ASM GROUP S.A.

Opinie o ASM GROUP S.A.

Pablo

Może jest tak, że firma postawiła wysokie standardy swoim pracownikom i teraz nie wszystkim się to podoba? Ja nie narzekam!!!

Oszukana
@Pablo

Za wykonaną pracę należy się wynagrodzenie. Tu nie ma podoba się, nie podoba. Pracujemy po to, by zarabiać.

Olek

Szkoda, że jak komuś nie udało się pozostać w firmie teraz wypisują złośliwe opinie!!

Edward
@byly pracownik

Rzeczywiście jest tak, że pracownicy sami decydują się na odejście z pracy w firmie ASM GROUP? Z Twojej nazwy użytkownika mogę przypuszczać, iż pracowałeś w tej firmie, dlatego zastanawia mnie, jak wyglądało to w Twoim przypadku? Odszedłeś z firmy z uwagi na poziom wynagrodzenia, czy może wpłynęły na to inne czynniki? Bądź tak miły i podziel się z nami swoją historią związaną z tym pracodawcą.

paula

Praca fajna, ciekawa. Możliwość awansu. Mi się bardzo podoba.

Specjal

Jako SM proponują tylko umowę o pracę? Czy ktoś pracujący na tym stanowisku może powiedzieć jak to wygląda w tej firmie?

Specjal
@Specjal

Czy narzędzia pracy są dostępne od początku zatrudnienia?

@Specjal

chyba wszystkie rodzaje umowy są dostepne

@Specjal

najlpeiej w ogłoszeniu zerknąć jaki ordzaj domyślnie jest proponowany

@kiper

umowe o prace trzeba brac pod uwage najpierw z okresem probnym?

drosz
@kiper

tak wszystkie są możliwe w asm, firma ma całkiem otwartą polityke co do tych spraw

redan
@drosz

zależy to jakos od stanowiska, czy na każdym można się dogadać o dowolną? bo to że w firmie ludzie na wszystkich umowach robią to jedno a to o jakie na danej robocie można się starać to drugie

julek
@redan

ja w Internecie czytałem że wszystkie rodzaje umów są dostępne więc chyba do dogadania...?

yorli
@julek

wyżej napisali że są wszystkie umowy i że są otwarci, więc podejrzewam, że tak jak mówisz ''do dogadania''

Dem
@julek

Pewnie tak, sam obstawiam, że skoro dają taką możliwość to potem jakoś nie zmieniają zdania ot tak

Dem
@drosz

Jak tutaj jest poza umowami? Chodzi mi o atmosferę w pracy?

emine
@Dem

moim zdaniem jest na prawde w porządku jesli chodzi o atmosfere, ludzie są pomocni i nie patrzą spod byka na ciebie

Scenarzysta

Nikt tutaj nie traktuje nowych jakby byli gorsi czy coś więc nie ma się co bać, normalne, spokojne miejsce pracy

jaczyk
@yorli

czasami zależy od stanowiska, nie zawsze masz wszystko dostepne

wrobel
@Dem

moim zdaniem atmosfera zdecydowanie na duzy plus w tej firmie

bana
@Dem

ja też od siebie moge dodać, że jest w porządku, ludzie z kulturą

@bana

kulturowy zabytek unesco wręcz można by powiedzieć

Vianek
@jaczyk

TZN? Co takiego masz na myśli możesz rozwinąć?

Pod wrażeniem
@ukop

Nic nie wnosząca acz kreatywna odpowiedź XD

@Pod wrażeniem

tak samo jak twój xd

Krezus
@ukop

Skoro pracujesz orientujesz się jak szybko firma informuje pracownika czy przedłuża z nim umowę? chodzi mi o to żeby wcześniej wiedzieć na czym sie stoi a nie dzień przed wygaśnięciem umowy

bojack
@Krezus

szczerze to z niewieloma osobami jej nie przedłużają, zazwyczaj ten ktoś doskonale sobie zdaje sprawe ze nie przedłużą z nim umowy xdd

jakem
@bojack

kontynuuj... xd

Asterix
@Krezus

Dostaje się też wcześniej informację nikt tu takich numerów nie wycina

bojack
@jakem

nie no chodzi po prostu o to że trzeba ładnie nawywijać żeby nie przedłużyli tej umowy i i tyle :D

rox
@bojack

a tak zapytam jak jest u was z urlopami? na uopie nie ma problemu zeby brac?

