Opinie o Wytwórnia Surowic i Szczepionek „BIOMED” w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Wytwórnia Surowic i Szczepionek „BIOMED”? Chętnie zatrudniają?

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Wytwórnia Surowic i Szczepionek „BIOMED”?

Nika Nowy wpis
@Pytanie

Nie,ma czegoś takiego, tylko praca praca i wyzysk, upokarzanie,mobbing. Tragedia

Mmm

Dramat, to co się wyrabia w tej firmie. Praktycznie zero młodych ludzi. Jakby ci co powinni przeszli na emeryturę to by zostało 30% kadry. Brak świeżego spojrzenia na produkcję, co za tym idzie brak nowoczesnych sprzętów i oprogramowań. Zarobki marne. Pewne Panie tam pracujące pozjadaly wszystkie rozumy. Nie szanują wspolpracownikow, na porządku dziennym ciagle wywieranie presji, przepisywanie dokumentow miliony razy. Rotacja na tym dziale jak na żadnym innym. Nikomu nie polecam. Chyba że chcecie nabawic się wrzodow żołądka i nerwicy.

Ktosinny Nowy wpis
@Mmm

Na jakim dziale pracowałas i na jakim stanowisku?

kustosz

Jesli jesteś zainteresowany/a jak produkowało sie leki w latach 50 ubiegłego wieku,to jest to wymarzony zakład dla Ciebie.

Malkavv
@kustosz

Tam leki, to istny skansen PRL, żywe muzeum wręcz - z 10 lat temu pracowałem na magazynie głównym, co się tam naśmialem to moje, dziw, że biomed jeszcze istnieje...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jo

@Katalaya to strasznie dziwna struktura. Dlaczego jest tylu zarządzających a tak mało zwykłych pracowników?

Katalaya

58 osób zatrudnionych, dwoje prezesów, 3 dyrektorów, 12 kierowników działów oraz tyluż zastępców. Produkcję "robi" 6 osób!!!!

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Wytwórnia Surowic i Szczepionek „BIOMED”, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

kasia

To,że oferują przy podpisaniu umowy benefity i inne pakiety socjalne czy nawet medyczne to plus ale najwazniejsz kwestia jest sama umowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Surowic i Szczepionek „BIOMED” - Warszawa

Wytwórnia Surowic i Szczepionek „BIOMED”