BIOTON S.A.
2 159 165 5 1
Zbych
Nazwa działu: Marketing

Dobrze,że wreszcie zabrali się za tych darmozjadów z marketingu a w szczególności za panią Kasię.

Tak3Nie1
Krych
@Zbych

Darmozjady to maja czas na pisanie komentarzy.

PAWLAK Nowy wpis
@Zbych

Brawo brawo dla przełożonych byłego kierownika(usunięte przez administratora) Nie daliście się nabrać na opowieści chachmenta,faryzeusza i judasza pod przykrywką Wy zróbcie a Ja pójdę i się pochwalę czyjąś pracą. Jeszcze raz gratuluję.

Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z BIOTON S.A.?

Jadzia Nowy wpis
@Pytanie

Ale z ludźmi z bioton poza bioton czy w bioton? :D Firma powoli zaczyna płonąć, nie ma co tu przychodzić.

NicK

Jeśli nie chcesz się rozwijać, być pomiatany przez nadzór, doświadczać niekompetencji przełożonych, robić wszystko i nic jednocześnie to jest firmą dla ciebie. Kasą się ostatnio polepszyła bo tym co odchodzą z produkcji oferują nawet 600-1300 netto podwyżki. Jak ktoś nie ceni swojego mijającego życia to może tu trochę przewegetować.

Tak36Nie2
@NicK

Ciekawe z kąd masz takie info o płacach bo z tego co słyszałem to na razie bioton słabo przędzie i nie zanosi się na lepsze . A ludzie wciąż się zwalniają i nie dają im prawie nic a zatrudnić chcą nowych za mniejszą kasę tak właśnie wygląda rzeczywistość

Tehapa
@Młody

Musisz być wśród ulubionych lub potrzebnych pracowników.

Tadeo
@NicK

Każdy kto tylko popracuje tu dłużej stwierdzi że zmarnował ten czas. To już chyba Biedronka jest bardziej innowacyjna.

Tak14Nie2
@Tadeo

Nawet Dziki wczoraj rzucił papiery, tak go zaszczuli.......

Tak23Nie

Paweł
@laborant

Księgowe i kadry też zwalniają.......co za polityka, dobrze że ochrona jest

Tak6Nie1

Klara
@Paweł

Ochrona to firma zewnętrzna :) Dopóki płacą za faktury to jest .... Masakra

Gracz GPW
@Klara

Ciekawe kiedy azjatycki wykupiec długu spółki zorientuje się że kupił mury z adres, magazyn starej insuliny, odprawy zwolnienionego zespołu, i nowo zrekrutowany SPAM fachowców z rynku bez perspektywy jej rozwoju spółki w dłuższej perspektywie....

Tak13Nie2
@Gracz GPW

Myśle że już się dopatrzył i czekać tylko jak wyjdzie z giełdy i zwinie interes do siebie.A ciekawe co wtedy będziemy szlifować bo na pewno nie diament

Tak13Nie1
Gracz GPW
@Młody

Polish lokalna konkurencja nie śpi....sądząc po ich aktywności...pewne zwasnione ludki biotonu grają do ich bramki od dawna. Taka opisana wyżej Dyro HR na 109%, a czy ktoś jeszcze,? Niech wydymany chińczyka sam dojdzie dlaczego w niespełna rok firma szlifuje bruk....

mm
@laborant

Dziki odszedł, a pan "patyczek do uszu" rozwala firmę, tak jak poprzednią

Miki
@NicK

Firma zebrała z rynku najgorsze standardy i chcebto zainstalować pod hasłem zmiana. Zatrudnienie HR z paskudnymi nawykami do zwalniania tylko potwierdza to co ma nastąpić. Świat jest mały, opinie można zebrać z każdej branży po znajomych. Patyczek nawet nie wymaga komentarza, niekompetencja niestety niedługo rozwali cała Firmę. Nikt z kompetentnej Farmy tu nie przyjdzie.

Tak16Nie
Były
@Miki

Patyczek teraz może poczuć się wolny i zatopić Tytanika bo otoczył się ludźmi (dyrektorami) którzy robią czystki w działach a może powinien zacząć od oczyszczenia z kierowników bo ich jest chyba za ... wiele.Co???

Tak15Nie
@Były

Myśle, ze niebawem zatopi tego Tytanika, chociażby wnioskując z maila którego wysłał Prezes Robert Neymann do kierowników liniowych „nie po drodze mi z pewnymi osobami...poszukuje 6,5 mln oszczędności”. (Źródło: Parkiet.com dostęp na dzień 14.03.2019).

