BIOTON S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o BIOTON S.A.

Sara

Jaka flota dla przedstawicieli medycznych. Prosze o konkretna odpowiedz kto pracowal lub pracuje !!!!!!!!! Dzieki z gory

Aneta

@Ania Pawlaczka Twoja opinia jest bardzo negatywna. Na jakim stanowisku pracujesz, że nie masz dostępu do wody i komputera?W wywiadzie z Karolem Myszelem Dyrektorem Personalnym firmy BIOTON S.A. są opisane benefity dla pracownikowi nie wynika,by takie warunki panowały w firmie https://www.gowork.pl/bioton-s.a.,42835/wywiad,420 Myślę, że powinna wypowiedzieć się jeszcze jedna osoba z firmy, byśmy mogli poznać prawdziwą "twarz" firmy.

Aneta

@....widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy BIOTON? Jeśli tak, to możesz teraz TY odpowiedzieć na swoje pytania? Jeżeli nie, to proszę pracownika o odpowiedź temu użytkownikowi, ponieważ to są bardzo pomocne informacje na forum.

Tobiasz
@Aneta 05.09.2017 13:17

Ania Pawlaczka
@Tobiasz 30.10.2017 17:07
Ale dodaj w jakiej działce miałabyś pracować. Jest przecież produkcja, biuro i ponad setka ludzi w Polsce...

Po pierwsze musisz być głupszy od swojego przełożonego. Po drugie komputera nie ma a jak jest to nie dotykaj bo możesz coś napisać i inni przeczytają. Po trzecie musisz pić raz w tygodniu ,a kawę tylko w domu Po czwarte nic nie mów wszędzie podsłuchuje kierownik Po piąte robisz zawsze za dwóch i tak twoja wina . Po szuste jesteś ambitny i chcesz się uczyć, oni poradzą sobie bez Ciebie nie polecam pracy w M.C

....

Witam , mam pytanie odnośnie pracy w Magazynie centralnym . Czy ktoś może coś napisać . Jakie warunki pracy? , jakie są plusy i minusy tego działu ? .

Srebrnoustnik

Firma w podwarszawskim polu. Ogólnie idealna na rok może dwa dla osób po szkole wyższej. Jeżeli jesteś po szkole podstawowej to idź lepiej do Biedronki- zarobisz więcej i nocujesz w domu. Kadra zarządzająca to jakaś porażka. Kierownicy okolo 50 głów powinna przezbrajać linie, myć mieszalniki lub fermentory zamiast zarządzać - akurat jest ich tyle że wszystkie powinny być czyste. Dyrekcję pasowałoby wysłać na podstawowe szkolenia. Dyrektorów wraz z zastępcami może udało by się upchnąć w autokarze. Ogólnie jeżeli masz olej w głowie po 2 latach pracy nie masz się od kogo już uczyć. Polecam na rok może dwa. :)

Aneta

@userpracujesz w firmie? Kiedy miały miejsce sytuacje, o których wspominasz? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w BIOTON S.A. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

user

Z daleka od tej "firmy". Ciągła rotacja, plany wyjęte z kapelusza, premie nigdy nie wiadomo w jaki sposób naliczane (często zero), brak podwyżek od wielu lat, w hurtowniach notorycznie brakuje produktów i trzeba robić z siebie idiotkę przed lekarzami, faktury nie płacone.

Bioinv
@Pracownik_Bioton 08.04.2017 08:56
@user: naprawde? Czy Ty napewno wciąż pracujesz w tej firmie, czy piszesz o jakiejś innej? Bo informacje, które w tym momencie...

Czy kupiłbys akcje BIO na giełdzie? Czy uważasz że firma stawiając na Chiny dobrze zrobiła?

Robert
@Bioinv 07.05.2017 19:04

Jak chcesz pozbyć sie gotówki to tak . Naprodukowali akcji papiera na miliony sztuk , rozwodnili cenę do 2 groszy a że nie było już z czego zejść to zrobili konsolidację papiera no i dalej może wartość spadać . tylko jaka jest wartość zera

chilli

Odradzam zdecydowanie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Repka

Ogólnie średnio. Pensja co miesiąc na koncie niby jest, premie - wielka ściema albo wypłacą albo nie, nigdy nie wiesz czy dostaniesz, a jak sobie wyliczysz to I tak zawsze się przeliczysz. Brak IMS, raz kiedyś przyjdą ale to napisane na kolanie. Kompletny brak rozwoju i podwyżek. Na samochód limity kilometrów. Można popracować ale nie polecam na długo chyba, że brak Ci ambicji.

rr2343

@lukit no tak się sklada ze na chwile obecna wlasnie aly czas szukają tego przedstawicila medycznego i to już mniej więcej miesiąc trwa nie wiecie czy na pewno te ogłoszenia sa aktualne tutaj u nich ??

