Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

PIT

Skargi w sprawie pit-ów proszę pisać na adres pierwszego urzędu skarbowego warszawa-śródmieście. (usunięte przez administratora)

Marek 20

Ja juz napisałem maila do krajowej administracji skarbowej czekam na odpowiedz ani pitow ani kasy

Grażyna1940

A skąd możesz wiedzieć że straciła obiekt? Pracujesz w biurze na dyrektorskim stanowisku że takie info potwierdzone? A może Ciebie z obiektu zwolnili i nagadali ci tak żeby ci żal nie było

@Grażyna1940

A skąd osoba pracująca w biurze na dyrektorskim stanowisku może wiedzieć czy CS straciła obiekt ???

nrzż
@Grażyna1940

Podobno włodarze CS zaglądają na GoWork żeby wiedzieć co się dzieje w firmie.

Rambo

My też nie mamy ani wypłat ani pitów a płatność była na umowie do 25 ,a koordynator nic nie wie nie umie udzielić żadnej informacji , nie odbiera telefonu i unika kontaktu ,(usunięte przez administratora)

Jprd
@Rambo

Od ponad roku słychać było że firma pada. Sami jesteśmy sobie winni że dalej pracowaliśmy dla nich. Pretensje do siebie.

Soniak
@Rambo

Kto jest waszym koordynatorem

qwertyuio
@Jprd

Czy ty (usunięte przez administratora)sobie myslisz ze rok temu ktos myslal, ze firma pada i nie wysla Pitów?? Ona padała z koncem roku. Więc się zastanów. A jak już nie masz co robić to wiesz co zrobic.

jprd
@qwertyuio

(usunięte przez administratora) mi smieciu. mam w (usunięte przez administratora) co myslałes rok temu. były sygnały ze firma pada pajacu. brak kontroli na obiektach, brak nr tel do biura, non stop zmiana koordynatorów itd

Max
@qwertyuio

Myśleli ci, którzy potrafią to robić. W przeciwieństwie do ciebie... Od razu sfrustrowana łajzo musisz ludzi obrażać?

Qwertoiu
@Max

twojej mamy jeszcze nie obrazilem max. Ja nszczescie pity juz mam. A ty? Slugusie

@Qwertoiu

A powinieneś !!!

@Soniak

A kto to może wiedzieć ?!

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
To ja

Sprawdzałem w Zus pue swoje składki do Zusu .Nie ma od CS od sierpnia .Nie dość że nie ma wypłat ,to jeszcze składek .City to już bankrut Muszę jechsć do ZUSU I zgłosić .Rozmawiałem z koordynatorem z innej firmy ,to już koniec CS ,czy jak tam się zwą .

To ja ja
@To ja

Wow...koordynator innej firmy zna sytuację CS na tyle, żeby stwierdzić upadłość buhahha. Zmień koleś informatora

@To ja ja

Nie ,nie znają się wcale ,nie pracowali razem ,nic o sobie nie wiedzą I o konkurencji też nie chcą nic wiedzieć .Nic nie będę zmieniał ,czas pokaże ,zobaczymy ,tylko nie chciał bym robić za darmo A Ty widzę ich stronę trzymasz ,a może jesteś od nich ?

@To ja ja

Dla Państwa informacji 50% koordynatorów z city już dawno odeszła do firm konkurencyjnych jak tylko zaczęło się w City robić gorąco, sama dostałam informacje od „zaprzyjaźnionej” koordynator która nadal pracowała (nie wiem czy dalej pracuje) pod koniec 2019 żeby się zabierać bo mogą być problemy. Także polecam rozmowy z byłymi koordynatorami city którzy BARDZO DOBRZE znają sytuacje firmy

@To ja ja

Nic nie będę zmieniał skoro obecny jest wiarygodny. Nigdy mnie nie zawiódł ....

Arkadowa

Narzekają na nieuczciwą konkurecje a sami wobec pracowników zachowują jeszcze gorzej.W ofercie proponują niską cene z uwzględnieniem póżniej niewypłacanie wynagrodzenia pracownikom.

brak zapłaty podatków, do tej pory pracodawca nie wpłacił kasy do urzedu skarbowego! Koordynator nie potrafi powiedzieć kiedy wpłąci/ dostaniemy pity! Wynagrodzenie wpłyneło kilka dni po terminie

@111

Nie dostaniemy PITów w ogóle. Ani kasy. Kary finansowy za niewywiązanie się zw swoich obowiązków wobec pracownika i Urzędu Skarbowego powinny być na tyle dotkliwe,.że nikomu nie powinno nawet przyjść na myśl by takie cuda zrobić. Nie tylko zresztą finansowe.(usunięte przez administratora)

jprd

To co piszesz to prawda. Tyle ze takie kary występują w normalnym panstwie a nie kraju z dykty i gówna....

Lary

Prawda jest taka. Główni (usunięte przez administratora) Maciej K. DOMINIKA K. wszystkich zrobili... Teraz Maciej w spółkach Sp skarbu narodu a jego niunia u Matysow... Blu Pay to ich wytotwor. Za to kupili sobie mieszkanie.... Pomijam głównych liderów i turbo lancerow.... oni sami już wiedzą że wszystko wyszło. Wszystkie księgowe z tej bandy pełen szacunek....ileż wykonczyli żyć. Ile łez.... Proste i łatwe kto w tej bandzie się dorobił. Ba Caryca z Krakowa od farb i żartu i 200 zarzutów przestępstwa też sobie poszła a mi wisi 4 klocki. Bo kto tam został... Słupy

Jprd
@Lary

A po polsku jak to będzie?

Czekam dalej na pity. Na moim obiekcie dalej niemamy pitów za ten rok. Ile mam czekać.

Leon

Jeśli nie otrzymamy wtedy nasz obowiazek zgłoszenia pisemnego do firmy i US .Rozliczamy sie na postawie np: wyciągu z banku.US nakłada kare finansową na firme

Kto podemnie

Ktlo podemnie śię podszywa

Dziwne

Dostaliście pity za rok 2019 jest 2 ,03. A ja nie mam wciąż pita i wiele osób również o co tu chodzi?

Jarosław T
@Dziwne

Daj boże, że gamonie wysłali w piątek tj, 28.02 to musimy jeszcze troszkę poczekać Max do piątku. Jeżeli nie przyjdą to trzeba udać się do urzędów skarbowych i to zgłosić. I tak musimy sami się rozliczyć.

Kolega

Mam w (usunięte przez administratora) co oni mają. Ty mi możesz skoczyć, podać adres? Nie słuchajcie tych bzdur tylko zgłaszać gdzie się da.

makumba

a jak oni rozlicza pity jak nie zaplacili za godziny.

Kolega
@makumba

A tego to ja nie wiem. Ale jedno nie wyklucza drugiego.

Marian69

i myslisz ze wyjazdy za granice sa powodem zabrania koncesji? To powodzenia zycze bo i tak nic ci to nie da .

edit nie odbiera telefonów

Jdjdj

Chyba Pana poniosła wyobraźnia z tym zaprzyjaźnionym księgowym. Skoro tak świetnie zna Pan realia firmy ,to powinien Pan wiedzieć również jak działa zaciaganie wynagrodzeń do banku.

Głupia...może jednak nie

Edit nie zostaną (usunięte przez administratora)

Nicki

Coś wyrwane z kontekstu może stać się istną bajką, szkoda że Pan Anonim ma taką wyobraźnie i nie wykorzysta jej do innych celów

Anonim biss

Anonim co by było gdyby nie ten gościu z wąsikiem, gdzie teraz byśmy i w jakim języku rozmawiali ... czy mogli byśmy rozmawiać ze swoimi dziećmi po polsku??? Czy za takie teksty jak piszesz (anonim) Katyń , czy Syberia ?

Bobo

Nie wyłali rozliczenia PIT do Urzędu, termin minął 31 stycznia. Sprawa idzie do Sądu o przestępstwo podatkowe

@Bobo

Zgadza się. Sprawdzałem rozliczenia podatkowe w internecie i pit 11 nie wpłynął. Całe szczęście, że mam dodatkową pracę bo nie miałbym z czego żyć. Szefostwo tej firmy powinno zgnić w (usunięte przez administratora) Szykuje się druga afera Amber Gold. Oszukanych ludzi są tysiące.

Rafi

Jutro juz koniec nareszcie w tej dziadoskiej firmie bez przyszlosci Ziobro sie wezmie za City Security sluzby juz odpowiednie powiadonione

aaa
@Rafi

Utop się razem z tym Ziobro

Mały

To trzeba zmówić się i trzeba działać To co koledzy piszą to prawda Złodzeje nic więcej

mati85

City Security nie płaci skladek ZUS od sierpnia 2019 roku nie wyslala do Urzedu Skarbowego zeznan podatkowych do konca stycznia 2020 roku chyba juz czas zeby zajał sie tym prokurator

xxxx
@mati85

Mati85 Ty to jesteś fajny . Najpierw grozisz, że wpadniesz i dym zrobisz ( jakieś 2 tygodnie temu), potem innych namawiasz, żeby Cię wyręczyli , a teraz prokurator :) Człowieku, ogarnij się

@mati85

Nie mają kasy ,to nie płacą .I kto im co zrobi ?A Prezesi ,to już dawno kasę swoją wywieźli ,im nic nie zrobią ,tylko my lud pracujący stolicy jesteśmy pokrzywdzeni .Kredyt trzeba spłacić ,a banku to nie interesuje skąd weźmiesz .

Marian69
@mati85

Chyba tylko tobie nie placili skladek ja sobie sprawidzilem i wszystko mam oplacone .

Inna sprawa dlaczego my sie nie zbieramy na tej laurowej i z nimi nie robimy porządku ? kiedyś to by na golasa na taczkach ich wywiezli. Gdzie jest prokuratura, sądy , Zus-y ?

na Rydygiera ma mieszkanko ponad 100 metrow

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.