Opinie o Employees Sp. z o.o. w Warszawa

Firma Employees oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Employees Sp. z o.o. w Warszawa

Piotr Nowy wpis

Współpracowałem z firmą kilkukrotnie, pieniążki zawsze na czas, a to najważniejsze. Poz tym bardzo sympatyczne dziewczyny:)

Zuzanna Nowy wpis

Employees jako agencja pracy tymczasowej, prowadzi oczywiście szereg rożnych rekrutacji, które są dostępne na jej stronie internetowej. Jak wygląda rekrutacja obecnie? Czy dopiero na ostagnim jej etapie pracownik dowiaduje się, o prace w której firmie docelowo chodzi?

Zuzanna Nowy wpis

@Maciekrozumiem, że poleciłbyś agencję Employees innym szukającym właśnie pracy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń z firmą? Jak szybko od czasu zgłoszenia do agencji udało Ci się rozpocząć pracę?

leja Nowy wpis

a ogólnie to lepiej płacą niż jakieś inne agencje pracy??

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Employees Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Maciek

Nie mam zastrzeżeń, wszystko na czas i tyle ile trzeba, a Rozliczenie dostępne na platformie

Czy Employees płaci też za dojazdy do innych miejscowości ?

Super zespół, bardzo miłe dziewczyny, polecam!

Student

Pracowałem u nich w biurze, młody zespół, fajna atmosfera:)

Radek

Spoko firma, pracowałem w zeszłym roku przy nocnych inwentaryzacjach w supermarketach. Wszystko na czas to najważniejsze.

aśka

Pracowalam na inwentaryzacjach, praca wiadomo nie najlepsza, ale co do obslugi przez employees nie mam zastrzezen

adam

też robiłem inwentaryzacje, tylko, że ich zleceniodawca (ivalis) się zawinął, na szczęście dostałem cały $ jak trzeba

max94

Pracowałem u nich przy inwentaryzacjach, pieniądze na czas z dokładną rozpiską. Super system rejestracji.

Nie polecam. Próbuję się dodzwonić w sprawie pracy, ale nikt nie odbiera i odrzuca połączenie, a przy tym nie oddzwania. Jeżeli miałbym jakiś problem w przyszłości to już widzę jaki byłbym wściekły, że nikt nie odbiera.(usunięte przez administratora)

Artur

Zero profesjonalizmu, dzwoniłem o ofertę pracy w Islandii, którą oferują, miałem mieć połączenie z działem rekrutacji - nic z tego, połączenie zerwane.(usunięte przez administratora)

klos

A jak płacą spawacz om?

Anka

Pracowałam kiedyś dla tej firmy i muszę powiedzieć, ze dobrze wspominam ta współpracę. Jeżeli chodzi o zaległość w wypłaceniu wynagrodzenia to sprawdź lepiej czy nie zalegasz na platformie z jakaś umowa, czy tez dokumentem tożsamości. Jeśli tego nie ma to firma nie może zapłacić ci pieniędzy.Pamiętam, ze sama kiedyś zapomniałam umieścić umowę na platformie, ale ktoś z firmy do mnie zadzwonił po jakimś czasie i mi o tym przypomniał. Jasne, na wynagrodzenie musiałam poczekać do następnych wypłacanych w bieżącym miesiącu wypłat, ale grunt, ze w końcu dostałam te pieniądze. Jak się okazało wina leżała po mojej stronie... A co do ilości ogłoszeń w sprawie inwentaryzacji to ta firma organizuje takie zlecenia w wielu miastach, wiec raczej nie ma się co dziwić, ze jest tego sporo :)

Zośka

Dużo ofert, bo to agencja pracy, zatrudniają dla innych, a nie dla siebie :)

skandal

Zdecydowanie nie polecam, ja już dwa miesiące czekam na wyrównanie wynagrodzenia i raczej się już nie doczekam, a firma cały czas się zasłania firmą zlecającą, brak profesjonalizmu i zorientowania na pracownika. Rozwiązanie sprawy z dnia na dzień jest przekładane i tak już to trwa dwa miesiące!

bern
@skandal

A na jakim stanowisku pracowałeś i jakie są tam mniej więcej płace?

gtx

dziwna firma co jakis czas pojawiaja sie oferty pracy które nie rużnia sie od poprzednich .

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, widać zaangażowanie z ich strony.

Zostaw merytoryczną opinię o Employees Sp. z o.o. - Warszawa

Employees Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Bukowińska 2 lok. 84
    02-703 Warszawa