Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej

Adres: Grunwaldzka 104 lok. 204, 60-307 Poznań

NIP: 7792326286 REGON: 300524739 KRS: 0000271396

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej

Opinie o Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej

Czy twoim zdaniem firma Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej w miejscowości Poznań to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją wypowiedź. Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej