Alfa Tour

Poznań

Opinie o Alfa Tour

marysia

o tyle dobre jest to biuro podróży że ma stabilną i mocną renomę z nimi by się sie bała lecieć nawet na koniec świata. wiadomo że w innych biuirach różbnie bywa, ludzi w wakacje wysyłają daleko i nagle trach bach upadłość i po zabawie a człowiek gdzieś tam został

Marek

Wlasnie o wlascicielu firmy Redaktor Zytnicki napisal artykul pt. Biznesmen uprawiał seks z gimnazjalistkami. Jedna miała mniej niż 15 lat ( usunięte przez administratora )

mm3

Słowa kojarzące się z Alfa Tour: solidna, rozwojowa, przyjemna Atmosfera: sympatycznie, przyjemnie

Zostaw opinię o Alfa Tour - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Tour