Opinie o Brico Bepot w Puławy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Brico Bepot. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Brico Bepot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brico Bepot w Puławy

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Brico Bepot?

citizen Nowy wpis

rozmowa to zwykla korporacyjna plątanina pytań nie zwiazanych z umiejetnosciamy tylko z tym jakie sa twoje mocne strony czy slabe. opisz sie w 3 slowach i czy jestes odporny na stres:D

Harry Dzozef Nowy wpis

Witam wszystkich. Jestem byłym pracownikiem tego Wspaniałego sklepu. Jestem szczęśliwy że pracowałem gdy jeszcze Castorama była firma wspierająca pracowników gdzie przyświecało hasło "one team". Teraz gdy słyszę komentarze kolegów z firmy uwarzam że Castorama postradała zmysły i dzieje się to co w korporacjach jest na topie. Pracownik jest to zwykły czarny (usunięte przez administratora) który ma pracować za grosze i być na każde wezwanie. Decyzję dyrekcji tego sklepu są poniżej krytyki. Wybory pracowników na kadrę "managerska" są naprawdę beznadziejne. Mówiliśmy że za "Starego" było źle, nie było, wymagal coś i to dostawał i było wszystko ok

Czy w Brico Bepot wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

ZamknijOczy Nowy wpis

Nie ma zadnych nagrod ani bonów.

Belfer

18.08.2022r zajrzałem do Brico Bepot. PONIEWAŻ MAM BARDZO BLISKO DO TEGO MARKETU, a STARSZA BABCIA poprosiła mnie o wymianę elementu spuszczającego wodę w dolnopłuku podjąłem decyzję pomóc kobiecie po 80 bez żadnych dopłat. Między 10, a 11 byłem już w markecie. Człowiek, na którego pomoc liczyłem udzielał informacji kobiecie, która szukała małego chyba dywanika do wanny. Kiedy zakończyła się ich rozmowa, a dokoła nas nie było już innych osób zapytałem sprzedawcę ze sporym zarostem o pomoc w dobraniu elementu potrzebnego mi do spłuczki. Odpowiedź była jedna: tam w kolejnym regale wisi cały asortyment. Nie dałem zawygraną wiedziałem, ze jest tam go trochę więc pociagnąłęm dalej mówiąc tam jest ich sporo, a chciałbym żeby mi pan doradził jaki mam wybrać. Podeszliśmy do wskazanegomiejsca i rozmowa specjalisty się rozkręciła. Mówił , że wszystkie są uniwersalne tylko trzeba czytać ulotki ten przyciąć ten dociąć , ą na koniec swtwierdził, że czeka na niego inny klient. Nie chcę tego rozwijać. Mam duże spore DOŚWIADCZENIE w naprawach sprzętu sanitarnego, kładę plytki, instalacje wodną nawet miedzianą kominek dachy. Ale czuję się rozczarowany takim sposobem traktowania przez tego pracownika klienta. Sluchałem jak obsługiwał tą panią z dywanikiem. Ten człowiek nie radzi sobie w branży. Zasada prosta praca nie odpowiada to zmien ją. Co zrobiłem ? Pojechałem NA KONIEC Puław do konkurencj.i Widać pełen profesjonalizm. Pół godziny i sprzęt juz działał. Oczywiscie nie wszyscy z Brico Bepot są tacy oporni. Spora grupa obsługi wię na czym polega praca w tym markecie. Tym osobom należe gratulować. Pozdrawiam....

Hmm..
@Belfer

Jeśli posiada pan duże doświadczenie i zna się na tym,to po co pytać pracownika?

Fachowiec? Czy usterka?
@Belfer

Czytam komentarze i mnie dziwi kilka rzeczy. Skoro pan się uważa za takiego fachowca ? To czemu zabiera pan czas pracownika przeznaczony dla ludzi którzy naprawdę potrzebują pomocy... Z obserwacji zauważyłem że jest spora ilość ludzi którzy są typami " ja tylko zapytam.. " a później pracownik musi słuchać całej historii życia klienta. A jak skieruje do alejki konkretnej to już jest zły, nie kompetentny i najgorszy bo nie podał do ręki.. Reasumując współczuję w takim razie klientom u których fachowe pracę są wykonywane skoro z tak " poważna sprawa bez pracownika który najorawdopodobnie nigdy tej rzeczy nie używał się nie obejdzie ".

nowy
@Belfer

Najpierw podkreśla swoje potężne doświadczenie (aż się CAPS LOCK wcisnął przypadkiem hehe). No najlepszy fachowiec z branży kabelków w regionie. A na końcu spłuczka specjalistę pokonała. A miał podane na tacy w regale. Może jak się nie potrafię to nie ma co się brać nawet za nieodpłatną pomoc?

capslock
@Belfer

Bardzo blisko... hmmm....Sklep otwiera się o 7 a pan był między 10 a 11. Ciekawe

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Brico Bepot? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS

Czy w Brico Bepot występują paczki/bony świąteczne?

nikcy

Nie ma. Są za to karta multisport, benefity/punkty do wykorzystania w różnych sklepach, dofinansowanie do wczasów itp.

Jakie są mocne strony pracodawcy Brico Bepot?

Tralala

Z tą Panią dyrektor nie ma żadnych mocnych stron. ????

Genowef

Z tego co mi wiadomo nie ma mocnych stron tego pracodawcy. Jedynym plusem jest dzień wolny za pracę w weekend. Kasa jaka proponują może i zachęca ale ten kto zna różnice między kwotą brutto a netto zrozumie że nie ma sensu iść do pracy za 100-200 zł więcej niż u innego pracodawcy gdzie godziny pracy masz "normalne" a nie do 21. Pakiet socjalny może też zachęcać gdy ma się rodzinę, a dla osoby samotnej 300 zł na wakacje to trochę za mało. A poza tym praca w korporacji wymaga od Was w 100% zaangażowania w pracę gdyż po pracy będą do Was dzwonić gdzie co jest bo nikt inny nie będzie się tym interesował i będą do Was dzwonić co chwila. Urlop Ci przysługuje jeżeli zaplanujesz 22 dni w ciągu roku i zostają Ci 4 uż a co trzeba robić jak wypadnie coś nagłego?? Przechodząc do meritum po przepracowaniu w korpo x lat powiem Wam że nie warto sobie strzepic nerwów gdyż nie będą Was szanować a gdy wpadną "kłody" pod nogi to Wam podziękują za współpracę.

Jaki dress code obowiązuje w Brico Bepot?

Genowef

Piękne czerwone ogrodniczki prosto z pokazów mody w Paryżu oraz czarny t-shirt który dopełnia wygląd pracownika

Vdhevh

Wieczne przebudowy.

Harnold
@Vdhevh

Standard, przebudowa przebudowy po przebudowie przebudowy:D

Joanna

Witam, ostatnio byłam w briko Puławy ,niski rudy z brodą mężczyzna na dziale stolara, prosząc go o pomoc patrzył sie wulgarnie odzywał się na tematu które były moją prywatnością , podrywał mimo to ze go zwodziłam i zmieniałam temat na inny i tak był zaborczy. Chciałam bym złożyć skargę na temat tego pracownika ponieważ oczekiwałabym od pracownika profesjonalniej obsługi.... nie powinno się tak dziać na terenie sklepu ponieważ przychodzę tam po zakupy a nie żeby ktoś tak sie do mnie odzywał ....nigdy się z takim czymś nie spotkałam i powiem szczerze ze nie wiem czy jeszcze wybiorę się do sklepu ponieważ mam męża i on też nie był z tego zadowolony po tym jak mu to opowiedziałam !!Nie polecam tego działu i wole się wybrać do leroymerlin ponieważ tam się nie spotkałam z takimi tekstami ... jestem bardzo zawiedziona i nigdy więcej się tam nie wybiorę.

ja wiem
@Joanna

jestem stalym klientem w briko a wiec : po pierwsze kolor włosów i wzrost nie ma znaczenia, po drugie wulgarnośc nie jest wskazana (jeśli była), jestem ciekawy jak podrywał (jestem kawalerem). jutro po 11 bede na budowie i moge pogadac z pani mezem, pracownicy z briko to sa fajni i a pani tez

redwoman
@Joanna

sama jestem ruda i to co pani pisze jest dla mnie nowe. może ten rudy to farbowany lis i tylko takiego udaje. badania na rudych pokazują że są szczerzy, otwarci i nie szukają konfliktów. poza tym rudy to gwarancja gorących spotkań i niesamowitych doznań. do tego ta ruda broda to dodatkowe czochranie i poddrapane uda. rudy to również dobry kucharz. chociaż nie da się ukryć ... dzieci też mogą być rude ale pani to chyba nie grozi.......................................................

ru da
@Joanna

Joanna . u nas na budowie jesteś mile widziana. żdaen z nas nie jest rudy a po za tym nadasz się na przerwy w naszej robocie żeby dogotować żarcie

Pablo
@Joanna

To normalne w tym sklepie nie tylko na tym dziale jest tak "miła" obsługa zapytać się o coś to strach

Blablabla

Wielki bałagan na tym sklepie.

Tralala
@Blablabla

To spadaj do innego sklepu.

Dziewczyny jaki styl panuje w Brico Bepot?

o.n.a.

głównie wieczorowy ale wskazana jest odzież ochronna

funny

Ogólnie możesz włożyć co zechcesz ale radzę dopasować się do pozostałych czyli czarny t-shirt i czerwone spodnie. Poszaleć możesz z makijażem i fryzurą, kolorem włosów.

@funny

Czemu czerwone spodnie? To specjalny strój firmowy? Napiszesz na jakie benefity można liczyć? Zbliżają się święta. Będą bony dla pracowników?

waldek
@Piotr

ma coś być na święta bo obiecywali.

Jacek
@waldek

O, to super! A rok temu też coś mieliście? Co dawali?

Tajemniczy klient ????

Ostatnio zakupowałam panele i dostałam bardzo profesjonalną pomoc od milego kolegi w blond włosach na pewno nie raz szkorzystam z usług sklepu ????????

