Opinie o Ostina Opieka Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ostina Opieka Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ostina Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostina Opieka Sp. z o.o. w Gdynia

Renata N.

Firma godna polecenia. Koordynatorki bardzo pomocne, mile. Pani Basia i pani Asia ????- dziękuję za współpracę. Polecam.

Maria
@Renata N.

Piszesz z perspektywy kogo? Nic o stanowisku nie napisałaś na jakim jesteś

Olga Wąsik
@Maria

Bo pracowałam

@Olga Wąsik

zachęcamy zatem do podpisu prawdziwym nazwiskiem. Olga Wąsik NIGDY NIE była pracownikiem Ostiny

Aktualność
W weekend 16.10-17.10 odbyliśmy szkolenie z zakresu komunikacji. Bo nic tak nie łączy jak dobre porozumiewanie się, a przede wszystkim najważniejszy jest dla nas kontakt i rozmowa z Wami drodzy opiekunowie.[img=16x16]https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png[/img]
Stagnacja? To nie dla nas! Stawiamy na rozwój. Lepsi my, to lepsze wykonywanie naszej pracy.

Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje. Chcemy budować firmę, w której każdy, nie tylko pracownik biura, ale i Wy drodzy opiekunowie, będziecie mogli poczuć się częścią naszej Ostinowej rodziny.

Dziękujemy, że nam ufacie i jesteście z nami!
Ewa29

Zgadzam się w tej firmie pracują super koordynatozy. Ja na przykład mam Pan Mateusz Ostina bardzo serdecznie go polecam jako koordynatora jest naprawdę pomocny.

@Ewa29

Dziękujemy :)

Michael.

Co jeśli wasz pracpwnik musi iść do lekarza? Jak wygląda jego ubespieczenie . Jest ubespieczony zdrowotnie w kraju kturym pracuje ( np. Niemczech )czy w Polsce.

@Michael.

Nasi pracownicy są ubezpieczeni zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Ubezpieczenie obowiązuje od pierwszego dnia trwania umowy aż do jej zakończenia, co oznacza, że każdy nasz pracownik może skorzystać z opieki medycznej zarówno podczas pobytu na zleceniu jak i podczas pobytu na urlopie w Polsce

Monika Plichta

Jestem kandydatem, bardzo miła i rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna. Pozdrawiam

@Monika Plichta

Cieszymy się, że pierwszy etap przebiega pomyślnie i trzymamy kciuki za dobrą współpracę :) Pozdrawiamy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ostina Opieka Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Halina Zabrze

dobra firma, pracuję w Ostinie już 2 lata. Jestem opiekunką od ponad 15 lat i znam bardzo dobrze niemiecki, wcześniej pracowałam i na czarno i w dwóch innych firmach. Tylko w Ostinie koordynator się mną interesuje. ?Miejsca pracy są różne - każda opiekunka wie, że nie ma szteli idealnej a jak ktoś chce jechać na wczasy to polecam Grecję a nie sztele u schorowanego seniora. Jak słyszę w busie niektóre roszczenia to się chyba w tyłkach co niektórym poprzewracała. Tak czy siak - Ostinę polecam: wypłata zawsze przed czasem, poleciłam im 3 koleżanki i dostaję za nie regularnie premie. Przede wszystkim polecał tę firmę ze względu na personel i serwis - bo zarobić można wszędzie.

Halina
@Halina Zabrze

Witam pania! pisze z ukrainy! ta firma znajduje sie w Polscie! I praca znajduje sie w Niemczech?

Blondi
@Halina Zabrze

Ciekawe że nie ma tu złych odpowiedzi, same idealne opinie. Nie wierzę że taka cudowna ta firma. Czytałam inne opinie.

@Blondi

ma Pani prawo do swojego zdania, jednak nie podejmując współpracy z Nami nie jest ono wiarygodne. Wszystkie opinie wystawiane są przez Panie, które z nami współpracują - a to, że są pozytywne o czymś świadczy. Negatywne opinie z reguły wystawiają panie, które albo zakończyły współpracę np. z powodu spożywania alkoholu na zleceniu albo nigdy tej współpracy z nami nie podjęły

Aneta
@Halina Zabrze

Od tygodnia czytam opinie o firmach które zatrudniają opiekunów i są one różne. Podjęłam decyzję że chcę wyjechać . Opinia pomogła mi w podjęciu decyzji. Bo jadąc pierwszy raz boję się chyba jak każdy. Że zostanę (usunięte przez administratora)

@Aneta

zachęcamy aby osobiście przekonać się, że jesteśmy firmą godną zaufania i Panie, które z nami wyjeżdżają wystawiają opinie zgodne z prawdą :)

Krystyna W.

Firma Jet rzetelna i uczciwa. Pieniądze za zlecenie wypłacane są zgodnie z umową Przyznawane są dodatki . Firma szuka dla opiekunki zleceń dobrze płatnych.Rzetelny i prawdziwy opis zlecenia.Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą i gorąco ją polecam. Krystyna z łódzkiego.

Izabela
@Krystyna W.

A w jakich krajach działałaś jako opiekunka jeśli można wiedzieć?

????

Witam pracuje w firmie Ostina juz 3 rok ,mogę polecić z całego serca.Pani Judytka Lipka zawsze pomoże ,zlecenia są sprawdzone nigdy nie było nie miłych niespodzianek .Dbają o nas ,pieniążki są na czas ,oby tak dalej było.Pozdrawiam cala Ostinę a w szczególności Pania Judytko.

Maja
@????

w jaki sposób o Was dbają :) ?

@Maja

Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej dopasować zlecenie do opiekuna, wypłaty są w terminie, dbamy o stronę formalną (druk A1, karta EKUZ, umowa, zgłoszenie do ZUS, ubezpieczenie), koordynatorzy wspierają podczas zleceń, zabezpieczamy także od strony COVID zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i restrykcjami. Zachęcamy także do opinii naszych Opiekunów :)

Agnes

Witam , polecam Firmę Ostina. Bardzo dobre zlecenia, wypłaty na czas , świetna opieka koordynator, dziękuję pani Adzie za opiekę nad moją praca, czuje sie bezpiecznie pracując w tej Firmie , ponieważ mam możliwości zadzwonić o każdej porze z najmniejszym problemem, Firma czuwa nad naszym psychicznym komfortem. Z góry dziękuję za współpracę !!!jeszcze raz podziękowania dla pani Ady za świetną koordynację zleceń.oby współpraca pomiędzy nami trwała jak najdłużej . Dziękuję

Alicja

Współpraca z Ostiną jak do tej pory układa się znakomicie. Bardzo dobra organizacja. Oferty można otrzymać odpowiednio wcześnie, a nie jak w poprzedniej firmie 3 dni przed wyjazdem. Pani koordynator bardzo sumienna, cały zespół w Gdyni również. Wynagrodzenie bardzo dobre w porównaniu z poprzednimi firmami z którymi pracowałam. Umowa również mi odpowiada. Krótka, bez zbędnych, dziwnych zapisów. Pracowałam w czterech różnych firmach. Teraz jestem zadowolona ze współpracy z Ostiną. Polecam

Opinia

Bardzo zadowolona jestem ze zlecenia. Seniorka bardzo miła i świetnie współpracuje, bardzo profesjonalne podejście Pani Adrianny. Pieniądze były na czas, a zlecenie zgadzało się z opisem i przebiegło bez problemu.

Grazyna

to NAJLEPSZA firma, z jaką współpracowałam i na pewno z nią zostanę. Rekruterki nie tylko miłe, ale przede wszystkim pomocne i profesjonalne. Wypłata na czas i duży wybór zleceń. Jestem bardzo zadowolona

@Grazyna

Anna Bondyra

Jestem w firmie od ponad roku żadnych zastrzeżeń kontakt bez problemów wypłata na czas Bardzo miła koordynatorka Pozdrawiam cały zespół Ostiny ????

@Anna Bondyra

Katy

Rzetelna solidna firma. Pieniądze na czas i zawsze zgodnie z umową. Personel 100 profesjonalny. " Sztele" w 100 procentach sprawdzone. Koordynator, która mną się opiekuje zawsze mogę na nią liczyć z pomocą i wsparciem gdyby taka potrzeba zachodziła. Tylko takie firmy powinny istnieć jak Ostina. polecam wszystkim którzy chcą w spokoju i harmonii pracować na " obczyźnie"

@Katy

Jan

Jestem zadowolona że współpracy z Agencją Ostina i zadowolona z koordynatorka Pani Anetki Drzewieckiej.Zawsze jest uprzejma i kompetentna w udzieleniu informacji i pomocy.

@Jan

Wanda

Chcę kilka słów napisać o firmie Ostina , współpracuje już 4 lata z firmą i w tym czasie nie miałam żadnych problemu, a dla tego że była zaraz pomoc ze strony firmy Ostina . Koordynatorki zawsze mile i chętne do pomocy .Nigdy mnie nie zostawiły samej nawet znajmniejszym problemem.Pieniadze na koncie zawsze przed terminem.Bonusy bez problemu wypłacane.Tak więc polecam firmę Ostina .

@Wanda

Ostina 24H

Wsołpracuję z firmą Ostina pótora roku. Moją koordynatorką p. Aneta Drzewiecka. Jest miłą osobą mamy dobry kontakt zawsze uśmiechnie ta rozmawiając że mną przez telefon. Wiem że mogę na niej polegać na 110%...wiem że pracownicy w Pana firmie są uprzejmi życzliwi i b. cenię ich pracę. Dodam że chciałabym poznać mojego szefa Ostiny. Myślę że Pan również jest miły jak Pana pracownicy. Z pracy jestem zadowolona i pracuję z oddaniem mego serca widząc ile radości ma podopieczny. Myślę że poznam szefa Ostina Gajek Anna pracownik

@Ostina 24H

Angelika Kolber

Witam serdecznie, jestem opiekunka osób starszych w Niemczech i współpracuje z firmą OSTINA z Gdyni już parę lat. Mogę powiedzieć że jest to bardzo solidna, odpowiedzialna za swoich pracowników firma. Ostina jako firma dba o swoich pracowników, koordynatorki dzwonią, interesują się, co dzieje się na szteli. Z najwiekszą przyjemnościa pochwalę moja koordynatorkę Panią Weronikę Wawrzyniak za pełen profesjonalizm, dbałość, solidność, fachowość na danym stanowisku, za serce i oddanie firmie i osobą z którymi pracuje. Firma rzetelnie wypłaca wynagrodzenie, beż żadnych opużnien co jest ważne w dzisiejszych czasach. Z największą przyjemnością polecam współpracę z Ostoją.

@Angelika Kolber

Basia

Jestem w firmie od 2 lat.Pieniadze zawsze na czas zgodnie z umową. Mila obsługa. Pozdrawiam.

@Basia

Beata N.

Współpracuję z Ostiną od 4 lat. Jestem mega zadowolona ze współpracy z moją koordynatorką panią Moniką R., która nie zawiodła mnie nigdy. Ma zawsze dla mnie czas, jest rzeczowa, empatyczna i nigdy mnie nie zawiodła, kiedy znalazłam się w trudnej sytuacji. Myślę, że jest filarem tej firmy

@Beata N.

Bardzo dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy :)

Pracuję dla firmy Ostina już 2 lata i zapewniam , że to jest jedna z najlepszych firm w tej materii, nigdy nie miałem problemu z czymkolwiek , miałem to szczęście, że trafiłem na bardzo miłych i serdecznych podopiecznych, a wszelkie złe opinie na temat firmy mogą być działaniem konkurencji, taka praktyka jest powszechna na tego typu forach...pozdrawiam gorąco caly zespół firmy Ostina i moją koordynator Panią Weronikę Wawrzyniak.

@Paweł

Zostaw merytoryczną opinię o Ostina Opieka Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Ostina Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ostina Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ostina Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 71 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ostina Opieka Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 33 ocen.

Ostina Opieka Sp. z o.o.