counter
2 163 209 5 1
Monday

Bioton zapewnia również zwolnienia pracowników przez e-mail. Piękna cavalida odbyła się w poniedziałek prawie 20 osób na bruk z dnia na dzień w ramach ratowania spółki, która zdycha nie z winy pracowników. Monthy python by się uśmiał żenada

Tak15Nie2
Majk
Klient

Ciekawe jaka strategia powstaje bo taka cisza. Likwidacja całkowita. Myśle, ze najważniejsza Pani Dyrektor od wszystkiego planuje teraz kolejne pozbywanie się ludzi. To podły pracodawca z karierowiczami na czele pozbyli się świetnych i normalnych ludzi aby zarobić na COVIDZIE. Straszne. Nie polecam, nikomu. W tych czasach to najgorszy pracodawca w branży. Patyk pewnie pare baniek łyknął i już. Teraz ogląda Netflix

Tak16Nie
Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w socjal BIOTON S.A.?

Dżoana Nowy wpis

Nic

Zbychu Nowy wpis
@Dżoana

Jak nic pan samochodzik z Orzarowa bo ci mają najdalej i nie mają jak się wydostać ze swojej mieściny

seler Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

No co to jest? Kpina? Żart z nowych pracowników. Starzy pracownicy to zasiedzieli się przez to że dostali takie stanowiska o jakich by nie mogli marzyć poza bramą biotonu.

barzanta

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Może i podczas rozmowy dostaniesz kwieciste ofert przyszłości świetlanej. Wszystko to (usunięte przez administratora) i mamienie by się zatrudnić. Szefowa HR zrobi wiele by mieć wyniki. Tylko po co wyniki dla umarłej firmy?

Tak5Nie
@barzanta

Jak nie wiesz po co wyniki bo za wyniki jest kasa. A tak jest na rozmowie pięknie i kolorowo a jak wejdziesz w to (usunięte przez administratora) to po 3mc masz już dojść.Wtedy zobaczysz z kim pracujesz i co masz w obowiązkach -wszystko co możliwe żeby zapchać dziurę bo słupki z wynikami są najważniejsze!!

Tak4Nie
Iza
@Młody

Ale bardzo Was proszę, żebyście wypowiadali się tu z trochę większym spokojem. Nie macie najlepszego zdania o tym pracodawcy i tego nie da się ukryć. Ale wiem, iż szukają tam teraz Specjalisty ds. Logistyki. Wiecie może, jak duże trzeba mieć doświadczenie, aby dostać tę posadę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Tak1Nie5
Albrecht
@Iza

Niewielkie :) A tak na serio, CV zawsze można złożyć, po rozmowie będzie wiadomo czy pasujecie do siebie. I cała filozofia.

Majk

Tak16Nie
Out
@Majk

Na rynku ma fatalna opinie a znalezienie pracy po tym cudownym pracodawcy jest praktycznie niemożliwe

Tak14Nie
@Out

Ja nie rozumiem ludzi tam pracujących .Ale co niektórzy za pieniądze są w stanie sprzedać każdego żeby mieć tylko przez chwilę lepiej a pani kierownik się z nich śmieje. Ludzie zastanówcie się co wy tak naprawdę robicie w tym Biotonie

Tak13Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Alicja

Ciekawe czy po wyoutowaniu Likwidatora poleci zatrudniona przez niego banda (usunięte przez administratora)

Tak8Nie
Mick
@Alicja

Zdecydowanie powinni poleciec. 98%decyzji które podjęli i wdrożyli to ogromna szkoda dla tej Firmy. Dobrzy ludzie zostali usunięci a teraz trzeba działać, wrócić do korzeni tej firmy, które niestety zostały wyrwane

Tak11Nie
karol
@Mick

To co zrobił patyk likwidator to przykład jak można w krótkim czasie rozwalić dobrze zorganizowaną firmę, pozbyć się wartościowych ludzi, zastępując ich "świeżością" bez żadnej wiedzy, doświadczenia i nastawioną jedynie na kasę o jakiej pozostali pracownicy mogą pomarzyć. Niech teraz sam lata i szuka dla siebie "nowego sera", jak w tej książce amerykańskiego psychologa co to była obowiązkową lekturą gdy się pojawił w Biotonie. Jedni lubią śmierdzące sery a inni nie lubią w ogóle...... Czekamy aż reszta kliki "oddali się szybko w kierunku drzwi".

Tak10Nie1
X
Klient

Hej, Czy w działach stricte naukowych też jest aż tak źle?

rep

tak

To fatalny pracodawca. Układ pogania układ, No i Pan Likwidator u steru

Tak4Nie
Marek
@X

ale tam nie ma działów naukowych

TakNie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w BIOTON S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie2
Biot
@Pytanie

Nie ma żadnego rozwoju. Firma zmniejsza zatrudnienie nagminnie i zwija produkty. Także nie ma co się tam zatrudniać, upłynie dużo czasu zanim Likwidator zakończy projekt. Słabo.

Tak7Nie1
Hartki30

Bioton obecnie szuka automatyków, na pracuj.pl pojawiło się drugie ogłoszenie. Warto zaczynać z tą firmą? Mam 10 lat w zawodzie, ale w przemyśle spożywczym.

Tak2Nie11
Sternikwprawo
@Hartki30

Jeśli chcesz spokojnie spać po nocach i nie być pomiatanym w pracy to nie warto. Firma ładnie prezentuje się z wierzchu, od środka od wielu lat zgnilizna.

Tak16Nie1
@Hartki30

Jeśli masz rozum i wiedzę to daj sobie spokój i zastanów się czemu został tylko jeden automatyk a resztę odeszło

Tak9Nie1
Hartki30
@Młody

To aż tak finansowo źle w Biotonie czy też organizacyjnie? Nie znam jeszcze firmy więc nie mam podstaw by wydedukować co tam nie działa że z iluś automatyków został jeden. Serio? To kierownictwo dopuściło do tego?

Tak12Nie
qwerty

Ile teraz płacą nowemu pracownikowi na produkcji?

Tak4Nie3
Krzys
@qwerty

Ta firma nie poradziła sobie pandemia. Padaka Obecnie cała konkurencja już jest 3 kroki przed nimi Nie polecam, ludzie bez gruntownej wiedzy o rynku farm

Tak7Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 219 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BIOTON S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Monday

Tak15Nie2
Gonzo
@Monday

W całej tej fatalnej sytuacji robią jednak dużo dla ludzi, którzy odchodzą.

Tak1Nie6
Józek
@Monday

to tam jest jeszcze co ratować???

Tak3Nie1
Meg

Hej. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja z dojazdami? Słyszałam, że jest darmowy bus dla osób z Warszawy, skąd odjeżdża? Jeśli nie ten bus, to jaki jest najlepszy sposób komunikacji do Biotonu?

TakNie4
Joanna
@Meg

Dzień dobry, Bioton zapewnia bezpłatny dojazd pracownikom z Warszawy (okolice Fortu Wola) oraz z Ożarowa Mazowieckiego.

Tak7Nie1
Potencjalny pracownik produkcj
Użytkownicy czekają na odpowiedź 264 dni.

Ile płacą operatorom na produkcji? Ile można oczekiwać na początek???

Tak1Nie5
Stanislaw

Myślicie że ktoś nas w końcu kupi i wypchnie z dołka? Inaczej pójdziemy na (usunięte przez administratora) z tą firmą. Człowiek od (usunięte przez administratora) lat się ludzi że koleje zmiany w zarządzie coś dobrego przyniosą a tu coraz gorzej.

Tak5Nie
Bla
@Stanislaw

Może i przyszłość jest w ciemnych barwach ale szczekającym ładnie zamknęli buzie kwietniowa premią. Niektórzy tyle w 3 miesiące nie zarobią.

Stanislaw
@Bla

No kto szczekał i rzucał papierami to dostał. Straszeniem nic nie zawalczysz.

Karol

@Biosynteza a co takiego wyczytałeś o tych finansach?

Earp W
@Karol

Czyżby minus 48% sprzedaży insuliny w PL ? 2019 do 2018 (str 21 sprawozdania Zarządu)

Biosynteza

Czytam od dłuższego czasu co pisze się o finansach firmy i widzę że zbierają się nad nią same czarne chmury.

Tak4Nie2

Jakie są mocne strony pracodawcy BIOTON S.A.?

Tak3Nie1
Marek
@Pytanie

mocne strony??? hahahahaha dobry żart. nie ma zadnych

Tak6Nie4
Franek

@J gdzie jest ta oferta ,o której mówisz ?

J

Szukają Inspektora Kontroli Jakości, czy warto?

Tak2Nie6
J

Mógłbyś jakoś uzasadnić swoją odpowiedź?

Zbych

Dobrze,że wreszcie zabrali się za tych darmozjadów z marketingu a w szczególności za panią Kasię.

Tak11Nie4
Krych
@Zbych

Darmozjady to maja czas na pisanie komentarzy.

Tak8Nie2
PAWLAK
@Zbych

Brawo brawo dla przełożonych byłego kierownika(usunięte przez administratora) Nie daliście się nabrać na opowieści chachmenta,faryzeusza i judasza pod przykrywką Wy zróbcie a Ja pójdę i się pochwalę czyjąś pracą. Jeszcze raz gratuluję.

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o BIOTON S.A. - Ożarów Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BIOTON S.A.
2/5 Na podstawie 163 ocen.