Ostina Opieka Sp. z o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ostina Opieka Sp. z o.o.

Aktualność
W weekend 16.10-17.10 odbyliśmy szkolenie z zakresu komunikacji. Bo nic tak nie łączy jak dobre porozumiewanie się, a przede wszystkim najważniejszy jest dla nas kontakt i rozmowa z Wami drodzy opiekunowie.[img=16x16]https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png[/img]
Stagnacja? To nie dla nas! Stawiamy na rozwój. Lepsi my, to lepsze wykonywanie naszej pracy.

Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje. Chcemy budować firmę, w której każdy, nie tylko pracownik biura, ale i Wy drodzy opiekunowie, będziecie mogli poczuć się częścią naszej Ostinowej rodziny.

Dziękujemy, że nam ufacie i jesteście z nami!
Elunia52

Witam wszystkich, z całego serca polecam prace z ostiną. Jestem opiekunem medycznym i pielęgniarką z wykształcenia. Od 4 lat pracuję kilka razy w roku jako opiekunka seniorów w Niemczech i trafiłam z polecena kuzynki do Ostiny. Wypłatę mam zawsze na czas! A nawet wcześniej niz umowie zostało zawarte. Moja koordynatorka, pani Ola z oddziału w Toruniu to nie tylko miła i kulturalna osóbka, ale przede wszystkim wie co robi. Współczuję wszystkim zawistnym, którzy piszą tutaj bzdury. Wielokrotnie widziałam pseudoopiekunki w autobusach, jadące z flaszeczkami do pracy, wyzywające seniorów i klnące na firmy. Skoro nie odpowiada Wam naród, do którego jedziecie pracować, to po co to robicie? Tak czy siak - Ostina to uczciwa firma, gdzie o każdej porze można liczyć na pomoc. Sama się o tym przekonałam i polecam.

Halina Zabrze

dobra firma, pracuję w Ostinie już 2 lata. Jestem opiekunką od ponad 15 lat i znam bardzo dobrze niemiecki, wcześniej pracowałam i na czarno i w dwóch innych firmach. Tylko w Ostinie koordynator się mną interesuje. ?Miejsca pracy są różne - każda opiekunka wie, że nie ma szteli idealnej a jak ktoś chce jechać na wczasy to polecam Grecję a nie sztele u schorowanego seniora. Jak słyszę w busie niektóre roszczenia to się chyba w tyłkach co niektórym poprzewracała. Tak czy siak - Ostinę polecam: wypłata zawsze przed czasem, poleciłam im 3 koleżanki i dostaję za nie regularnie premie. Przede wszystkim polecał tę firmę ze względu na personel i serwis - bo zarobić można wszędzie.

Grażyna z Łodzi

Witam wszystkich serdecznie z Łodzi. Z firmy OSTINA wyjechalam pierwszy raz z polecenia mojej koleżanki. Bylo to na poczatku 2019 roku, a więc wkrótce będzie to już 3 rok .I moja wspolpraca trwa do dzisiaj. Moim koordynatorem , od samego początku wspolpracy z firma Ostina , jest Pani Monika Rychlik. Wiem, że jest osobą bardzo mloda, ale jakze miła ,sympatyczna, kulturalna, rzetelną, wyrozumiala I bardzo kontaktowa. Zawsze do końca wyslucha mnie co mam do powiedzenia, nawet jeśli zwierzam się że swoich prywatnych spraw rodzinnych, choć zdaje sobie sprawę, że ma jeszcze swoje inne obowiazki pracownicze . Zawsze dobrze doradzi, podpowie, dopasuje zlecenie, tak, by opiekunka byla zadowolona ze zlecenia. Rzetelnie przekazuje wszelkie informacje o danym zleceniu. Zawsze dopilnuje, by umowa dotarla na czas. Interesuje się opiekunka, czy szczęśliwie dojechala na sztele. Czy wszystko się zgadza co do samej szteli. Przyznam szczerze, że pierwszy raz trafiłam na tak fantastyczna, podchodzaca z ogromnym zaangazowaniem do Swojej pracy koordynatorke, choć już pracuje dość długo jako opiekunka z wyksztalceniem medycznym- pielegniarskim. A sama firma Ostina również wywiazuje się ze swoich zobowiązań bardzo dobrze. Wynagrodzenia za pracę, zawsze otrzymałam na czas , także bonus za polecenie innej opiekunki ,za przedluzenie zlecenia o nastepne 2 miesiace .Transport zawsze wcześniej zorganizowany .Zlecenia są różne, raz lzejsze, raz ciezsze, ale wszelkie wiemy i zdajemy sobie sprawę na co sie decydujemy .Nigdy, nie ma idealnie ,ale cóż, czasami sytuacja rodzinna zmusza czlowieka do wyjazdu ,by zarobić pieniadze ,ale to inny temat . Firme Ostina jak najbardziej polecam ,jest to firma przede wszystkicm uczciwa i chciałabym jeszcze wspolpracowac z tą firma właśnie wkrótce szykuję się do wyjazdu. POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW OSTINY I WSZYSTKIE OPIEKUNKI I OPIEKUNOW. Grażyna Jabłońska z Łodzi

Marta

Ostina to solidna i rzetelna firma, z którą współpracuję od prawie 2 lat i polecam każdemu. Wypłatę mam zawsze na czas, dla każdej opiekunki ważne jest coś innego. Ja zarabiam 1600€, mówię dobrze po niemiecku i opiekuję się już 3 raz samotną seniorką, demencyjną. Bywa różnie, ale taka jest nasza praca. Nie zamierzam zmieniać firmy, bo Ostina jest zawsze w gotowości do pomocy i nie jest to ani sztuczne ani wymuszane. Każdej firmie życzę, aby pracowali w niej tacy ludzie jak tutaj.

Margarete Nowy wpis
Kandydat

Witam, czy posiadacie Panstwo w swojej ofercie zlecenia do opieki nad osobami starszymi dla opiekumek z bardzo dobrym jezykiem angielskim? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Nowy wpis

@Margarete

Dzień dobry, takich zleceń jest bardzo mało, pojawiają się one sporadycznie ponieważ większość rodzin jednak potrzebuje znajomości języka niemieckiego

Maria Nowy wpis

Opieka nad seniorem, czy ktoś coś wie o tej ofercie? Wypłacają wynagrodzenie w terminie? Bardzo chcę się upewnić na ten temat, dajcie znać!! No i może ktoś wie ile się dostaje na rękę?

Ewa29 Nowy wpis
 Rekomendacja
@Maria

tak wyplacaja zawsze na czas polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 16 listopada kilka aktualnych ofert pracy do firmy Ostina Opieka Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Opiekunka Osób Starszych. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

PEREŁKA

Jako pracownik w Firmie Ostina jestem bardzo rozczarowana podejściem do pracownika. Przekrzykiwanie i brak żadnej empatii z och strony. Nie polecam.

@PEREŁKA

Szanowna Pani, oczywiście szanujemy wyrażoną przez Panią opinię, niemniej jednak jest ona daleka od prawdy. Nasi pracownicy nie przekrzykują współpracujących z nami opiekunów i każdego dnia wspierają z dużą empatią. Zachęcamy do kontaktu i odwagi aby podpisać się imieniem i nazwiskiem, abyśmy mogli odnieść się dokładniej do zarzutów, które nie odnajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości

Olga Wąsik

Bo to prawda

@Olga Wąsik

Droga Pani, prosimy zatem o podpisanie komentarza prawdziwym nazwiskiem aby móc się do tego odnieść. Na chwilę obecną jednak brakuje tej odwagi, a żadna Olga Wąsik NIGDY nie była pracownikiem naszej firmy, zatem opinia przez Panią wyrażona jest całkiem niewiarygodna

ciekawa
Klient
@PEREŁKA

czy dalej trzeba zamiast fotki dostarczyc video swojej osoby? :)

