pracy za darmo. Umowa karna za działania na szkodę firmy, ale w praktyce wszystko może być działaniem na szkodę firmy. Nie masz ludzi, nie zrobisz wykładki? Cyk, 30 tys złotych kary :) Serio, nawet firma z gadem ma lepsze warunki franczyzy. Szukają zdesperowanych jeleni.
    ReviewUserIcon
    byczek

    15.07.2024 13:04

    Kandydat

    Jest tak jak piszesz, szukają tutaj osób które sa na tyle zdesperowane ze zgodzą się na jakaś śmieszną stawkę, byle tylko dostać pracę. Słabe to, no ale jaka firma takie podejście
    ReviewUserIcon
    P. Sz.

    23.05.2023 16:48

    Były pracownik

    Firma z ogromnym potencjałem który jest skutecznie hamowany przez Pana Kierownika Krzysztofa J. Napisanie że Pan Krzysztof jest człowiekiem z którym nie da się współpracować to tak jakby nic nie napisać. Pan Kierownik jest zwykłym chamem i malutkim człowieczkiem z ego wybujałym poza wszelką możliwą skale. Nigdy w życiu nie spotkałem tak niekompetentnej osoby na tak wysokim stanowisku. Pan J. nie liczy się z nikim i z niczym, wszystko kręci się wobec jego nastroju a co za tym idzie czego byś nie zrobił to i tak będzie źle. Krzyki, brak szacunku i jakiekolwiek zrozumienia to dla Pana J. chleb powszechni. Najpierw Pan kierownik ci mówi że jak czegoś nie wiesz to masz dzwonić, po czym gdy dzwonisz to dostajesz opr. za to że pytasz. Jako koordynator masz sobie sam planować trasę, a jak już ją zaplanujesz to i tak Pan Krzysztof ją zmieni. Gdy próbujesz dopytać w środę o 15 czy w piątek rano masz być na otwarciu nowego sklepu, w odpowiedzi dostaniesz informacje że piątek rano to zbyt odległy termin aby teraz to stwierdzić! Serio! Ogólny chaos i dezinformacja to w tej firmie standard spowodowany tylko i wyłącznie jego osobą. Gdy Pan Krzysztof stwierdzi że nie będzie odbierał telefonów to nagle nikt nie wie co robić bo każdy boi się podjąć jakiejkolwiek decyzji. Tego typu (usunięte przez administratora) można mnożyć i mnożyć. Zastraszane lub zwalniane Ajentki bez jakiegokolwiek powodu to norma, to samo tyczy się kooordynatorów. Szkoda tylko że Pan J. nie ma na tyle jaj żeby zrobić to osobiście i podać powód rozwiązania współpracy. Świadczy to tylko o tym jak żałosnym i niedowartościowanym człowiekiem jest ten Pan Kierownik. Pan Krzysztof to człowiek, który bawi się milionami milionera i w odczuciu moim jak i innych współpracowników działa na szkodę firmy i jest jej największą kotwicą. Niestety szefostwo tego nie widzi lub nie chce widzieć. Może po prostu dali małpie zabawkę aby się nią zajął i nie popsuł niczego innego, Może szefostwu nie zależy na sklepach dlatego oddali je w ręce człowieka, którego miejsce jest co najwyżej w Tworkach a jedyne czym powinien zarządzać to szczotka od kibla po wypróżnieniu się. Jak już wspomniałem wyżej, firma ma ogromny potencjał, który niestety jest pogrzebany przez jednego starszego Pana. Są w firmie super osoby, z którymi chętnie by się współpracowało i da się z nimi normalnie rozmawiać. Niestety każdy się tu boi postawić lub przekazać co wyprawia Pan J. do właścicieli. Konkurencja już nie tylko was goni, oni was wyprzedzają i jeśli dalej sternikiem będzie pan J. to wkrótce zabraknie dla was miejsca na Polskim rynku w myśl zasady "albo się rozwijasz albo się zwijasz". Wasz główny Kierownik nie tylko się nie rozwija, On wręcz krzyczy "Cała wstecz!"
    ReviewUserIcon
    Smutny

    12.02.2024 10:16

    Inne

    Jest dokładnie jak opisała to ta osoba. Pan Kierownik (nazywanie go tak to ujma dla każdego dobrego managera) to pozbawiony jakichkolwiek kompetencji i umiejętności komunikacji człowieczek przez, którego Wtorpol stoi w miejscu i przepala setki tysięcy złotych rocznie. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niestety ten starszy Pan, który powinien uprawiać ogródek a nie zarządzać tak ogromna siecią kompletnie nie rozumie biznesu i nie potrafi zrozumieć, że jego metody to archaiczny kloc, który nijak nie ma przełożenia na dzisiejsze czasy. Dowodem na to niech będzie, że według tego dziadzia najlepszym sposobem na pozyskanie ajentek i rozwijanie sieci jest zaczepianie kobiet pod biedronka i nagabywanie ich z ulotkami. Od przynajmniej dwóch lat nie słyszałem aby ktokolwiek zdobył w ten sposób ajentke ale Pan J. i tak uparcie przepala kasę na godziny koordynatorów i ulotki rozkazując działać w ten sposób. Firma w ten sposób traci resztki wizerunku i chęci kogokolwiek do rozwijania jej. Kotwica to idealne określenie. Panie K. czas na emeryturę i dopuszczenie do pracy ludzi, którzy czują potrzeby rynku. Lata 80 minęły.
    ReviewUserIcon
    @spokoj

    07.07.2024 22:23

    Były pracownik

    Pięknie opisane i zgodnie z prawdą :) Nie trać tam czasu, tu ludzie wykształceni z dużym doświadczeniem w zarządzaniu i tak pozostaną zmieszani z błotem. Tam nie trzeba predyspozycji ani rozumu, każdy pomysł idzie do kubła, a inicjatywa własna jest złem.
    ReviewUserIcon
    Majka

    06.07.2024 15:09

    Pracownik

    Dzień dobry czy któraś z pań może napisać ile zarabia pomoc w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Jola

    06.07.2024 15:00

    Pracownik

    Dzień dobry czy któraś z pań może napisać ile na godzinę płacą za pomoc w tej firmie pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.06.2024 15:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    02.07.2024 10:17

    Były pracownik

    Już tak ma być od 1 lipca. Mają sobie zatrudnić zastępców na umowę zlecenie. Poza tym muszą opłacić pół na pół pracowników na wykładke. Ajentkom dają 10.000 na miesiąc. Przy takich opłatach moga mieć tyle co najnizsza krajowa a (usunięte przez administratora) po prawie 200 godzin miesięcznie
    ReviewUserIcon
    Hala

    01.07.2024 17:09

    Pracownik

    Kiedy podwyżka bo podobno Ukraina dostała 2 zł/h
    ReviewUserIcon
    Rafalala

    26.06.2024 22:49

    Kandydat

    Cześć czy możecie napisać coś więcej o stanowisku zastępcy kierownika. Jakie godziny pracy, Jakie obowiązki
    ReviewUserIcon
    Zzz

    27.06.2024 18:18

    Pracownik

    Od lipca nie ma stanowiska zastępcy kierownika Na sklepie są 2 ajentki które biorą po połowie wszystkie koszta i każdą zatrudnia swojego pracownika
    ReviewUserIcon
    Rafalala

    27.06.2024 18:45

    Pracownik

    O widzisz szkoda, że w ogłoszeniu nie ma o tym żadnej wzmianki. Wszystko tak pięknie wygląda, zresztą jak wszędzie- smaczki wychodzą niestety po fakcie. Dobrze pogadać z kimś, kto w tym siedzi.
    ReviewUserIcon
    @pracownik