Lateks
@rox

A to nie jest tak że na umowie o pracę prawnie przysługuje ci konkretna liczba dni?

prowar
@Lateks

tak, kodeks pracy to określa i wszędzie jest tak samo

jajek
@Lateks

tak właśnie jest, zależy to też od twojego wykształcenia i stażu pracy oczywiście

Whef
@jajek

W jakim sensie miałoby to zależeć od wykształcenia? Nie pomyliłeś nic na pewno?

Wiewiór
@Whef

Może chodziło o doświadczenie bardziej?

Paszczak Nowy wpis
@Wiewiór

Od wykształcenia chyba też sporo zależy nie? to nie jest tak że im się ma wyższe tym się więcej zarabia?

domas Nowy wpis
@Paszczak

w państwówkach pewnie poza rządowymi? nie bardzo

Pini Nowy wpis
@Paszczak

Raczej już nie te czasy że wykształcenie jest głównym aspektem, na który zwracają uwagę.

naomi Nowy wpis
@Pini

ale jednak zwracają na nie uwagę, już nie mów że nie, bo też się to liczy

ligor

mozesz powiedziec cos wiecej, np jak tu z atmosfera jest?

ligor

jak nie pracujesz tu dlugo to moze bys cos powiedzial o rekrutacji tak ogolnie jak przebiegala bo wiadomo ze u kazdego moze byc inaczej, inne pytania i wrazenia wiec byloby fajnie z gory dzieki

silas
@ligor

na ogół jest atmosfera przyjemna i nikt problemow sobie na sile nawzajem nie wymysla

Geog
@silas

A rekrutacja jak przebiega? Możesz się jeszcze wypowiedzieć w tej kwestii?

@Geog

ja miałem dwa etapy rozmowy, pierwszy z rekruterem drugi z osobą odpowiedzialną za dział

@Geog

sama rekrtuacja była dosyć bazowa w sensie nie zdażyło się nic niespotykanego, bardzo standardowe pytania i forma całej rozmowy, atmosfera całkiem na luzie itd.

@Geog

jesli chodzi o czas trwania całego procesu to w moim przypadku koło 3 tygodni wszystko trwało

rico
@Mennik

no to chyba tak w sam raz, z reguły to tak mniej więcej tyle trwa.. a długo czekałeś na samą decyzje o zatrudniu od spotkania?

@rico

wyżej w wątku o tym mówią jak jesteś dalej zainteresowany

Łęcki
@lindo

w którym wątku? bo chyba mamy inną kolejność :D

Nev
@Łęcki

Może warto poszukać samemu skoro masz inną kolejność. Chwilę tylko spędzisz, a ile nowych rzeczy się dowiesz.

sys
@rico

U mnie wszystko trwalo okolo miesiaca maksymalnie, a na sama decyzje czekalam mniej wiecej tydzien

@sys

u mnie zamknęło się w niecałe trzy tygodnie :)

@kiper

na szczescie tydzien juz takiej roznicy nie robi, wiec i tak jak na cala rekrutacje nie jest zle

@kiper

taka glowna rozmowa rekrutacyjna odbywa sie stacjonarnie czy online?

sk
@kip

podbijam pytanie, jak to tutaj wygląda?

Lico
@kip

ile jest samych etapów?

pewex
@Lico

etapy są zazwyczaj dwa, dwie rozmowy z rekruterem i jakimś kierownikiem, albo osoba odpowiedzialną za dział

Caor
@pewex

To jest zależne od tego na jakie stanowisko się rekrutujesz czy od czego?

loler
@Caor

no od tego na jaki dział się dostajesz, tak :)

Boki
@Caor

No między stanowiskami czasem sie może to różnić, im wyższe tym pewnie wiecej

kenns
@Boki

Zgadzam się, że pewnie wtedy patrzą jeszcze dokładniej kogo mają zamiar zatrudnić.

etam
@Boki

I tak trzeba czekać i tak, po co drążyć temat.. Może lepiej coś o benefitach byście powiedzieli co tu macie fajnego ;d

puzon
@etam

karta multisport najlepsza a poza tym to ewentualnie premie :)

puzon
@kenns

dowiecie się jak was zaproszą na rozmowy, czy to naprawde robi różncie ile jest etapów?

kuskus
@puzon

no wiesz żeby nie było to też rozwleczone w nieskończoność nie? bo jak rekrutacja za długo trwa to też niedobrze

kuskus
@puzon

jak dofinansowany ten multi?

Oslo
@Mennik

mogę potwierdzić, że akurat rozmowa była jedną z pozytywniejszych jakie miałem nie tylko dlatego że dostałem tę pracę XD ale nikt nie wydziwiał i były tylko rzeczowe pytania

Oslo
@kuskus

nie jest rozwleczone ja czekałem podobnie jak tutaj ktoś wyżej coś około 3 tygodnie i w sumie mnie to było na rękę bo miałem jeszcze okres wypowiedzenia

bogar
@Oslo

rozumiem że długo tu nie pracujesz na razie? jeśli źle rozumiem to mnie popraw, ale tak czy inaczej możesz trochę jeszcze powiedzieć o pracy tutaj?

wrobel
@bogar

a jakie konkrety cie ineteresują?

narty
@wrobel

Ja to np mam takie pytanie do tych co dluzej tu pracuja. Czy po kilku latach w firmie mozecie powiedziec ze zawsze bylo stabilnie? Zalezy mi zeby na dluzej sie zatrudnic a nie zmieniac po roku.

Mak
@narty

Ja pracuję już spory kawałek czasu i w sumie jak o tym pomyśleć to nigdy nie chciałem rzucać zwolnieniem ani nikt mi nim też nie machał, wypłaty na czas, umowa o pracę więc raczej stabilnie

Muki
@narty

Podbijam pytanie jeszcze by mnie interesowało czy po okresie próbnym często przedłużają umowę z pracownikiem czy częściej jednak się żegnają?

spagetti
@Muki

jak ogarniasz obowiązki na swoim stanowisku i jesteś w porządku, to raczej zawsze przedłużają

Kombucha
@Muki

Mnie przedłużyli i w sumie nie przypominam sobie żeby kogoś po próbnym pożegnali więc obstawiam że przedłużają

bana

myśle, że ktoś się musi bardzo nie starać przy tym co robi, żeby mu nie przedłużyli umowy

ukop

przedłużają, to mili ludzie w gruncie rzeczy

Pod wrażeniem
@kuskus

Podbijam pytanie opłaca się w ogóle z tego korzystać?

ruda
@Pod wrażeniem

multisport dziala tylko na silownie?

MaszinGan
@ruda

Chyba nie, z tego co słyszałem niektórzy korzystają z jakichś zajęć typu boks, tenis czy np basen. Ale nie wiem czy wtedy się czegoś nie dopłaca.

Kocur
@MaszinGan

Nawet jak się coś dopłaca to przypuszczam że jak się często chodzi to i tak się mega opłaca to mieć

grn
@MaszinGan

nie doplaca sie za to nic, po prostu trzeba sprawdzac czy wybrana lokalizacja honoruje multisporta

jakem
@ruda

nie, na obiekty sportowe wszelkiej maści i rodzaju z tego co wiem

Asterix
@jakem

Ludzie tego chyba nigdy nie rozumieją XD oni chyba czytają tylko ostatnie komentarze i hop pytanko zamiast sie nieco wrócić

rox
@Asterix

moze wola dostac bardziej aktualna odpowiedz niz czytac jakies stare opinie

Lateks
@rox

Stare? niektóre są np. sprzed miesiąca, wątpię że czas okresu próbnego się w tym czasie zmienił

prowar
@rox

nic się nie zmieniło ludzie dalej nie czytają ze zrozumieniem xd

jajek
@prowar

nie no w sensie ta stronka jest głównie od zadawania pytań więc się troche nie dziwie że sie pojawiają niektóre po kilka razy, w sumie też bym chyba wolała zapytać niż się sugerować tym co ktoś kiedyś napisał

nick

dobre stabilne zatrudnienie, moim zdaniem

@nick

na podstawie jakiej umowy i na jakim stanowisku? proszę o informacje.

MACHO
@James

Właśnie też się zastanawiam czy jest możliwe zatrudnienie B2B, czy raczej tylko zlecenie, no może ewentualnie o pracę. Co prawda jeszcze nie zdecydowałem, ale taka opcja byłaby chyba najlepsza dla mnie

Iluny
@MACHO

z tego co mi wiadomo wszystkie trzy formy sa w firmie uskuteczniane :)

7days
@Iluny

a idzie się dogadać z tymi umowami jak na przykład chcę zacząć na zleceniu a potem przejść na umowę o pracę? jak myślisz?

BOA

a tu jest okres próbny? ile trwa wiesz może?

wa
@BOA

jak tu pracowalem mialem 3 msc okresu probnego najpierw ale to bylo juz jakis dobry czas temu

wa
@7days

tak jak napisal kolega nizej watpie zeby to byl problem zeby zmienic umowe, chociaz ja mialem od poczatku do konca uopa

korrq
@wa

czyli jest taka możliwość, tak? bo właśnie też bym wolał uop

@korrq

podobno jest kolega mi właśnie mówil że u nich to bez problemu i sa w ogole elastyczni jak o formy zatrudnienia chodzi

@nowybiurowy

a kojarzysz jak długo tutaj trwa sama rekrutacja?

Furiat
@Zeus

chyba tak w miarę standardowo, nastawiaj się na 3 tygodnie plus od momentu wysłania cv

Furiat
@Zeus

a jakie stanowisko cie interesuje? bo jak jakieś wyższe to w sumie mogą mieć tam inaczej...

Ultra
@Furiat

teraz jest ogłoszenie na księgowego, wiesz coś może o tej rekrutacji?

Ultra
@Furiat

jak tam długo czeka się na odpowiedź?

Dango
@Ultra

najczęściej podzielona na dwa etapy czyli dwie rozmowy z różnymi osobami i potem decyzja

Dango
@Ultra

nie ma chyba wyznaczonego czasu, na koniec rozmowy informuja kiedy się odezwą

rico
@Dango

a ile to było u ciebie?

@rico

dali sobie tydzień czasu a odezwali się chyba po dwóch w moim przypadku

@derek

w sensie powiedzieli ze zadzwonią po tygodniu a zadzwonili po dwóch???

@derek

czy chodzi ci o to że w sprawie cv odezwali się po dwóch tygodniach a po rozmowie do tygodnia bo teraz jestem nieco skolowany

ryszard

Czy jeśli pracodawca rozpatrzy moją aplikacje negatywnie dostanę jakieś powiadomienie, żeby już nie czekać?

Vito
@lindo

po rozmowie do tygodnia? zawsze tutaj tak jest?

wypieczony
@nick

to jak jesteś w sumie zorientowany to może mógłbyś coś powiedzieć o atmosferze między pracownikami? pracuja tam jacyś ogarnięci ludzie z którymi da się pogadać na codzień?

wypieczony
@nick

i może pamiętasz czy jak zaczynałeś to miałeś dobre wdrożenie czy raczej każdy liczy że sam się wszystkiego nauczysz w 5 minut?

tenskromny
@wypieczony

ja jestem ogarnięty i koleś też ze mnie równy tak tylko mówię... xd

tenskromny
@wypieczony

będziesz miał pomoc, może nawet na siebie trafimy?

ksiegowy
@Ultra

Są dwa etapy, ja miałem pierwszą rozmowę z osobą odpowiedzialną za dział, a drugi z dyrektorem generalnym. Na feedback czekałem z tydzień/dwa.

sms
@ksiegowy

pytania w miare normalne sie trafialy? takie na temat a nie od czapy?

robocik
@Iluny

ich wybór zależy jedynie od moich preferencji??

szybki bill
@wypieczony

Nikt nie będzie liczył, że będziesz śmigał jak Kubica na wyścigu go 5 min XD spokojnie dostaniesz czas na wdrożenie się w obowiązki

Calka
@szybki bill

Ktos do pomocy tez ewentualnie bedzie przez pierwsze dni?

melon

skoro tutaj pracujesz orientujesz się może przypadkiem czy są tutaj jakieś stanowiska na które doświadczenie nie jest az tak wymagane?

Diament
@Calka

Możesz się domyślić, że tak. Przecież nie będziesz zgadywać, co masz robić bez wstępnego wdrożenia. Początki zawsze są najgorsze, ale później już z automatu się pracuje.

senior
@Diament

pracujecie tutaj na umowie o pracę? nie ma problemu żeby dostać taki rodzaj umowy?

biob

inne umowy się zdarzają np zlecenie?

biob

musiałeś przejść najpierw okres próbny na umowie o pracę?

asertywny aligator
@melon

podłączam się do pytania, szukam czegoś, gdzie nie jest wymagane jakieś zawrotne :)

asertywny aligator

fajna sprawa, za stary jestem na zlecenia XD czyli skoro firma oferuje umowy o pracę to chyba ze stabilnością powiedziałbyś, że jest okej?

kleopatra
@biob

ja jestem akurat na uopie ale slyszalam ze mozna sie dogadac i na zlecenie i na b2b wiec mozna sie dogadac

kleopatra
@asertywny aligator

ja jestem tu juz ponad rok i uwazam ze jak najbardziej praca jest stabilna, zalezy tez od ciebie jakie masz oczekiwania

draum
@kleopatra

dostepne są wszystkie podstawowe trzy typu umowy

draum
@asertywny aligator

mogę potwierdzić że praca jest stabilna

tak
@draum

a co wlasciwie rozumiecie mowiąc 'stabilna' ?

bohh
@draum

Umowe o prace na ile dają na początek?

lerr
@bohh

najpierw dostaniesz uop na okres próbny

Fox
@bohh

zawsze przy umowie o prace masz okres próbny pare miesięcy ale spokojnie tutaj na umowe o prace możesz liczyć

Bochomolec
@lerr

Wiesz może czy można dostać w którym momencie na nieokreślony?

narty
@Fox

Na dlugo ten okres probny daja?

Mak
@narty

Ja miałem coś trzy miesiące? z tego co kojarzę bo to dawno było

Jugi
@Mak

Też chyba tyle miałem ale to dwa lata temu było więc się mogło coś zmienić

hobbit
@Mak

a to nie jest tak, że wszędzie okres próbny musi być przez 3 miesiące?

kreol
@hobbit

nie wszędzie spotkałem się z takimi i na pół roku

Fejs
@Jugi

Orientujesz się na ile później jest określony jeśli w ogóle jest?

Kombucha
@tak

No przedłużają umowy, nie ma jakichś dziwnych zwolnień, jest umowa o pracę, wydaje mi się że to istotne części składowe na pojęcie stabilnej pracy

Morowy

Pytanie prosto z mostu - można liczyć u was na jakieś premie?

jaczyk
@Morowy

tak jest kilka rodzajów premii

Fox

Świąteczne, roczne jakieś uznaniowe nie jest z tym źle

szczypiorek

cześć orientuje się ktoś może jaka jest tutaj opiek medyczna?

vifon
@szczypiorek

chodzi ci o ubezpieczenie grupowe? tez z checia sie dowiem

Lori
@szczypiorek

W ofertach faktycznie napisali że gwarantują opiekę medyczną, ale nie nazwy. Ja wychodzę z założenia, że to i tak jedno i to samo, więc póki jest cokolwiek to bez różnicy.

Lori
@vifon

Niby o żadnym ubezpieczeniu grupowym nie piszą, ale większość pracodawców i tak ma jakąś ofertę dla pracowników, więc jeszcze bym tego nie skreślała.

Krzysztof

Dzień dobry, Czy firma prowadzi plany rozwojowe na przyszłość? Rozwój firmy to też mój rozwój a co do rozwoju... Czy pracownik jest w stanie się rozwijać od zera dzięki szkoleniom i zdobywać nowe umiejętności,zajmować nazwijmy to lepsze szczeble czy jednak stanowiska i funkcje są zapełniane według rekrutacji ? Jak wygląda atmosfera? Czy obiektywnie są rozwiązywane konflikty w miejscu pracy? Firma dba o integracje na każdym szczeblu czy może ktoś jest ważniakiem i trzeba liczyć się z formalną i ponurą współpracą ? Czy pracownik jest jakoś oceniany za swój wkład i trud jakim jest obarczony? Jak wygląda podejście do pracownika? Jako człowieka który jest cegiełką w branży czy jednostką roboczą i liczy się wynik nie ważne jak byle do przodu kto wypadnie ze statku to wypadnie przyjdzie następny ? :)

noww
@Krzysztof

wysyłałeś już cv czy robisz rozeznanie póki co?

@noww

ja właśnie też się zastanawiam jak to tutaj wygląda i czy warto aplikować, bo akurat szukam pracy

@noww

do biura są teraz tutaj przyjęcia, tak?

@noww

Ktoś powie coś o rekrutacji albo po jakim czasie odpowiadają na cv?

sys
@sys

Zreszta to pewnie zalezy od tego jak dawno wstawili ogloszenie. Tym razem juz dobrze pole zaznaczylam mam nadzieje :)

Jaka umowa obowiązuje w ASM GROUP podczas okresu próbnego?

ASM GROUP

Dzień dobry, o jakie stanowisko chce się Pan/Pani ubiegać? Obecnie, w ASM Group S.A. nie prowadzimy rekrutacji. Zapraszam do kontaktu (usunięte przez administratora)z naszymi spółkami zależnymi, należącymi do Grupy ASM, które często prowadzą rekrutacje dla naszych Klientów. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia!

ASM GROUP

Dzień dobry, czy pyta Pan / Pani o pracę w Holdingu, czy w naszych Spółkach zależnych? ASM Sales Force Agency, Gruppo Trade Service Polska działają w Polsce, we Włoszech - Trade S.p.A., Vertikom w Szwajcarii i Austrii. Prosimy o doprecyzowanie, a pokieruję Pani / Pana pytanie do odpowiedniej Spółki.

Dorota
@ASM GROUP

To w samym ASM Group nie zatrudniacie? Skoro ktoś tutaj wszedł i się interesuje praca, to chyba chodzi mu o pracę tutaj.

@Dorota

Szanowna Pani Doroto, ogłoszenia o pracę publikujemy na naszych kanałach społecznościowych lub w portalach rekrutacyjnych. Proszę o wysłanie nam swojego życiorysu z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych, a w razie pojawienia się nowej oferty, skontaktujemy się z Panią. Pozdrawiamy.

@ASM GROUP S.A.

czyli najlepiej do was wysłać taką aplikację inicjującą, tak?

@ASM GROUP S.A.

po wysłaniu cv otrzymam od Was jaką informację czy dopiero jak pojawi się jakaś oferta będziecie się kontaktować?

rokki
@Anika

no przecież wyraźnie napisali, że po pojawieniu się nowej oferty będą się kontaktować..

@ASM GROUP S.A.

A na jakich portalach rekrutacyjnych można szukać tych ofert? za granicę też można?

pro

strona internetowa, zakładka kariera, sprawdź sobie

Kryja
@pro

też aplikowałem przez tą stronę, wszystkie oferty dobrze wyszczególnione, więc to chyba najlepszy sposób do aplikowania

zefix
@Kryja

dość sprawnie te rekrutacje przebiegają?

@zefix

Też bym się interesował ile czasu cały proces zajmuje? czy to kwestia 2/3 tygodni czy coś ponad miesiąc?

@Szwagier

ja długo nie czekałem, właśnie jakoś 2 tygodnie ale wszystko moglo sie zmienic

Pastafaria
@Brad

bo zastanawiam sie czy wysylac ale no, to moze potrwać wtedy troche dluzej

Brad

Ale jaki inicjujący? W sensie, że nie bezpośrednio na ofertę? Jak tak to oni tam zachęcają do takich kontaktów, więc może nie będzie się czekać dłużej

@Pastafaria

A na jakie stanowisko chcesz się dostać?

@Brad

hej, możesz powiedziec cos wiecej o pracy biurowej? albo ktokolwiek jaka atmosfera jak ludzie?

ol

w biurze pracuje sie od 9 do 17

ol
@nowybiurowy

a atmosfera bardzo przyjazna, jakbym mogla to bym sie jeszcze raz zatrudnila, nawet ze wzgledu dla samych ludzi :)

qki
@ol

a tutaj jest tylko praca biurowa czy jak? bo właśnie szukam czegoś biurowego ale zastanawiam sie czym sie firma zajmuje

@qki

tak ogolnie to wsparciem sprzedazy i outsorcingu dla innych firm

@ol

atmosfera i sama praca szczegolnie jesli jest t cos co w jakis sposob lubisz rzeczywiscie sa okej, nie wiem czy az tak zeby chciec sie zatrudnic tutaj drugi raz ale nie mniej zachecam sprobowac chociaz ten pierwszy

@Parys

firma gwarantuje jakies benefity?

@gerald

kartę multisport a tak to głównie płacowe funkcjonują

@gerald

premii jest kilka, roczne od obrotu i zysku, od zakontraktowanych umow ,przetargow corocznych, premir świąteczne i uznaniowe

noww
@derek

ile wynosi dofinansowanie do multisporta?

Dobry jestes

Hahahahaa

qki

czy tutaj można wysłać aplikacje spontaniczną przez ich stronę czy raczej odpowiadać na oferty?

Parys

na ich stronie w zakładce kontakt masz wszystko napisane

okole

to znaczy że wysyłasz do nich po prostu cv a nie na dane stanowisko

@okole

wiadomo na jakie stanowiska aktualnie szukaja?

gerald

gdzie szukasz ofert obecnych ktore wstawiaja?

@gerald

na pracuj pl jest jedna jeśli to ta firma

@gerald

ale własnie widzialem tylko ofertę na księgowego i żadnej innej a szkoda

@gerald

ja księgowym nie zostanę więc przekazuję dalej ;p

biuro

pracuje w biurze i jest ok.

@biuro

jak tam robicie? standardowo 8-16?

A gdzie jest biuro spolki bo podajecie adres wirtualny na stronie?

korrq
@Adam

a to nie jest ten adres na tej stronie u góry? w sensie napisane centralnie pod nazwą firmy

Rejtan

Chciałbym nawiązać współpracę z firmą, gdzie znajdę kontakt do Państwa?

qwerty
@Rejtan

na stronie internetowej powinien być podany

MACHO
@Rejtan

Po lewej stronie jak byk widać, że jest zakładka kontakt. Jest tam i numer telefonu i mail.

Jak w ASM GROUP S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@ASM GROUP

ja bym była ciekawa odnośnie pracy w Holdingu? jak to wtedy wygląda?

@ASM GROUP

proszę o krótkie info na temat warunków zatrudnienia w spółkach zależnych, czy są takie same?

@James

no to chyba powinieneś do konkretnej spółki z tym pytaniem się zwrócić, a w ogóle żeby ci opowiedzieli o warunkach zatrudnienia to chyba musisz określić najpierw o jakie stanowisko ci chodzi..

rudi
@nick213

a tu raczej celują w osoby z doświadczeniem czy bez też można próbować?

t.
@rudi

no wydaje mi się, że i takich i takich, kwestia na jakie stanowisko, itp. itd.

Sona
@t.

a myslisz, ze na douczenie? prosto po szkole/studiach?

@rudi

Wiesz co, ja kiedyś jak szukałem pracy to zauważyłem, że o ile nie wymagają w ogłoszeniu konkretnego doświadczenia to przyjmują ludzi normalnie

@Sona

Ja też prosto po studiach i mam nadzieję, że się uda :P

Pastafaria
@Szwagier

A myślisz, że tak samo to wygląda tutaj? Bo firma wygląda ciekawie, ale zastanawiam sie jak z tym doświadczeniem.

Minor

Czym się zajmują spółki zależne ASM Group?

rolando
@Minor

o tym wszystkim możesz poczytać w internecie, rozpisywanie się tu to chyba jednak mija się z celem..

Kryja
@rolando

szczególnie, że tam masz to też lepiej rozpisane, niż tutaj ktokolwiek ci to opisze

James

Proszę o krótkie info jakimi zasadami wobec pracowników kieruje sie firma? czy jest to uczciwość i równość?

uprzejmy
@James

może warto zerknąć na stronę internetową firmy i tam poczytać ;)

@uprzejmy

Pytanie chyba było jak to wygląda w praktyce?

Jabba
@uprzejmy

Ale wiadomo, na stronie to jedno, a doświadczenia pracowników, to drugie

Jabba
@uprzejmy

Myślę, że tu bardziej chodzi o to, żeby ktoś się podzielił własnie swoimi wrażeniami, jak to realnie wygląda

Czy pracownicy w ASM GROUP S.A. dogadują się między sobą?

Witoto

To jest pytanie, na które myślę dość ciężko odpowiedzieć, bo chyba nigdzie nie ma tak, żeby każdy z każdym się super dogadywał, ale ja na atmosferę nie narzekam

qwerty
@Witoto

to dobrze, bo wiadomo że to też ważna sprawa, a jak się pracuje ze spoko osobami to i praca idzie lepiej

@qwerty

Atmosfera jest korporacyjna czy raczej na luzie?

nick213

Hej, czy ktoś z was brał udział w rekrutacjach lub wie jak wyglądają rekrutacje np. do Austrii, bo firma działa międzynarodowo i w sumie ciekawi mnie ten temat. Gdzie ewentualnie szukać informacji czy ofert pracy za granicą?

wektor
@nick213

Czy jakiś pakiet relokacyjny oferują może?

wektor
@nick213

w jakim języku odbywa się wtedy praca i rekrutacja?

@wektor

No właśnie też jestem zainteresowany, ale póki co nikt nie odpowiada..

@nick213

Gdzie są oferty do pracy zagranicą?

...

Super atmosfera, możliwość rozwoju, wyjazdy integracyjne, różne benefity. Polecam :)

azur
@...

jakie te benefity dokładnie?

@azur

A ta kwestia jest ciekawa, jakby ktoś był w stanie rozwinąć temat to byłoby super

azur

Czym zajmuje się firma?

@azur

Wchodzisz na profil firmy i nawet nie wiesz czym się zajmuje?

@azur

Nawet masz zakładkę obok "o firmie". Plus wejście na stronę i poczytanie też nic nie kosztuje

amelia

mam pytanie odnośnie rekrutacji na stanowiska biurowe jak one wyglądają zazwyczaj?

amelia
@amelia

ktoś może się tu rekrutował ostatnio? ile etapów należy się spodziewać?

leea
@amelia

no pewnie nie wszystkie wyglądają tak samo ;) chodzi ci o rekrutacje na jakieś konkretne stanowisko? może sprecyzuj to ktoś ci odpowie

Bella

Orientuje się ktoś jak teraz wygląda kwestia rekrutacji? Przyjmują? Gdzie umieszczają oferty pracy?

@Bella

Są oferty pracy na ich własnej stronie internetowej. Polecam tam przejrzeć.

Zostaw merytoryczną opinię o ASM GROUP S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ASM GROUP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASM GROUP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASM GROUP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASM GROUP S.A.?

Kandydaci do pracy w ASM GROUP S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASM GROUP S.A.