City Security S.A.

4 Dodaj opinię
City Security S.A.
4 123 96 5 1

Opinie o City Security S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Tymon
 Opinia

Cała sprawa nie jest taka prosta bo niektórzy pracownicy mogą być zamieszani więc nie oskarżajcie tak firmy!

Olo
Nazwa działu: Ochrona
 Opinia

Nie wolno podpisywać rozwiązania za porozumieniem stron do puki nie wpiszą adnotacji w tym porozumieniu że są winni pieniądze i podpis kierownika z pieczątka .Xerować grafiki i książki raportów i z tym wszystkim do sądu-jak nie uregulują płatności...a na światła podać administratora żeby poświadczył że widywal daną osobę na obiekcie i innych pracowników tam gdzie pracowaliście -poszkodowani przez City

ciekawy
 Opinia

Ludziska czemu nie idziecie z ta bandą do sądu ? Macie wygraną w kieszeni !!! To wasza kasa !!!

Tak8Nie

Nick

Jedno slowo moge powiedziec: ŻAL

Tak6Nie

Wioleta
 Opinia

Oszusci i kombinatorzy. Do tej pory unikaja zapłaty pracownikom pensji. Moje sugestie dla City Security S.A.: Wypłacie zaległe pieniądze pracownikom Tesco Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Byc ferr w stosunku do pracowników

Tak8Nie

@Wioleta 06.02.2019 18:49

Witam, Bardzo dziękuję Pani za napisanie opinii. Zapraszamy do kontaktu mailowego info@citysecurity.pl z opisem całej zaistniałej sytuacji, gdyż Pani opis jest zbyt ogólny. Z poważaniem, Zespół City Security.

Tak1Nie1
taka prawda
@City Security S.A. 13.02.2019 14:48

Przestańcie kleić głupa ,dobrze wiecie o co chodzi .

Tak11Nie

Magi
 Opinia

Moje sugestie dla City Security S.A.: Bądźcie uczciwi wobec swoich pracowników.O ludzi trzeba dbać A nie traktować jako zło konieczne... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacić na czas pensję.Zatrudniac kompetentnych dyrektorów.

Marek
 Opinia

Ktoś tam, dowiedział się że reszta wypłaty za Grudzień nie będzie wypłacona, dopóki WOG nie zapłaci firmie drugiej części kontraktu. Wiem to z pewnych źródeł.

batman
@Marek 29.01.2019 12:19

też tak słyszałem, podobno zalegają im 500 tyś. niby wojsko a pieniędzy nie mają

Roman M.
@Marek 29.01.2019 12:19

nie wiem o co chodzi ale mi dzisiaj wpłynęła cała wypłata na Chełmnie.pozdrawiam

Ziutek z Grudziądza
@batman 29.01.2019 18:04

WOG im już więcej nie zapłaci. Reszta kasy poszła na poczet kar, za to że firma przerzucała pracowników zamiejscowych (najemnikòw) ze służby na służbę i z obiektu na obiekt, praktycznie bez snu i odpoczynku. Żandarmeria się dopatrzyła i zgłosiła to do WOG, a WOG nałożył za to na firmę karę. Płacili tym "najemnikom" nawet 25 zł za godzinę netto i jeszcze wynajmowali im hotele. A wystarczyłoby, ażeby miejscowym pracownikom podnieśli te dwa złote na godzinę (z 12 na 14 netto) i ludzi by mieli i nie musieliby tak "kombinować". To co wyszło to efekt z winy niegospodarności firmy, a nie z winy pracowników. Radzę wam się nie łudzić (mam na myśli jednostki wojskowe) że dostaniecie wypłaty, tylko zgłaszajcie sprawę gdzie trzeba.

Marek M
@Roman M. 29.01.2019 19:24

W Chełmnie????? dziwne. Pracujesz w Chełmnie??? City Security SA jeszcze nie wypłaciło wszystkim pracownikom a City Security GROUP wcale.

Nany
 Opinia

(usunięte przez administratora) O co tu chodzi.?

Darczynca
 Opinia

Co wy pierniczycie bez ładu i składu propagandę sejac. Jak już to dostaliście te grosze z są a nie Group.(usunięte przez administratora)

Legionista z Grudziądza
 Opinia

W końcu zapłacili na Grudziądzu. Mam kasę chociaż nie wierzyłem. Nie zgadza się około 150 zł ale wyjaśnię bo rozmawiałem z nimi. Uff... podobno weryfikuje to sam właściciel a wszyscy i tak wiedzą o co chodzi... Spadochrony wciskane i zamotanie a ja tylko chcę swoje... Podobno wyszedł jakiś przekręt na stawce u spadochroniarzy i teraz ktoś ma gorąco . Pani M. I Pani M i Pan P i nasz Jarek

Tak3Nie

• Świętojerska 5/7
    00-236 Grudziądz
  • 693541276
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie