City Security S.A.

Gdańsk

City Security S.A.

Opinie o City Security S.A.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Citi securiti? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

lemon

@anonim nie liczyłbym na dodatki czy benefity. Szukają teraz właśnie do wrocławia i to wygląda mniej więcej tak: "Poszukujemy osób do pracy w charakterze pracownika ochrony w obiekcie handlowym we Wrocławiu. Praca w magazynie, linii kas, ogrodzie. Praca na podstawie umowy zlecenia. Stawka 7,50 netto."

Mazak

Nie mogę narzekać. Finanse ok płacone w miarę regularnie, wyposażenie w narzędzia pracy ok, jak sie telefon służbowy na obiekcie zepsuje, na drugi dzień nowy. Kokosów nie ma, ale ogólnie mogę polecić.

Marhio

Firma wypłaca pieniądze jak chce. Zresztą czego się spodziewać po firmie krzak, przepracowałem 2 lata z efektami, łapałem dla nich złodziei, firma nie zapewnia żadnego wsparcia przy akcji jesteś zdany sam na siebie. U nich stracisz prace z dnia na dzień, a wymówką do ciebie będzie że znajdą ci coś innego, oczywiście tak nie będzie.

Zostaw opinię o City Security S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Security S.A.