Opinie o Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Warszawa

Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
4 120 431 5 1
Teresa Nowy wpis
Nazwa działu: dział medyczny

Nie polecam, w grudniu 2019 wykupiłam pakiet badań laboratoryjnych na Grouponie i nie mogę go zrealizować. Dostaję maile od OCM, że moje zlecenie badań zostało przesłane do punktu pobrań krwi, a to nieprawda. Byłam już dwukrotnie w punkcie pobrań i nadal nie ma mojego zlecenia. Infolinia nie odpowiada, mam wrażenie, że NIKT tam nie pracuje. Pani, która mailowo mnie informowała, że mogę zrealizować badania, również zamilkła.

Fetry Nowy wpis

Jest ogromny problem z kontaktowanie się z firmą i umawianie się na wizyty. Linie telefoniczne w ogóle nie działają

Iwona

Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która ma z tą firmą problem. Mam nadzieję, ze w końcu ktoś się za nią weźmie!

@Iwona

Dla odróżnienia osób o tym samym imieniu dodałam moją miejscowość ????. Kolejny raz wypowiadam się w tym miejscu szczerze współczując wszystkim, którzy zawiedli się na OCM. Niemniej przekazuję, że firma wobec mnie (i też zapewne innych klientów) nadal świadczy swoje usługi, choć były przejściowe problemy. Nie wiem, od czego to zależy, ale poczucie uczciwości skłoniło mnie, żeby tę informację w tym miejscu przekazać. Nie jestem ani rzeczniczką, ani agigatorką OCM, sama też nie mogę mieć pewności, że obecny stan pozostanie do końca umowy (choć chciałabym, aby tak było), ale jestem w kontakcie z firmą za pośrednictwem poczty mailowej i odpowiedzi dostaję na bieżąco. Pozostaje mi zatem życzyć Państwu, aby Wasze problemy znalazły dobre rozwiązanie. Pozdrawiam serdecznie.

Tak2Nie2
Jacek chyba
@Iwona Szczecin

chyba Pani jest w początku po 2 latach będzie ten problem z kontaktem.

@Jacek chyba

Panie Jacku, we wrześniu br. minął drugi rok. W pierwszym wszystko było jak należy, w drugim zaczęły się problemy. Monitowałam mailowo i znów korzystam z usług, choć nie wiem, czy ten stan się utrzyma. Czytam kolejne wpisy, oglądałam programy telewizyjne na ten temat i stąd wiem, że wielu klientów ma częściowo lub wyłącznie negatywne doświadczenia. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ja tylko uczciwie informuję, że na chwilę obecną nadal mam dostęp do usług za pośrednictwem OCM. Chciałabym, aby wszyscy inni posiadacze pakietu medycznego też mogli w pełni z niego korzystać, jednakże nie mam na tę sytuację żadnego wpływu. Pozdrowienia :).

ZIUTEK19 Nowy wpis
@Iwona Szczecin

JA PRZEZ PRAWIE 3 LATA KORZYSTAŁEM Z ICH W MIARĘ ZNOŚNIE USŁUG,PROBLEM ZACZĄŁ SIĘ OD LUTEGO TEGO ROKU ,A OD MAJA BR CAŁKOWICIE ZAPRZESTALI ŚWIADCZYĆ USŁUGI.NA MOJE INTENSYWNE REKLAMACJE ,WRESZCIE 2 TYGODNIE TEMU (PO PÓŁROCZNYM MILCZENIU)ODPOWIEDZIELI MI E-MAILEM,W KTÓRYM KOMUNIKUJĄ MI ŻE NIE NALEŻY MI SIĘ JUŻ ŻADNA REKOMPENSATA BO WG.NICH PRZEKROCZYŁEM KOSZTY ICH USŁUG O PRAWIE 3000ZŁ.OCZYWIŚCIE ODPOWIEDZIAŁEM IM NEGATYWNIE ,BO PRZECIEŻ W UMOWIE MAMY OKRESLONY CZASOOKRES UMOWY,NA TEMAT KOSZTÓW USŁUG NIE MAM ŻADNEGO ROZEZNANIA ,BO NIE BYŁO TO PRZEDMIOTEM UMOWY.WIDAĆ ,ZE OCM SZUKA SPOSOBÓW WYKRĘCANIA SIĘ OD ODPOWIEDZIALNOŚCI.OD PRAWIE 2MIESIĘCY CZEKAM ODZEWU NA ZGŁOSZENIE SPRAWY DO PROKURATURY REJ.WARSZAWA -PRAGA -PÓŁNOC.

Ewa S

Szanowni Państwo. Czy ktoś z Państwa jest już w zbiorowym pozwie przeciw nieuczciwości OCM na terenie Warszawy złożonym do prokuratury? Proszę o podpowiedź.Pozdrawiam.

halszka Nowy wpis
@Ewa S

Zglos sie do KRPVI w Warszawie ul. Jagiellonska 51

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Obsługa Klienta

kto z Państwa osób poszkodowanych otrzymał dotychczas pisemną odpowiedz /stanowisko/ od prokuratury bądź innych organów w/s OCM?... ja wciąż czekam niecierpliwie... proszę o kontakt 604 429 720...

Tak3Nie
Zygmunt i Krystyna
@halszka

Ja też czekam na odpowiedź

Barbara

OCM to oszustwo. Jak można to określić inaczej kiedy wzięli pieniądze a nie świadczą przewidzianych w umowie usług medycznych. Nie można się zarejestrować do lekarza. Infolinia nie odpowiada, skrzynka e-mail milczy. w tej sytuacji nie pozostaje nic innego tylko się skrzyknąć i wystąpić na drogę prawną. Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych i do dzieła.

Tak24Nie
Joanna
@Barbara

Czy jest jakaś grupa do pozwu zbiorowego? Może na facebooku?

Tak15Nie
@Barbara

Niezwlocznie doniesienie do prokuratury Warszawa Praga Północ... tel. do mnie 604429720

Tak9Nie
ewa
@Barbara

Też dołączam ię do pozwu zbiorowego.Od wiosny nie moglismy z mężem skorzystac z żadnej usługi. Pozostało jeszcze 2,5 roku. Może wspólnie razem zacznijmy działać . Podaję swoj nr telefonu i proszę o kontakt.

Tak10Nie
Ogólnopolskie Centrum Medyczne
@ewa

Szanowni Państwo, prosimy o kontakt na skrzynkę badania@ocm24.pl wraz z numerem zamówienia bądź podanie numeru kontaktowego w celu zarejestrowania usług. Infolinia działa. Spółka odbiera dziennie kilkaset połączeń oraz realizuje kilkaset usług dla Pacjentów. Codziennie realizujemy blisko 100 zleceń poprzez skrzynkę e-mail badania@ocm24.pl

TakNie4
@Joanna

Prosze o pilny kontakt do mnie 604 429 720...

Zniesmaczona
@Barbara

Pani Barbaro proszę sprawdzić czy to prawdziwa przychodnia i prawdziwi lekarze

Miśka
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

To ciekawe bo OCM ma już oskarżenie o wyłudzenie w prokuraturze i dochodzenie jest w trakcie. Wiele oszukanych osób już złożyło pozwy, a w tivipudle był już o nich program w stylu interwencji. Chcecie wchodźcie w to, ale na swoje własne ryzyko i nie mówcie, że nikt was nie ostrzegła. Powodzenia.

ZIUTEK19
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

OCM DZIAŁA !!!???,CHYBA TYLKO ABY ZŁOWIĆ NOWYCH NAIWNYCH,BO Z REALIZACJĄ WARUNKÓW ZAWARTYCH UMÓW I SKASOWANIA KLIENTA!!!!!

Urszula
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

A to ciekawe, do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi na moje maile z sierpnia.

ziutek19
Nazwa działu: Zarząd

kłamstwo,(usunięte przez administratora)firma OCM NIE ODPOWIADA ZERO KONTAKTU

Kolega
@ZIUTEK19

Masz rację ta przychodnia to pic na wodę nie podpisujcie umów to jest (usunięte przez administratora) to nie lekarze i to nie przychodnie bardzo was proszę nie podpisujcie żadnych umów oni są już na straconej pozycji a ci wszyscy co są związani z tym (usunięte przez administratora) odpowiedzą za (usunięte przez administratora) ludzi co stracili pieniądze przez pseudo lekarzy i pseudo firmę

nie otrzymalam oplaconej uslug
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Od 18 pazdziernika nie udalo mi sie do was dodzwonic, ani otrzymac odpowiedzi na skrzynke mailowa (wyslalam ponad 10 maili) Co dziwne,zanim zainkasowaliscie pieniadze od Grupon, pani rejestratorka (ze wzgledu na RODO nie upublicznie jej danych osobowych) odpowiadala na moje maile w ciagu 24h, a teraz dziwnym trafem od 3 tyg, zero kontaktu...

WAMi
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Bujda! Wysłałem mailem kopie faktur lub pokwitowań wydatków na wizyty o które nie mogłem się doprosić (nie odbieranie telefonu i brak reakcji na maile) i nic - żadnej reakcji. Prawdopodobnie zmieniają siedzibę "firmy" tak że nie będzie łatwo ich znaleźć i pogadać w cztery oczy. Tzw. opiekunowie są kontaktowi przez krótki czas, potem twierdza ze już nie pracują, zostaje jedynie telefon "kontaktowy" na który bardzo trudno uzyskać połączenie.

Irek
Nazwa działu: Handlowy
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Nie jest dla klientów firmy, czy pacjentow interesujące, ile zgłoszeń dziennie obsługuje. Wynika to z zawartych umów. Każdy klient, który zapłacił za usługi, ma prawo domagac się tego, do czego firma się zobowiązała.

@Irek

W 100% ma Pan rację. Trzeba koniecznie dochodzić swoich praw. Pozdrawiam.

Ewa s
@Barbara

Miła pani. Chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego.Pozdrawiam

Apolonia
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Przecież to wierutne kłamstwo!!!!

Urszula
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

To nieprawda, nie odpowiadacie Państwo na maile, żaden kontakt nie jest możliwy.

pacjent
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

To nieprawda. Telefon się rozlacza. zamówienia składane na skrzynke pozostają bez.. reakcji. Od stycznia br OCM nie dotrzymuje warunków umowy. Warszawskie adresy sa nieaktualne. Pozostaje tylko pozew zbiorowy. To przykre stwierdzenie i ocena, gdyż do końca 2018r OCM funkcjonowal bez zarzutu.

Oszukana

Grupon niestety pośredniczy w sprzedaży pakietów medycznych tej firmy złodziejskiej... Kasa stracona i nabierają następnych !

Ina

To podobnie jak ja. Czy podejmie Pan próbę rezygnacji ? Na jaki adres wysłać do nich taką informację ? Czy wie Pan coś więcej co czynić ? Będę wdzięczna za odpowiedź i pozdrawiam.

Tad
@Ina

Zastanawiające jest to, że Wojewoda Mazowiecki decyzją z 28.08.2019 r. wykreślił OCM z Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą. W informacji odpowiadającej odpisowi aktualnemu z Rejestru Przedsiębiorców wg stanu na dzień 17.10.2019 Numer KRS: 0000476627 ostatnia data złożenia rocznego sprawozdania finansowego przez OCM jest z 17.09.2017 r. i dotyczy sprawozdania za 2016 r. Tak więc nie mamy pewności, czy dane zawarte w KRS dotyczące funkcjonowania OCM są aktualne, gdyż nie złożono stosownych dokumentów za 2017 i 2018 r., a terminy na ich złożenie minęły.

Aldona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
 Problem

Mam jak najgorszą opinię.Jest to firma nieuczciwa nie wywiązuje się z umowy. Nie odbierają telefonów ani nie odpowiadają na e-maile. Warto zgłosić do prokuratury,

iska
Nazwa działu: dział medyczny

nie polecam, nastawienie na zysk niż na klienta

Olga

Szczerze powiedziawszy zastanawiam się, czy ta firma dalej funkcjonuje. Ja nie jestem z niej zadowolona.

Tarka

Odradzam - nie podpisujcie żadnych umów! Usługi i tak nie są świadczone.

Patryk

Zdecydowałem się na ten pakiet – teraz, płacę niemały abonament, ale z pakietu korzystać nie mogę, bo nikt nie odbiera telefonów.

Jonek

Sposób kontaktowania się z firmą to kpina. Tylko mail działa a to i tak z opóźnieniem. Nie można pilnej sprawy załatwić telefonicznie

Filip

Jak chcą podpisać umowę, to wydzwaniają cały czas – gdy już podpiszesz, zapominają o Tobie.

Irek

Korzystanie z usług OCM obecnie jest niemożliwe. Zapłaciłem niemałą kwotę za pakiet medyczny, z którego nie mogę korzystać.

@Irek

Irek, umowa daje pacjentowi szereg praw... korzystasz z nich???

halszka

Pajk a co Ty robisz mając wazną umowę z OCM... umowa daje pacjentowi rózne prawa...

Paweł

Zgadzam się z przedmówcami. Od kilku miesięcy dodzwonienie się na infolinię jest awykonalne...

Ernest

Czy ktoś na Państwa infolinii pracuje? Dodzwonienie się już od jakiegoś czasu nie jest możliwe…

Igor

Zdecydowanie odradzam. Koszty pakietów są ogromnie wysokie.

Tamara

Już od jakiegoś czasu głośno jest o tym, że Ogólnopolskim Centrum Medycznym zajęła się prokuratora – czas najwyższy!

Roman

Ceny pakietów są naprawdę wysokie… Zagłębiłem się w to, co obejmują i moim zdaniem gra jest niewarta świeczki…

Marysia

Chrońcie swoich bliskich przed tą firmą!

Ewa S
Nazwa działu: Obsługa Klienta

Miła Pani.Całkowicie się zgadzam z wyrażoną opinią na temat obecnej działalności OCM. Jest dokładnie tak jak pani opisuje.

ON

Rzeczywiście, koszt pakietów jest absurdalnie wysoki. Nie polecam.

Nowakowska

Nie uważam, aby korzystanie z oferty firmy było dobrym pomysłem. Te pakiety są absolutnie niepotrzebne…

Ewka

Nie polecam, ja rozumiem, że zyski firmy są ważne, ale nie należy ich zwiększać za wszelką cenę, kosztem innych.

Huba

Niestety, firma rzeczywiście upierdliwie wydzwania nawet gdy nie jest się zainteresowanym jej ofertą.

Sandra

Od firmy proponuję trzymać się jak najdalej i powtarzać, że nie jest się zainteresowanym ich ofertą (robię tak od kilku dni, mimo to telefony nie milkną – czy to już nękanie?)

Ulka

Nie polecam. Nieuczciwa firma nastawiona wyłącznie na jak największy zysk. Trzymać się od niej jak najdalej!

Zostaw opinię o Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.