Gemius S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 17 ocen.

Opinie o Gemius S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gemius S.A.

Melania

Gemius to z całą pewnością firma w której pracę mogą znaleźć ludzie ambitni. Są osoby dla których oczernianie firmy jest wielką przyjemnością, może już tak mają.? Dla mnie to fajna firma, pracuję z fajnymi ludźmi i nie mam zamiaru jej zmieniać na te tzw. lepsze.

abcd

słabe słabe słabe nie polecam

Agnieszka

Widzieliście już nową ofertę pracy Gemius S.A.? Jakie macie opinie na temat firmy?

cśśś

Może jednak wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na administratora systemów? Podobno dorzucają odpowiednie benefity socjalne co znacznie urozmaica pracę.

Inżynier

Byłem na rozmowie kwalifikacyjne i nie polecam. Rekruter -( usunięte przez administratora ) - był najzwyczajniej na świecie niemiły i chamski. Za wszelką cenę próbował mi udowodnić, że czegoś nie wiem. Kwestionował także sens tego co robiłem w poprzednich firmach. A najlepszy był moment kiedy opowiedziałem o zagadnieniu technicznym, którym zajmowałem się od roku, po czym on odparł, że nigdy tego nie robił i się na tym nie zna, ale na pewno działa to inaczej ... Oczywiście wydawał się bardzo zdziwiony kiedy odrzuciłem ofertę. Finansowo - znośnie, ale inne firmy - filie zagranicznych koncernów - płacą znacznie lepiej. Nie polecam.

anonim

(usunięte przez administratora)

korwell

Tak, jest bardzo w porządku - są różne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (każdy dział ma przeznaczony na to budżet)i w codziennej pracy też można się sporo nauczyć.

anonim

(usunięte przez administratora)

Bronek

Kochany rejcz! Proszę czytaj ze zrozumieniem. To ja postawiłem swoje oczekiwania finansowe na poziomie 2400 PLN na rękę. I to było dla nich oczekiwanie wygórowane!

Bronek

Opowiem wam, jak to ja się o pracę w Gemius starałem. Ano wisiało już długo jakieś ogłoszenie i tak z głupia frant pomyślałem: dlaczego nie? A co mi tam kolejną 'aplikację online' sobie wypełnię, przecie i tak nie mam co robić. Wypełniłem i o dziwo się odezwali. Jakoś następnego dnia albo po niedzieli. Nieważne, mam interview, jest nadzieja na stabilne jutro, multisporta, prywatną opiekę medyczną. Przybywam a jakże punktualnie, ba! Nawet zęby umyłem, na świeżo się ubrałem, alleluja i do przodu. Spotkanie prowadzi jakże miłe dziewczę pochodzące gdzieś z rubieży Mazowsza (ah, ten akcent) o jakże pięknych blond anielskich włosach upiętych w warkocz. Gadka szmata... sraty taty... odpytywanie z oczywistości i srutututu. Po czym się zaczyna opowieść o firmie, jakie to ma wysokie standardy, jak to o pracownika dba, czego tam nie ma... i warsztaty z garncarstwa, i z emisji głosu... i zieloną herbatę mogą pić, i świeże warzywa im dwa razy w tygodniu przywożą (nie zapytałem czy mają jakąś sprawdzoną babę z cielęciną) i jak to się tam człowiek nie rozwija.. i no w ogóle to w Dolinie Krzemowej już srają żeby im specjalisty na warszawski Mordor nie pouciekły... było miło, się skończyło. Na koniec oczywiście oczekiwanie finansowe i jeszcze takie trudne terminy padły jak be to be (albo to be or not to be ...nie o tym myślałem) Zapytałem kontrolnie, dlaczego to ogłoszenie tak często się pojawia, no oczywiście, że pracownicy się rozwijają, awansują i no świeża krew potrzebna. Wróciłem do domu, sprawdzam pocztę; tam oczywiście dziewczę wchodzące w wiek kobiecy (nie wiem, czy ona była pełnoletnia) napisała mi wiele miłych słów (czy ona myśli że ja lustra nie mam?że nie pamiętam co mi nauczyciele jak i własna matka mówili?) a na koniec formułka: nie jesteśmy w stanie sprostać pana oczekiwaniom finansowym. Wiem, co niektórzy sobie myślą.. że pewnie wołałem miliony monet... no dobra, kwota to: 2400 PLN do ręki. No i taki Gemius, nowoczesny jak cholera, a pensja jak u Janusza na składzie z glazurą. eh... Dla spokoju nająłem się u tapicera... przymyka oko gdy gąbkę wynoszę i pozwala pierdzieć w fotele przygotowane dla upierdliwych klientów. Na razie siedzę bo zima a tu chociaż ciepło w warsztacie.. ale coś czuję, ze długo nie wytrzymam i na kolejne interview pójdę.

korwell
@Bronek 03.12.2015 22:01
Opowiem wam, jak to ja się o pracę w Gemius starałem. Ano wisiało już długo jakieś ogłoszenie i tak z głupia frant pomyślałem:...

Na stanowiskach juniorskich w Gemius dają co najmniej 2500 na rękę na umowie o pracę, wiem z doświadczenia. Jak 2400 to było za wysoko to może chciałeś na niepełen etat, albo na praktykach.

GaPa
@Bronek 03.12.2015 22:01
Opowiem wam, jak to ja się o pracę w Gemius starałem. Ano wisiało już długo jakieś ogłoszenie i tak z głupia frant pomyślałem:...

Z pewnością jesteś niezwykłym człowiekiem i w Gemiusie marnowałbyś się. Jeżeli aplikowałeś do Gemiusa jako bezrobotny, a obecnie pracujesz jako tapicer to może zainteresują Cię oferty pracy w Norwegii dla cieśli szalunkowego lub konstrukcyjnego - płaca odpowiednio ~100 / 150PLN na godzinę brutto! Wymagane doświadczenie i wykształcenie tylko zawodowe! Jeżeli Twoje oczekiwania to 2400PLN netto miesięcznie, to na jakie stanowisko do Gemiusa startowałeś? Może doceń fakt, że w negatywnej odpowiedzi podanym powodem były zbyt wysokie oczekiwania, a nie rzeczywiste Twoje osobiste przywary (możesz nie zrozumieć, to cechy) jak np. źle umyte zęby. Nie podkreślaj tak mocno tego, że to zrobiłeś - dla zwykłych ludzi to normalne.

pracy

no wlasnie ja bedac na studiach , tak rozlgadam sie gdzie moglbym sobie praktyki albo staz zrobic. a gemius to chyba bardzo znana na rynku i jesli bede mial taki wpis w swoim cv to pewnie to cos da zeby potem bylo latwiej. wiecie moze czy szukaja kogos tam na praktyki czy to tylko szansa w wakacje na takie rzeczy?

Magda
@pracy 14.01.2015 17:17
no wlasnie ja bedac na studiach , tak rozlgadam sie gdzie moglbym sobie praktyki albo staz zrobic. a gemius to chyba bardzo zna...

Polecam zaglądanie na stronę gemius.pl/pl/praca. Obecnie mamy dwa wakaty praktykanckie, około połowy lutego zaś będziemy ruszać z rekrutacją na praktyki letnie do wielu działów. /Magda Stanowska, Dział Personalny HR/

wypowiedzenia

tez bym zwalnial kobiety ktore tylko po to łąpią się na umowę o pracę, żeby zachodzić w ciążę i uciekać na zwolnienia. Właśnie przez to kobiety zarabiają mniej od mężczyzn. Na jakie zarobki może liczyć analityk z 2 letnim dośw. ?

rolek

Ta firma zwalnia kobiety wracające do pracy po urlopie wychowawczym. Moja przyjaciółka niedawno dostała wypowiedzenie w kiepskim stylu. Szok.

werty

to super firma na początek kariery, do zdobycia doświadczenia, ale, niestety, trzeba być bardzo dobrym, żeby tu dużo zarabiać, chociaż, jak przypuszczam, firmy nie stać na bardzo wysokie zarobki pracowników. Atmosfera pracy i warunki pracy są bardzo dobre-- polecam.

gość

gość - 2012-11-06 14:00:11 Czemu ta firma szpieguje na jakie strony ludzie zaglądają i co oglądają w internecie?To jest uczciwe i zgodne z prawem?Śledzi ciasteczka, chociażby po to, żeby nie wyświetlały się użytkownikom ciągle te same ankiety/reklamy, przy czym nie są przechowywane żadne dane osobowe, czyli żadne informacje, które mogą zidentyfikować danego użytkownika (bo to byłoby już nielegalne)

gość

Czemu ta firma szpieguje na jakie strony ludzie zaglądają i co oglądają w internecie?To jest uczciwe i zgodne z prawem?

Zostaw opinię o Gemius S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gemius S.A.