Alfa Tour

Opinie o Alfa Tour

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w Alfa Tour?

Marek

Wlasnie o wlascicielu firmy Redaktor Zytnicki napisal artykul pt. Biznesmen uprawiał seks z gimnazjalistkami. Jedna miała mniej niż 15 lat ( usunięte przez administratora )

Kinia
@Marek 27.07.2015 15:55

Jakie to ma odniesienie do opinii o Alfa Tour ?

marysia

o tyle dobre jest to biuro podróży że ma stabilną i mocną renomę z nimi by się sie bała lecieć nawet na koniec świata. wiadomo że w innych biuirach różbnie bywa, ludzi w wakacje wysyłają daleko i nagle trach bach upadłość i po zabawie a człowiek gdzieś tam został

Bum
@marysia 30.04.2016 19:00

....co ma piernik do wiatraka ?

mm3

Słowa kojarzące się z Alfa Tour: solidna, rozwojowa, przyjemna Atmosfera: sympatycznie, przyjemnie

Zostaw opinię o Alfa Tour - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Tour