Opinie o Ostina Opieka Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ostina Opieka Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ostina Opieka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostina Opieka Sp. z o.o. w Gdynia

Irena Karus

Bardzo dobrze oceniam współpracę z firmą Ostina.Bardzo rzetrzelna firma godna polecenia.Wedlug mnie najlepsza w Polsce.Interesuje się praca opiekunki na zleceniu.Bardzo miłe ewpopracuje mi się z Panią Adrianna Krause Jest bardzo pomocna i na każdy telefon odpowiada.Jak na razie nie mam żadnych zarzutów co do pracy. FIRMA Supr

@Irena Karus

Bardzo dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy :)

Gosia

Witam, jestem na drugim zleceniu z firmy Ostina, wszystko ok, pieniądze na czas, opieka w miejscu zlecenia na plus. Mam tylko prośbę aby firma aktualizowała stan zdrowia podopiecznego,tydzień lub dwa przed przyjazdem opiekunki .Więcej żadnych zastrzeżeń, firma uczciwa i godna polecenia.Pozdrawiam.

@Gosia

Szanowna Pani Małgorzato, bardzo dziękujemy za wyrażoną opinię. Staramy się na bieżąco aktualizować stan zdrowia podopiecznych ale oczywiście dołożymy wszelkich starań aby podobna sytuacja nie miała miejsca. Pozdrawiamy

Anka

Jaki jest czas pracy czy w umowie są uwzględnione godziny pracy jak w innych firmach

@Anka

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 58 739 53 35, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących umów

Jaka jest umowa w firmie Ostina 24H Opieka? Wiecie, czy jako Opiekunka Osób Starszych zatrudniają na umowę zlecenie?

Tak, umowa zlecenie i ZUS co miesiąc

Edward

Dlaczego nie umowa o pracę? I ile godzin w tygodniu się pracuje?

@Edward

Umowa zlecenie z uwagi na specyfikę zawodu. Opiekun osoby starszej nie może podjąć zatrudnienia na umowę o pracę z uwagi na fakt nieregularnych wyjazdów. Umowę o pracę można otrzymać pracując w godzinach od-do i w określonym terminie. W przypadku wyjazdów terminy te mogą ulegać zmianie więc umowa o pracę nie może mieć zastosowania. Jak sama nazwa wskazuje - wykonuje Pan dane zlecenie w określonym w umowie czasie

Kazimierz
@Ostina Opieka Sp. z o.o.

W takim razie na jaki okres podpisywana jest ta umowa zlecenie? Na rok czy na krótszy okres czasu?

@Kazimierz

Umowa zawarta zostaje bezterminowo, więc podczas pauzy w Polsce można skorzystać z opieki medycznej

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ostina Opieka Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Ostina 24H Opieka?

Pracujemy od piątku do poniedziałku w godzinach 08":00-17:00 - jesteśmy jednak pod telefonem alarmowym 24 h na dobę, w razie gdyby nasi pracownicy bądź klienci nas potrzebowali. I to nas wyróżnia! :)

Uffffffff

Jedyne co dobre o tej firmie napisze to to że mają miłą obsługe (bo chcą żebyś z nimi jechała) ale po dwóch wyjazdach stwierdzam że trzeci sobie już daruje.

ewa

oszukują na weryfikacjach językowych zanizaja poziom języka bonusy to już inna bajka zabierają dla siebie

Zofia Katowice
@ewa

Co za bzdury opowiadasz. Pracowałam w różnych firmach i wiem, że każda ma troche inne wymagania językowe. W jednej będziesz komunikatywna+, a w drugiej ocenią juz na dobry. Ostina nie jest idealną firmą, ale to nie jest akurat żadne oszustwo. Każda firm ma prawo mieć własne wymagania.

Paul
@Zofia Katowice

Zgodze sie z tym zaniżaniem poziomu. Mam profile w kilku różnych firmach i wszedzie mam podobnie komunikatywny dobry tylko tu okreslili jako słaby komunikatywny i zaoferowali za to śmieszne pieniadze

Ostina Team

Pani Lucyno - proszę nikogo nie obrażać. Szanujmy się. Owszem, szukamy nowych osób do pracy i zatrudniamy do nowych oddziałów, ponieważ firma się rozrasta. Jeśli kiedykolwiek zdarzyła się pomyłką przy wypłacie (a nie przypominamy sobie tego) to sytuacja jest NATYCHMIAST wyjaśniania. Jeśli jest Pani tak samo odważna w rozmowie telefonicznej jak pisząc tutaj, prosimy o kontakt. Z przyjemnością wszystko wyjaśnimy.

Stasia
@Ostina Team

Proszę powiedzieć jak wyglada praca asystentki

Zofia Katowice

Tez z nimi pracuję, jaką puszystą masz na myśli?

Robson

Byłem raz, za mało płacą

Aga
@Robson

Mało czyli ile?

Opiekunka

Nieterminowe? Do 15 na umowie,a zawsze mam juz kolo 5 na koncie.

Em
@Opiekunka

Pracowałam i zrezygnowałam bo bardzo mało płacą .

Stała Opiekunka

Jeśli nie odpowiada Ci stawka to zmień firmę a nie narzekasz i wylewasz jakieś żale. Idź do firm które są według Ciebie lepsze i nie zabieraj innym czasu... Jako opiekunka nigdy się nie zawiodłam na wypłacie!

neutralny

ha ha ha idealny podpis! natomiast sam wpis jest żałosny... polecam słownik poprawnej polszczyzny...

Prawo

Prosze uwazac mamy RODO jest utwozona czarna lista opiekunek , Firmy lamia prawo. Bez zgody opiekunek umiezczaja ich dane na forum , sprawdzamy agencje. Jezeli ktoras z Pan/Panow dowie sie ze agencja ktoras to zrobila prosze jak najszybciej zawiadomic , Policje lub Prokurature

Olga Wąsik

Ostiba ma wystarczajaco zla reklamę. Wystarczy znaleźć

Magdalena W. Wroclaw

Firma naprawdę godna polecenia.A proszę mi wierzyć, że pracowałam już w 2 innych i nie było różowo.W Ostatnie, są przede wszystkim wspaniałe koordynatorki i ludzie, na których można zawsze polegać.Najważniejsza jest dla Nich Opiekunka i Jej komfort, a nie żeby utrzymać zlecenie. Pracuje w Ostinie 3 rok i wypłata jest ZAWSZE przed czasem.Nigdy nie miałam sytuacji, aby były jakiekolwiek pomyłki przy naliczeniu wynagrodzenia.A Pani Koordynator Ola N. jest naprawdę stworzona do tego co robi.Cudowna osoba. Pozdrawiam, Magdalena W.

Klaudia'76

bardzo dobra firma, wypłacalna, przede wszystkim wspaniali ludzie, pomocni. Nie (usunięte przez administratora) Pieniądze mam zawsze na czas, do tego bonusy REALNE. Jestem z nim od ponad 2 lat, miałam 2 stałe zlecenia i nadal kontynuujemy współpracę. Przeniosłam do nich moje koleżanki zastraszane wcześniej w prome***

Pan

a czy zglaszala Pani brak wynagrodzenia pracodawcy czy tylko umie Pani pisac a rozmawiac juz nie ? termin wyplaty w Ostinie jest do 15-ego jesli wyjezdza pani pod koniec miesiaca, np zaczyna Pani zlecenie 30 lub 31 tio czesto za ten dzien wyplata jest dolioczana do nasteonego przepracowanego miesiaca... Warto zadzwonic i porozmawiac.. chyba ze cos Pani przeskrobala na zleceniu i teraz juz tylko oczernianie zostaje

Pani
@Pan

Przykro mi ale umowe wykonalam do konca bus zamowiony przez firme , Niestety ale ja swoje obowiazki wypelniam nalezycie nie mieli kogo wyslac na krotkie zastepstwo to mowili ze za marzec bedzie do 15 kwietnia wyplacone jak bylam na zleceniu ,ale po powrocie okazuje sie prawda inna ze dopisali do kwietnia to nie zgodne z prawem bylam w zus zostalam poinformowana ze moge ich zglosic

Dostala Pani wynagrodzenie to znaczy ze pracownik biurowy rodzina lub lizus.

Klara
@Pan

Dokładnie....pijaczki i awanturnice są wielce zdziwione, że kasy nie dostaly. Takim psującym naszą branże powinny firmy kary pieniężne dawać... ile to razy jadąc w busie niejedna sie wytoczyć nie umiała...potem one pierwsze to oczerniania

Bozena

Jestem zadowolona ze współpracy z Ostina ponieważ mogę liczyć na pomoc w trudnch sytuacjach, płacą na czas, i wszystko jest zorganizowane na najlepszym poziomie z czystym sumieniem mogę polecić nowym opiekunkom ta firmę.

Opiekunka
@Bozena

Zetelna firma ,dziwne za 31 marca mi nie wyplacili , umowa od 31marca do 7 kwietnia brak wynagrodzenia spokojnie czekam jak do konca kwietnia nie dostane zawiadomie odpowiednie urzedy . Brak informacji o wzroscie podopiecznek klamia . Dzwonia tylko wtedy kiedy nie maja kogo wyslac na zlecenie koszmar. Maja swoje opiekunki ktore zapraszaja kordynatorki na obiadziki do domow podopiecznych te dobre opinie to tylko panie lizuski opisuja.

@Opiekunka

Jeżeli zrobiłaś coś niezgodnego z umową to nie dziw się, że nie dostałaś kasy. Pracuję z Ostiną od 4 lat, NIGDY mnie nie zawiedli, zawsze mogę liczyć na wsparcie jak coś nie gra, i jakoś przez 4 lata ani razu nie wstrzymali mi wypłaty.... Może warto przestrzegać tego do czego się zobowiązujesz i robić swoje?! Nie oczerniaj przez własne błędy. Gorąco polecam!

Opienkunka
@Sabina K.

Wyjazd byl na zastepstwo 8 dni swiateczne owszem bus zamowiony w obie strony bez problemowo umowa wykonana , tylko brak wynagrodzenia ale tu jest prawo niech urzedy sie zajma i niemieckie tez (usunięte przez administratora) co do opisu i godzin pracy . Pani kochana ja wywiazuje sie z umowy nawet jak praca 10 godzin nie zgodna z prawem polskim i niemieckim . Moze jest pani kordynatorem zlecenia . Nie byla pani ze mna wiec prosze sie nie wypowiadac .

Opienkunka
@Sabina K.

A pani lizus firmy ja pojechalam na zastemstwo bo nie mieli biedni kogo wyslac , mogla pani jechac skoro pracuje dla tak zenujacej firmy , oni swoim moze placa ale szukaja naiwnych zeby pojechali na krutko i niezaplacic tu ta pani co mnie wyslala to zobaczy jak byc ponizonym przez firme ja jak bym miala taka synowa to bym sie wstydzila zawsze tesciowa moze zaplacic za synowa i wstydu narobic.. A pani niech nie wypowiada sie bo pani pracuje dlugo a nowych wykorzystuja wiec prosze pilnowac swojej pupy a ja ostrzegam przed firma dla nowych pracownic ktore wyjezdzaja na krotkie zastepstwa

@Opienkunka

więc polecam zapytać po prostu w firmie. wiele firm za ostatni dzień/dwa miesiąca kiedy rozpoczyna się zlecenie wypłaca z wypłatą za następny miesiąc więc jeśli zastępstwo było typowo na taki okres to zamiast oczerniać firmę lepiej chyba zapytać jak normalny człowiek. pracuję jako opiekunka, wywiązuję się ze swoich obowiązków więc mam prawo napisać własne zdanie. a że firma zachowuje się wobec mnie uczciwie chyba o czymś świadczy

@Opienkunka

kobieto, przestań się kompromitować. Twoje opinie są żenujące i poniżej wszelkiego poziomu. jeśli chcesz wchodzić w polemikę - naucz się poprawnej pisowni. ciężko się to nawet czyta... nikogo nie wykorzystują, znam wiele opiekunek które dopiero zaczynają z Ostiną i jakoś nie mają takich problemów jak Ty.... więc zacznij od uzdrowienia własnej psychiki i przestań pluć jadem kobieto! chyba, że lepiej Ci się z tym żyje.. ja jestem zadowolona jak wiele innych opiekunek i śmiało mogę polecić współpracę! nigdy nie zostawiają w razie jakichkolwiek problemów, wypłata zawsze na czas! wszystko jest legalnie! i nie jestem lizusem firmy a zadowolonym opiekunem!

Klara

Oj ludzie żal Wam (usunięte przez administratora) ściska, że jedna firma może grać fair. Pracuje z nimi 1,5 roku i w umowie mam jasno napisane że wypłata jest 15 kolejnego miesiąca. Zawsze jednak jest na koncie 2 tygodnie wcześniej. Raz dostałam 15 jak był dodatkowy bonus. Firma jest bardzo rzetelna. Ale ktoś musi pisać zle opinie, pewnie paniusie z konkurencji co to przeżyć nie mogą... wstyd

Ania K.

Polecam tą firme.Jestem zadowolona.Mam wspanialą kordynatorke pani Aneta Drzewiecka.Zawsze mam wsparcie u niej. Bardzo troskliwa i wyrozumiala. Wyplata na czas. Pozdrawiam goraco cala firme OSTINA.Ania

Ciekawska

Kim są "kordynatorki" ? To jakieś krasnoludki co w internecie opinie wypisują i pensje zabieraja???

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Ostina 24H Opieka?

Krystyna L. Gdynia

wynagrodzenie mam zawsze na czas, wypłacane w całości na początku miesiąca.

Ostina

Stwierdzamy, że ta opinia jest niezgodna z prawdą. Jeszcze nie zdążyło się w naszej firmie, aby ktoś nie dostał wypłaty na czas. Jeśli ma Pani taki problem, proszę dać nam znać. Kolejny aspekt... nie mamy informacji, jakoby wiele osób zrezygnowało ze współpracy z nami. Wręcz przeciwnie, odnotowaliśmy większą liczbę wspolpracujacych z nami osób.

krystyna s.
@Ostina

Drogie panie co do wyplaty to naprawde jest zawsze przed czasem zaraz po 1 dniu miesiaca nawet nie 15 jak w umowie. nie trzeba sie prosic. pracuje tu juz rok i nie mam zamiaru przechodzic do innej firmy. Jest super koordynatorka pani Monika R. Kobieta ktora ma dobre serce i rozumie opiekunke na szteli i pomaga za wszelką cene. Pozdrawiam.

Klaudia'76

zawsze na czas, na początku miesiąca, chociaż w umowię mają, ze będzie 15 - więc jest zawsze PRZED CZASEM

@krystyna s.

potwierdzam w 100% !

basia

Pracowałam z tej firmy jako opiekunka nie mam nic do zarzucenia pieniądze wypłacane na czas ,własnie szukam sobie pracy z tej firmy.Pozdrawiam Panią Monikę i bardzo proszę o kontakt,Barbara

Krystyna

POLECAM! WYPŁATA ZAWSZE PRZED CZASEM A TO DLA MNIE WAŻNE. MOJA KOORDYNATORKA PANI KAROLINA Z TORUNIA JEST BARDZO PROFESJONALNA I WSPANIAŁA, INE OSOBY PRACUJĄCE W OSTINIE RÓWNIEŻ. MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ ROZMAWIAĆ TEŻ Z PANIĄ DYREKTOR, TO NIEZWYKLE DOBRY CZŁOWIEK. POLECAM OSTINKĘ Z CAŁEGO SERCA!

Krasik Kasia

Polecam, rzetelna firma i miła, kompetentna obsługa, jestem zadowolona

Bożena

BARDZO DOBRA FIRMA. JESTEM OPIEKUNKĄ OD PONAD 13 LAT, W NIEMCZECH PRACUJĘ PRZEZ WIĘKOSZŚĆ ROKU. PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA MIAŁAM OKAZJĘ PRACOWAĆ Z KILKOMA FIRMAMI. OSTINA TO NAJLEPSZY WYBÓR. ZAROBKI ADEKWATNE ! W KOŃCU! ALE NIC NIE DZIAŁA TAK DOBRZE JA KOORDYNATORZY I SZEFOWA JOANNA. JESTEM ZDANIA, ŻE W DZIEJSZYCH CZASACH TAK DOBRE PODEJŚCIE DO LUDZI, NIE WYZYSKIWANIE ICH, MÓWIENIE OTWARCIE CO IJAK ZASŁUGUJE NA TO, ABY O TYM MÓWIĆ. Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ POLECAM OSTINĘ. POZDRAWIAM CAŁY ZESPÓŁ I KOCHANĄ PANIĄ ASIEŃKĘ

najlepsza firma w całej Polsce!! i to dzięki ludziom, którzy w nie pracują

Zostaw merytoryczną opinię o Ostina Opieka Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Ostina Opieka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ostina Opieka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ostina Opieka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 71 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ostina Opieka Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 33 ocen.

Ostina Opieka Sp. z o.o.