counter
5 8 10 5 1
Zdalny#

Świetna firma i pełen profesjonalizm

Monika Nowy wpis
@Zdalny#

Cześć, czy wypowiadasz się jako klient firmy czy jako jej pracownik? Pytam ponieważ chciałabym się dowiedzieć czegoś odnośnie wynagrodzenia oraz atmosfery pracy w Goldcare i zastanawiam się czy jesteś w stanie mi na ten temat coś podpowiedzieć :) Daj znać!

afranek Nowy wpis

@Zdalny# a pracujesz tu zdalnie? Na jakim stanowisku ?

Marta Zaremba Nowy wpis
Klient

Mam bardzo miłe wspominania z Goldcare. Jeśli będę jeszcze potrzebowała pomocy w opiece nad moja mama to na pewno ponownie skorzystam z ich usług!

Glob Dron Nowy wpis
Klient

Bardzo polecam. Wysoka jakość usług, dobre ceny, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Weronika Ostaszewska
Klient

Serdecznie Polecam! Jestem zadowolona z ich usług!

Aneta.Z

Miło wspominam pracę z firmą Goldcare. Pracuje tam profesjonalny i zgrany zespół. Serdecznie pozdrawiam

Natalia W.
Klient

Przystępne ceny i pełen profesjonalizm. Bardzo jestem zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam

Experto

Dobra współpraca

Oczekujemy na nowe informacje odnośnie firmy Goldcare Sp. z o.o. sp.k. w mieście Warszawa. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Goldcare Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad