Opinie o Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski w Warszawa

Coś wiecie co się dzieje z Panem Markiem ?

@Tadek Piecowy

Takiego jak on kierownika piekarni nie ma i nie będzie . Był wspaniałym i wyrozumiałym niech spoczywa w spokoju .

Coś wiecie co się dzieje z Panem Markiem ?

Tadek Piecowy Nowy wpis
@Piotr

Marek Zmarł 21.09.2021 pochowany na cmentarzu w Bukowinie Tatrzańskiej. Największy Baca w Historii Warszawy, (usunięte przez administratora). Pokój jego Duszy. Pozdrowienia dla byłych pracowników.

Agata Nowy wpis
@Tadek Piecowy

Pokój jego duszy, niech spoczywa w pokoju. A teraz do adresata tego wpisu: nic człowieku nie wiesz , nie obrażaj dobrych ludzi, może nie idealnych ale napewno DOBRYCH

Adam Nowy wpis
@Tadek Piecowy

Wiecie, czy Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Były Nowy wpis

Tak. Piec do domu????????????

Benek

No i niech tylko nie narzekają jeśli nie potrafią stworzyć sobie dobrej atmosfery!

Tom3k

Firma chyba działa bo przy ul.Gimnazjalnej 22 sklep otwarty

Bardzo szcześliwy
@Tom3k

JAK DZIAŁA TO SIĘ TAM ZATRUDNIJ MOŻE PAN KIEROWNIK PILOTA OD BRAMY ZGUBIŁ TO SIĘ DO CZEGOŚ PSZYDASZ

Tom3k
@Bardzo szcześliwy

Nie rozumiem i co chodzi z tym pilotem od bramy??? Ktoś wytłumaczy ?

@Tom3k

O to chodzi źe w tym bałaganie został kierownik i jego pilot hej

@Były szczesliwy pracownik

Z tego co widziałem to sprzedaje jakaś młoda blondynka,, chyba że ona jest kierownikiem z jakimś pilotem od bramy,

Alicja

A wiesz może, w jakich godzinach jest otwarta Piekarnia? Pracują też w weekendy? Będę wdzięczna za informację, dzięki.

Jeden z byłych
@Tom3k

Pilot był symbolem władzy, kto miał pilota ten rządził????. Jaka władza firma, jaka firma, takie symbole. Nie było szefa, nie ma firmy. Na cale szczęście. Dla wszystkich. A pieczywo kupują w innych piekarniach (dostają najgorsze odpady) i wstawiają do tych sklepów które sie uchowały. Koło Hali Wola jest jeszcze taki udajacy dawna firme.

Bardzo szcześliwy
@Jeden z byłych

POZDRAWIAM CAŁA PRAWDA O TYM NIBY ZAKŁADZIE PRACY .TYLKO SZKODA ŹE TEN BAŁAGAN UDAJE ŹE JESZCZE ISTNIEJE! !!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Seb

Szkoda że zamknęli sklep na Dworcu Warszawa Gdańska...... Bardzo lubiłem tam przychodzić atmosfera luźna i miła Pani ekspedientka....... mają jeszcze gdzieś w Warszawie sklepy?

PPP

K Kierownik p. Marek ma swoje zasady szanuje takie osoby, miło sie współpracowało przez kilka lat. Pozdrawiam były Ambasador.

Byly pracownik
@PPP

Niestety, kierownik Marek nie ma zadnych zasad. Nie szanuje ludzi. Uwielbia pastwic sie nad pracownikami. Na kazdym kroku.

Kierowca
@PPP

Jedyne co ma p. M. to pilot od bramy...

@Kierowca

I zludzenie, że jest panem i wladcą... Niedlugo sam tam bedzie pracowal

@PPP

Co ty gadasz jakie zasady tam nie ma zasad

Vectruss
@Byly pracownik

Kierownik Marek to może syn ? Jeśli tak to was rozumiem, kawał chałka,znam to od podstawówki????????????????czyli jeśli to on to nic się nie zmienił. Na szczęście konkurencja putka itp go wykończa ????????

@PPP

Ciekawe z czym współpracowaleś może z.......?

@PPP

TA PIEKARNIA TO BYŁO DNO ZWŁASZCZA SZEFOSTWO PRAWDZIWE ŹYDOSTWO . SZUKALI (usunięte przez administratora) WŚRÓD PIEKARZY, A NAJWIĘKSZY SIEDZIAŁ I NADAL SIEDZI W BIURZE. CIEKAWE CO ON TAKIEGO I KOMU ZROBIŁ ŹE MU NA TO POZWALANO!!!.MOŻE DOBRZE KOMUŚ ROBIŁ?

NO I ZOSTAŁ SAM HEJ

Kuerowca

D N O

balbina

Witam! Poszukuja na Gdańskim, Ja pracowałam bez umowy w tej firmie łżą w żywe oczy .pieczywo mają do kitu, organizację też a ten Wojtuś to gnój a nie szef

Aldona
@balbina

Chciałabym się z tobą skontaktować prywatnie

@Aldona

Komentarz @balbina pochodzi sprzed kilku lat - nie wiem zatem, czy nadal tu zagląda, ale miejmy nadzieję, że tak. A Ty piszesz jako pracownik Piekarni Mierzejewski, czy jako osoba inaczej z nią powiązana? Napisz proszę coś więcej.

Szczęśliwy

Piekarnia, własciciele i "kierownik" (usunięte przez administratora) Powinni przyjsc na kontrole z sanepidu i urzedu skarbowego. Za nic mają pracowniķów, jakość pieczywa tez marna, wiekszosc pieczona z proszku. Nie dajcie sie nabrac, ze to z naturalnych produktow, wg. starej receptury. Zaklad do zamknięcia.

@Szczęśliwy

TAK SZCZERZE TO MASZ RACJĘ ŻE JEST TO DNO .TYLKO TEGO DNA JUŻ NIEMA BO PIEKARNIA NIE ISTNIEJE .A PANU KIEROWNIKOWI TO ZOSTAŁ TYLKO PILOT OD BRAMY .A WŁAŚCICIELOM SWETERKI NA ŚWIĘTA.

Janusz

@Piekarz Możesz jaśniej pisać o dobrej firmie bez takich dwuznaczności

@Janusz

Chcesz jaśniej 35 stopni ciepła a wy nawet wody pracowniką nie kupiliscie .Taka to dobra firma była.

Piekarz

To już koniec tego bałaganu????

Koszmarne miejsce do pracy . Dla kogoś kto ma rodzine odradzam .Dla nich nie liczy sie człowiek tylko zysk!!!

Były Pracownik

Potwierdzam nie warto szkoda życia !!!!!!

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Porażka

@ Pracownik

Nie do końca klarownie odpowiedziałeś na pytanie zadane przez formularz na forum GoWork odnośnie pracy w Piekarni Mierzejewski. Rozumiem, że nie uważasz tej firmy za dobrą, czy miałbyś jednak jakieś sugestie odnośnie tego, jak można by poprawić sytuację w tej firmie na korzyść pracowników? Będę wdzięczna, jeśli napiszesz kilka zdań więcej na temat piekarni.

Żaluje kazdego dnia w tej prac

To koszmarne miejsce do pracy, koszmarne kierownictwo i wlasciciele. Ostatnio odeszlo z pracy kilkanascie osob, nawet dlugoletni pracownicy. Bo tam juz sie nie da wytrzymac. Niech to bedzie najlepsza opinia tego miejsca.

Zdecydowanie nie polecam. Praca w tym miejscu jest ciężka i wyniszcza człowieka!!! Atmosfera jest zła, rotacja pracowników ogromna, pensje minimalne i tylko patrzą za co Ci ją dodatkowo obciąć. Kierownictwo nie szanuje ludzi, wyzyskuje na każdym kroku. Zresztą poczytajcie komentarze innych pracowników. Szkoda waszego czasu i zdrowia!

Dzień dobry, Nie polecam tego miejsca do pracy. Bardzo niskie zarobki, bardzo duże wymagania i zła atmosfera w pracy. Pracownicy cały czas się zmieniają, a Ci którzy byli kilka lat odchodzą bo nie dostali podwyżki a tylko nowe obowiązki. Kadra Kierownicza... bez komentarza.

Były szczęśliwy pracownik

Potwierdzam kilkuletnim doświadczeniem. Zarobki niskie, ciągła rotacja, atmosfera dołująca. Brak SZEFA, nikt nie interesuje się pracownikami. Dla właścicieli liczy się tylko zysk. Tracą klientów i dobrych pracowników. Jakość pieczywa marna, bo wszystko robione z proszku.

piekarz
@Były szczęśliwy pracownik

czasami pieczywo mrozone a potem odswiezane. nawet ukraincy już nie chcą tam pracować. atmosfera podla, ale każdy może sprobowac:-) hej!

lila

piekarnia widmo Najgorszy pracodawca w Warszawie. Niech skontroluje PIP i Urząd Skarbowy

Dcba
@lila

Cala prawda o tym zakladzie, a raczej (usunięte przez administratora)!

Alicja

@Pracownik a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów, np. karty na siłownie albo dofinansowań na różne kursy, czy firma zwraca na to uwagę? Opisz jak możesz, również swoją rozmowę rekrutacyjną, czy miałbyś może coś do polecenia przyszłym pracownikom, jakieś wskazówki do przekazania?

Abcd
@Alicja

Jakue benefity? Nawet deputatu nie ma! Nie mozna wziasc bochenka chleba...

Klientka

23.09.16 byłam w cukierni Mierzejewski przy ul. Brożka róg Ciołka. Chciałam kupić tylko trochę ciastek, a wyszłam zdenerwowana przez sprzedawczynię, która okazała się babą bazarwą, która tylko upatruje okazji do kłótni. Ma ewidentnie problem ze wzrokiem, ale się wykłóca i obraża klienta, wrzeszcząc, że niby, cytuję "jazgoczę". Jak to możliwe, że wobec takiego bezrobocia zatrudnia się taką hałaśliwą, kłótliwą starą babę, obrażającą klienta, zamiast osoby, która obsłużyłaby kulturalnie i uprzejmie. W konsekwencji kobieta ta nawrzeszczała na mnie i obrażała mnie, a punktem jej zaczepki było to, że pokazałam palcem przez szybę o jakie ciastka mi chodzi po kilkakrotnym dopytywaniu się tej kobiety, która nie dość, że nie dosłyszy, to i nie dowidzi. Jak ktoś nie ma pilnej potrzeby robić tam zakupu, to gorąco odradzam; no chyba, że ktoś ma stalowe nerwy.

Kama
@Klientka

Na szczescie ten sklep juz nie istnieje. Bo nie mial kto o niego zadbac ;)). Interes sam sie nie chce prowadzic.

Waldi

Bardzo dobre miejsce do pracy.

@Waldi

Nie polecam z sflustrowany kierownik który nieszanuje pracowników i myśli że jest królem. (Władca pilota do bramy)

Jalolo

He, he, świetne podsumowanie kierownika:)). Mogę jeszcze dodać, ze "pan" M. nie szanuje ludzi. A ludxie jego. Ta firma sie konczy... I bardzo dobrze. Wyzyskiwacze.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski - Warszawa

• Jak się pracuje w Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mariusz Mierzejewski Piekarnia Mierzejewski