Opinie o CITY SECURITY

Jola

w 2014 najgorsza chała jaka mogła być wszyscy tam jak istne dziwki - sprzedajni za pieniadze,bosh......wrecz pedalstwo sie szerzy.Wszystko dla 0,5 zl podwyszki na godzile sprzedadza cie jakleci.

Jola

Bociek

nie chcielibyscie byc wydelegowani pod stolice w 2013 , tam to dopiero Bydlo, Syf, Kila i Mogiła, motorem dzialania tam bylo Chamstwo i Protactwo - zero szacunku! byla zbierana , jakas kura sie znalazla - bedzie chciala to sie sama przekona - jakis Laptus tego nie zmieni - Zamozna Patologia Komunistyczna oraz Ich Zwolennikow konczy sie - Kapusie na Kapusi - uczyli sie od Najlepszych.

stan

dawajcie wypłatę

Bzdury kolego wypisujesz jak jesteś leń do pracy to wszystko będzie żle wypłaty są na czas patrz umowa jak coś podpisujesz to znaczy że się na to zgadzasz.

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie, obcinają stawki a wypłaty na czas są tylko dla "wybrańców" reszta ciągle słyszy że przelewy będą jutro :/

Zostaw opinię o CITY SECURITY - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CITY SECURITY