brico depot

Opinie o brico depot

anonymous

Na sklepie panuje zazdrosc, nienawisc,parcie na szklo. Brak rozwoju, spychologia brak szacunku dla pracownika, traktowanie jak by sie bylo miesem armatnim. Dyrekcja ma wy....ne na wszystko wynagradza osoby ktore w niczym sie nie wykazaly (chyba ze w po........aniu). STANOWCZO ODRADZAM MOZNA TYLKO SIE ZRAZIC

Ida

Wcale nie jest tak pieknie jakby sie moglo wydawac... Wszystko fajnie przez pierwsze dni pracy a pozniej nie zostawiaja suchej nitki na czlowieku. Ludzie tam sa obludni i prosto w oczy obgaduja innych. Kierownictwo nie interesuje sie niczym tylko zeby nie bylo pustych miejsc. Zarobki i benefity super ale atmosfera niestety nie do wytrzymania...

hihi

podejrzewam, że płacą dość dobrze @anonim, skoro tyle czasu nikt się nie odzywał

yeż

Nie dają umów i nie płacą pracownikom po kilka miesięcy,

Słowa kojarzące się z brico depot solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i przyjaźnie nastawieni . Od jakiej stawki można negocjować pensję?2200brutto Najbardziej podobało mi się w brico depot: praca

profesjonalna firma

Zostaw opinię o brico depot - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie brico depot