Opinie o BIOTON S.A. w Ożarów Mazowiecki

Grupa Bioton to polskie przedsiębiorstwo biotechnologiczne, zajmujące się produkcją leków. Od 2005 spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIOTON S.A. w Ożarów Mazowiecki

chilli

Odradzam zdecydowanie to (usunięte przez administratora)

Repka

Ogólnie średnio. Pensja co miesiąc na koncie niby jest, premie - wielka ściema albo wypłacą albo nie, nigdy nie wiesz czy dostaniesz, a jak sobie wyliczysz to I tak zawsze się przeliczysz. Brak IMS, raz kiedyś przyjdą ale to napisane na kolanie. Kompletny brak rozwoju i podwyżek. Na samochód limity kilometrów. Można popracować ale nie polecam na długo chyba, że brak Ci ambicji.

rr2343

@lukit no tak się sklada ze na chwile obecna wlasnie aly czas szukają tego przedstawicila medycznego i to już mniej więcej miesiąc trwa nie wiecie czy na pewno te ogłoszenia sa aktualne tutaj u nich ??

Aparatowy

A w Biotonie po staremu ... exodus pracowników produkcyjnych , przegrane wybory zakładowe kobiety z żelaza , niebawem powstanie komisja mobbing-owa z Macierewiczem na czele ;) dobrze że pensje jeszcze na czas wypłacają .

Przedstawiciel medyczny

1. Rozmowa telefoniczna. 2. Wideorozmowa na Teams. 3. Lakoniczny mail po terminie, bez feedbacku.

O doświadczenia, o motywacje itp.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

bobrek

Hm...praca jak praca. Z tym że: ciągle brakuje w hurtowniach towaru, które PM promuje u lekarzy i tym samym nie ma ich w aptekach :( niby można się z tego cieszyć ale jak w końcu lekarz decyduje się na preparaty Biotonowe a pacjent nie znajduje ich w żadnej aptece to...lekka lipa. Wymagania duże , namierzanie w tablecie, prowizje dla wybranych (nie tylko uznaniowe-brak jasnych i przejrzystych reguł). Każdy boi się wychylić bo w Biotonie jest mnóstwo krewnych i znajomych Królika i nigdy nie wiesz na kogo trafisz...

nowy22

Czy 8 tygodniowy okres rozliczeniowy oznacza wyłatę co 2 miesiące??

Kazik

Jeszcze tu jestem, ale ja to do emerytury dociągam.

Kazik

Firma jak firma. Dobra dla kolesi, a dla zwyklaków taka sobie jak nic innego niema. Generalnie nie polecam bo to tylko strata czasu. Chyba że jesteś dziadkiem i chcesz przeczekać do emerytury.

ANIA PAWLACZKA

Tak masz rację słyszałam od ludzi pracujących w nowym budynku gość,który jest z wykształcenia ogrodnikiem i chodził całe życie w gumofilcach Duchnickiej przetworni jabłek na tanie wino jest kierownikiem M.C. Totalny prostak bez jakichkolwiek zasad ludzkiej współpracy . Nie polecam pracy ...

Czainis

Odchodzą bo nie chce im sie czekać na restrukturyzacje i pakowanie lini produkcyjnej do Airbusa. Za chwile właśnie to sie wydarzy. I tyle na temat Biotona

produkcyjny

W ostatnich dwóch miesiącach złożyło wypowiedzenia 7 osób - 2 Automatyków , 1 Mechanik , 2-pracowników produkcyjnych , 1 - Magazynier i 1 - brygadzista ... czemu uciekają skoro tu są takie perspektywy rozwoju , awansu i zarobków ??? ;)

kartoniarka

Mogę tylko opisać prace na produkcji, inne działy maja swoich kierowników którzy są zatrudnieni z innej rodziny lub grona przyjaciół. Stanowisko lub awans po znajomości albo rodzinie... Szanse na rozwój bardzo małe, osoby zmotywowane wyciska się jak gąbkę i tępi głupota i nieprofesjonalizmem. Kierownictwo nie nadaje się do zarządzania produkcja. Atmosfera jest zła. Procedury pisane przez ludzi którzy nie maja pojęcia jak dana rzecz wygląda. Ciągły brak materiałów do pracy. Kiedyś "wybrani" dostawali podwyżki za donoszenie do kierownika i dyrektora produkcji, teraz też są zignorowani jak reszta. Ludzie pracujący 5/10 lat zarabiają mniej niż osoba nowo zatrudniona. To jest tylko parę wybranych przykładów.

myjkowa

Rozmowy z Dyrektorami kończą się albo stwierdzeniem że podwyżek nie ma a Ci co dostali to nie były podwyżki były regulacje , lub są wypraszani za drzwi z tonem pretensjonalnym w głosie delikatnie mówiąc. Reasumując nie ma z kim rozmawiać o zmianach bo góra nie chce zmian . Prywatny pracodawca więc walka z wiatrakami. Trzeba poprostu powoli szukać nowej pracy może w Duchnicach w Polfie ;)

pirat

Wlasnie niezadowolenie duże tylko tu nie ma z kim rozmawiac bo iak Cie nikt niw wysłucha nie ma HR i nie ma do kogo zgłosić pewnych sytuacji ktore są nie do uwierzenia gdzie indziej......Pani Zupy nie ma a jak Cie wyslucha to najlepiej zmienic prace

logo

hmmm dlaczego usuwane są moje wpisy? Prawda boli? Boicie się złej opinii? Żałuję że sytuacja z rekrutacji nie została nagrana.

Ula

Większa część pracowników ostatnie regulacje miała w 2010 roku więc z tym rośnięciem była bym ostrożna ;)

nowy

Na start w Biotom S.A. aparatowy lub produkcyjny ,magazynier 3200-3300 brutto

Zyga

Najlepsze co może być to żeby to sprawdzić Musisz się zatrudnić i po 1-roku zobaczysz gdzie jesteś i jak rozwijasz się . Strata czasu dla młodych talentów. Pozdrawiam pudlokuzynów

love

Prawda boli nawet przedstawicieli negatywnej kultury oraganizacji oj szkodzi biuropatologia wiec przestan podszywac sie za Biotechnologa pytajac czy insuliny to rozwoj i juz przestan po raz kolejny sie osmieszac

obcy

widzę kilka twoich wpisów - monotonne. Moderator czy co.Rozterki wypalonego Repa nikogo nie interesują. jeżeli ktoś jest w stanie napisać jak wygląda poważna praca w laboratorium, biotechnologii będę wdzięczny. Insulina, rozwój w takiej Firmie, chyba jest ciekawy?

Zostaw merytoryczną opinię o BIOTON S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w BIOTON S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIOTON S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIOTON S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIOTON S.A.?

Kandydaci do pracy w BIOTON S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIOTON S.A.
2.3/5 Na podstawie 166 ocen.

BIOTON S.A.