Aparatowy

A w Biotonie po staremu ... exodus pracowników produkcyjnych , przegrane wybory zakładowe kobiety z żelaza , niebawem powstanie komisja mobbing-owa z Macierewiczem na czele ;) dobrze że pensje jeszcze na czas wypłacają .

bobrek

Hm...praca jak praca. Z tym że: ciągle brakuje w hurtowniach towaru, które PM promuje u lekarzy i tym samym nie ma ich w aptekach :( niby można się z tego cieszyć ale jak w końcu lekarz decyduje się na preparaty Biotonowe a pacjent nie znajduje ich w żadnej aptece to...lekka lipa. Wymagania duże , namierzanie w tablecie, prowizje dla wybranych (nie tylko uznaniowe-brak jasnych i przejrzystych reguł). Każdy boi się wychylić bo w Biotonie jest mnóstwo krewnych i znajomych Królika i nigdy nie wiesz na kogo trafisz...

nowy22

Czy 8 tygodniowy okres rozliczeniowy oznacza wyłatę co 2 miesiące??

Kazik

Jeszcze tu jestem, ale ja to do emerytury dociągam.

Kazik

Firma jak firma. Dobra dla kolesi, a dla zwyklaków taka sobie jak nic innego niema. Generalnie nie polecam bo to tylko strata czasu. Chyba że jesteś dziadkiem i chcesz przeczekać do emerytury.

ANIA PAWLACZKA

Tak masz rację słyszałam od ludzi pracujących w nowym budynku gość,który jest z wykształcenia ogrodnikiem i chodził całe życie w gumofilcach Duchnickiej przetworni jabłek na tanie wino jest kierownikiem M.C. Totalny prostak bez jakichkolwiek zasad ludzkiej współpracy . Nie polecam pracy ...

Czainis

Odchodzą bo nie chce im sie czekać na restrukturyzacje i pakowanie lini produkcyjnej do Airbusa. Za chwile właśnie to sie wydarzy. I tyle na temat Biotona

produkcyjny

W ostatnich dwóch miesiącach złożyło wypowiedzenia 7 osób - 2 Automatyków , 1 Mechanik , 2-pracowników produkcyjnych , 1 - Magazynier i 1 - brygadzista ... czemu uciekają skoro tu są takie perspektywy rozwoju , awansu i zarobków ??? ;)

kartoniarka

Mogę tylko opisać prace na produkcji, inne działy maja swoich kierowników którzy są zatrudnieni z innej rodziny lub grona przyjaciół. Stanowisko lub awans po znajomości albo rodzinie... Szanse na rozwój bardzo małe, osoby zmotywowane wyciska się jak gąbkę i tępi głupota i nieprofesjonalizmem. Kierownictwo nie nadaje się do zarządzania produkcja. Atmosfera jest zła. Procedury pisane przez ludzi którzy nie maja pojęcia jak dana rzecz wygląda. Ciągły brak materiałów do pracy. Kiedyś "wybrani" dostawali podwyżki za donoszenie do kierownika i dyrektora produkcji, teraz też są zignorowani jak reszta. Ludzie pracujący 5/10 lat zarabiają mniej niż osoba nowo zatrudniona. To jest tylko parę wybranych przykładów.

myjkowa

Rozmowy z Dyrektorami kończą się albo stwierdzeniem że podwyżek nie ma a Ci co dostali to nie były podwyżki były regulacje , lub są wypraszani za drzwi z tonem pretensjonalnym w głosie delikatnie mówiąc. Reasumując nie ma z kim rozmawiać o zmianach bo góra nie chce zmian . Prywatny pracodawca więc walka z wiatrakami. Trzeba poprostu powoli szukać nowej pracy może w Duchnicach w Polfie ;)

pirat

Wlasnie niezadowolenie duże tylko tu nie ma z kim rozmawiac bo iak Cie nikt niw wysłucha nie ma HR i nie ma do kogo zgłosić pewnych sytuacji ktore są nie do uwierzenia gdzie indziej......Pani Zupy nie ma a jak Cie wyslucha to najlepiej zmienic prace

logo

hmmm dlaczego usuwane są moje wpisy? Prawda boli? Boicie się złej opinii? Żałuję że sytuacja z rekrutacji nie została nagrana.

Ula

Większa część pracowników ostatnie regulacje miała w 2010 roku więc z tym rośnięciem była bym ostrożna ;)

nowy

Na start w Biotom S.A. aparatowy lub produkcyjny ,magazynier 3200-3300 brutto

Zyga

Najlepsze co może być to żeby to sprawdzić Musisz się zatrudnić i po 1-roku zobaczysz gdzie jesteś i jak rozwijasz się . Strata czasu dla młodych talentów. Pozdrawiam pudlokuzynów

love

Prawda boli nawet przedstawicieli negatywnej kultury oraganizacji oj szkodzi biuropatologia wiec przestan podszywac sie za Biotechnologa pytajac czy insuliny to rozwoj i juz przestan po raz kolejny sie osmieszac

obcy

widzę kilka twoich wpisów - monotonne. Moderator czy co.Rozterki wypalonego Repa nikogo nie interesują. jeżeli ktoś jest w stanie napisać jak wygląda poważna praca w laboratorium, biotechnologii będę wdzięczny. Insulina, rozwój w takiej Firmie, chyba jest ciekawy?

luck

Pies przy budzie wyje dziwia sie ludzie........nie bagatelizuj bo nikt tu nie beczy tylko sa to powazne problemy przez model tki model zarzadzania jak brak kompetencji i zastraszanie to psycholog nie pomoze co najwyzej tej pani ktora swoich bledow nie widzi a jak potrzebujesz inf o biotechnologu to zadzwon do firmy to bedziesz miec inf z pierwszej reki....

obcy

wypisujecie tu takie bzdury, a człowiek chce skorzystać z portalu, poczytać jakieś normalne opinie o pracodawcy a nie jakieś chore wypruwanie flaków. macie problem to do psychologa, lub robotę zmieńcie......zróbcie coś, nie beczcie.. Proszę o informację czy szukają na BIOTECHNOLOGA, czy ten dział jest OK?, jak z rozwojem?

kkkkk

A pozniej opowiada ze rx nie zostala bo linie rozwiazali test niedostateczny co za pech w grupie wydmuszek......

Luki

Ta Panńii to jakaś pomyłka ktoś stawia wyzwanie a Ona mówi nie bo to przecie jej firma i ździwiona że zwolnili Pozdrawiam HRiix

kiki

Dletego pisze ze korpokuznie to same telenty i wydmuszki bo jak sie jest beztalenciem to sie w przedbiegach odpada......ze tez nikt z gory jeszcze tego nie dostrzegl...albo juz powoli dostrzega w koncu nic nie może wiecznie trwac.....pozdrawiam korpokuznie

lulu

Testy psychologiczne sa b dobrym rozwiazaniem bo niektórzy juz w przedbiegach odpadaja jak sie nie nadaja.....taj jak pewna Pani w pewnej korpokuzni

jaty

W regionie grzybobranie też się źle dzieje

lulu

Na forach straszy w pracy straszy.....sianiem zametu i chęcią zemsy sutuacje chce odwrócić. ........ Oj niektórzy to sie będą kiedyś w piekle smażyć! !!!!!!!!!

luck

Mysle ze Zemsty to można dostac ale Faraona w takiej atmosferze......a w korpokuznach przechodzi sie testy psychologiczne i kompetencji czy do ktos sie nadaje czy nie i wtedy wielu przykrych sytuacji można uniknąć. ?....

luki

Nie strasz bo za prawdę jeszcze nikt nikogo do więzienia nie zamknął Lepiej niech Pani zupa do pracy się weźmie wywiady udziela o mobbingu a nie wie co dzieje się firmie .

HR
@luki 25.01.2016 12:20

prawda jest w kodeksie karnym i w sądzie - tam się ją wyjaśnia, nie na forach. może wystąpisz kiedyś to zobaczysz. Pani o którą pytasz już nie pracuje w BIOTON

Bioton, to bardzo porządna i rozsądna Firma, nie jakaś tam korpokuznia talentów i wydmuszek. Polecam. Temat kierownictwa jak pojawia się w sieci, to każdy wie, że to tylko i wyłącznie zemsta, lub chęć siana zamętu, przypomnę obecnie karalne.

Olo

Poza małopolska warto pracowałem w biotonie chwile temu taa regionalna znam jak byla przedstawicielem i szczerze uwazam ze osoba która ja awansowala to ma niezłe poczucie humoru jaja na maxa.....łaska jest z Rzeszowa i nigdy bym się nie spodziewał ze takie dno beda awansowac to przekręt ktory nic nie umie niestety muszę się zgodzic z opinia ze wróbel kanarkiem nie zostanie.....pozdrawiam

J23
@HR 24.01.2016 22:47
Pomówienie w Internecie Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jed...

widzę, że prawo karne masz w jednym palcu.to dobrze.nieświadomość prawa szkodzi. nie przez przypadek tu zaglądasz a ja pytam-po co??????????? każdy może dodać tutaj szczerą opinię bo po to jest to miejsce.nie kopiuj z googla, nie wrzucaj tu bełkotu prawniczego, czas pomyśleć o konsekwencjach dla firmy i tej pani, bo anonimowo ludzie prawdę piszą a ona nadal pracuje......

Robert
@HR 24.01.2016 22:47

Hr 2016.01.24 Tak . kodeks karny przewiduje karę grzywny a nawet pozbawienie wolności za mobing . A jeśli mówi sie prawdę o czyjejś niekompetencji brakach wszelakich to w żaden sposób nie można mówić o pomówieniu

lucky

Bylam na rozmowie jakiś czas temu zrobiłam rozeznanie wśród lekarzy ogólnie to osoba jest pośmiewiskiem w tym srodowisku także cieszę sie źe nie podjełam tam pracy a teraz słyszałam ze po sądach ja będą ciągnąć kto sie wróblem urodzil kanarkiem nie umrze.......a kto sie dzis śmieje jutro będzie płakał.....ps w innych regionach podobno jest ok

luck

Regionalna to jakas pomyłka pomyłka natury bioton na psy schodzi....

biba

Bzdury ze aż strach. Układy i układzie kierownictwo boi się o własny stołek a wiadomo kim się najlepiej rządzi .... coś o mobbiegu panienka wody w usta nabrała no tak też się boi i tak w koło.

Deszyfrator

O co chodzi? Odpowiem-chodzi o to aby pracować a nie siedzieć na zwolnieniu lub w domu. a ha i jeszcze pisać komentarze w internecie. Postawie inne pytanie ....kto tak działa? Odpowiem- normalni, zadowoleni z pensji i premii pracownicy z samochodem pod domem, telefonem w kieszeni reszty udogodnień nie wymienię z szacunku do ludzi którzy codziennie ponoszą ww koszty. Firma jest bardzo, bardzo ok jak na te czasy! Wymaga małych zmian to właśnie robi.

Manolo

Regionalna doskonale daje rady. Ja brałem udział w rekrutacji i sami pracownicy zle mówią o Firmie. To bardzo nie ładnie, złe wypowiadać się o wymagających Szefach jak się ma samemu problem. Bardzo fajna rekrutacja i ludzie naprawdę konkretni. Polecam.

ejo
@Manolo 09.12.2015 20:45

ale po Małopolsce krąży następująca historia : regionalna wysłała na rozmowę do wawy 3 osoby, zaproponowała pracę pierwszej osobie a ta odmówiła gdy dowiedziała się co ta regionalna wyprawia z ludźmi, z drugą osobą było tak samo , trzeciej osobie regionalna nie zaproponowała pracy bo chyba się jej wystraszyła zadzwoniła natomiast do osoby która brała udział w rekrutacji dwa miesiąc wcześniej czy to nie jest DZIWNE

olo

o co chodzi w tej firmie ?? Regionalna z południa nie potrafi zatrudnić przedstawiciela od kilku miesięcy. Nikt nie chce przyjść ?

Kierownik

Niech Pani zupa skupi się na mobigu który od lat stosuje Pan Makuski wobec pracowników na Magazynie Centralnym. Nie polecam pracy zero szkoleń null

PMed

opieka jest płatna dla rodziny, nie ma żadnych dodatków ani pakietów. każdy może sobie dokupić. zanim coś piszecie, polecacie, czy nie polecacie to weryfikujcie wiedzę.

kukiz

Ostatnie regulacje finansowe pracowników produkcyjnych były w 2010 roku. Premi brak,fundusz socjalny nie istnieje nie licząc kart na święta 340zł netto , opieka medyczna płatna miesięcznie 80zł medicowev dla rodziny dodatkowo.Ogólnie panuje kolesiostwo czyli zarabiają znajomi reszta ma pracować i się nie odzywać.Stale nie płacą innym firmom za zamówienia i o wszystko trzeba sie upominać! Ogólnie nie polecam .

Baton

Ann - czytaj dokładnie, wyżej juz ktos odpisał o autach i zarobkach.

Ann

Dlaczego nikt nie napisze ile się tam zarabia? Np. specjalista.

Zostaw opinię o BIOTON S.A. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIOTON S.A.