Piekarnia Mierzejewski

Police

Opinie o Piekarnia Mierzejewski

Pracowałem w tej piekarni od lipca do 5 dnia września. Zwolniłem się po tym jak zarobiłem 1300 zł. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecali 1600 netto za cały etat. Z tym że etat w tej firmie to 6 dni w tygodniu. Szóstym jest niedziela. Czas pracy wygląda tak, ze zaczynasz pracę i nie wiesz o której wyjdziesz, bo wyjść można dopiero jak wykona się produkcję. Nie płaca za nadgodziny, ani dodatkowych pieniędzy za 6 dzień tygodnia. Ludzi jest za mało, więc otrzymanie urlopu jest zawsze problemem. Trzymajcie się z daleka od Megi.

Zostaw opinię o Piekarnia Mierzejewski - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Mierzejewski