Czy pracodawca Brico Bepot organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, organizuje. Zajęcia są trudne, często wpływają na twoja psychikę. Trzeba uważać na tych zajęciach i zasiegac pomocy w przepisach prawnych. Od tego jak będziesz uważał na zajęciach i jak się przygotujesz zależy od tego czy zwolnią Cię dyscyplinarnie, czy za porozumieniem stron :-)

Słony siusiak

Zmiany w sklepie na dobrym poziomie. Dyrekcja od jakiegoś czasu spokojna, zero jakiś wymysłów z kosmosu. Robota robiona na bieżąco bez zastojów. Przyciecie skrzydeł niektórym zbyt pewnym siebie osoba wyszło na dobre. Tak trzymac

Beti

W piątek 17kwietnia w brico depot Toruń kupiłem grzałkę do bojlera Pani w waszym skl zapewniała grzałka którą chce kupić będzie pasowała na 100% do mojego bojlera podałem jej o jaki bojler chodzi Niestety po przyjeździe do domu a mieszkam w Brodnicy więc jest to 65km okazało się że nie pasuje Muszę ją zwrócić uwagę na i ponownie zrobić drogę 130km kto mi zwróci za to pieniądze Pani która mi doradzała jest osobą niekompetentną jeżeli nie wie to niech nie informuje błędnie. W takiej sytuacji skl powinien zrekompensować w jakiś sposób swoje błedy

Weź pomyśl
@Beti

Jak taka mądra to bylo zawieść całą grzałkę a nie modelami sypać. średnicy gwintu tez zapewne nie znałaś...

brat ryska

ja wiem że to ty, a oni że to ty to po co ty robisz nam to wiedząc że ty to ten ten który robi nam to z nich i was i nas nam nie zrobił to co nikt z z nas nie chciał by ani komuś by nie chciał zrobić

ryś bratka
@brat ryska

znam tego co to zrobił to lecz on nie chce znać tych sytuacji które jego od nich można nie móc dać tym które im chciały pomóc pomimo tego że one i on sam zabiegali o to żeby i czas i miejsce były dla wszystkich dogodne pomimo tego że inni próbowali im wszystkim udostępnić obojętną na nich wszystkich rzeczywistością która sprawiała że wszyscy tak się im próbowali sprzeciwić a innym tylko mówili że czas i miejsce jest właściwe choć wiedzieli że to co dla nich i dla wszystkich zaangażowanych w to jest nie o tyle zwykłe co ważne

rysiek

pracowałem. ale mnie wykurzyli.dlaczego ? . skoro nie wiem. można tam wrócić ?. proszę o odpowiedź.

Reuters

Źródło informacji bialy dom oraz biuro bezpieczenstwa narodowego

murasz

byłem , kupiłem, zadowolony, szkoda że nie ma poprzedniego dyrektora. super gość.

Kazimierz

Skąd macie informacje o tym, że w firmie tej jest rzekomo nowy dyrektor? Informacja ta pochodzi z rzetelnego źródła? Proszę o informację.

Mariusz Ć.

Trudno rekomendować to jako dobre miejsce pracy, ale należy też uwydatnić istniejące plusy. Plusy: - wysokie wynagrodzenie na start (2000 pln brutto) - wysoka kultura kadry sprzątającej - jeśli w kiblach jest papier (nie często) to zawsze 2-warstwowy - ugodowa ochrona umożliwiająca "export prywatny" z magazynu Minusy: - kadra kierownicza (wszyscy kierownicy) ma skrajnie ambiwalentne podejście do zasad higieny jamy ustnej - szef sklepu patrzy przez palce na tęczową agitację brygadzistów - brak możliwości wypicia symbolicznego czteropaka w czasie godzin pracy (dla kadry niższej stopniem od brygadzistów) - mobbing podczas wizyt w WC (jeśli jest w ogóle czynne) - warunkiem do uzyskania awansu jest niskie IQ oraz umiejętne wypinanie bezwazelinowe Ogólnie polecam, ale jeżeli chcecie rozkręcić swój ruch "bezfakturowy" to trzeba znać kogoś z centrali

Kinia
@Mariusz Ć.

2000 brutto? A to chyba niecały etat, bo najniższa krajowa jest 2600.

znikond
@Mariusz Ć.

szanuję twoją wypowiedź i skupie sie na: - wysoka kultura kadry sprzątającej tak - jeśli w toaletach papier to zawsze - ugodowa ochrona TAK - kadra kierownicza NAJLEPSZA - WC super stan - Pracownicy i Kierowniki zawsze polecę chociaż dziwi mnie ten kwas który się wylewa. Halina córka Celiny

krysia
@Mariusz Ć.

kupuję tam więc: - kadra kierownicza i pracownicy SUPER - z tego co wiem nie ma tam brygadzistów - nie piją - wc czyste - mój znajomy ma kogoś kto tam pracuje i szanuje prace takze nie ma co oceniac ludzi. praca jak kazda inna. mariusz ć przestan byc aktywny na tinderze

Zostaw merytoryczną opinię o Brico Bepot - Puławy

• Jak się pracuje w Brico Bepot?

Zobacz opinie na temat firmy Brico Bepot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Brico Bepot