SFERIA S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o SFERIA S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFERIA S.A.

emiekak

wydaje mi się, że teraz dobrze rozwiązują problemy jeśli chodzi o komunikacje wewnątrz firmy, na pewno tez można spokojnie u nich pracować bo oferuja od razu umowy o prace i to jest na plus u nich akurat.

Chalo

Czy ktoś tam jeszcze na tej dzielnej pracuje ?? Masakra to je normalnie jakaś. Jestem ciekawa czy kierownik salonu ten sam czy już podłogę przebiła i pracuje teraz piętro niżej. Haha. Internetu nie ma bo to jest limit tak zwany kroczący jak mi się przypomni to bawi mnie to dobrą godzinę. Pozdrowienia dla rodzynka A. trzymaj się chłopie, chyba że cię już te harpie zjadły.

anonim

jeden dzień w tygodniu jeśli taki internet ci wystarcza to proponuję sferie nic gorszego w intenecie dla tych co nie mogą mieć stałego łącza nie ma !!! polecam wykiwany...

Rodrigez

Słowa kojarzące się z SFERIA S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .0.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...ok . Od jakiej stawki można negocjować pensję?zwalniają ludzi więc nie ma mowy o negocjacjach Najbardziej podobało mi się w SFERIA S.A. : Najbardziej nie podobało mi się w SFERIA S.A. :

Zostaw opinię o SFERIA S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFERIA S.A.