Opinie o Generali Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Generali Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Generali Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generali Polska w Warszawa

nie polecam

Firma w ogóle nie wraca z feedbackiem! Otwierają aplikację i cisza. Spełniasz wymagania ale najwyraźniej nie jesteś kolega jakiegoś szefa I nie zasługujesz na udział w rekrutacji. Ogłoszenie ciągle publikowane. Proponuję pocałować się (usunięte przez administratora) z takim podejściem do kandydatów. Ja już nigdy nie złożę cv i odradzam specjalistom którzy szanują swoje kompetencje, doświadczenie i chcą pracować w firmie o wysokim poziomie kultury organizacyjnej.

Na jakie wsparcie w Generali Polska mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kostka

A dlaczego kobiety w ciąży mają mieć jakieś szczególne wsparcie/przywileje, którego nie mają pozostali pracownicy?

Jaka jest kultura pracy w Generali Polska?

żadna XD

@były pracownik

a dlaczego tak uważasz?

M.

po wielu latach w końcu odeszłam z tego (usunięte przez administratora). z roku na rok robi się coraz gorzej. Obiecują podwyżki i awanse, można czekać kilka lat i się nie doczekać. Panuje kolesiostwo. Jak nie wychodzisz z 'ważnymi' na papieroska i masz kręgosłup moralny- nawet jak dobrze wykonujesz swoje obowiązki- nie masz co liczyć na podwyżkę, czy awans. Początki były dobre, od dobrych kilku lat- równia pochyła. Nie polecam nikomu i żałuję, że tak długo czekałam z przejściem do konkurencji :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Generali Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Dona

Zaczynają się oszczędności w generali. Przepisywanie umów na śmieciowymi, zabieranie narzędzi pracy, samochody itd. Doprowadzili dobrze prosperującą firmę na skraj upadłości. Nie polecam tam pracy i współpracy

@Dona

A mają jakieś argumenty na takie ruchy? Może z innego powodu to wszystko zabierają?

Beata

Od rozmowy rekrutacyjnej na infolinie minęły ponad 2 tygodnie i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Jeśli tak szanują osoby, które też dla nich poświęcają czas to się cieszę że tej roboty nie dostałam. Panie na rekrutacji były niemiłe. Jedna jakaś taka bez życia a druga obrażona na pół świata, że ktoś jej czas zabiera. Nie polecam do Generali nawet wysyłki CV. Szkoda czasu.

Vill
@Beata

Potwierdzam. Też nie dostałem odpowiedzi. Nie wiembw czym jest problem wysłać maila z odpowiedzią negatywną.

Kot
@Beata

To co się dzieje w tej chwili to tragedia. Dzisiejszy zarząd to jedna wielka porażka!!!!!! Nie psują nad niczym, na kluczowe stanowiska obsadzają ludzi z łapanki bez kompetencji. Najlepszy przykład pani Ola K dyrektor życia:) ktoś upadł na głowę. Musi być już bardzo źle. Pośrednicy obawiają się coś tam ulokować

@Kot

Skąd takie przekonanie że ci ludzie nie mają kompetencji na swoje stanowiska? Może podasz jakiś konkretny przykład?

@Kot

To zapewne kolejna koleżanka Pani Krysi zapewne jakieś spady z PZU.... wszystkie stanowiska w HR kierownicze i managerskie są poobsadzane po znajomości a kierownicy nie mają żadnych kompetencji. Dział HR w tej firmie to największe (usunięte przez administratora) żaden z kierowników nie ma kompetencji i wszyscy pod parasolem ochronnym. Wszyscy specjaliści , którzy byli czegoś warci uciekli przez mobbing niedowartościowanych kierowników i Pani Dyrektor

Były pracownik infolinii
@Beata

Nie dziw się że nikt nie odpowiada. Pracownicy maja więcej obowiązków niż włosów na głowie. PANI DYREKTOR, zarządzająca infolinią udaje koleżankę, klepie po ramieniu zq wykonana pracę, ale zapomnij o podwyżce.. o wszystko prosisz się po kilka miesięcy, no i rotacja na infolinii dzięki słabemu zarządzaniu maksymalna. Jeżeli lubisz robić 100000 rzeczy na raz i mieć ciągle dokładane zadania, to miejsce dla ciebie. Nikt nie docenia twojej wiedzy, jesteś tylko konsultantem..

