Opinie o Move Media Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Move Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Move Media Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Move Media Sp. z o.o. w Warszawa

Gregor Nowy wpis

Czyżby istniał jakiś powód tej ciszy na forum? Pytanie jest związane z chęcią aplikacji do firmy.

Norma Nowy wpis

Szefostwo było ok, ale to zwyczajna sprzedaż przez telefon.

Grzegorz Nowy wpis

Move Media maja wyróżnienie jako super pracodawca. Jeśli ktoś tu pracuje to z pewnością nie narzeka!!

beti Nowy wpis

Ta firma to żenada. Płaci jakieś śmieszne drobne, a osoby które są tam "managerami" nie mają pojecia o zarządzaniu ludźmi. Rotacja ludzi mówi sama za siebie Moje sugestie dla Move Media Sp. z o.o.: Ogarnijcie tę organizacje

Igor

Czy podpowiecie coś w temacie pracy w firmie? warto aplikować, czytam wpisy i trochę mam mieszane uczucia

Tak się nie robi.

Mogę się wypowiedzieć jako były pracownik terenowy (serwisy instalacji w klubach). O braku przedłużenia umowy wszyscy dowiedzieliśmy się z lakonicznego maila Pana Dyrektora ds. Kreacji i Kontentu. Po kilku latach współpracy, nie zostaliśmy nawet uprzedzeni, że będzie się ona kończyła. Prezes mailowo poinformował, że od nowego roku kluby obsługuje już inna firma zewnętrzna, było to w połowie stycznia, gdzie jeszcze w styczniu wykonywaliśmy serwisy i utrzymywaliśmy infrastrukturę. Oczywiście poprzednie umowy również były podpisywane po terminie, więc nikt się nie spodziewał. Osobiście nie polecam, niepoważna firma. W przypadku śmiesznych tłumaczeń i podważania tej wiadomości, przytoczę treść maila. Pozdrawiam.

Tak się nie robi.

Biuro Move Media
@Tak się nie robi.

Szanowny Panie, firma MOVE MEDIA nie odpowiada za utrzymanie infrastruktury i nigdy nie zatrudniała serwisantów. Move Media to biuro reklamy. Być może nastąpiło nieporozumienie, gdyż p. Jarocki pracuje w firmie Move Media i pełni również obowiązki w spółkach współpracujących z Move Media. Jeśli możemy pomóc proszę o kontakt, nie mniej jednak trudno nam się odnosić do powyższej kwestii w tym zakresie.

dereń

też tak sądzę.. Move Media to dość świeża sprawa, mają dobre podejście do runku medialnego i całej tej otoczki.

PanthaRei

Jak ktoś jest w stanie na rynku sprzedawać usługi za 20-30k to będzie miał jak pączek w maśle :). Patrząc z doświadczenia - produkt który oferują - kluby fitness Benefit TV. Easy, czekam na odpowiedź w sprawie swojej aplikacji :)..

Szef

Jak żona szefa dowie się o rodzinnej atmosferze i opinii na jego temat to skończy się dobre podejście. :-)

daibo

Firma oferuje ciekawą usługę a dodatkowo szybko się rozwija. Bardzo dobre podejście do pracowników, fajne pieniądze, rodzinna atmosfera, zajebiści ludzie, przystojny szef. Czego chcieć więcej. Naprawdę szczerze polecam.

fagot

Pozdrowienia dla Pięknej Pani od rekrutacji :)

aga

Dla tych co piszą o bliżej niezidentyfikowanej kamienicy....nie wiem o czym piszecie, byłam tam dokładnie dzis....weszłam do budynku na rogu jasnej i świętokrzyskiej...zdecydowanie nie jest to żadna zdemolowana kamienica, salka zatęchła tez nie była...jak dla mnie budynek po generalnym remoncie...czysto i przyjemnie...mi się podoba....rozmowa bardzo sympatyczna....

SzczeraOsoba

Firma Move Media poszukiwała człowieka na stanowisko New Business Manager (teoretycznie: http://www.aaaa.org/agency/compensation/resources/jobs/NewBusiness/Pages/NewBusinessManager.aspx ). Zaproszono mnie na rozmowę. Firma chwali się świetną lokalizacją w samym centrum Warszawy. Owszem - w zapyziałej kamienicy. W trakcie rozmowy, do której rekrutująca w ogóle nie była przygotowana (nawet brak sali, w której moglibyśmy pomówić), okazało się, że chodzi o stanowisko internetowo-telefonicznego sprzedawcy, a nie Managera. Praca miałaby polegać na siedzeniu w zatęchłej salce z grupą innych "Managerów" i werbowaniu klientów głównie przez net i telefon. Zero konkretów na temat wynagrodzenia, same frazesy i ogólniki. Nazwa stanowiska nieadekwatna (ale to akurat w polskich realiach standard). Moim zdaniem szkoda czasu na kontakt z tą firmą.

@SzczeraOsoba

Zastanawia mnie gdzie SzczeraOsoba widziałeś zatęchłą salkę i zapyziałą kamienicę? Nazwa stanowiska New Business Manager jak najbardziej adekwatna! zajmujemy się sprzedażą nowego biznesu w zakresie reklamy. Zajmujemy się doradztwem w zakresie reklamy, spotykamy się z ciekawymi ludźmi, pracujemy dla wielkich firm jak i również mniejszych. Najważniejsza jest atmosfera w pracy, a tu jest najlepsza! Zespół tworzą ciekawi ludzie i oczywiście nastawionych pozytywnie do pracy i nie bojących się wyzwań, praca ma swój szczególny rodzaj i nie każdy się nadaje do tego typu pracy. Zarobki? ja nie narzekam :) Kasia

Piotro

Generalnie plus to lokalizacja (jasna) i atmosfera w firmie. Produkt wymagający, więc nie łatwa robota. Kasa na czas, zgodnie z ustaleniami, ale jak nie sprzedajesz to nie licz na kokosy. Lepiej niż w korpo ale trzeba zapier... :P

c2a

to s (usunięte przez administratora) z Call2Action

Zostaw merytoryczną opinię o Move Media Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Move Media Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Move Media Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Move Media Sp. z o.o.