City Security

Opinie o City Security

Nie polecam pracy w tej firmie, ponieważ czekam na wypłatę juz 1,5 mies. Jak zadzwoniłem do kadr z zapytaniem o przelew to mnie (usunięte przez administratora). że się nie cierpliwię. Kochani (usunięte przez administratora) tą firmę. Uwierzcie mi !

taka prawda
@ admin 17.06.2013 14:27

Zgadza się Kolego ta firma to dno i łajdactwo ,jedynie na jednostkach starają sie w miarę płacić na czas .ale za to potrącają kasę przy byle okazji za banalne przewinienia wręcz nieadekwatne do wysokości kary !!!!

Zostaw opinię o City Security - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Security