@laborant

ludziska uciekają jak dzicy z tego Biotronu

Cinkciank Nowy wpis
@Były

Niektore działy składają się z 2 osób. Kierownika i zastępcy kierownika... :-/

TakNie1
Excellence

Pracują ludzie z długoletnim stażem pracy wyjadcze - którzy robią selekcję pracowników awansując ich na donosicieli. Dyrektor wszystkich dyrektorów.

Ranking
Zainteresowana

Dzień dobry, jak wyglądają warunki pracy na stanowisku laboranta (laboratorium IPC)?

TakNie3
Justyna
@Zainteresowana

@Zainteresowana Super, że jesteś zainteresowana pracą w BIOTON, gdyż właśnie firma prowadzi rekrutacje na stanowisko laboranta https://bioton.pl/laborant.html. Napisz proszę, o wrażeniach z rozmowy rekrutacyjnej.

Justyna

Czy ktoś podpowie jak wygląda praca wewnątrz firmy BIOTON ? Jestem zainteresowana ofertą na stanowisku https://bioton.pl/m%C5%82odszy-kupiec.html Dzięki za informacje.

Mantarozka
Nazwa działu: Produkcja

Chcesz stracić trochę czasu życia czy nabawić się niepotrzebnych wrzodów żołądka, to zatrudnij się w Biotonie. Z zewnątrz może to ładnie nawet wyglądać.

Dawid

Pod linkiem: https://bioton.pl/oferty-pracy.html firma opublikowała kilka stanowisk pracy, aplikować można poprzez adres e-mail podany na stronie. Czy w tym momencie współpraca z firmą wygląda inaczej niż tak jak została ona przedstawiona w poprzednich opiniach? Czy warto składać CV?

Tak1Nie2
Koko spoko
@Dawid

Nie warto. Teraz jest 3 x gorzej. To nie jest Farma.

Tak6Nie3
Kamil

Trochę niepokojące są dla mnie te informacje. Jak sądzicie warto aplikować?

Tak1Nie5
Nic
@Kamil

Jakie stanowisko? Zależy od czego czy chcesz się rozwijać czy gnuśnieć.

@Kamil

Spokojnie, zatrudnij się i sam wyciągaj wnioski. Popracujesz i co najwyżej sam skrobniesz opinie. Te negaty to efekt ostatniego exodusu ludków co mieli dość już......(usunięte przez administratora) Czas pokaże czy to norma czy tzw. przypadek przy pracy .......firma na 2/3 lata ma kasę od udziałowców więc "eksperymentuje" i zatrudnia, zwalnia, zatrudnia, zwalnia.....etc aż zwolni ktoś tzw. F.I.R,M.E :)

Tak5Nie7
Ludeczka
Nazwa działu: Produkcja

Niby mobbingu nie ma, ale są takie warunki pracy że jeśli chcesz coś zrobić to sam się zmobbingujesz. Polecam nie marnować życia w tej firmie. W aktualnych ogłoszeniach o pracę piszą " pudowa międzynarodowej firmy, benefity, nowoczesne technologie" kupa śmiechu. Niestety i tak kogoś na to nabiorą.

Tak13Nie
Luby
@Ludeczka

I darmowy transport do i z pracy a gdzie dofinansowanie dla tych co nie mogą kożystać z transportu.

@Ludeczka

(usunięte przez administratora)nie ma? - przeciwnie, (usunięte przez administratora)niemal w każdym dziale - poczynając od góry - u Patyczka, który pracownikom wysyła filmiki motywacyjne z (usunięte przez administratora) instrukcje, jakie ubrania powinien nosić (usunięte przez administratora)etc.; Dyrektor Fin. wysyłający swojej Pracownicy nieetyczne filmiki podpadające pod sexual harassment; w (usunięte przez administratora)która żyje w innym świecie - zawsze wmawia ludziom coś, czego nie było próbując zrobić z ludzi idiotów, zmienia zdanie, wydaje chaotyczne zadania modyfikując je w swojej głowie a jednocześnie nie komunikując z zespołem, wahania nastrojów w całej skali w ciągu kilku minut, itp. Porządni ludzie odchodzą z BIOTON lub są zwalniani, zostawiają tylko tych, którzy będą wykonywać czarną robotę i nie będą zadawać niewymagających dla Zarządu pytań. Reasumując (usunięte przez administratora)występuje w szerokiej skali w firmie BIOTON, w dodatku typowy mushroom management. Zgłoszenia (usunięte przez administratora)zamiatane są pod dywan, w zamian proponując Pracownikowi rekompensatę pieniężną (zadośćuczynienie), aby zamknąć Pracownikowi buzię, niektórzy się na to nie godzą i sprawy są w Sądzie. NIE POLECAM!

Tak19Nie
@HAPPYwithoutBIOTON

umarł król, niech żyje król.........pytanie kim Agniesie zastąpią, oby nie Elcią, już lepszy był nasz kochany doktorek Karolek

@laborant

Oby kimś, kto ma poukładane w głowie i dla kogo Kapitał Ludzki jest największa wartością. Panu Karolowi - poprzedniemu HR (wyjaśnienie dla czytelników spoza Biotonu), obecna HR „do pięt nie dorasta” - mogłaby się od niego uczyć.

Tak9Nie
@HAPPYwithoutBIOTON

Drogi Administratorze GoWork, czy mogę prosić o wyjaśnienie, dlaczego słowo "(usunięte przez administratora)", "(usunięte przez administratora)", a także "Dział Personalny", "Dyrektor HR" zostało usunięte z powyższego postu? Jeśli jednym z kluczowych celów tego portalu jest dostarczenie czytelnikom rzetelnych informacji o środowisku pracy (na co we wcześniejszym wątku powoływał się moderator), to nie widzę uzasadnienia takiego działania w postaci usuwania kluczowych informacji, które mogłyby okazać się pomocne aplikantom przy wyborze preferowanego Pracodawcy. To bardzo zniechęca do dalszych aktywności, a dodatkowo poprzez usuwanie części wypowiedzi może prowadzić do niespójnych informacji, a tym samym błędnej interpretacji postu przez potencjalnego czytelnika.

@HAPPYwithoutBIOTON

Dokładnie się zgadzam. Ale o co chodzi? czy moderator robi dobrze SZEFOM czy WORKEMENOM??? Bioton to fajne logo a kijowe miejsce pracy.......i chyba ten portal ma na celu ....>? no co ma na celu? lukrować czy pisać jak jest!!!! Powiem w 3 zdania 1. Oferta pracy= ściema!!!!!!!, ale dopiero pracownik to wyczai jak popracuje z miesiąc!!!! chyba że portal pomoże!!!! i w tydzień ewakuacja GO GO GO tu home! 2. Warunki pracy= mobbing!!!! 3. Zarząd niby giełdowy.........ale DOSŁOWNIE nikt z pracowników nie miał okazji poznać taka MONARCHIA!!!!!

Doris
@HAPPYwithoutBIOTON

Dobrze to zostało ujęte. Rzeczywiście tak jest. (usunięte przez administratora) Można tylko współczuć wszystkim którzy muszą z nią pracować. Dogadają się z nią tylko tacy sami jak ona, ci którzy za kasę zrobią wszystko, doniosa, sprzedadza współpracowników .

Manaka

Z tego co zauważyłem: pracownicy dzielą się na: tych co odeszli, na tych co obchodzą bo znaleźli pracę i na tych co szukają pracy. Najważniejsze że p. dyrektor HR jest zadowolona.

Tak20Nie
@Manaka

Pani dyrektor HR ma chyba mega marże od każdego zwolnionego bez odprawy, a mniejszą od "kosztowanego", ale na 1000% ma % od nowego pozyskanego przez tzw. kolekcjonerów CV za kasę:) Tacy to pożyją....zero wiedzy maximum pijar.

@O.N.A

Dyrektor HR - Agnieszka nigdy nie powinna być Dyrektorem. Jest cienka jak Polsilver - zupełnie nie nadaje się do zarządzania kapitałem ludzkim. Mało o tym wie, oj mało.

Tak15Nie
@HAPPYwithoutBIOTON

i tak niedługo poleci w próżnie........oby nie do konkurencji bo nie będzie gdzie aplikować CV..........

@laborant

Niestety może tak być, potrafi się sprzedać i założyć maskę udając wspaniala osobę. Myśle, ze każdy w Biotonie miał okazje się już o tym przekonać, jaka jest naprawdę osoba. Jak na Dyrektora HR to ewenement na skale światowa - totalne przeciwieństwo porzadzanych cech i kompetencji managerów kadry zarządzającej.

@HAPPYwithoutBIOTON

Oj tam, zaraz maska. Mr Google ją wyczai że to babski qurew i że każda koljena firms wiecej straci niż zyska. Owa pseudo księżniczka to wie na starcie i ma wszystkich w qupie, wtedy i na 5-3m przed przed koniec kontraktu zatrudnia takie klony elcie i obdarowuje je swoim pijar/szijar. Potem szuka kolejny kontrakt alaSZAMBO od takich patyczków co zleca aby firmę rozwalić.....ciekawe czy inne też z GPW czy zwykła komercja.

Zdzicho
@O.N.A

wychodzi ze taką miałą misje

Paweł
@Zdzicho

ja tam lubie popatrzec kiedy takie stare baby po 50tka wylatują na BRUK!!!!!!!!!!!!!

Tak2Nie3
Rutyna

Jaki są szanse na awans w Biotonie marketingu

Nick
@Rutyna

Żadne. Chyba ze podpiszesz umowę o poufnym przekazywaniu informacji. Im więcej przekażesz tym lepsza realizacja KPI. Powodzenia. Już są pierwsi kandydaci na stołkach.

Tak8Nie

@Rutyna

Potwierdzam wypowiedź swojego przedmówcy (Nick) - szanse na awans znikome. BIOTON to strata czasu, poszukaj ambitnego pracodawcy, BIOTON z pewnością do takich nie należy.

Zdzicho
@Rutyna

żadne, i tak cię zwolnią przed końcem okresu próbnego, wiem bo tak miałem.

Aneta

@....widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy BIOTON? Jeśli tak, to możesz teraz TY odpowiedzieć na swoje pytania? Jeżeli nie, to proszę pracownika o odpowiedź temu użytkownikowi, ponieważ to są bardzo pomocne informacje na forum.

Tak14Nie

Tobiasz
@Aneta

Ale dodaj w jakiej działce miałabyś pracować. Jest przecież produkcja, biuro i ponad setka ludzi w Polsce

Ania Pawlaczka
@Tobiasz

Po pierwsze musisz być głupszy od swojego przełożonego. Po drugie komputera nie ma a jak jest to nie dotykaj bo możesz coś napisać i inni przeczytają. Po trzecie musisz pić raz w tygodniu ,a kawę tylko w domu Po czwarte nic nie mów wszędzie podsłuchuje kierownik Po piąte robisz zawsze za dwóch i tak twoja wina . Po szuste jesteś ambitny i chcesz się uczyć, oni poradzą sobie bez Ciebie nie polecam pracy w M.C

@Ania Pawlaczka

Stek bzdur. Kompletnie pod wpływem emocji - 99% nieprawdy. Bioton to bardzo interesująca i ciekawa Firma, dodatkowo obecnie ma szanse na zmianę.

Tak2Nie2

Tak3Nie1

Tak5Nie1
Ogrodnik
@pracownik

1000% prawdy Gdzie komputery na magazynach ???

Pracownik1
@pracownik

Hahahaha na szanse na zmianę.. na razie to idzie po woli na dno. Ludzie w końcu zmadrzeli i zaczeli się zwalniac. Zaraz za zrobote beda musiały wziąść sie lasery za biurek....

Tak9Nie

anonymous

Ach

@pracownik

I gdzie te zmiany kolego co mówiłeś?A może miałeś obecną sytuację na myśli hi hi

Młody

Zgadzam się z Byłą w 100% ludzie odchodzą i nikt nawet z nimi nie chce rozmawiać a zatrudniają jakś dziwne osoby produkcja jeszcze idzie ale ludzie odchodzą bo oferują śmieszne podwyżki jak na taki zakład .HR cały nowy i panie nie wiedzą co się dzieje że ludzie odchodzą ciekawe do czego to doprowadzi?

Tak16Nie

Annax

Czy ktoś może coś więcej napisać o pracy w Biotonie - atmosfera, flota, warunki korzystania z samochodu i przebieg rekrutacji. Dziękuję!

Była
@Annax

Atmosfera słaba, ludzie odchodzą masowo, zarząd nic z tym nie robi. Zatrudniają dyrektorów oskarżanych o mobbing w poprzednich firmach. Może chca doprowadzić firmę do upadku?

Tak14Nie

@Annax

Bardzo miłe i sympatyczne Panie z działu HR odeszły .Ciężko powiedzieć co zastaniesz wymagania duże a pieniądze słabe.

Aneta

@Janusz2 Dziękuję za informację o tym, że niektóre ogłoszenia są nieaktualnie. Pozwól jednak, że odniosę się do Twojej odpowiedzi, którą napisałeś do użytkownika o nicku Janusz. Wspomniałeś o tym, że władzom firmy Bioton były zgłaszane kwestie związane z mobbingiem. Powiedz mi, proszę, pewną rzecz. Skoro - jak twierdzisz - firma nie wyciągnęła konsekwencji w tej kwestii, to czy ten fakt został gdzieś dalej zgłoszony? Jeśli tak, to z jakim skutkiem? Będę wdzięczna za więcej informacji.

Inwestor
@Aneta

Szanowna Pani Aneto po pierwsze Kim Pani jest żeby się na Tym forum wypowiadać ? Po drugie opinie które tu są umieszczane są prawdą o tym pracodawcy i proszę nie pisać bzdur i wyjaśnień które nie mają odzwierciedlenia z żeczywistymi warunkami pracy w tej firmie. po trzecie ile Pani płacą za pisanie postu który ma na celu skrupulatnie naprawić stan faktyczny firmy i warunki w jakich ludzie pracują. pozdrawiam Inwestor

"Agnieszka"
@Aneta

Aneto, zapytaj może o to osobę kierującą dzialem HR. Ewentualnie firmowego prawnika. Co Ty na to? Powinnaś zebrać więcej informacji na temat zgłaszanych przypadkow mobbingu ( i przez kogo, haha), a może i nawet dowiesz się ile płaci się za milczenie. Pozdrawiam

Klara
@Aneta

Władzom firmy były zgłaszane kwestie związane z mobbingiem, takie zgłoszenia kończyły się otrzymaniem wypowiedzenia. Ten fakt został zgłoszony do Sądu Pracy - postępowanie w toku, także o skutkach jeszcze nie można mówić.

@Aneta

Pani Aneto proszę zapytać Pana kierownika magazynu centralnego z wyksztalceniem ogrodniczym srednim dlaczego tak terroryzuje ludzi i okłamuje zarząd firmy . Jest to typowe działanie na szkodę spółki i jej wizerunek co patrząc z perspektywy kilkunastu lat idzie w ogromne straty finansowe jaki personalno-wizerunkowe.

Witold

Przesadzacie z narzekaniem. Ideałów nie ma o doskonale każdy o tym wie.

Daria

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, może wpłynie na zmianę zachowania?

Volf

Aneto, popracuj trochę nad tą bezstronnością. Sposob, w jaki sie komunikujesz jest co najmniej tendencyjny. JEsli chcesz byc moderatorem, naucz sie tego najpierw.

Aneta

@Berta Zanim umieścisz wypowiedź na forum, upewnij się, że zapoznałaś się z regulaminem forum. Niedozwolone jest podawanie jakichkolwiek danych osobowych. Zamiast tego, chciałabym Cię prosić, abyś po prostu napisała, jak wyglądała Twoja współpraca z firmą Bioton. Napisz co jest pozytywne, a co nie w pracy w tej firmie. Będę wdzięczna. @Filipek Według informacji na stronie firmy to tak. Podam Ci link do zakładki z ofertami pracy, więc zachęcam Cię do zapoznania się. Jeśli zdecydujesz się aplikować to napisz, czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Tutaj link - https://www.bioton.pl/oferty-pracy.html

Janusz2
@Aneta

@Filipek ogłoszenia na stronie oficjalnej Bioton są już mocno nieaktualne, poza oczywiście stanowiskami: Operator, Elektryk, Mechanik, gdzie fluktuacja jest na wysokim poziomie i ogłoszenia są niemal aktualne przez cały rok. Kolego, szukaj czegoś innego, chyba ze potrzebujesz udokumentowanego doświadczenia w CV w drodze do szukania bardziej odpowiedzialnego pracodawcy.

Janusz

Jeśli firma nie wykonuje pewnych zobowiązań to trzeba rozmawiać z szefostwem a nie pisać na forum!!

Tak8Nie

Berta
@Janusz

zakładaij sandałki i biegnij do dr.kota On Cie wysłucha i Makowski emu da podwyżkę za jego Lizanie stóp.

Janusz2
@Janusz

Problem w tym, ze pomimo podjętych kroków szefostwo w żaden sposób nie reaguje na argumenty Pracowników. Dodatkowo zgadzam się z opinia @Antoni, ze firma Bioton nie jest dobrym pracodawca - łamane są podstawowe prawa pracownika, o których pisze przedmówca. Zgłoszenia mobbingowe zamiatane są pod dywan (ugoda, wypłata rekompensaty) bez wyciagnięcia wniosków i działań wobec mobbera. Firma miała potencjał, ale znalazły się na najwyższych stanowiskach niewłaściwe osoby, które w mojej ocenie nie maja kompetencji zarządczych, w tym budowania zaangażowania Pracowników. Pomimo próby budowania kultury organizacyjnej opartej na współpracy, dominuje kultura oparta na sile i władzy. Przykre, ale taka jest rzeczywiść Biotonu, co nie wróży dobrze na przyszłość.

Filipek

Czy firma potrzebuje pracowników?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w BIOTON S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Oceniacz

Czy tylko narzekać potraficie.? Firma jest dobrym pracodawcą i może doceńcie to!!

Tak13Nie1

Antoni
@Oceniacz

Firma nie jest dobrym pracodawcą łamane są podstawowe prawa pracownika - zaległe urlopy i brak możliwości ich wykorzystania lub jak już dostaniemy urlop ciągłe telefony i zadania do wykonania, zmuszanie do pracy w nadgodzinach bez wynagrodzenia, mobbing i brak szacunku do człowieka. Brak podwyżek, brak szkoleń, opieka medyczna prywatna płatna w 50 %, no teraz karta multi sport. Jedyny plus taki, że wynagrodzenie płacone jest na czas. Praca dobra po to aby zdobyć doświadczenie do CV, ale nie rozwijać się.

Tak12Nie
Blanka

Niestety pracuje w tej i firmie i wszystkie opinie które tu przeczytałam są prawdziwe. Produkcja to najgorzej traktowany dział. Bardzo niskie zarobki, do tego często wypłaty przetrzymywane są do ostatniego dnia, bo "księżniczki" z biur nie mają czasu na takie "głupoty". Szansa ba awsns i rozwoj osobisty jest raczej znikoma. Zamiast awansować pracowników którzy pracują kilka lat, zatrudniają osoby z ulicy na wyższe stanowiska. Brak dostępu do komputera, a przekaz informacji odbywa się głównie przez pracowników. Co do benefitow jest Multi sport. Najważniejsze jednak że firme stać na nowe samochody, telefony itp. Dla kierowników i dyrektorów.

Aneta

@Ania Pawlaczka czy to nie jest dość surowa opinia o pracodawcy? Czy faktycznie nie możecie w pracy w firmie BIOTON S.A. nic pić? Czemu firma nie potrzebuje ludzi ambitnych? Przecież to powinno wpływać na efektywność pracy.

Aneta

@Ania Pawlaczka Twoja opinia jest bardzo negatywna. Na jakim stanowisku pracujesz, że nie masz dostępu do wody i komputera?W wywiadzie z Karolem Myszelem Dyrektorem Personalnym firmy BIOTON S.A. są opisane benefity dla pracownikowi nie wynika,by takie warunki panowały w firmie https://www.gowork.pl/bioton-s.a.,42835/wywiad,420 Myślę, że powinna wypowiedzieć się jeszcze jedna osoba z firmy, byśmy mogli poznać prawdziwą "twarz" firmy.

@Aneta

To dlaczego odchodzi skoro jest tak dobrze ???

Sara

Jaka flota dla przedstawicieli medycznych. Prosze o konkretna odpowiedz kto pracowal lub pracuje !!!!!!!!! Dzieki z gory

....

Witam , mam pytanie odnośnie pracy w Magazynie centralnym . Czy ktoś może coś napisać . Jakie warunki pracy? , jakie są plusy i minusy tego działu ? .

Srebrnoustnik

Firma w podwarszawskim polu. Ogólnie idealna na rok może dwa dla osób po szkole wyższej. Jeżeli jesteś po szkole podstawowej to idź lepiej do Biedronki- zarobisz więcej i nocujesz w domu. Kadra zarządzająca to jakaś porażka. Kierownicy okolo 50 głów powinna przezbrajać linie, myć mieszalniki lub fermentory zamiast zarządzać - akurat jest ich tyle że wszystkie powinny być czyste. Dyrekcję pasowałoby wysłać na podstawowe szkolenia. Dyrektorów wraz z zastępcami może udało by się upchnąć w autokarze. Ogólnie jeżeli masz olej w głowie po 2 latach pracy nie masz się od kogo już uczyć. Polecam na rok może dwa. :)

Zostaw opinię o BIOTON S.A. - Ożarów Mazowiecki

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie