Piekarnia Mierzejewski

Opinie o Piekarnia Mierzejewski

Ja jestem zadowolona z piekarni na Brożka. Może pracujące tam Panie są skłócone, bo jednej zależy bardziej niż drugiej, ale uwielbiam ich pieczywo oraz ciasta, a przecież nie idziemy tam towarzysko tylko chcemy coś kupić :) Jest smacznie i nie jest drogo.

Witam NIE POLECAM DZIĘKUJĘ DO WIDZENIA

Klientka

23.09.16 byłam w cukierni Mierzejewski przy ul. Brożka róg Ciołka. Chciałam kupić tylko trochę ciastek, a wyszłam zdenerwowana przez sprzedawczynię, która okazała się babą bazarwą, która tylko upatruje okazji do kłótni. Ma ewidentnie problem ze wzrokiem, ale się wykłóca i obraża klienta, wrzeszcząc, że niby, cytuję "jazgoczę". Jak to możliwe, że wobec takiego bezrobocia zatrudnia się taką hałaśliwą, kłótliwą starą babę, obrażającą klienta, zamiast osoby, która obsłużyłaby kulturalnie i uprzejmie. W konsekwencji kobieta ta nawrzeszczała na mnie i obrażała mnie, a punktem jej zaczepki było to, że pokazałam palcem przez szybę o jakie ciastka mi chodzi po kilkakrotnym dopytywaniu się tej kobiety, która nie dość, że nie dosłyszy, to i nie dowidzi. Jak ktoś nie ma pilnej potrzeby robić tam zakupu, to gorąco odradzam; no chyba, że ktoś ma stalowe nerwy.

lila

Idż to się przekonasz.Więcej szefów niż pracowników,wszędzie kamery,bo pracownicy kradną. Praca bez umowy. duża rotacja pracowników.Myślą że są wielkimi przedsiębiorcami. a tak naprawdę to ich pieczywo jest do kitu.Pączki kupują bo ich są nie zjadliwe.Jak chcesz to idż to się przekonasz. Była Piekarnia Mierzejewski na Kiermaszowej i ta na Gimnazjalnej to dwie różne bajki tam umieli i piec i szanowali pracownika.Teraz Pan Stefan Mierzejewski który rządził na Kiermaszowej nie ma nic do gadania, jest tylko właścicielem na papierze.

lila

piekarnia widmo Najgorszy pracodawca w Warszawie. Niech skontroluje PIP i Urząd Skarbowy

balbina

Witam! Poszukuja na Gdańskim, Ja pracowałam bez umowy w tej firmie łżą w żywe oczy .pieczywo mają do kitu, organizację też a ten Wojtuś to gnój a nie szef

edward

Witam pracowalem tam niedlugo.poniwarz pan kierownik marek to parowka a zatrudnaja na najnirzsza krajowa czyli cie okradaja a ta kobieta szefowa to babeczka podporzadkowana kierownikowi jakby cos mieli do ukrycia oceniam kiepsko tam prace tylko wyzysk

PPP

K Kierownik p. Marek ma swoje zasady szanuje takie osoby, miło sie współpracowało przez kilka lat. Pozdrawiam były Ambasador.

ja

@babajaga, a zapłacili Ci chociaz? i o jakiej umowie rozmawialiscie? o prace, czy zlecenie/ o dzieło?

cukiernik

oo, cukiernika szukają? a ja nie znalazłem żadnego ogłoszenia na to stanowsko. No własnie ciekawe jaką formę umowy tam oferują, bo najpierw pewnie na krótko, żeby się sprawdzić, wiadomo, jednego dnia nie wykażesz się we wszystkim, ale może dają też po jakims czasie umowy o pracę? byłoby eksta gdyby tak się dało

babajaga

Ta firma, to wielkie nieporozumienie. Pracowałam u nich w sklepie, obiecywali umowę. Jak po dwóch miesiącach zapytałam kiedy dostanę umowę następnego dnia już nie pracowałam

aleksy

Chyba jednak wszystko jest ok, Piekarnia Mierzejewski widnieje w rejestrze krs online, także wygląda na to, że działają.

ja

Tez mi się wydaje, że piekarnia Mierzejewski nadal funkcjonuje, może napiszcie, czy mają jakieś problemy, bo te wpisy są niepokojące.

mm

a jakie zarobki kierowcy

były piekarz

Wreszcie zamkneli ten bajzel [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co tam sie działo masakra,zatrudnili jakiegoś [usunięte przez moderatora] kierownika heh co sie nadawał na lizak do [usunięte przez moderatora],pozniej melanż w biurze i chłop [usunięte przez moderatora] klata nadmuchana proste plecki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] POZDROWIONKA dla ekipy [usunięte przez moderatora]

?

HEJ! Czy może ktoś napisać jak na prawdę jest na Gimnazjalnej. JAKA KASA, JAKI KIEROWNIK.

piekarz

Chłopaki z woli są spoko a [usunięte przez moderatora] dostał władzy i jak skończył błąka się po warszawie i nie może znależć miejsca.Pozdrawiam leszcza [usunięte przez moderatora]

były pacownik

Jeżeli nie masz posznowania sam dla siebie to się zatrudnij na Gimnazjalnej, na jakim kolwiek chcesz stanowisku, mistrz piekarnictwa s.mierzejewski nic tam nie znaczy i póki to trwa to ta firma nie podniesie się, prawdziwego SZEFA jej potrzeba.

gość

[usunięte przez moderatora] już nie istnieje, szkoda... za to jest gimnazjalna- całkowita porażka

mieli dwa lata temu dobrego kierownika to wymyslali a teraz sie wyprawiaja cuda na patyku szok co sie teraz wyprawia

piekarz

o kiermaszowej powiem tak kierownik [usunięte przez moderatora] jakich malo nie wie jak sie zarzadza piekarnia i pracownikami powinien pozostac kierowca a nie sie brac za takie stanowisko jak niema pojecia [usunięte przez moderatora] kolejna [usunięte przez moderatora] ktura niema pojecia o piekarstwie a jest porzalsieboze szefowa z nalogiem alko jej merzus zachowuje sie jak pan i wladca i tepi sklepowe a to podchodzi pod [usunięte przez moderatora] jest najlebszy we wszystkim jaki to z niego wielki stary piekarz mam nadzieje ze kiedys sobie spali jaja na tym solarium pikarze tam pracuja rurzni ale wiekszosc to lirze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y zeby premi im nie zabrali a jak [usunięte przez moderatora] sobie upatrzy nowe ladne buciki to i tak im zabierze jeden ciastowy jest spoko a drugi chodzi po piekarni jak dumny paw z kolkiem w [usunięte przez moderatora] i dba o swoich pupili zeby sie nie przepracowali masakra jeden lepszy od drugiego pracowalem tam kilka dni i zauwarzylem taki wyzysk na pracownikach ekspedycji jak na zadnej innej piekarni w kturej pracowalem jerzeli ktos szuka pracy w tym zawodzie to tej firmy niepolecam nawet najwiekrzemu wrogowi pozdro dla wszystkich zwolnionych

slodki

a i uwazaicie bo potrafia zatrudnic na siwieta mowiac ze na stale a po siwietach won.

slodki

kiermaszowa robota jak robota normalna tyle ze chca ludzi z doswiadczeniem a placic chca jak praktykantom wyzyskiwacze zeby zarobic trzeba walic godziny a to nie na tym polega .szczeze nie polecam bylem 2 dni do rozmowy o kasie .

onufry

Firma jak firma spoko. Szefowa [usunięte przez moderatora] babeczka.Kasa dobra,ale pracując od 6 do 19 z ludźmi którym nigdy się nie spieszy i nie przeszkadzają im takie godziny pracy to dla mnie [usunięte przez moderatora] jakieś.Nigdy nie trafiłem na tak c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skich ludzi jacy tam pracują. Jeden wielki burdel. Ogólnie mówiąc nie polecam!

qwerty

w zyciu nie widzialem zeby tak Kradli!!!! Ale po czasie zorientowalem sie ze to poprostu jest dla kogos wygodne... ale dlia Kogo? wydajesie ze dlia kogos, kto dawno mogl polozych temu burdelu kres: i w piekarni Gimn. 22 i przy kasach na Zachodnim. Ale po co? Zawsze jak skradziona zlotowka mozna powiedziec ze to 100, manko powiesiic na ekspedijentek i zwolnic. A wypowiedzi typy: jak zwolnic wszystkich kto kradnie, to nie bylo by komy pracowac,, - jest kompletna bzdura. Kazdy kto pracowal w innej firmie dzwiwsie, ze [usunięte przez moderatora] zamiast to zlikwidowac uczestnicze w tym burdelu i niby go nawet toleruje. Strach pomyslec jak on to wszystko prszedstawia [usunięte przez moderatora], ale mozna sie domyslec: wszendzie so zlodzieje!" ja juz nie mowie o traktowaniu pracownikow przes pana [usunięte przez moderatora] bo to jest osobny temat. Szefowa z koleji jest osoba o ktorej mozna powiedziec tylko dobre rzeczy, jest naprawde Bardzo OK.

tragedia [usunięte przez moderatora] marne zarobki beszczelność ze strony szefostwa i kierownik [usunięte przez moderatora] robią z ludzi [usunięte przez moderatora]

tragedia

chodziłam z mierzejewskim do jednej klasy. Był oki.Nie wiem jaki jest jako pracodawca

haha

dzięki tym z biura... jest tylko zamieszanie ogólnie nie personalizując jest bajzel szefostwo w niczym sie nie orientuje a kierownicy są z marsa i tam ich trzeba wysłać

Ludzie czepiacie się bez sensu. firma jest spoko i ludzie też, a dzięki tym z biura ta piekarnia jeszcze jakoś funkcjonuje. pozdrowienia były kierowca

pracownik były i obecny

firma jest spoczi i ludzie fajni, no może z wyjątkiem jednego pana [usunięte przez moderatora]

r.b.

nawet napić sie tam można jak pewna Pani z biura

hah

powiem ze jedna z lepszych piekarń w warszawie. I moje najlepsze jak do tej pory miejsce pracy... Polecam tam prace...

O.B

[usunięte przez moderatora] panowie, firma jest naprawdę spoko.

pr

masz kolego racje pracowalem tam kilka lat jest tam taka osoba [usunięte przez moderatora] ktora sie na niczym nie zna a uwaza sie za szefowa. tak na marginesie ze ona tam jeszcze pracuje Pozdrowienia dla bylych pracownikow

nnnnn

najwieksze nieporozumienie w tej firmir to osoby ktore pracuja w biurze, kasa jest ok praca i atmosfera tez szefostwo tez ok

Czarodzie....

Kiermaszowa Firma spoko szefostwo zajebiste,pracownicy lużno.Kasa też moze być jest spoko.Kierownicy troche zagubieni pozdro

[usunięte przez moderatora] jest ok fajna babka i atmosfera ok

draiver

A dlaczego na tej kiermaszowej taka porażka, byłem tam o prace i szefostwo wydło mi się ok, jestem umówiony, od poniedziałku zaczynam ale nie wiem czy warto jak to czytam

na Gimnazjalnej jest super... kierownik gościówa jakich mało... Kiermaszowa porazka...

piekarz

Masz racje robiłem tam w tym burdelu ostatnio zero szacunku.

Kiedyś jedna z lepszych piekarni.Fajne szefostwo.Teraz robi się tam niezły burdel.A niedługo (usunięte przez administratora)będzie robiła

Zostaw opinię o Piekarnia Mierzejewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Mierzejewski