@Vill

Nic się nie zmieniło!!! Nadal nie dają odpowiedzi zwrotnej. Wstyd, że sam dział HR nie potrafi porządznie przeprowadzić rekrutacji do siebie. Wysłanie z systemu wiadomości o odrzuceniu CV nie jest trudną czynnością.

Aneta

Witam - nie ma w ogłoszeniu wysokości zarobków na stanowisku konsultanta - linia przychodząca . Ktoś wie ile można zarobić ?

Po prostu ja
@Aneta

Na start jakieś 2800

Maria
@Aneta

Najniższa krajowa

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Generali Polska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Anonimos

Nadgodziny wypracowuje się charytatywnie. Nie ma za nie wypłacanych środków, nie mozna również ich odebrać ze względu na nawał pracy. Nadgodzin w ciągu miesiąca jest sporo. Kadry nie mają o nich pojecia, ponieważ informacje o faktycznie przeproacowanych godzinach(a wszystko jest rejestrowane) nie wychodzą poza dany team.

Zarząd HR udaje, że w tej firmie nie ma nadgodzin bo odpoczynek jest ważny. Nikt za nadgodziny nie zapłaci, jak masz spoko kierownika może pozwoli ci odebrać ale to jest nieformalne. (usunięte przez administratora)

Dobra rada

Jak pracowałem było coś takiego jak regulamin pracy czy jakoś tak zapytaj w kadrach. W nim nadgodziny opisane. Jak dajesz się kierownikowi robić w trąbę i tyrasz nadgodziny bez pisemnego zlecenia to twoja wina, że Ci nie oddaje do odbioru lub nie płaci. Nie robi się nadgodzin bez zlecenia i tyle

odp. na nadgo
@Anonimos

Jak robisz za darmo poza standardowymi godzinami pracy, to Twoja wina. Osiem godzin pracy i nie powinno Cię być w biurze, inaczej problem narasta i nikt go nie dostrzeże. Nakręcanie wyników poprzez pracę poza godzinami pracy jest niestety spotykane w niektórych zespołach, żeby nadgonić terminy. Tylko po co? To kierownicy odpowiadają za wyniki zespołu, jak zawalają Cię pracą, której nie jesteś w stanie zrobić w 8 godzin, to ich problem. Pracujesz ile jesteś w stanie zrobić w 8 godzin i tyle. Bywają wolontariusze nakręcający wyniki nie wiadomo po co, skoro nie ma premii przynajmniej na likwidacji. Ludzie którzy pracują normalnie 8 godzin, bo cenią swój czas, potem dostają od kierowników słupki z excela że mało robią na tle innych, tych co siedzą po godzinach na wolontariacie. Dodam że obowiązków upychanych na likwidacji jest bardzo dużo. U mnie w zespole akurat jest tak, że jak jest nawał pracy, to dostajemy nadgodziny płatne, więc jak ktoś siedzi za darmoszkę po godzinach, to sam jest sobie winien. Mi by było szkoda zdrowia. Pozdrawiam

Lqlkw

Ogólnie nie ma nadgodzin. W drodze wyjątku w zależności od działu wypłacane lub odbiór.

W większości jest to odbiór dni w przyszłości, płatne nadgodziny tylko za poprzednia zgodą przełożonego. I to z doświadczenia - najlepiej mailową :)

Można pracować 100% zdalnie?

Czy Specjalista ds. Social Mediów może pracować 100% zdalnie?

@Można pracować 100% zdalnie?

Nie może - każdy zespół ma być 1 dzień w tygodniu a w przyszłości 3 dni w biurze.

xxx

Nie polecam pracy w oddziale w Olsztynie. Na rozmowie rekrutacyjnej jedno a w późniejszym etapie cos zupełnie innego. Jedna z tamtejszych kobiet nie posiada żadnej wiedzy i szuka tylko osób do wysługiwania się. Rekrutuje, obiecuje stanowisko a gdy się spełnia warunki zabiera wszystko co osiągnąłeś przez kilka miesięcy ciężkiej pracy. Do tego zachowania w stylu mobbingu. Etyka pracy to coś obcego dla niektórych osób. Niestety przełożeni ją w tym popierają. Tam liczą się ludzie, który idą po trupach do celu a nie Ci, którzy coś sobą reprezentują. Każdy inny zespół będzie lepszy niż ten lub nawet firma, skoro przełożeni poklaskują takim zachowaniom... Typowe korpo. Jeżeli chcecie tam iść na rozmowę najlepiej mieć wszystko na papierze by w razie czego mieć dowód w późniejszym czasie. Jest tam jeszcze Pani, która już długo pracuje w tej firmie, do niej nie mam zastrzeżeń, także jeśli już chcecie tam pracować to nie u nowej kobiety. Kobiety bo na Panią nie zasługuje...

Magdalena
@xxx

A ogólnie co dokładnie mówili na rozmowie, a co okazało się w rzeczywistości? Opiszesz? Jak zabiera wszystko?

Tomasz

Co zrobiliście z tą firmą!!!!! Nieudacznicy pseudo fachowcy. Proszę o wskazanie jednego departamentu, którego nie zdewastowaliście !!!! Czy udziałowcy wiedzą jak się zabawiacie? Czym wytłumaczyć spadki? Czym wytłumaczyć odejścia ludzi?

JA
@Tomasz

zgadzam się bo tego ciągle doświadczam, jako agent

Momo
@Tomasz

Nie ma już tam fachowców, ostatni którzy zostali już złożyli wypowiedzenia. Zarząd Generali to zbiór niekompetencji a do tego nieuczciwi i zdemoralizowani. Jeżeli ktoś był na spotkaniach z prezesem to wie o czym piszę. Wstyd przed pośrednikami i partnerami!!! (usunięte przez administratora)

JA
@Momo

Pełna zgoda, tak jest i wszystko się sypie....

John

No cóż, jest coraz gorzej, brak podwyżek, coraz więcej pracy i obowiązków. Ciągłe awarie systemów. W ostatnim czasie nasilił się (usunięte przez administratora) Oczywiście za sprawą nowego zarządu. Takiego (usunięte przez administratora) jeszcze w tej firmie nie było. Brak jakiegokolwiek planu, zmieniają zdanie codziennie !!!!!!!!!!!!!! Brak poszanowania człowieka,

@John

w każdym roku realizujemy program podwyżek w ramach którego Menadżerowie mogą wykorzystać przyznany na ten cel budżet. Zachęcamy do rozmowy ze swoim Przełożonym w tym temacie. Wszelkie niepożądane zachowania prosimy zgłoś niezwłocznie zgodnie z obowiązującą w naszej firmie procedurze. Gdybyś potrzebował dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami pisząc na adres opinie@generali.pl

janusz
@John

ponieważ jestem ma szczęście byłym już klientem tej firmy rozwiązałem współpracę z tą firmą ponieważ zaczęła mnożyć dokumenty aby wypłacić odszkodowanie życzę dalszego miłego tracenia klientów

Momo
@John

W ciągu roku zdewastowali firmę

Jestem zainteresowana ofertą pracy na stanowisko młodszego specjalisty do likwidacji szkód NNW. Może mi ktoś opisać zakres obowiązków, zarobki, atmosferę?

Totalny odlot

Ubezpieczyłem dwa samochody w Generali i to najszybciej w godzinach wieczornych. Jak to jest możliwe, że w ciągu dnia linie są zajęte, a od godziny 18 telefony są odbierane szybciej niż dźwięk błyskawicy. Rozmawiałem z Państwa pracownikiem o godzinie 15:35 i dostałem informację, że dokument zostanie wysłany dopiero w następny dzień roboczy po czym dzwoniąc o 19:30 jeszcze raz z taką samą prośbą dokument przesłano mi w ciągu 7 minut i na dodatek dorzucono kolejny rabat na drugi samochód. Mam wrażenie, że w godzinach wieczornych pracują inni ludzie jakoś bardziej ogarnięci i którym chyba zależy na relacji z klientem.

kandydat

Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie brutto można liczyć na stanowisku likwidatora szkód komunikacyjnych? czy praca zdalna, hybrydowa jest obowiązkiem? czy stosowane jest jakieś dofinansowanie do pracy zdalnej?

Korpo

Cóż ...odradzam, zdecydowanie odradzam. Może Generali jako takie jest ok to Generali Agro, najnowszy twór jest tragicznym płatnikiem. Nikt nie zna zadań, planów. Dyrektorzy -oczywiscie nie każdy region to dramat, żadna wiedzą, ew.rzadza przetrwania, spływa jak po kaczce-mam na myśli problemy sprzedażowe, szkody, wykonanie planu. Główna p. Dyrektor....uuuuu.... Jak się określa CZARNA MAMBA ???? SAMI ZDECYDUJCIE, Przyszli LUDZIE jak śmie mawiac, niewolnictwo

Dejw

Jakie są przeciętne zarobki w likwidacji szkód komunikacyjnych?

grucha
@Dejw

3100 netto

Pracownik z dużym stażem

Czy to stabilne miejsce pracy-tak? Jak już jesteś zatrudniony zapomnij o realnej podwyżce. Jest niby proces podwyżkowy, który dotyka nie tych którzy ciężko pracują ale tych, którzy są blisko swoich dyrektorów. Dlaczego bo nikt świadomie nie poszedłby do tej pracy poraz drugi. Kompletny brak pomysłu na rozwój pracowników, brak wyznaczonych ścieżek kariery. Przy inflacji ponad 10% nawet nie ma propozycji wyrównania lub zbliżenia się do do podniesienia wynagrodzenia Czasem jest opcja podwyżki jak położysz papiery, ale zazwyczaj jest to za późno gdyż dany pracownik idzie rozwijać się gdzieś indziej. Realne i na zewnątrz organizacja wspierająca wiele akcji , ale nikt nie myśli o swoich pracownikach. Brak premii kwartalnych, świątecznych, wczasów pod gruszą.. Jest za to premia roczna u standardowego pracownika 400-500zl no przecież to jest poniżające. Jak można nie myśleć o pracownikach , aby dobrze się czuli w firmie i pracowali na wyśrubowane plany i cele strategiczne? Odejście fachowców jest o wiele droższe dla firmy w perspektywie długofalowej niż zatrzymanie i rozwój obecnego. Dlaczego tego nikt nie rozumie?

Joanna

To już jest koniec Generali. Nowy prezes to niekompetentny człowiek, otacza się również nieudacznikami.

z
@Joanna

Fatalnie dla spółki, że był powiązany wcześniej z LINK4 i PZU. Ciekawe jaką koncepcję mają na niego Cirina i Simoncelli:(usunięte przez administratora) Nie chcę go krytykować, bo pandemia i trudno w takich warunkach pracować, ale z perspektywy roku to w zasadzie po odejściu Fedyny nie widać, aby cokolwiek posuwało się do przodu. Stare (usunięte przez administratora) Poza przyblokowaniem desantu "chłopców" z(usunięte przez administratora) (opisane niżej) na kasę Generali Polska, dzięki przejęciu przez Generali 100% udziałów w(usunięte przez administratora) nie widać jakiś konkretnych ruchów. No, ale gdyby tego nie zrobiono to pośmiewisko byłoby na cały świat.

@Joanna

Nie myślałem że to tak szybko nastąpi.

Joanna

Gratuluję Hodkowi i Mankiemu rozwalenia życia w Generali. To tak jak z "dobrą zmianą":). Co to za (usunięte przez administratora)

generali.work
@Joanna

Cześć. Mamy prawie kompletny rozkład struktury. Co się dzieje? Najprostsze sprawy są problemem. Nie ma zarządu czy tam śpią? W tej chwili trzeba pilnie wymienić zarząd i prezesa. Za granicą tego nie widzą?

@generali.work

Obecnie został jeden dyrektor w korporacji grupowej. Rozwalili fachowcy wszystko. Powinni napisać poradnik, "Jak zdewastować firmę w 6 miesięcy" Autor Rr H:)

Zostaw merytoryczną opinię o Generali Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Generali Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Generali Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generali Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Generali Polska