@ciekawa

Nie trzeba, wystarczy zdjęcie :)

ciekawa
@Ostina Opieka Sp. z o.o.

no to sie zglaszam w pon!:D

@PEREŁKA

Nie wiem co pani za bzdury wypisuje nikt nie przekrzykiwanie pracownika i co jeszcze niewiem jak kto może tak wogule pisać nasza firma Ostina jest najlepsza firma jaka miałam wszystkie panie i panowie w ostinie są bardzo mili dla pracowników wysluchaja i próbują pomóc jak najlepiej ja bardzo polecam Ostine jest godna zaufania i polecenia pozdrawiam

Brunetka100
@Joasia

Nie wszyscy są dobrzy wiem co pisze

@Brunetka100

Zachęcamy zatem do odwagi aby podpisać się imieniem i nazwiskiem, co ułatwiłoby wyjaśnienie sytuacji

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ostina 24H Opieka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Jula
Kandydat

Mam zamiar przejść z innej firmy do Ostiny moja znajomość języka jest słaba,czy będą dla mnie jakieś propozycje wyjazdu bo jak patrzę na oferty to wszystkie z dobrym językiem ,proszę o odpowiedź .Pozdrawiam.

@Jula

Mamy dużo różnych zleceń, także dla pań ze słabszą znajomością języka. Zachęcamy do kontaktu, nasi koordynatorzy dołożą wszelkich starań aby dopasować odpowiednie zlecenie :)

Brunetka100
@Ostina Opieka Sp. z o.o.

Tak że stawka 1300za mniejszy język pomimo że praca jest taka sama jak z językiem dobrym i na dodatek ubezpieczenie od 50euro kpina i dobrze radzę czytać umowy.

@Brunetka100

stawki zleceń są indywidualne dla każdej pani na różnych zleceniach, i także panie ze słabszym językiem mają wyższe stawki niż 1300€. Jeśli chodzi o ubezpieczenie - stawki ubezpieczenia także są różne i panie same mogą je wybrać

Elunia52

Olaf
@Elunia52

Ale Pani lze jak pies , Opiekunka super widzialem takie zachwalajace sie damulki jakie naj a zero rozumu worza zarcie z polski dla podopiecznych wypiekaja ogrodki robia hi hi itp to one pisza komentarze super nic nie warte panie psuja sttele masakra . A kazdy ma prawo wypowiadac sie co mysli na temat firm mamy wolnosc slowa. Wiec prosze kobieto nie wydawac opini

Mea
@Elunia52

A nie przeszkadza Ci to , że w miesiącu 31 otrzymujesz wypłatę taka sama jak w miesiącu 30 dniowym ? Czyli 1 dzień pracujesz bez wynagrodzenia? Rodzina płaci za KAŻDY dzień pracy .Spradz umowę, spytaj się rodziny , poproś, żeby pokazali umowę. O ile znasz niemiecki , bo jestem pewna, że w stopniu baardzooo ograniczonym .Opiekunki piją? Pewnie, że piją, a do tego często kradną. Jak to polacy.

Ewa29
@Elunia52

Ja również polecam firmę ostina choć pracuje u nich od nie dawna to jestem meega zadowolona praca z nimi są naprawdę mili i wyrozumiali

@Mea

Ma pani rację wyjechałam do pracy na miesiąc,umowę dostałam od 1 do 2 miesiąc miał 31dni więc przepracowałam ponad miesiąc a dostałam wynagrodzenie za 30dni.pozdrawiam

@Ona

wynagrodzenie wypłacane jest za pełny miesiąc kalendarzowy, zatem jeśli pracowała Pani do 2go (chociaż patrząc na Pani wypowiedź o bonusach poddaje Pani w wątpliwość współpracę z naszą firmą) dni przepracowane w innym miesiącu zatem tutaj 2 dni są wypłacone w miesiącu następnym

@Ostina Opieka Sp. z o.o.

Niestety nic w kolejnym miesiącu nie dostałam...

@Ona

prosimy zatem o kontakt aby wyjaśnić sytuację bądź prosimy o podpisanie się imieniem i nazwiskiem, aby móc się do tego odnieść

Ona

Wszyscy piszą o bonusach tak myślę co trzeba robić żeby taki bonus dostać?pracuje z tą firmą ale nic gratis nie dostałam

@Ona

Szanowna Pani, prosimy o kontakt z koordynatorem i zgłoszenie zaistniałej sytuacji. Niestety patrząc na pani podpis "ONA" nie jesteśmy w stanie odnieść się inaczej do wystawionej opinii

@Ostina Opieka Sp. z o.o.

Pytanie skierowałam do ludzi którzy niby mają bonusy,ale niema odpowiedzi...więc żadnych bonusów niema na to wychodzi,piszecie żebym pytała koordynatora, bonus to inaczej premia więc moim zdaniem wy powinniście o takich zeczach mówić lub pisać na forum na czym to polega żeby dostać a jak widać to tajemnica.pozdrawism

@Ona

bonusy otrzymywane od nas nie są tajemnicą i wielokrotnie panie z nami współpracujące o nich wspominały w swoich opiniach. nie pytała Pani o bonusy a jedynie zarzuciła, że ich nie otrzymuje, po czym jednak stwierdza Pani, że pytała o bonusy - zatem powstaje wątpliwość - czy jest Pani naszym pracownikiem? podpisanie się imieniem i nazwiskiem niewątpliwie ułatwiłoby kwestię wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. przyjmowanie za wyznacznik tego, czy ktoś odpowie na portalu jakim jest GoWork jest dziwne, z uwagi na fakt, że tylko niewielka część naszych pracowników aktywnie śledzi portal i się na nim wypowiada, a Pani stwierdzenie o braku bonusów następuje po trzech godzinach, zatem oczekując, że wszyscy śledzą portal 24/7 Pani zarzut jest bezpodstawny i bezsensowny... pozdrawiamy

Joasia

Dzień dobry nazywam się Joanna Hermi pracuje z Ostina już od 3 lat i niezaluje firma jest godna zaufania i polecenia wszyscy co pracują wtej firmie są bardzo mili i pomocni umowy się zgadzają i wypłaty i bardzo dużo pomagają nam jako opiekunce ja tylko polecam Ostine naprawdę niepozalujecie jeśli do tej firmy wejdziecie.Ps teraz coś odemnie od początku mojej pracy kiedy weszłam do Ostiny a to już 3 lata miałam swoją koordynatorka panią Monikę Rychlik była wspaniała kobieta i bardzo dobra koordynatorka jak dla mnie wspierała mnie w każdej sytuacji i bardzo pomogła mi wysłuchała mnie i moje problemy i razem decydowaliśmy co będzie dalej nasza współpraca była naprawdę bardzo dobra I jestem za to wdzięczna.Pani Moniko niestety niemoglam z panią się pozegnac dlatego tutaj pisze może pani to kiedyś zobaczy bardzo i to bardzo dziękuję pani z całego serca za super w spolprace z panią przez te 3 lata to co pani dla mnie zrobila niezapomne pani nigdy tego o konca zycia była pani dla mnie bardzo miła uczciwa wyrozumiała i cierpliwa i wysłuchała zawsze mnie do konca co mam do powiedzenia zawsze mnie pani wspierala jak tylko na to bylo mozliwe a nie zawsze jako my podopieczni jestesmy mili do naszych koordynatorow ale z pania Monika zawsze jak byl problem rozwiazali mi go razem a później zesmy sie z tego smiali pani byla zawsze godna polecenia jako koordynatorka będę strasznie za panią tęskniła dla tego życzę pani jak najlepiej z całego serca dziekuje bardzo za te 3 lata z panią pozdrawiam serdecznie Joasia Hermi

aha
@Joasia

takich ludzkich koordynatorek jak ta pani, ktorej juz nie ma w firmie, zawsze zal, wiem cos o tym... prosze napisac tu jak wyglada kwestia umowy (polskie czy niemieckie warunki?), terminu wyplaty, rezerwacji i oplaty za busa? jak dlugie sa wyjazdy np. 6-8 tyg. czy krotsze tez?

@aha

Umowa zlecenie ja osobiście jadę na 2 miesiące ale też byłam na 5 tygodni można z firmą się dogadać za busa płaci firma i zamawia wypłaty są zawsze na czas jeśli coś więcej chcesz wiedzieć napisz do mnie na priv a wszystko dokładnie powiem naprawdę firma jest wspaniała najlepsza jaka miałam do tej pory a trochę ich było pozdrawiam Joasia

Beata

Pracuję z Ostiną od około 4 lat. Jest dużo zleceń, pieniądze zawsze na czas i ogromny profesjonalizm ze strony koordynatorki pani Moniki R. No właśnie, już jej niestety nie ma a szkoda. Myślę, że jest to ogromna strata dla firmy, ale i dla wielu opiekunek. Pani Monika to wyjątkowo empatyczna, inteligentna osoba, która nigdy nie odmówiła swojej pomocy. Interesowała się mną w każdym nowym miejscu pracy, w trudnych sytuacjach mogłam o każdej porze liczyć na jej pomoc i wsparcie, nawet psychologiczne. Nie dane mi było się z nią pożegnać, a szkoda. Chciałabym prosić kierownictwo firmy, aby panią Monikę serdecznie pozdrowiło i udzieliło jej wsparcia, jeśli takowego potrzebuje. WSZYSTKIEGO DOBREGO PANI MONIKO! Teraz mam nową koordynatorkę, z którą rozpoczęłam współpracę, Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze razem pracowało. Jestem teraz na zleceniu, które przynosi mi dożo satysfakcji. Dzięki! Oby tak dalej!

@Beata

Pani Beato, bardzo dziękujemy za opinię, oczywiście przekażemy także p. Monice :) mamy nadzieję, że współpraca z nowym koordynatorem również będzie przebiegać pomyślnie :)

Renata N.

Firma godna polecenia. Koordynatorki bardzo pomocne, mile. Pani Basia i pani Asia ????- dziękuję za współpracę. Polecam.

Maria
@Renata N.

Piszesz z perspektywy kogo? Nic o stanowisku nie napisałaś na jakim jesteś

Olga Wąsik
@Maria

Bo pracowałam

@Olga Wąsik

zachęcamy zatem do podpisu prawdziwym nazwiskiem. Olga Wąsik NIGDY NIE była pracownikiem Ostiny

Aktualność

Dziękujemy, że nam ufacie i jesteście z nami!
Ewa29

Zgadzam się w tej firmie pracują super koordynatozy. Ja na przykład mam Pan Mateusz Ostina bardzo serdecznie go polecam jako koordynatora jest naprawdę pomocny.

@Ewa29

Dziękujemy :)

Michael.
Klient

Co jeśli wasz pracpwnik musi iść do lekarza? Jak wygląda jego ubespieczenie . Jest ubespieczony zdrowotnie w kraju kturym pracuje ( np. Niemczech )czy w Polsce.

@Michael.

Nasi pracownicy są ubezpieczeni zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Ubezpieczenie obowiązuje od pierwszego dnia trwania umowy aż do jej zakończenia, co oznacza, że każdy nasz pracownik może skorzystać z opieki medycznej zarówno podczas pobytu na zleceniu jak i podczas pobytu na urlopie w Polsce

Monika Plichta
Kandydat

Jestem kandydatem, bardzo miła i rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna. Pozdrawiam

@Monika Plichta

Cieszymy się, że pierwszy etap przebiega pomyślnie i trzymamy kciuki za dobrą współpracę :) Pozdrawiamy

Halina Zabrze

Halina
@Halina Zabrze

Witam pania! pisze z ukrainy! ta firma znajduje sie w Polscie! I praca znajduje sie w Niemczech?

Blondi
@Halina Zabrze

Ciekawe że nie ma tu złych odpowiedzi, same idealne opinie. Nie wierzę że taka cudowna ta firma. Czytałam inne opinie.

@Blondi

ma Pani prawo do swojego zdania, jednak nie podejmując współpracy z Nami nie jest ono wiarygodne. Wszystkie opinie wystawiane są przez Panie, które z nami współpracują - a to, że są pozytywne o czymś świadczy. Negatywne opinie z reguły wystawiają panie, które albo zakończyły współpracę np. z powodu spożywania alkoholu na zleceniu albo nigdy tej współpracy z nami nie podjęły

Aneta
@Halina Zabrze

Od tygodnia czytam opinie o firmach które zatrudniają opiekunów i są one różne. Podjęłam decyzję że chcę wyjechać . Opinia pomogła mi w podjęciu decyzji. Bo jadąc pierwszy raz boję się chyba jak każdy. Że zostanę (usunięte przez administratora)

@Aneta

zachęcamy aby osobiście przekonać się, że jesteśmy firmą godną zaufania i Panie, które z nami wyjeżdżają wystawiają opinie zgodne z prawdą :)

Krystyna W.

Firma Jet rzetelna i uczciwa. Pieniądze za zlecenie wypłacane są zgodnie z umową Przyznawane są dodatki . Firma szuka dla opiekunki zleceń dobrze płatnych.Rzetelny i prawdziwy opis zlecenia.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą i gorąco ją polecam. Krystyna z łódzkiego.

Izabela
@Krystyna W.

A w jakich krajach działałaś jako opiekunka jeśli można wiedzieć?

Jak dużo osób pracuje w Ostina Opieka Sp. z o.o.?

????

Witam pracuje w firmie Ostina juz 3 rok ,mogę polecić z całego serca.Pani Judytka Lipka zawsze pomoże ,zlecenia są sprawdzone nigdy nie było nie miłych niespodzianek .Dbają o nas ,pieniążki są na czas ,oby tak dalej było.Pozdrawiam cala Ostinę a w szczególności Pania Judytko.

Maja
@????

w jaki sposób o Was dbają :) ?

@Maja

Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej dopasować zlecenie do opiekuna, wypłaty są w terminie, dbamy o stronę formalną (druk A1, karta EKUZ, umowa, zgłoszenie do ZUS, ubezpieczenie), koordynatorzy wspierają podczas zleceń, zabezpieczamy także od strony COVID zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i restrykcjami. Zachęcamy także do opinii naszych Opiekunów :)

Agnes

Witam , polecam Firmę Ostina. Bardzo dobre zlecenia, wypłaty na czas , świetna opieka koordynator, dziękuję pani Adzie za opiekę nad moją praca, czuje sie bezpiecznie pracując w tej Firmie , ponieważ mam możliwości zadzwonić o każdej porze z najmniejszym problemem, Firma czuwa nad naszym psychicznym komfortem. Z góry dziękuję za współpracę !!!jeszcze raz podziękowania dla pani Ady za świetną koordynację zleceń.oby współpraca pomiędzy nami trwała jak najdłużej . Dziękuję

Alicja

Współpraca z Ostiną jak do tej pory układa się znakomicie. Bardzo dobra organizacja. Oferty można otrzymać odpowiednio wcześnie, a nie jak w poprzedniej firmie 3 dni przed wyjazdem. Pani koordynator bardzo sumienna, cały zespół w Gdyni również. Wynagrodzenie bardzo dobre w porównaniu z poprzednimi firmami z którymi pracowałam. Umowa również mi odpowiada. Krótka, bez zbędnych, dziwnych zapisów. Pracowałam w czterech różnych firmach. Teraz jestem zadowolona ze współpracy z Ostiną. Polecam

Opinia

Bardzo zadowolona jestem ze zlecenia. Seniorka bardzo miła i świetnie współpracuje, bardzo profesjonalne podejście Pani Adrianny. Pieniądze były na czas, a zlecenie zgadzało się z opisem i przebiegło bez problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ostina Opieka Sp. z o.o. - Gdynia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ostina Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ostina Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ostina Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 59 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Ostina Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Ostina Opieka Sp. z o.o., to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ostina Opieka Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii