Opinie o BIOTON S.A. w Ożarów Mazowiecki

Grupa Bioton to polskie przedsiębiorstwo biotechnologiczne, zajmujące się produkcją leków. Od 2005 spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIOTON S.A. w Ożarów Mazowiecki

Aneta

@....widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy BIOTON? Jeśli tak, to możesz teraz TY odpowiedzieć na swoje pytania? Jeżeli nie, to proszę pracownika o odpowiedź temu użytkownikowi, ponieważ to są bardzo pomocne informacje na forum.

Tobiasz
@Aneta

Ale dodaj w jakiej działce miałabyś pracować. Jest przecież produkcja, biuro i ponad setka ludzi w Polsce

Ania Pawlaczka
@Tobiasz

Po pierwsze musisz być głupszy od swojego przełożonego. Po drugie komputera nie ma a jak jest to nie dotykaj bo możesz coś napisać i inni przeczytają. Po trzecie musisz pić raz w tygodniu ,a kawę tylko w domu Po czwarte nic nie mów wszędzie podsłuchuje kierownik Po piąte robisz zawsze za dwóch i tak twoja wina . Po szuste jesteś ambitny i chcesz się uczyć, oni poradzą sobie bez Ciebie nie polecam pracy w M.C

@Ania Pawlaczka

Stek bzdur. Kompletnie pod wpływem emocji - 99% nieprawdy. Bioton to bardzo interesująca i ciekawa Firma, dodatkowo obecnie ma szanse na zmianę.

Ogrodnik
@pracownik

1000% prawdy Gdzie komputery na magazynach ???

Pracownik1
@pracownik

Hahahaha na szanse na zmianę.. na razie to idzie po woli na dno. Ludzie w końcu zmadrzeli i zaczeli się zwalniac. Zaraz za zrobote beda musiały wziąść sie lasery za biurek....

Ach

Młody
@pracownik

I gdzie te zmiany kolego co mówiłeś?A może miałeś obecną sytuację na myśli hi hi

Młody

Zgadzam się z Byłą w 100% ludzie odchodzą i nikt nawet z nimi nie chce rozmawiać a zatrudniają jakś dziwne osoby produkcja jeszcze idzie ale ludzie odchodzą bo oferują śmieszne podwyżki jak na taki zakład .HR cały nowy i panie nie wiedzą co się dzieje że ludzie odchodzą ciekawe do czego to doprowadzi?

Annax

Czy ktoś może coś więcej napisać o pracy w Biotonie - atmosfera, flota, warunki korzystania z samochodu i przebieg rekrutacji. Dziękuję!

Była
@Annax

Atmosfera słaba, ludzie odchodzą masowo, zarząd nic z tym nie robi. Zatrudniają dyrektorów oskarżanych o mobbing w poprzednich firmach. Może chca doprowadzić firmę do upadku?

@Annax

Bardzo miłe i sympatyczne Panie z działu HR odeszły .Ciężko powiedzieć co zastaniesz wymagania duże a pieniądze słabe.

Aneta

@Janusz2 Dziękuję za informację o tym, że niektóre ogłoszenia są nieaktualnie. Pozwól jednak, że odniosę się do Twojej odpowiedzi, którą napisałeś do użytkownika o nicku Janusz. Wspomniałeś o tym, że władzom firmy Bioton były zgłaszane kwestie związane z mobbingiem. Powiedz mi, proszę, pewną rzecz. Skoro - jak twierdzisz - firma nie wyciągnęła konsekwencji w tej kwestii, to czy ten fakt został gdzieś dalej zgłoszony? Jeśli tak, to z jakim skutkiem? Będę wdzięczna za więcej informacji.

Inwestor
@Aneta

Szanowna Pani Aneto po pierwsze Kim Pani jest żeby się na Tym forum wypowiadać ? Po drugie opinie które tu są umieszczane są prawdą o tym pracodawcy i proszę nie pisać bzdur i wyjaśnień które nie mają odzwierciedlenia z żeczywistymi warunkami pracy w tej firmie. po trzecie ile Pani płacą za pisanie postu który ma na celu skrupulatnie naprawić stan faktyczny firmy i warunki w jakich ludzie pracują. pozdrawiam Inwestor

"Agnieszka"
@Aneta

Aneto, zapytaj może o to osobę kierującą dzialem HR. Ewentualnie firmowego prawnika. Co Ty na to? Powinnaś zebrać więcej informacji na temat zgłaszanych przypadkow mobbingu ( i przez kogo, haha), a może i nawet dowiesz się ile płaci się za milczenie. Pozdrawiam

Klara
@Aneta

Władzom firmy były zgłaszane kwestie związane z mobbingiem, takie zgłoszenia kończyły się otrzymaniem wypowiedzenia. Ten fakt został zgłoszony do Sądu Pracy - postępowanie w toku, także o skutkach jeszcze nie można mówić.

@Aneta

Pani Aneto proszę zapytać Pana kierownika magazynu centralnego z wyksztalceniem ogrodniczym srednim dlaczego tak terroryzuje ludzi i okłamuje zarząd firmy . Jest to typowe działanie na szkodę spółki i jej wizerunek co patrząc z perspektywy kilkunastu lat idzie w ogromne straty finansowe jaki personalno-wizerunkowe.

Przedstawiciel medyczny

1. Rozmowa telefoniczna. 2. Wideorozmowa na Teams. 3. Lakoniczny mail po terminie, bez feedbacku.

O doświadczenia, o motywacje itp.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Witold

Przesadzacie z narzekaniem. Ideałów nie ma o doskonale każdy o tym wie.

Daria

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, może wpłynie na zmianę zachowania?

Volf

Aneto, popracuj trochę nad tą bezstronnością. Sposob, w jaki sie komunikujesz jest co najmniej tendencyjny. JEsli chcesz byc moderatorem, naucz sie tego najpierw.

Aneta

@Berta Zanim umieścisz wypowiedź na forum, upewnij się, że zapoznałaś się z regulaminem forum. Niedozwolone jest podawanie jakichkolwiek danych osobowych. Zamiast tego, chciałabym Cię prosić, abyś po prostu napisała, jak wyglądała Twoja współpraca z firmą Bioton. Napisz co jest pozytywne, a co nie w pracy w tej firmie. Będę wdzięczna. @Filipek Według informacji na stronie firmy to tak. Podam Ci link do zakładki z ofertami pracy, więc zachęcam Cię do zapoznania się. Jeśli zdecydujesz się aplikować to napisz, czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Tutaj link - https://www.bioton.pl/oferty-pracy.html

Janusz2
@Aneta

@Filipek ogłoszenia na stronie oficjalnej Bioton są już mocno nieaktualne, poza oczywiście stanowiskami: Operator, Elektryk, Mechanik, gdzie fluktuacja jest na wysokim poziomie i ogłoszenia są niemal aktualne przez cały rok. Kolego, szukaj czegoś innego, chyba ze potrzebujesz udokumentowanego doświadczenia w CV w drodze do szukania bardziej odpowiedzialnego pracodawcy.

Janusz

Jeśli firma nie wykonuje pewnych zobowiązań to trzeba rozmawiać z szefostwem a nie pisać na forum!!

Berta
@Janusz

zakładaij sandałki i biegnij do dr.kota On Cie wysłucha i Makowski emu da podwyżkę za jego Lizanie stóp.

Janusz2
@Janusz

Problem w tym, ze pomimo podjętych kroków szefostwo w żaden sposób nie reaguje na argumenty Pracowników. Dodatkowo zgadzam się z opinia @Antoni, ze firma Bioton nie jest dobrym pracodawca - łamane są podstawowe prawa pracownika, o których pisze przedmówca. Zgłoszenia mobbingowe zamiatane są pod dywan (ugoda, wypłata rekompensaty) bez wyciagnięcia wniosków i działań wobec mobbera. Firma miała potencjał, ale znalazły się na najwyższych stanowiskach niewłaściwe osoby, które w mojej ocenie nie maja kompetencji zarządczych, w tym budowania zaangażowania Pracowników. Pomimo próby budowania kultury organizacyjnej opartej na współpracy, dominuje kultura oparta na sile i władzy. Przykre, ale taka jest rzeczywiść Biotonu, co nie wróży dobrze na przyszłość.

Filipek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Oceniacz

Czy tylko narzekać potraficie.? Firma jest dobrym pracodawcą i może doceńcie to!!

Antoni
@Oceniacz

Firma nie jest dobrym pracodawcą łamane są podstawowe prawa pracownika - zaległe urlopy i brak możliwości ich wykorzystania lub jak już dostaniemy urlop ciągłe telefony i zadania do wykonania, zmuszanie do pracy w nadgodzinach bez wynagrodzenia, mobbing i brak szacunku do człowieka. Brak podwyżek, brak szkoleń, opieka medyczna prywatna płatna w 50 %, no teraz karta multi sport. Jedyny plus taki, że wynagrodzenie płacone jest na czas. Praca dobra po to aby zdobyć doświadczenie do CV, ale nie rozwijać się.

Blanka

Niestety pracuje w tej i firmie i wszystkie opinie które tu przeczytałam są prawdziwe. Produkcja to najgorzej traktowany dział. Bardzo niskie zarobki, do tego często wypłaty przetrzymywane są do ostatniego dnia, bo "księżniczki" z biur nie mają czasu na takie "głupoty". Szansa ba awsns i rozwoj osobisty jest raczej znikoma. Zamiast awansować pracowników którzy pracują kilka lat, zatrudniają osoby z ulicy na wyższe stanowiska. Brak dostępu do komputera, a przekaz informacji odbywa się głównie przez pracowników. Co do benefitow jest Multi sport. Najważniejsze jednak że firme stać na nowe samochody, telefony itp. Dla kierowników i dyrektorów.

Aneta

@Ania Pawlaczka czy to nie jest dość surowa opinia o pracodawcy? Czy faktycznie nie możecie w pracy w firmie BIOTON S.A. nic pić? Czemu firma nie potrzebuje ludzi ambitnych? Przecież to powinno wpływać na efektywność pracy.

Aneta

@Ania Pawlaczka Twoja opinia jest bardzo negatywna. Na jakim stanowisku pracujesz, że nie masz dostępu do wody i komputera?W wywiadzie z Karolem Myszelem Dyrektorem Personalnym firmy BIOTON S.A. są opisane benefity dla pracownikowi nie wynika,by takie warunki panowały w firmie https://www.gowork.pl/bioton-s.a.,42835/wywiad,420 Myślę, że powinna wypowiedzieć się jeszcze jedna osoba z firmy, byśmy mogli poznać prawdziwą "twarz" firmy.

@Aneta

To dlaczego odchodzi skoro jest tak dobrze ???

Sara

Jaka flota dla przedstawicieli medycznych. Prosze o konkretna odpowiedz kto pracowal lub pracuje !!!!!!!!! Dzieki z gory

....

Witam , mam pytanie odnośnie pracy w Magazynie centralnym . Czy ktoś może coś napisać . Jakie warunki pracy? , jakie są plusy i minusy tego działu ? .

Srebrnoustnik

Firma w podwarszawskim polu. Ogólnie idealna na rok może dwa dla osób po szkole wyższej. Jeżeli jesteś po szkole podstawowej to idź lepiej do Biedronki- zarobisz więcej i nocujesz w domu. Kadra zarządzająca to jakaś porażka. Kierownicy okolo 50 głów powinna przezbrajać linie, myć mieszalniki lub fermentory zamiast zarządzać - akurat jest ich tyle że wszystkie powinny być czyste. Dyrekcję pasowałoby wysłać na podstawowe szkolenia. Dyrektorów wraz z zastępcami może udało by się upchnąć w autokarze. Ogólnie jeżeli masz olej w głowie po 2 latach pracy nie masz się od kogo już uczyć. Polecam na rok może dwa. :)

Aneta

@userpracujesz w firmie? Kiedy miały miejsce sytuacje, o których wspominasz? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w BIOTON S.A. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

user

Z daleka od tej "firmy". Ciągła rotacja, plany wyjęte z kapelusza, premie nigdy nie wiadomo w jaki sposób naliczane (często zero), brak podwyżek od wielu lat, w hurtowniach notorycznie brakuje produktów i trzeba robić z siebie idiotkę przed lekarzami, faktury nie płacone.

Pracownik_Bioton
@user

@user: naprawde? Czy Ty napewno wciąż pracujesz w tej firmie, czy piszesz o jakiejś innej? Bo informacje, które w tym momencie przekazujesz na forum publicznym mają się nijak do stanu obecnego. Dodajesz post w marcu 2017 opisując sytuację sprzed lat. Radziłbym najpierw uruchomić swoje myślenie i dokonać analizy informacji, a później włączyć się do dyskusji na forum, o ile coś konstruktywnego wniesiesz... Co do premii - jak w każdej innej firmie, jeśli ktoś pracuje solidnie i daje z siebie 100% to premię zawsze wypracuje, w przeciwieństwie do tych, co pracę zaczynają o 9 i kończą o 13 z nadzieją, że "jakoś się uda" lub kombinują na wszelkie inne możliwe sposoby. Inaczej nie byłoby wciąż tak dużego grona REPów z kilkunastoletnim stażem pracy w Bioton, którzy wciąż tworzą zespoły. Radziłbym na przyszłość, abyś jednak zastanowiła się najpierw kilka razy (to bardziej ambitne zadanie), aniżeli znowu napiszesz 'coś od czapy''! Pzdr.

Król Białegostoku ;)
@Pracownik_Bioton

Ucho Prezesa ? ...

Bioinv
@Pracownik_Bioton

Czy kupiłbys akcje BIO na giełdzie? Czy uważasz że firma stawiając na Chiny dobrze zrobiła?

Robert
@Bioinv

Jak chcesz pozbyć sie gotówki to tak . Naprodukowali akcji papiera na miliony sztuk , rozwodnili cenę do 2 groszy a że nie było już z czego zejść to zrobili konsolidację papiera no i dalej może wartość spadać . tylko jaka jest wartość zera

chilli

Odradzam zdecydowanie to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BIOTON S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w BIOTON S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIOTON S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIOTON S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIOTON S.A.?

Kandydaci do pracy w BIOTON S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIOTON S.A.
2.3/5 Na podstawie 166 ocen.

BIOTON S.A.