Mylan Sp. z o.o.

Opinie o Mylan Sp. z o.o.

Paulina

@w a możesz powiedzieć w jaki sposób czujesz się nieszanowany przez firmę Mylan? Przytoczysz jakiś sytuacje? Gdy zarzuca się coś takiego trzeba pamiętać, by to uargumentować. Każdy na forum chce wiedzieć, czy faktycznie takie sytuacje miały miejsce.

@Paulina 08.12.2017 15:41

Przenoszą ludzi z pakowni na wytwarzanie nie pytając czy chcesz tam pracować za te same pieniądze, 3 zmiany,praca w trudnych warunkach, chemia przebywanie w kombinezonach nie przepuszczających powietrza, maski,rękawiczki gumowe,itp.

Paulina

Skąd te negatywne opinie? Możecie powiedzieć coś więcej?

@Paulina 01.03.2017 13:28
Skąd te negatywne opinie? Możecie powiedzieć coś więcej?

Nie szanują pracowników dno dna nikt tam nie chce pracować.

Paulina

Gdyby ktoś szukał pracy w miejscu, które produkuje leki dla całego świata i w ten sposób pomaga ogromnej liczbie ludzi to na tej stronie znajdziecie wszystkie możliwe oferty pracy: https://mylan.taleo.net/careersection/myl_poland_pl/jobsearch.ftl?lang=pl&radiusType=K&location=235600010841&searchExpanded=true&radius=

Trybus

Jak firma może funkcjonować jeśli kierowniczka produkcji przyszła by się uczyć a dyrektor by bawić się w zmiany. Pomylili miejsca ,powinni udać się na piaskownicę wtedy nie byliby zagrożeniem dla 7B ludzi Tylko czekam jak ich wywiozą . Ciekawie z czego może być dumny dyrektor? - z zmniejszenia produkcji .... - mimo dużych środków pieniężnych i czasowych jakość się nie poprawiła - z zatrudniania "poklaskiwaczy" i po znajomości - najgorsze jest brak świadomości zarządu co się tak naprawdę dzieje -ogólnie organizacja produkcji jest fatalna , ustępuje nawet producentom kanapek

Trybus

Ogólnie najwyższa kadra zarządzająca jest "mierna" nie posiadają wiedzy i nie potrafią zarządzać ludźmi. Ich decyzje są zagrożeniem dla ludzi . plusy to kasa , nadgodziny

Smutny

Tomku. A kto się przejmuje kodeksem pracy? Ilość się liczy, bo na pewno już nie jakość.

tomek

Jak to bez przerw @Smutny, przecież to jest niezgodne z kodeksem pracy. Pracownik musi mieć dzień, dwa odpoczynku. No chyba, że jesteś na zleceniu czy umowie o dzieło no to inna gadka ale tutaj słyszałem, że umowa o pracę jednak jest więc trochę nie rozumie..

Smutny

Złe warunki w większości działów. 4 dostaniesz na pierwszą umowę, a po 6 miesiącach obniżka. I praca bez przerw po 14 dni!

Smutny

W handlu przynajmniej firmie idzie. Produkcja to koszmar. Bardzo złe warunki dla załogi.

w

Jakie zarobki są na stanowisku operator urządzeń produkcyjnych.

ono

witam moze ktos napisac jaka flota i jaki social?

Mylan polecacie czy nie ?

Mylan

Repp

Super ze uzywamy tablety. Od teraz raportujcie skrupulatnie caly czas ktory poswiecacie na prace. To bardzo dobrze i nareszcie beda jasne dowody sdla Sadu Pracy w sprawie nieprzestrzegania prawa i zmuszania pracownikow do pracy za darmo ponad 40h tygodniowo. Naprawde marescie macie bata na pracodawce za to ze mie wyplaca nadgodzin. Przypominam ze zgodnie z wyrokami przedstawicielom czas dojazdu do pracy wliczacsie w czas pracy!

Ferdek

Pamiętajcie, nie podpisujcie nic co podsunie HR na NSM!!! To jest tylko ze szkodą dla was. Nie musicie sie na to zgadzać. Jak wiecie szczury z biura już powoli zaczeły ucieczkę...

Emil

Jest tu może ktoś kto pracuje jako pracownik pakowni na Daniszewskiej ?? prośba o informacje na temat warunków pracy i płacy na tym stanowisku ???

Pawel

Rekomenduje nie podpisywanie tej umowy. Bylem u prawnika

wiem

e takie umowy, rzeczywiście nic nie znaczą i nie mają mocy prawnej więc czy podpiszecie czy nie nie ma znaczenia. Jeśli umowa o poufności jest na podstawie umowy o pracę - po rozwiązaniu umowy pracodawca musi płacić umowny okres kasę za poufność. podpiszcie nic nie tracicie a w ogóle to kto to wyegzekwuje? stać ich na wiele rozpraw? moim zdaniem nie stać i to tylko po to aby zobaczyć kto jest opornikiem.

Zoll

Ludzie nie podposujcie tych umów o poufności.one są bezprawne a chodzi o to żebyście nie dostali odpraw na odejście. Te umowy mają tylko zakazy bez żadnych praw dla was. Nie bądźcie naiwni idźcie do prawnika

lisa

Nie są tacy źli, ale oddani firmie i pracusie- znam - pracowałam z nimi...

Allan

Prawda. I nie tylko kierownicy terenowi.

Rep

Witam, Chciałbym tam pracować ale ponoć kierownicy z Południa to psychopaci. Pytanie czy to prawda?

On

Cześć wie moze ktos coś na temat ciągłych rekrutacji na stanowisko przedst.ds. Kluczo.klien. na Szczecin / zielona g. Średnio co rok kogoś poszukują czy rynek zaniedbany i nikt nie moze tgo dźwignąć czy osoba zarządzająca ? Macie informacje co sie dzieje ?

X

Hej moze ktos powiedzieć na temat 2 etapu rozmowy jak wyglada Asesment w Wawie na st.Specjalista ds. Kluczowych Klientów jakie wynagrodzenie mozna oczekiwać jakie narzędzia pracy ...dzięki bardzo..

Stella

HeLLo! Zostałąm zaproszona na rozmowę na stanowisko PM Kardiologia KUJ-POP. Możecie mi coś napisać o kierowniku na ty terenie? i jak wygląda rekrutacja, miła atmosfera czy gnębienie? ile etapów? Z góry dziękuję!!!

Ktoś

Na Daniszewskiej 10 bez zmian. Była hinduska Agila, jest amerykański Mylan a porównania do obozu pracy jak najbardziej uzasadnione - czyste polskie zarządzanie. Ciekawe co obecni właściciele powiedzieliby na wizytę PIPu?

stanowisk chcecie?

kurczaczki, każdyo d razu jak tylko zaczyna pracoacnastawia się na awanse lepszą kasę i w ogóle możę to coś dacie rady jak komuś początkowujacemu pomóc na samym początku treningów. Nie jest teraz za łątwo z pracą ale trzeba robisz to zaraz sie konczy i szukac trzeba od nowa. nie lubie zmian wiec wolalbym pracoac dlugo w jednym meisjcu.

abcdefg

No tak, ten Abbott to nie wiadomo po co. Oby (usunięte przez administratora)zrobił porządek,zanim jego wyniosą

abc

Ludzie z Abbott dostali info takiej treści "Państwa wynagrodzenie i świadczenia pozostaną takie same, a Państwa okres wypowiedzenia będzie zależeć od Państwa stażu pracy w Abbott." Czyli redukcja na całego, plus info, że nikt z Abbott nie ma kompletnie wpływu na to co się będzie dziać, bo Mylan podaje tylko oficjalne stanowisko. To pokazuje, że Mylan będzie totalnie rządzić w nowej firmie i wytnie wszystkie zbędne etaty biurowe z Abbott (prawe 400 ludzi)

ojtamojtam

z ostatniej chwili... GPSy w autach klepnięte... hehehehehehehehehehehehehehehe

ojtamojtam

Ludzie nie panikujcie. Będzie fajnie, nowi koledzy, nowe koleżanki. Przy okazji takich połączeń jest zawsze szansa "w białych rękawiczkach" odsiać nierobów ciągnących innych z zespołu w dół. Poza tym - gadanie o zwolnieniach, frustracje, domysły, powodują, że zamiast pracować traci się czas na te "bzdety".

nick

Hej.no to wygląda na to że praktycznie wszystko się pokrywa = redukcje. Pytanie ile u was osób w biurze pracuje. Bo jak do firmy generycznej wpadnie nagle kilkaset osób z innej - to ja tego nie widze. Oby wasi okazali się mocni w stołkach - bo w Abbott to najgorszy możliwy sort. Jeżeli u was pozwolą sobie narzucić kontrolę przez manadżerów Abbott to będzie najgorsze miejsce do pracy jakie który kolwiek wasz przedstawiciel widział. Uwierz mi. Przerabialiśmy już 2x. pozdro i trzymam kciuki, żeby obyło się bez drastycznych cięć w polu

Brachu skąd się urwałeś ? Teraz to będzie redukcja 50% stanu jak nic

@Rep 16.07.2014 21:16
Brachu skąd się urwałeś ? Teraz to będzie redukcja 50% stanu jak nic

jasnowidz się znalazł.

nick

Jak się u was pracuje ? Pytam bo jestem z Abbott, a wiadomo, że teraz będzie połączenie. Jacy są wasi manadżerowie ? Jak wygląda praca w biurze, w finansach, dziale wsparcia, marketingu ? Dużo macie etatów w siedzibie ? Boje się że po połąćzeniu będzie restrukturyzacja na całego - u nas 300 ludzi czeka i nie wie co będzie.

ure
@nick 15.07.2014 18:14

Wiadomość o połączeniu także otrzymaliśmy kilka dni temu. Jak się pracuje w Mylan ? Ja pracuję od 2,5 roku i mogę mówić o Mylan i ludziach tu pracujących tylko pozytywnie. Mylan Polska zatrudnia w terenie około 40-50 osób, portfolio to przede wszystkim leki psychiatryczne oraz CNS, a także leki internistyczne, zresztą łatwo znajdziesz więcej informacji w necie. Najbliższe miesiące pokażą jak w praktyce przebiegnie połączenia firm. Uzbrojmy się w cierpliwość i róbmy swoje ;) pozdrawiam

Rep

Jakie auta w Maylan dla Rep? Czy jest GPS?

mick

Też pracowałem w Mylanie. Nie polecam. Nakręceni na wynik na maksa. Robota 24h na dobę, człowiek nie ma czasu zastanowić się w jakim bagnie siedzi.(usunięte przez administratora)

Johhny

Ogólnie firma OK , maja swój świat i wizje - trzymją się (usunięte przez administratora)

On

Czytam te opinie i sie zastanawiam byłem niedawno na Rozmowie i faktycznie umowa na zastępstwo czego nie pisali w ogłoszeniu rozmowa była ok(usunięte przez administratora)

mario puzo

Ja zostałem zaproszony na 2- gą finalną rozmowę na KAS-a do Wawy,ale odpuściłem,dostałem robotę gdzie indziej. Etat był na woj.lubuskie,wielkopolskie i zdaję się część dolnośl.lub zachodniopom.

koko

Umowa na zastępstwo mysle ze szkoda czasu. Wystarczy sprawdzić siedzibę firmy która miesci się w bloku mieszkalnym nad pizzeria.(wystarczy wjesc na gogle street viev ul KEN 95 Warszawa) Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i obłudy... Odradzam jako REP z 10 letnim stażem w branży farmaceutycznej...

X

Widzę ze wiadomosci sie pokrywają ja również byłem na rozmowie i co sie okazuje zostałem postawiony przed faktem ze jest to umowa na zastępstwo myśle ze powinno byc to jasno określone w ogłoszeniu. Za dużo informacji nie ma o tej firmie na forum...

koko

Hej, na jaki teren byla ta rekrutacja? (usunięte przez administratora)

trochedziekciu

Znajoma była na rozmowie na Spec.ds.Kluczowych.Okazało sie na rozmowie, ze to umowa na zastepstwo,czego podobno nie pisali w ofercie.Skoro sciemniaja juz podczas procesu rekrutacji,to co byłoby potem w pracy...???Strach do nich iść

ukdubl

Fantastyczni bez gps a tak wogóle . Seeng is beliving

huhu

Może ktoś napisać jak tam jest jacy przełozeni jakie auta i jaka kasa i czy gps waucie jest na stanowisku spec.ds.kluczowych klientów,

tyty

napiszcie jakie sa auta dla pm i czy jest gps.

Banan miastowy
@tyty 04.03.2014 16:15
napiszcie jakie sa auta dla pm i czy jest gps.

To było niezłe . Nic nie robić żeby zarobić

były pracownik

Jaka wynegocjujesz. Im więcej wynegocjujesz tym wiecej bedziesz miała. Pamietaj potem juz Ci nikt nie podniesie pensji w Mylanie. Rozbierznosci są bardzo duże od prawie 9000 do 4000 brutto. Ale jesli masz doświadczenie to szukaj w innych firmach, gdzie Cie docenia i bedziesz miec jasne zasady pracy. A tu nikt nie jest pewny jutra. Mylan szuka ludzi wybitnie uzdolnionych(usunięte przez administratora)

mariolka

Cześć, a na jaką kasę może liczyć PM w Mylanie?Z 2-letnim doświadczeniem?Jaka podstawa,jaka premia,jakie benefity i auto?Plissss napiszcie

iksiński

Biorąc pod uwagę przejecie firmy produkcyjnej (zaklad na Zeraniu) i dotarcie do "7 mld ludzi na swiecie" do duzo wyzwan przed name :)

Anna3

Mam przyjemność pracować w Mylan. Zacznę od rzeczy, które są pozytywne - przede wszystkim, profesjonalna firma z wysokimi standardami pracy - ale UWAGA mówię o Mylan Pharmaceuticals! Tam jest naprawdę amerykański styl zarządzania z ogromnymi wymaganiami, ale też ogromnym szacunkiem dla zatrudnionych. Tym się chwalą. Mają najnowocześniejsze fabryki i międzynarodowe standardy oraz niezwykle charyzmatycznych zarządzających. Niestety nie ma się to w żaden sposób do Mylan Polska. Leki są ok, czyli generyczne - nie pierwsze i nie ostatnie, konkurencja to często kilkanaście odpowiedników. Częste braki utrzymujące się przez tygodnie, a nawet miesiące. Brak informacji o przyczynach i czasie braku. Szkolenia są mierne, prowadzone przez wcześniej przeszkolonych regionalnych, bądź przez wyższą kadrę zarządzającą, dodam nieomylną. Na szkoleniach są scenki, w których nikt nie jest chwalony, tylko krytykowany. Mam 7letnie doświadczenie i dostaję informację zwrotną, robię coś źle. Moim zdaniem, nikt nie umie motywować. Od półtora roku przechodzimy reorganizację, czyli zwalnia się ludzi oczywiście nie za sprzedaż. Tylko inne rzeczy. Jakie? Czasem zaskakujące. Ogólnie jest ciśnienie na sprzedaż, jakość, a my przedstawiciele i tak po cichu spekulujemy, kto zostanie zwolniony. Regionalni często nie mają swojego zdania, tylko wykonują zadania zlecone przez dyrektora, więc nie ma do kogo się zwrócić o pomoc, bo i tak ostatecznie wszystko trafi do wyższej kadry zarządzającej. Premie - czyli system premiowy zagmatwany, niejasny i często niesprawiedliwy. Ktoś kto sprosta założeniom systemu premiowego i tak może nie dostać wyliczonej premii. Takie przypadki zdarzają się na bieżąco. A nietrudno o nich się dowiedzieć, bo osób biorących jest... kilka. Dodam, że prawie zawsze tych samych. Ogromnym plusem byli ludzie, którzy pracowali jako przedstawiciele, bo to naprawdę wyższa półka. Niestety cześć z nich została już zwolniona, cześć sama odeszła. Czy narzekam? Nie, sama tu pracuję, i jakoś boje

Kacha

Sluchajcie, jaka kase moze wynegocjowac z doswiadczeniem?Czy plany sa realne?Jak z premiami?

Zostaw opinię o Mylan Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mylan Sp. z o.o.