Opinie o City Security S.A.

Kolo

Przeprowadziłem się do Warszawy i szukam pracy w ochronie kumpel mówił że zawsze potrzebni są ludzie, tylko on pracuje na kasie, nie mam doświadczenia, wysłałem cv. Narazie nikt nie odpowiada. Jak skontaktować się bezpośrednio.

Paulina

@martynakonwacka bardzo dziękujemy za Twoją szczegółową ocenę? O jakie stanowisko dokładnie się ubiegałaś? Pamiętajmy, że przebieg rozmowy kwalifikacyjnej uzależniony jest od docelowego stanowiska. Czy masz może na tę chwilę jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

martynakonwacka
@Paulina 31.05.2017 15:23

Poszukiwany był pracownik biurowy do działu administracji. Nie mam szczególnych rad, Panie były bardzo ok więc była to sympatyczna rozmowa.

Kasia
@martynakonwacka 31.05.2017 15:26

Jeszcze poszukują osoby na recepcję ? O co pytały ?

Czy dostaliscie w tym miesiącu wypłatę?

Pracownik Warszawa
@Pracownik 31.10.2017 10:56
Czy dostaliscie w tym miesiącu wypłatę?

Ja tak. I jak zwykle na czas- Warszawa

Warsawa

pierwszy raz z opóźnieniem 3dni

Warszawa na czas. PoZDRro

Na czas, jak przelew przypada w sobotę to wypłata jest w poniedziałek. PoZDRro

Marian
@Pracownik 26.10.2017 18:22
Na czas, jak przelew przypada w sobotę to wypłata jest w poniedziałek. PoZDRro

Raz na jakiś czas przypada wielkie święto. I nie mówię tutaj o zajączku, czy zaduszkach. Mówię o wypłacie. Chciałoby się powiedzieć, jest!, zawsze na czas! i o tej samej porze każdego 25 dnia miesiąca! Prawda wygląda nieco ciut inaczej...mianowicie jeśli 25 wypada w piątek to liczyć monety możemy tylko w poniedziałki :) A tak zupełnie na serio, to jest dobrze. Jesli wypłaty nie ma, to dostajesz telefon i (zazwyczaj) kobieta informuję o przedłużeniu. Czyli na następny dzień roboczy.

Gostek
@Karol 27.10.2017 16:21
Siemasz Eryk! Poznań już dawno wypłacony. Znajome gostki z innych miast też pisali, ze u nich na czas....

Jestem ciekawy czy zgodnie z umowa 25.10 miałeś pieniądze na koncie . Mi wpłynęły na konto po wielkiej wojnie dopiero 26.10.I tak jest prawie co miesiąc

Kolaps

Co sądzicie o ubiegłotygodniowych wydarzeniach w Stalowej Woli? Przyznam szczerze, że trochę nosiłem się z napisaniem tutaj bo nie wiedziałem jakiej reakcji się spodziewać i czy przypadkiem nie zostanę napadnięty i zlinczowany. Dotknęło mnie to, że w gruncie rzeczy mamy odpowiedzialną robotę i tak naprawdę do cholery odpowiadamy za życie ludzi na obiektach, które chronimy. Wszyscy tutaj jak jeden mąż wykonujemy ten sam zawód i każdemu z nas mogło się to przytrafić. Jednak moim zdaniem zabrakło tutaj czujności i dobrej organizacji - chłodnego podejścia i trzeźwego myślenia. Przyznam szczerze, że jestem zatrudniony w firmie, o której obecnie jest tak głośno. A pracownicy wydają się tym zupełnie nie przejmować, nie rozumiem tego, i nie wiem czy problem tkwi we mnie, czy ludziach, z którymi pracuję. Przywdziewając spojrzenie bezstronnego obserwatora musze stwierdzić, że ciężko sprawdzić co zawiodło najbardziej: czy systemy czy czynnik ludzki? Prawda na pewno leży gdzieś po środku. Jakoś męczy mnie ten temat od środka. Fakty sa takie, ze jedna osoba nie zyje a inni wciąż są hospitalizowane w szpitalu. Z całego serca trzymam za nich kciuki, by wyszli z tego cali i zdrowi. Wracając do tematu ‘mojej’ firmy, to żal patrzeć na obojętny obraz, na który patrzę codziennie. Chyba nie ma co, zacznę przyglądać się innym ofertom a już na pewno innym firmom.