    19.06.2024 07:46

    Pracownik

    Firma wymagająca, ale nie doszli by tam gdzie są gdyby nie wymagali. Jeśli się komuś nie chce pracować i myśli, że że będzie leserował to nie w tej firmie, bo faktycznie Kierownik Krzysztof nie pozwala. Natomiast jeśli ktoś chce sumiennie pracować, nie kraść a zarobić godzinę pieniądze i przy tym nie ocharowac się jak w biedronce. Szczerze polecam. Firma zawsze wypłaca kasę na czas, to osobiście uważam, że są to bardzo dobre pieniądze. Mam wykształcenie wyższe i pracowałam za gorsze pieniądze a po godzinach jeszcze trzeba było robić tabletki i raporty. A tu przychodzisz dbas zo dokumenty (jest ich bardzo mało), czystość na sklepie, obsługę klienta i wykładka. Tyle roboty a ok. 8tys na działalności oczywiście masz. Także ja szczerze polecam, ale tylko osobom uczciwym i chcącym pracować.
    ReviewUserIcon
    Basia

    19.06.2024 14:16

    Pracownik

    Wiesz to smutne co piszesz, praca bez urlopu,jak nie masz zastępcy,a jak nawet masz to tydzień kiedy któraś na urlopie po 12 godz, w wykładkę nawet i 18godz. No ale cóż, twój wybór
    ReviewUserIcon
    Samo zlo

    20.06.2024 12:30

    Pracownik

    O chociaż jedna napisała prawdę ,ajentki które siedzą jak myszy pod miotłą w małych sklepach z ilością pracowników taka jak w 3 razy większych wcale nie powinny się oddzywac.Najlepszym przykładem jest Kazimierza Wielka ,sklep ma moze 50 m a liczba pracowników taka jak w dużych sklepach.One tam z nudów podpierają ściany i dlubia w nosie ,gdzie w innym sklepie nie ma czasu zjeść bułki.Zglaszalam to raz Krzyśkowi ale mnie olał stwierdził że takie standardy firmy .A kasa taka sama .W ostatnim czasie pojawiły się ogłoszenia o pracownikach z Ukrainy ,24 zł brutto przecież minimalna to 27.70 chyba że mamy ich zatrudniać na czarno????
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branże: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    xyz

    18.06.2024 22:04

    Inne

    Ile jeszcze musi się wydarzyć żeby reszta ajentek przejrzała na oczy? Zwalnianie Waszych pracowników kosztem zatrudnienia po kosztach losowych Pań z Ukrainy bo taniej? A ogłoszenia na olx na całą Polskę, więc wow. Czasem firma potrafi coś ogarnąć. Kolejne szkolenie na sortowni bo tam brakuje ludzi do pracy więc wyślemy was na szkolenie czyt. na pełną zmianę pracy na sortowni za darmo? Czy uwaga uwaga, URLOP (hehe ) kosztem pracy innej osoby po 12 godzin dziennie i nawet 17 bo z wykładką? Jak bardzo jeszcze da się linkę naciągać, czy może bardziej się już nie da ?
    ReviewUserIcon
    Jola

    16.06.2024 19:06

    Pracownik

    Pracuje osiem miesięcy jestem zadowolona z pracy mam bardzo fajną kierownik i zastępcę aż chce się pracować ale dnia na dowiedziałam się w sklepie podczas pracy od pani z Ukrainy że są u nas przyjęcia na moje stanowisko nawet nie stać ich żeby sami powiedzieli że cię zwalniają cię bez żadnego powodu przykre że klijeci są z ciebie zadowoleni ja sama jestem zadowolona z pracy a z dnia na dzień nie masz pracy ????
    ReviewUserIcon
    Misia

    17.06.2024 09:03

    Pracownik

    To jest niestety prawda,ukrainą zastąpią wszystkich pracowników, a ajentki będą zapitalać bez urlopu,bo jak nie ma się zastępcy,to tak firma zdecydowała,a nawet jak jest zastępca kieriwnika to marny tydzień gdzie na ten czas trzeba zaiwaniać po 12 godzin dziennie a w wykładke nawet i 20 godz i na rano znowu do pracy po morderczej pracy na wykładce towaru znowu na 12 godz. Kto to wytrzyma???? Niech sami sobie te sklepy 24 godz.na dobę prowadzą ????
    ReviewUserIcon
    Samo zło

    17.06.2024 20:04

    Pracownik

    Mam nadzieję że firma w końcu upadnie ,nie wiem czy jest druga taka która tak lekceważy pracowników.Czlowiek się stara ,ciężko pracuje a Pan Krzysiu wpadnie i drze ryja o wszystko .Że leżą ceny na podłodze ,że schody nie zamiecione ,że dziewczyna na zleceniu ma za krótką sukienkę ,że jest manko w kasie 0.20 gr w piątek po południu przy największym utargu.Pani Ula siedzi jak mysza pod miotłą bo tak się go boi ,kiedyś pójdzie siedzieć za te smsy które wypisuje ajentką,żeby zakrywały regulaminy i informacje że nie ma zwrotów (usunięte przez administratora).Oboje siebie warci.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.05.2024 20:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pat

    14.05.2024 16:20

    Kandydat

    Hej, możesz coś więcej napisać o pracy koordynatora? Jak to wygląda w praktyce, jak miesięcznie wychodziły koszty prowadzenia działalności, urlopy itp, ile pracowałeś?
    ReviewUserIcon
    Były

    11.06.2024 08:20

    Były pracownik

    Praca polega na jeżdżeniu po sklepach i udawaniu że się na wszystkim znasz w kwestii prowadzenia sklepu. Poprostu udajesz, że pracuje i bierzesz za to kasę. Trzeba to robić w miarę umiejętnie bo jak się skapną to cię zwolnią. Podstawowym obowiązkiem na tym stanowisku jest praktykowanie (usunięte przez administratora) jeśli tego nie akceptujesz to poprostu nie aplikuje.
    ReviewUserIcon
    Urszula

    20.04.2024 22:30

    Inne

    cześć. coś ostatnio pisaliście już tutaj ze koordynatorów poszukują. Mnie generalnie zaskoczyło to, że w ogłoszeniu wpisane były zarobki na poziomie 22 tys by B2B. Nie mam doświadczenia z takiej pracy ale czy to faktycznie na spokojnie osiągalne?
    ReviewUserIcon
    Koorydantor

    03.06.2024 23:40

    Pracownik

    Tylko Panowie na tych stanowiskach
    ReviewUserIcon
    Dhlah

    15.05.2024 12:30

    Inne

    Hej, chciałam zapytać czy mogę użyć karty lojalnościowej więcej niż raz dziennie?
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    03.05.2024 20:24

    Inne

    Sklep porażka, (usunięte przez administratora) Pracownicy żyją pod presją Pana glownego kierownika , kierownicy przypadający na dany sklep zmieniają się jak rękawiczki tak samo pracownicy sklepu. Żenada, traktować kogoś jak ścierkę, potem pracownicy żyją jak (usunięte przez administratora) nie śpią po nocach, (usunięte przez administratora) jakiego mało a każdy jest na swojej działalności. Wymysli sobie coś Główny kierownik Pan J i wszystko trzeba podporządkować pod niego. Nie wiem gdzie tu jest właściciel firmy , czy on jest taki sam czy po prostu ma to w (usunięte przez administratora) .nie powinno się tam zakupów robić ceny z kosmosu a na wysprzedazach żadna reweka teraz pełno sklepów co tydzień ma wysprzedaż może wtedy by się nauczyli jakby im klientów brakło tak samo jak pracowników.
    ReviewUserIcon
    Formiel

    20.04.2024 22:37

    Pracownik

    Czy myślicie że informacje o redukcjach mogą być prawdą?
    ReviewUserIcon
    Allaaaa

    23.04.2024 11:03

    Inne

    Czy maja zamykać jakieś sklepy ?
    ReviewUserIcon
    Paulina

    18.04.2024 07:43

    Były pracownik

    Byłam agentką parę lat temu nie zapomnę jak kierownik wszedł na sklep i stała dziewczyna z tatuażem a on do niej mówi że ma iść się umyć bo jest brudna że ma to z siebie zmyć a wyzwiska poniżanie ubliżanie wymyślanie kłamstw to jest normalne w tej firmie z biurem też się nie dogadasz bo baaardzo trzymają stronę kierownictwa.Tylko mogę współczuć osobą tam pracującym naprawdę!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.02.2024 18:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Już też były

    24.02.2024 11:04

    Pracownik

    Nie pchajcie się w to. Za niedługo będzie wydany artykuł o tej firmie, na początek w nowinach Rybnickich. Obiecuję, że to tylko początek a moją misją życiową stanie się likwidacja tego podmiotu z rynku.
    ReviewUserIcon
    Alejandro’s

    17.04.2024 17:30

    Inne

    Możesz napisać coś więcej, dostałem propozycję współpracy
    ReviewUserIcon
    Podwyżka

    20.03.2024 11:12

    Pracownik

    Co z podwyżkami?? ZUS 300zł w górę, a tu nic nie podnoszą. Paliwo do góry, towary do góry, wszędzie dookoła podnoszą po nowym roku, a tutaj kompletnie nic.. A na wycieczki dla Ukrainy do Zakopanego to jest..
    ReviewUserIcon
    Abc..

    12.04.2024 14:44

    Pracownik

    A to było coś rzucane? Od półtora roku nic się nie zmieniło. Odechciewa się za te pieniądze tam robić. Niech w końcu podniosą
    ReviewUserIcon
    @malami

    05.03.2024 09:38

    Były pracownik

    Jak można być takim (usunięte przez administratora) , żeby wywalić ludzi z pracy i jeszcze im nie zapłacić za przepracowany okres . Zostaliśmy potraktowane jak (usunięte przez administratora) , zero kontaktu ze strony firmy , jak się coś dzieje to radź pani sobie sama . Nie polecam współpracy .
    ReviewUserIcon
    Była.

    06.03.2024 11:41

    Były pracownik

    Wszystkie ajentki i koordynatorzy wiedzą jak kierownik się zachowuje gdy mu się uwagę zwróci. Nowi kandydaci nie mają pojęcia jakim (usunięte przez administratora) on jest.Przy zatrudnianiu mydli oczy jak to wspaniałe u nich w firmie, a po podpisaniu umowy zaczyna gwałcić wszelkie prawa.Krzyki,wyzwiska od głupich oszustek itd. przy klientach pełnym tonem. Strach umowę zerwać bo wiadomo że nie wypłacą kasy. A do biura można sobie zgłaszać, odpowiedzą ci że nic nie mogą z tym zarobić a później cię zwolnią i oczywiście kasy nie wypłacą. Nikt nie jest wstanie sobie wyobrazić jakie on ma zdanie o ajentkach i koordynatorach.
    ReviewUserIcon
    pcv

    18.03.2024 15:57

    Pracownik

    ale wiesz ze piszesz na profilu sortowni odzieży a nie jednego ze sklepów które po prostu wykupiły franczyzę?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    14.03.2024 12:17

    Kandydat

    Mam możliwość zostania zastępcą kierownika w Małopolsce. Czy ktoś był na takim stanowisku, może mi coś więcej napisać? Będę bardzo wdzięczna :)
    ReviewUserIcon
    @Sunew

    14.03.2024 19:12

    Inne

    Jak trafisz na normalna "kierowniczkę" która nie będziesz robic Ci na złość to na początek dwa lata ok
    ReviewUserIcon
    Była

    14.03.2024 19:59

    Były pracownik

    Jak masz możliwość dowiedzieć się czemu odeszła twoja poprzedniczka to się dowiedz.Praca do łatwych ,miłych i przyjemnych nie należy.Trzeba codzienne utargi wpłacać do bankomatu więc jest też niebezpieczna .
    ReviewUserIcon
    danna

    13.03.2024 13:36

    Były pracownik

    Czy wie ktoś może czy obecnie zatrudniają osoby które już kiedyś pracowały? Chodzi mi o produkcje.
    ReviewUserIcon
    @hei

    29.02.2024 22:53

    Inne

    Jak wygląd kwestia urlopwa na zatrudniu własne działalności w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Zło wcielone

    02.03.2024 09:30

    Pracownik

    L4 w firmie wtórpol jest jednoznaczne że zwolnieniem ,pracownicy wtorpolu nie mogą chorować .Niejednokrotnie chodziłam do pracy z gorączką .
    ReviewUserIcon
    JJJx

    05.03.2024 09:42

    Pracownik

    Nie mogę już czytać bzdur wypisywanych na przemian przez dwie frustratki. Idzcie dziewczyny na kawę raz w tygodniu i wylejcie sobie ten jad. Jakoś średni staż pracy to bodajże 7 lat, więc chyba nie jest tak, że wszyscy tak cierpią jak wy. Tysiące ludzi pracuję np. na samozatrudnieniu, z resztą wiadomo jak się przychodzi do pracy jakie są zasady urlopów, zwolnien itp. na danej umowie, zawsze można szukać pracy w budzetowce, za mniej kasy za to siedzieć na zwolnieniu i przez okrągły rok.
    ReviewUserIcon
    Pytajaca

    16.10.2020 17:07

    Inne

    Witam Czy otwierajac swoja dzialnosc w tej firmie i bedac ajentka po jakim czasie mozna zakmnąć albo sie zwolnic w przypadku nie powidzenia lub zrezygnowania z pracy?? Ile zarabia ajentka a ile pracownik?
    ReviewUserIcon
    Była

    19.09.2023 11:17

    Inne

    Jak to jak zrywasz umowę oni nie wypłacają wynagrodzenia. Wiem że teraz jak rozwiązują umowę z ajentka to i jej pracowników zwalniają. To w takim razie za co ma ajentka wypłacić pracownikowi i ZUS i US
    ReviewUserIcon
    Miss

    05.03.2024 09:39

    Były pracownik

    Co za bzdury jakoś nie ma ani jednego pozwu przez tyle lat, trzeba czytać umowy które się zawiera a nie potem lamentować.
    ReviewUserIcon
    @kobieta

    29.02.2024 22:57

    Inne

    Witam pracując w tej firmie na własnej działalności jak wygląda sytuacja z urlopem?
    ReviewUserIcon
    @Sympatia

    29.02.2024 22:50

    Inne

    Witam pracuje tam ponad rok i kwestia współpracy z Pani kierownik na moim sklepie woła o pomstę do nieba. Kobieta niec nie rozumie a wykorzystuje tylko tytuł nazwy kierowniczki
    ReviewUserIcon
    Kiki

    29.02.2024 21:49

    Inne

    A jak kolej funkcjonuje
    ReviewUserIcon
    Ewa Głubczyce

    28.02.2024 11:55

    Kandydat

    Chciałam aplikować ale po przeczytaniu opinii włos jeży się na głowie. Dlaczego nikt oficjalnie do firmy nie zgłosił nękania przez kierownika? To potworne co tu piszecie.
    ReviewUserIcon
    Pusia

    23.11.2023 17:00

    Kandydat

    A czy ktoś wie czemu tak szybko zamykają sklepy? Niektóre już po miesiącu? I jakie są warunki współpracy? Czy jeśli w ogłoszeniu o pracę jest m.in zatrudnianie o pracę, to tym zatrudnionym pracownikom mam płacić że swoich środków? I jaki jest okres wypowiedzenia? Czy mam jakiś okres wypowiedzenia, czy tekstylowo może mnie zwolnić z dnia na dzień i zamknąć mój sklep?
    ReviewUserIcon
    Aśka

    14.02.2024 14:57

    Były pracownik

    Zamykają bo osoba która wybiera miejsca na otwarcie sklepu totalnie się na tym nie zna ;) Nie polecam rozpoczynania przychody z tą firmą. Tak mogą zwolnić cię z dnia na dzień mało tego tak kręcić żeby nie wypłacić ci pieniędzy. (usunięte przez administratora) i tyle. Biga i Vivi już dawno przegonili ten dziwny twór .
    ReviewUserIcon
    Zło wcielone

    27.02.2024 09:18

    Były pracownik

    Zamykaja sklepy bo nie ma w nich kto pracować , w tych czasach ciężko znaleźć pracownika który lubi być ciemiężony przez pracodawcę.

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.