Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Opinie o Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Lidia

@PanJan mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy przedstawiciela handlowego w tej firmie? Rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojej pracy, jednak nie podałeś zbyt wielu powodów czemu. Co takiego wyróżnia OCM jako pracodawcę wśród konkurencji? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

ciekawski

Wygląda na to, że teraz będą poszukiwać do sprzedaży internetowej. od trzech miesiący są na grouponie iróżne badania można kupić. ciekawe kiedy rozpoczną poszukiwania. Byłem na badaniach z groupon i wszystko było szybko i w dobrej cenie

PanJan

Pracuję w OCM prawie dwa lata z ciekawości wszedłem zobaczyć jak o nas piszą. Firma spoko, czasem trochę chaos ale da się wytrzymać, minusem jest sprzedaż prowizyjna przez co czasem jest słabszy miesiąc. Aktor odpowiadając na Twoje pytanie system jest dość rozbudowany nawet nie pamiętam żeby dokładnie opisać ale w okolicach 5000 zarobisz.

Elin_1991

Pracuje około 30 ludzi od sprzedaży. Firma nieźle się rozwineła po otwarciu swojej placówki, gdzie przyjmują lekarze geriatrzy.

aktor

ja nie jestem podstawiony, chcę się dowiedzie jaki u was ph ma system prowizyjny

jarek

dejn ma rację, opinie o OCM na tym portalu napisali podstawieni ludzie z PR.Ta sama retoryka, sposób pisania...Ech, nie dajcie sie nabrac, to sciema!

dejn

Wszystkie opinie tutaj sa napisane przez OCM

kris

Bylem na dniu próbnym, ludzie po 55 roku życia umawiani na spotkanie przez cc. Na miejscu proste badanie spirometryczne mające na celu zachęcić ludzi do odbycia spotkania. Prezentacja przygotowana przez lidera od początku do konca ma zrobić pranie mózgu starszym ludziom żeby na końcu wykupili pakiet. Niektórzy wychodzą w trakcie i dziękują za spotkanie. Niezapomne tekst prezentera do reszty: "i tak jutro wrócą i kupią abonament", hehe jasne... Ogólnie bardzo mało jest ludzi którzy naprawdę chcą wykupić abonament, 4 na 5 osob musisz namawiać do wykupienia go, mało tego, muszą zapłacić na miejscu więc dymasz z nimi do banku żeby wybrali kilka tysi i Ci dali do łapy albo przelew zrobili lub wzieli pożyczke na to, śmiech na sali. Nie pamiętam dobrze jak wyglądają prowizje ale to dobra i pewnie dobrze płatna praca dla ludzi mało empatycznych którzy za nic mają to, że starsza pani ma 800 zł emerytury i wydała na abonament ostatnie oszczędności.

klark

Miałem obawy, że bez doświadczenia zawodowego Ogólnopolskie Centrum Medyczne mnie nie zatrudni, a w ubiegłym tygodniu otrzymałem dobrą wiadomość. Teraz mam okres próbny i jednocześnie szkolenia, firma przygotuje mnie do zawodu,dziękuję:)

Lion26

warto poczytać najpierw trochę o firmie, doceniają to na rozmowie, jak wszędzie zresztą. Też mam za sobą rozmowę w Ogólnopolskim Centrum Medycznym, chciałbym tam pracować, pierwsze wrażenia pozytywne, a prowizje ze sprzedaży są aspektem motywacyjnym.

mika

Na rozmowie musiałam wykazać się znajomością informacji o firmie, ale byłam na to przygotowana. Pytali także o doświadczenie w branży. Mimo jego braku (wcześniej pracowałam w banku)Ogólnopolskie Centrum Medyczne przyjęło mnie do pracy. Nie było trudno, nowa profesja wydaje się ciekawa.

andrzej j

Masz rację, gdyby Ogólnopolskie Centrum Medyczne zatrudniało telesprzedawców, nie byłoby profesjonalną marką. Porządna firma musi wymagać, a zawód wydaje mi się przyszłościowy. Wysłałem wczoraj CV, chciałbym pracować mobilnie i kreatywnie.

Majk1986

Na samym początku średnio mi się podobały szkolenia. Szybko zorientowałem się jednak, że były niezbędne by reprezentować Ogólnopolskie Centrum Medyczne.

miron27

Nie spodziewałem się, że praca w Ogólnopolskim Centrum Medycznym jest taka wymagająca, trzeba zdobyć dużo wiedzy tematycznej i naprawdę się starać, bycie aktywnym i dość samodzielnym to podstawa. Dostać się nie było trudno, parę dni po rozmowie otrzymałem telefon i rozpocząłem okres próbny.

tokarczyk.a.

Dopiero zacząłem...baaardzo dużo szkoleń,ale wiem że to nie do przeskoczenia, mam pozytywne nastawienie, dzięki nim pewnie będę sobie lepiej radził w pracy. Mam nadzieję, że Ogólnopolskie Centrum Medyczne da mi z czasem możliwość rozwoju zawodowego i samodzielnego działania.

gośka24

Ciężko jest teraz znaleźć dobrą, stałą pracę, także zatrudnienie w Ogólnopolskim Centrum Medycznym (umowy o pracę jeszcze nie mam) szanuję i staram się działać jak najlepiej. Planuję dłuższą współpracę.

gośka24

robertt

Nie przepadam za systemem prowizyjnych wynagrodzeń, jest co prawda podstawa. Ogólnopolskie Centrum Medyczne jako pracodawcę ocenię dobrze, zatrudnienie stabilne, z możliwością podwyższenia zarobków ze sprzedaży- w praktyce różnie to wygląda.

Michał 28

Początki nie były łatwe, później zrozumiałem politykę firmy itd. Teraz śmiało powiem, że nie zamieniłbym tej pracy na inną. Ogólnopolskie Centrum Medyczne zatrudnia na dobrych warunkach, wiele mnie nauczyło i wynagradza sprawiedliwie.

x.alek223

Średnio 16-18 abonamentów w ciągu miesiąca można sprzedać:) Mnie się praca podoba. Ogólnopolskie Centrum Medyczne, w odróżnieniu od innych firm gdzie aplikowałem przyjęło mnie mimo braku doświadczenia w zawodzie handlowca.

bartek

Dzięki temu, że na szkoleniach zdobywa się dużo praktycznej wiedzy, można później efektywniej pracować. Na początku sprzedawałem po kilka pakietów a teraz zdarza mi się nawet kilkanaście. Uważam więc za słuszne te wszystkie szkolenia i założenia, które wdraża Ogólnopolskie Centrum Medyczne.

czaki

Na początku nie było łatwo-ku mojemu zaskoczeniu, bo wcześniej pracowałem jako handlowiec, ale podejście byłego pracodawcy było całkiem inne jeśli chodzi o sprzedaż usług. Ogólnopolskie Centrum Medyczne stawia bardziej na doradztwo.

dominika

To że jest dużo szkoleń traktuję jako zaletę. Niektóre szkolenia są bardzo praktyczne, ułatwiają pracę. Na pewno Ogólnopolskie Centrum Medyczne wdraża je właśnie w ty celu- słusznie.

forys

Po 4 miesiącach zaproponowali mi umowę o pracę. Zatrudnienie jest pewne i stabilne. Od samego początku Ogólnopolskie Centrum Medyczne dba o rzetelne rozliczenia. Jest natomiast dużo szkoleń, teraz też liczne wyjazdy, spotkania.

jurczzzz

Pierwsza poważniejsza praca. Jestem jeszcze w okresie próbnym ale chciałbym żeby Ogólnopolskie Centrum Medyczne zatrudniło mnie na stałe. Już się "zadomowiłem" w tym zawodzie. Sporo samodzielności, można się wykazać.

Anita

Zarobki są różne, ale mi to nie przeszkadza, raczej motywuje do działania. Praca to ciągły kontakt z ludźmi, szkolenia, trzeba przyswoić sporo wiedzy. Jeśli ktoś chce się rozwijać jako handlowiec a nie akwizytor, polecam Ogólnopolskie Centrum Medyczne.

pablo

Pracuję w OCM od listopada 2015, od marca umowa o pracę. Wynagrodzenie uczciwe, ale zależne w dużej mierze od starań, bezpośrednio od ilości podpisanych umów. Oczywiście podstawa jest zawsze.

Zostaw opinię o Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.