Eryk

Mam pytanie. Jak wygląda sprawa z wypłatam w firmie i? Czy zawsze są na czas i te 10,50 za godzinę?

olo olo
@Eryk 26.10.2017 04:30

czesc Eryk a z jakiego miasta piszesz? minimalnie płacą 13 brutto i potwierdzam zawsze w terminie. pozdrawiam

Optymista

Optymizm, własnie to podejście pozwala mi dobrze pracować i żyć z mieszkańcami, większość z nich znam z widzenia z doświadczenia wiem, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

UFO

Jak na razie to nie mam co narzekać, praca łatwa, kasa zawsze w terminie, stawka pow. 15 zł na rękę + hotel, ale to tylko w delegacjach i jednostki wojskowe, z Blue Pay obyło się bez problemów podatek wpłacili cały, ale co będzie teraz to nie wiadomo jakieś znowu Matpole kase przelewają, jeśli chodzi o ludzi to wieczne braki, najlepiej jakby zamieszkać w jednostce i przychodzić codziennie nie mając własnego życia. Ostatnio plotki chodzą że zamiast podwyżek będą obniżki aby wygrać przetargi, jeszcze trochę a później niepewność albo dużo niższa stawka

Tadeusz

@Cyborg dziękuję za zwięzłą odpowiedź.

Cyborg

@Fiszerking Politechniki i muzea należą do obiektów obowiązkowej ochrony. Chociaż nie wszystkie muszą być na liście wojewody. Jak piszesz w tym przypadku, zgodę wydała KWP. Gdyż jak mówi art. 5 ustawy o ochronie osób i mienia, to tak to wygląda : Art. 5. Obszary, obiekty, urządzenia i transporty podlegające obowiązkowej ochronie 4)w zakresie ochrony innych ważnych interesów państwa w szczególności: c) muzea i inne obiekty, w których zgromadzone są dobra kultury narodowej, Szczegółowe wykazy obszarów, obiektów i urządzeń, o których mowa w ust. 2, sporządzają: Prezes Narodowego Banku Polskiego, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, ministrowie, kierownicy urzędów centralnych i wojewodowie w stosunku do podległych, podporządkowanych lub nadzorowanych jednostek organizacyjnych. Umieszczenie w wykazie określonego obszaru, obiektu lub urządzenia następuje w drodze decyzji administracyjnej

Fiszerking
@Cyborg 12.09.2017 10:17

Czyli twierdzisz, że te inne obiekty to wyższe uczelnie. Ciekawe, wszystkie czy tylko te państwowe? No ale żeby nie było art 10 ustawy o o.o.i m. " Właściwy terytorialnie komendant wojewódzki Policji może, w drodze decyzji administracyjnej, wydać zezwolenie na utworzenie wewnętrznej służby ochrony w jednostce, w skład której nie wchodzą obszary, obiekty i urządzenia umieszczone w ewidencji, o której mowa w art. 5 ust. 5, na wniosek kierowników tych jednostek, uzasadniony ważnym interesem gospodarczym lub publicznym." I wszystko jasne.

Renata69

Czy ktoś pracuje na recepcji? Może podzielić się swoimi doświadczeniami?

pogodoodporny

Firma kogucik i tyle, totalna beznadzieja:(

Cyborg

@Tadeusz jesteś w błędzie. To jest tylko ustawodawczy błąd w nazewnictwie. To że tak pisze, w definicji SUFO, nie znaczy że tak jest. SUFO to PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWA, wynajmowane do ochrony różnych zakładów czy obiektów. A z kolei, WSO to WEWNĄTRZZAKŁADOWE jednostki organizacyjne, tworzone do ochrony zakładu, do którego należą. SUFO to raczej status, aniżeli nazwa formacji. Bo nie każde WSO posiada status SUFO. Prywatne firmy ochroniarskie, powinny się inaczej nazywać. Gdyż SUFO to nie nazwa formacji, tylko status. SUFO Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne (SUFO) – wewnętrzne służby ochrony, które są tworzone na podstawie Ustawy o ochronie osób i mienia z 1997 r. SUFO tworzone są jako prywatne przedsiębiorstwa przez osoby, które uzyskały koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia, posiadają pozwolenie na broń palną na okaziciela, wydane na podstawie odrębnych przepisów. WSO Wewnętrzna Służba Ochrony – uzbrojone i umundurowane zespoły pracowników, przedsiębiorców lub jednostek organizacyjnych, powołane do ich ochrony. Wewnętrzne służby ochrony podlegają kierownikowi jednostki lub osobie pisemnie przez niego upoważnionej, bezpośrednio podporządkowanej temu kierownikowi.

@Tadeusz 08.09.2017 12:21
Można powiedzieć, że jeszcze jestem zielony, więc nie do końca wszystko jarze. Moja interpretacja była dość niejasna, ale widzę...

Najpierw muszę coś "sprostować" Napisałem, w poprzednim, moim poście że nie każde WSO posiada status SUFO. Otóż tak nie jest. Każde WSO, posiada status SUFO. Ze względu na to że WSO, wykonuje swoje zadania wyłącznie w obiektach obowiązkowej ochrony. Natomiast nie każda prywatna agencja ochrony posiada status SUFO. Gdyż nie każda, prywatna agencja ochrony, wykonuje swoje zadania w obiektach obowiązkowej ochrony. A teraz postaram się odpowiedzieć na Twoje pytanie. Otóż w jednostkach wojskowych praca uzależniona jest przede wszystkim, od warunków pogodowych. Wartownik musi strzec i zdecydowanie bronić, powierzonych mu pod ochronę osób, urządzeń i mienia wojskowego. Chodźby życiu jego zagrażało niebezpieczeństwo. I tak jest w rzeczywistości. Deszcz czy śnieg musisz patrolować, teren posterunku i mieć wszystko na "oku". A w razie zagrożenia nie wolno Ci "czmychnąć", tylko musisz odpierać zagrożenia ! Jeżeli chodzi o firmę. No cóż mają "straszny bałagan" jeżeli chodzi o wypłaty różnych świadczeń. Zdarzają się też opóźnienia wypłaty wynagrodzeń za zlecenia. Nie jest to na pewno "firma marzeń". Reszta negatywnych opinii, na forum (z tego co ja wiem) jest zgodna z prawdą. Także każdy kto czyta to forum, ma "jasny obraz" sytuacji.

Fiszerking
@Cyborg 09.09.2017 00:26

Jesteś pewien, że WSO jest tylko na obiektach obowiązkowej ochrony ? Znam przypadek Straży Akademickiej która działa jako WSO a Politechnika która ją powołała uzyskała zgodę KW Policji. A szkoły wyższe raczej nie uświadczysz na liście wojewody.

Tadeusz

A w zasadzie jaka jest różnica między WSO a SUFO? Moja interpretacja jest taka, że każde WSO jest SUFO, ale nie każda SUFO jest WSO. Co sądzicie?

tobek

A gdzie można zrobić uprawnienia na kwalifikowanego? Polecacie jakąś szkołę?

Tomy

Już nie opłaca się podnosić kwalifikacji i dodatkowych uprawnień ponieważ prac. niewykwalifikowani bywają lepiej wynagradzani. Zdarza się, że pracownicy ochrony na obiektach (powiedzmy) niewyspecjalizowanych otrzymują 9 zł na godzinę, a ci z kwalifikacjami, 8 lub oscylujące około 9-10. Pamiętaj, że kurs na kwalifikowanego to koszt ok. 2500 zł, trzeba dodać też egzaminy, które nie są łatwe do zdania. Nie zapominaj też o badaniach specjalistycznych, które trzeba przechodzić co 3 lata i też kosztują jakieś 400 zł. Moim zdaniem nie płaca się skórka za wyprawkę.

Antek
@Tomy 23.08.2017 13:22

Wydaje mi się, ze żyjesz w odrealnionym miejscu człowieku. W obecnych czasach nic nie jest pewne, ale minimum pewności daje Ci to, że jeśli chcesz popracować w tej branży jeszcze trochę a podwyżki ci odpowiadają, to lepiej jeśli masz ten kurs. Dzięki temu nie masz problemu z szukaniem roboty, jak obecna ci się znudzi. Firmy z pocałowaniem rączki zatrudniają osoby z POF Kwalifikowanego. Mój przypadek jasno to odzwierciedla - byłem zatrudniony w firmie, która wciąż dawała pracę po najniższej stawce. Tłumacząc się, że nie czują zobowiązani do podwyżki, bo prac. kwalifikowani mogą tylko liczyć na zwiększenie wypłat. Zapisałem się, zdałem i zmieniłem robotę. Z kursem jest jednak lepiej.

Marek
@Antek 23.08.2017 13:33

Kordynator pytał czy mam zaufanych kumpli do roboty na kwalifikowanych, robota jest tylko pracować nie ma komu.

tobek

Doarddźcie, czy opłaca się robić kurs na kwalifkowanego?

sss

Nikt bez wniosku w sprawie niczego nie zgłosi. Prokurator ma prawo w toku postępowania przygotowawczego wnioskować do właściwego Naczelnika Urzędu Skarbowego lub Dyrektora Izby Administracji Skarbowej o udzielenie informacji, przeprowadzenia kontroli. Nikt bez wniosku kogoś nie będzie działać / interweniować, chyba iż nieprawidłowości zostaną stwierdzone podczas rutynowej kontroli administracji skarbowej, co rzadko się zdarza.

@sss 06.08.2017 06:54

Właśnie chodzi tu głównie o przeprowadzanie takowych, rutynowych kontroli przez organy administracji skarbowej. Jeżeli Urząd skarbowy, zostaje powiadomiony o takowych nadużyciach - to moim zdaniem, jego ŚWIĘTYM OBOWIĄZKIEM jest przeprowadzenie takowej kontroli - i w razie stwierdzenia nadużyć w tej materii, powiadomić niezwłocznie prokuraturę.

dd

Jeśli masz wątpliwości to żeby Je sprawdzić jest powołana Prokuratura. Zamiast pisać itd. coś rób żeby zweryfikować sytuacje i Ją zmienić na lepszą.

@dd 04.08.2017 21:45

Do tego jest powołany Naczelnik urzędu skarbowego i policja skarbowa, żeby stwierdzić takie "nieprawości" i zgłosić je do prokuratury. Tym bardziej że "skarbówka" o tym "procederze" doskonale wie.

on
@nn 03.08.2017 20:30
Zmieniły się przepisy dotyczące umów zlecenie: przykłady 1: Od 4 stycznia 2016 r. osoba wykonuje pracę na podstawie umow...

Sprawdź w zusi-e składki bo z pewnością nie są odprowadzane w jednej ze spółek.

@on 04.08.2017 04:30
Sprawdź w zusi-e składki bo z pewnością nie są odprowadzane w jednej ze spółek.

Nie tylko składki ZUS mogą być nieodprowadzane, przez spółkę "B". Mogą także być nieodprowadzane, zaliczki na podatek dochodowy - gdyż spółka "B", może się znajdować w jakiejś "Republice bananowej", gdzie panuje "Raj podatkowy".. A polskie prawo, tak szczerze, to jest "mocne" tylko na "papierze"..????

Malik

Jestem po rozmowie z inspektorem, jutro mam spotkanie na obiekcie, odniosłem dobre wrażenie po rozmowie. Pozdrawiam wszystkich

Taksówkarz

Kiedyś pracowałem w ochronie i chciałbym wrócić do tego zajęcia, ale jak zrobię kurs na pracownika kwalifikowanego. Czy muszę spełniać jakieś dodatkowe wymogi ? Polecacie jakieś miejsce w Warszawie gdzie mógłbym taki kurs przejść i jakie to są koszty ? Pozdrawiam.

AGENT

Pracuje już trzeci rok dla City i nie mam na co narzekać. Wpisuje tutaj koment, bo wiem, że firma wygrywa dużo przetargów i zyskuje co raz to nowe obiekty w kraju. A przez to co tutaj czytają nie chcą iść do roboty, a ja myślę, że warto. Tak na marginesie, dla pof lepiej, że monopol powoli znika, a co za tym idzie lepiej, że mam wybór między Solidem a Konsalnetem.

Kwalifikowany

Wrrr! nie od grudnia, tylko od września

Kwalifikowany

Witam. Wie ktoś może z was jak długo są ważne badania na broń? Chodzi o to że zamierzam teraz robić badania na kwalifikowanego i chciał bym od razu zrobić badania na broń a do egzaminu podejść za kilka tygodni bo jestem po rozmowie z CS i chciałbym zatrudnić się u nich od grudnia i tu własnie pytanie jak długo są ważne te badania, czy może warto poczekać do egzaminu?

@Kwalifikowany 07.07.2017 13:09

A badania specjalistyczne, są ważne maksymalnie przez 3 lata.

@Pająk 07.07.2017 17:48
A badania specjalistyczne, są ważne maksymalnie przez 3 lata.

Dziękuję. Własnie nie byłem pewny, w zawodzenie siedzę krótko. Stąd ten błąd :)

Wyjadacz

W branży się właśnie to praktykuje. Masz do wyboru albo zlecenia albo umowe o pracę.

Adam

Wyjadaczu, a czy zawsze muszą być dwie umowy? Z góry dziękuję

Wyjadacz

Nie od końca rozumiem dlaczego rzucacie się skoro wszystko jest załatwiane zgodnie z prawem - tak, owszem są dwie umowy, które każdy podpisuje zdając sobie z tego sprawę: bo jedna umowa jest z twoja firma- czyli macierzystą, a druga to często agencyjna.

Wypłata na czas

Mam tak jak Toruń ole, czekałem na wypłate i już mam na koncie, w pracy gadali o pozwach i po co bylo, tylko niepotrzebne kwasy powstawaly w robocie aż nie chcialo się iśc .

Sufo

Do SUFO Czy wiecie, że MON chce by kontrolę nad sufo przejęła ŻW? Z Antonim to możliwe, że przepchnie kolejny pomysł. Co wtedy z nami? Staniemy na centrach handlowych? Niepokojące. wy co o tym sądzicie?

Jo

PARKING 24H KOŁO MCFIT Dostaliscie pieniadze za Maj? :)

Headhunter
@Jo 02.07.2017 20:14
PARKING 24H KOŁO MCFIT Dostaliscie pieniadze za Maj? :)

Natalia, Jak się pracuje? Niedawno wróciłem z obczyzny, gdzie spędziłem kilka ładnych lat. Mam spore doświadczenie pracy na stanowiskach biurowych, które zdobyłem za granicą. Hedahunter nawiązał kontakt ze mną, by zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną. Nie wiem czego się spodziewać bo to pierwsza moja rozmowa o pracę odkąd wróciłem do kraju. O realiach dowiadywałem się od rodziny i z sieci, więc moja wiedza nt warunków pracy jest minimalna. Jakich pytań się spodziewać? Jakie są warunki pracy? Natalia, czy mam umowę o pracę?

x

A mnie się dobrze pracuje :)

Ronin 33 wolny strzelec

przyszedłem i odszedłem strata czasu słaba firma problemy z kontaktem z ich kadrami brak i lub żadnej współpracy a umowy nie dostałem do ręki dwie spółki jedna płaci za reklamę druga za 156 godzin czy jakoś tak co gdzie i jak krętacze omijać szerokim łukiem pozdro Ronin:((

Natalia

Niedawno szukałam pracy w biurze. Słyszałam, że City poszukuje, byłam na rozmowie - prowadziła ją sympatyczna brunetka. Rozmowa kwalifikacyjna obeszła się bez niedorzecznych pytań nt mojego życia prywatnego, były raczej trafne, i co mnie trochę zmartwiło na początek to to, że nie ukrywano ciężkiej pracy jaka mnie czeka jeśli zostanę przyjęta. Pracuję już 2 tydzień i rzeczywiście - ciężko się pracuje. Z drugiej strony w ludzki sposób podchodząc do sprawy to pracuje się tutaj dobrze.

Kama
@Natalia 19.09.2017 13:18
Hej, bardzo długo tutaj nie zaglądałam, ale już jestem. Odnosząc się do Twojego pytania, to praca na recepcji nie jest uciążl...

A twój zakres obowiązków obejmuje też witanie gości i takie dodatkowe obowiązki jak zaopatrzenie biura, umawianie na spotkania, pilnowanie kalendarza ?

Natalia
@Kama 10.10.2017 14:19

Kama, jeśli pytasz o nawigowanie gości, to nie leży w zakresie naszych obowiązków. Jesteśmy zawsze na wyspie, i jeśli pojawi się pytanie od gościa dotyczące konkretnej firmy to wtedy ich informujemy którędy należy iść by trafić. Wydajemy identyfikatory dla gości, które są specjalnie wyrobione przez CS. Ponad to prowadzimy księgi gości i inne wymagane rejestry, które określa ustawa. Nie prowadzimy żadnego kalendarza, musimy działać zgodnie z założeniami i podpisaną umową. Jesteśmy recepcjonistkami, nie sekretarkami :) Jeśli zastanawiasz się czy złożyć papiery to doradzam tak zrobić :) Pozdrawiam

Dżony

My mieliśmy przesunięcie wypłaty na czas, jak to nazwał koordynator: bo wystąpiły problemy techniczne ze strony banku. Sprawa się wyjaśniła i kasa była na koncie już po kilku godzinach.

Poznaniak

W Poznań dostał wypłatę na czas!

Syy

Czy pracuje ktoś w kadrach lub księgowości? Czy też sa dwie umowy przy zatrudnieniu?

Syy
@Haer 29.06.2017 09:49
No to nie czekaj, staraj się o pracę, prowadzą teraz nabór.

A możesz powiedzieć coś trochę wiecej o pracy w biurze firmy? ????

Szczur
@Syy 28.06.2017 14:08

Najlepiej podpisz umowę z City a 2 z Bluplay i życzę Ci powodzenia na koniec roku

Domi

Pracowałem w City dwa tygodnie, bo potrzebowali pilnie do pracy, miałem daleko na obiekt, i w między czasie szukałem czegoś innego, zrezygnowałem z ochrony, bo zadzwonił do mnie mój obecny pracodawca, była to moja pierwsza praca i w ciągu tygodnia zdążyłem się zapoznać ze sprzętem itp. a bałem się że sobie nie poradzę. Gdyby obiekt był w innym miejscu dalej pracowałbym w City. Pozdrawiam wszystkich !!!

Karetka

Tak na prawdę zależy jaki rodzaj jej masz. Jeśli mam Ci doradzić, to sprawdź sam, - zadzwoń, dopytaj.

@ do Karetki
@Karetka 26.06.2017 10:07

Właśnie dzwoniłem. Jestem umówiony na rozmowę z koordynatorem, w ten czwartek. Zapytał jaki region by mnie interesował, bo dopasuje go blisko miejsca mojego zamieszkania. Nie spodziewam się fajerwerków, raczej przeciętnej roboty rzemieślniczej. Dzięki Karetka. Dam znać jak poszło, lub jak mi jest w nowej pracy.

Karetka

Nie wiem, czy jestem najlepszym doradcą, ale ogólnie nie mam na co narzekać. Wytyczną i dźwignią jest tutaj wypłata na czas. Pracuję na spokojnym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Kwestia zamieszkujących tam osób jest sporna, bo mi nie wadzą, ale kolega z pracy raczej nie jest zadowolony (miał ostatnio ni przyjemną sytuację). Obowiązki to przede wszystkim obchody, i monitoring. Żelazną zasadą jakiej nie można popełnić to spanie na zmianie - za to są kary pieniężne, kolejna rzecz jakiej należy przestrzegać, to abstynencja w pracy, jeśli inspektor coś podejrzewa to zbada Cię za pomocą alkomatu. Trzecia to by być schludnym. No i czwarta - nie możesz opuścić posterunku dopóki nie przyjdzie nowa zmiana. Jeśli nie pijesz, nie śpisz, nie dezerterujesz i wyglądasz jak człowiek otrzymasz pełną wypłatę, jeśli złapią Cię na jednym z tych - to masz już mniej. Ja nie dostaję kar, ale wspomniany kolega już tak - lubi sobie pospać. Jak widzisz nie jest źle, zasady te same co (pewnie) wszędzie, wybór należy do Ciebie. Mam nadzieję, że byłam pomocna. Życzę powodzenia

Nocnick
@Karetka 26.06.2017 10:02

A co jeśli zachce mi się siku? Przecież w tych budach rzadko są ubikacje? Co to za poroniony pomysł? Przecież jak jestem sam na zmianie to wiadomo, że muszę od czasu do czasu wyjść! Uzgodniłem to sobie z moim inspektorem i zrozumiał. Ludzie, pracujemy ze sobą, bądźmy bardziej wyrozumiali - przecież takie działanie jest nielogiczne.

@Nocnick 03.07.2017 11:06

Po co te oburzenie? Rozumiem, że pracujecie we dwóch/dwoje na posterunku, a zmiany są pewnie po 24. I krótko mówiąc jesteś sam na zmianie. To jest na miejscu bys wychodził na warcie. Miałam bardziej na myśli zmiany min 2 osobowe - chodzi o ty, by zawsze ktoś był w pokoju dla ochrony bo co w przypadku gdy np. karetka nie będzie miała jak wyjechać? Wyważać bramę wjazdową, nie wyważać(?), a co jeśli ktoś z tego powodu umrze, bo Ciebie nie było na miejscu? Sytuacja jest podporządkowana do danego typu obiektu i nie jest sztywną regułą.

@ do Karetki

Nie chciałem sprawić Ci przykrości, moja intencją było tylko uzyskanie odpowiedzi, bo różne firmy, różnie robią. Praktyki prowadzone są często na zasadzie ' a może się uda', wiem, bo już kilka lat pracowałem w firmach ochroniarskich, i to bardzo różnych - od małych, po te największe, i wiem jak wygląda sytuacja w branży. W przypadku osób z dofinansowaniem z PFRON, uniki na nic się zdadzą, bo reguły sa nie do nagięcia. Co chodzi o Ciebie, to nie wątpię to, że jesteś dobrym pracownikiem, twierdzę nawet, że wywiązujesz się sumiennie z wszystkiego co zostanie Ci tylko zlecone,w tym również w pracy. Czytam te wszystkie opinię i próbuje uzyskać rzetelne informację. Aktualnie szukam pracy i mocno zastanawiam się nad City, ale sam już nie wiem, bo multum krzyżowych opinii mnie rozprasza, więc chętnie uzyskam odpowiedź, od kogoś kto tutaj pracuje, a nie pracował. Więc poleć proszę, lub odradź - powołuj się na wady i opisz zalety. Mi potrzebna praca,a nie chcę grymasić, tylko pogadać.

Kris
@Pająk 16.08.2017 13:37
To trzeba mierzyć "siły na zamiary" a nie odrazu, rzucać się do ochrony osiedli w Izraelu ! Trzeba najpierw zadbać...

Uczymy się całe życie.

@Kris 17.08.2017 14:04
Uczymy się całe życie.

Tylko uczmy się nie powielając starych błędów. I nie kosztem ludzi, którzy dla nas pracują.

Karo

Pracuję w City w ochronie od 4lat, na osiedlu i chwalę sobie tą pracę, warunki są dobre, na mieszkańców nie narzekam, choć zdarzają się różne osoby. Podsumowując jest dalej chcę pracować w tym miejscu.

W Warszawie kasa na na czas

Karetka

Czytam forum i mam pewną niejasność, zwłaszcza w temacie płatności na czas wypłat. Mam grupę inwalidzką i przyjęto mnie do pracy w City. Może nie pracuję długo, bo sześć miesięcy ale z pełną odpowiedzialnością przyznaję, że nie było ani dnia więcej niż przewidywane na otrzymanie wynagrodzenia.

do @Karteki
@Karetka 26.06.2017 09:23

Pewnie dlatego, że pracujesz z grupa inwalidzką, tutaj firma nie może mieć 'opóźnień', bo otrzymują dofinansowanie na Twoje stanowisko pracy z PFRON. Im zależy na Twoim stanowisku, bo dostają kasę, a Tobie, bo masz pracę. Układ prawie idealny, bo firmy chętnie zatrudniają do zakładu pracy chronionej. Nie zawsze, uradowani są mieszkańcy na obiektach. @Karteka, pracujesz na osiedlu?

@do @Karteki 26.06.2017 09:30

Od razu zatrudniono mnie na osiedlu mieszkalnym, nieskomplikowany obiekt. Mieszkańcy są tam przyjaźni. Wiesz, to niespecjalnie miłe, że piszesz takie rzeczy - zwłaszcza te, o nieprzychylności mieszkańców, bo jestem inwalidką! Wywiązuje się w całości ze swoich obowiązków i nie życzę sobie takich komentarzy!

Magda

Moja rozmowa kwalifikacyjna przebiegła, bardzo spokojnie rozmawiałam z dwoma Paniami. Nie zostałam przyjęta ze względu na słabą znajomość programu pp. Pozdrawiam

jack

Oj coś tutaj nie gra z tymi opiniami. Czytam je i jawnie się nie zgadzam. Telefon jest odbierany, a sprawy rozwiązywane. Opisze swój przykład: była dwudniowa zaległość w płatnościach, więc w te pędy zadzwoniłem do City. Odebrała jakaś kobieta, oznajmiła, że sprawa jeszcze dziś znajdzie rozwiązanie. Nie było mi to na rękę, bo musiałem przedstawiać jej na którym obiekcie pracuję, kto jest moim inspektorem i ile jest zaległości. Uprzedziła, że oddzwoni jeszcze tego samego dnia. Po kilku godzinach dostałem informację od rozmówczyni, że bardzo przeprasza ale wypłatę otrzymam jutro, ze względów protokolarnych: wypłatę opłacono, ale na koncie z uwagi na zaksięgowanie bankowe będzie jutro. Nie powiem już poczułem się spokojny. Na sam koniec rozmowy zapytała czy jeszcze mam jakieś pytania i skończyła rozmowę. Następnego dnia wypłata już była.

udało się

nie polecam tej firmy popytajcie co na Almie sie działo i praktikerach ludzie bez wypłat zostali my swoje wypłaty wywalczylismy po bólach pozdrawiam

Vlado
@udało się 31.05.2017 21:51

To prawda że City spłaca grosze wynagrodzeń natomiast w spółkach powiązanych z City nadal brak wynagrodzeń, dzwoniąc do biura nikt nie chce mnie połączyć z osobą odpowiedzialną trzeba chyba zgłosić całą sprawę do telewizji i portali internetowych tak jak to zrobili pracownicy praktikera.

Kokoszka

Ja też byłam w piątek na rozmowie w sprawie pracy biurowej. Panie, z którymi miałam rozmowę faktycznie bardzo sympatyczne i konkretne. Przedstawiły zakres obowiązków, godziny pracy oraz proponowane wynagrodzenie na okresie próbnym. Kwota całkiem spoko a po trzech miesiącach możliwość podpisania umowy o prace i podwyżki. Faktycznie padło pytanie co zamierzam zrobić po studiach itp. bo szukają kogoś na stale...niestety póki co nie oddzwonili

BETIMP

Witam, czytam Państwa opinie ze szczerym zaciekawieniem. Przyznam iż firma jest mi znana i wiem że wypłaty bywają z opóźnieniem- ale są. Ludzie prace mają, nawet osoby niepełnosprawne znajda tam swoje miejsce. Zatem...ile osób tyle opinii ... Życzę pracy :) a nie pośredniaka

Zostaw opinię o City Security S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Security S.A.