Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Opinie o Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Dawid

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy? Na jaką umowę można liczyć na starcie?

Kasia
@Dawid 06.08.2018 11:10

Atmosfera całkiem spoko. Ja miałam na start umowę zlecenie a po okresie próbnym umowa o pracę lub umowa o współpracy w zależności od zajmowanego stanowiska.

anonymous

Wszystko byłoby ok oprócz namawiania ludzi do wydania dużej kasy. A opłata za dodatkowe badania w cenie "promocyjnej" (na które niestety się zgodziłam) są dla pacjenta z tzw "ulicy" tańsze niż "promocja" w OCM!

Zespół OCM
@anonymous 24.06.2018 12:57

Szanowna Pani, Dziękujemy za wyrażenie opinii. Wszystkie informacje, jakie docierają do nas od Państwa, są dla nas bardzo ważne, ponieważ m.in. na ich podstawie tworzymy nasze oferty. O czasie trwania usługi decydują u nas Pacjenci – im dłuższy czas trwania usługi, tym tańszy abonament. Jeśli chodzi o sytuację, którą opisuje Pani wyżej, prosimy o skontaktowanie się z nami pod adresem: biuro@ocm24.pl. Z pewnością uda nam się wyjaśnić Pani wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do korzystania z usług OCM.

Igor

Jaka jest szansa na prace w firmie? Czy rekrutują aktualnie?

Zespół OCM
@Igor 19.07.2018 08:54

Zapraszamy do zakładki KARIERA na naszej stronie internetowej -> https://ocm24.pl/kariera/

Magdalena H.

Od roku jestem "jeleniem" złowionym przez osoby takie jakie wypowiadający się powyżej - akwizytorów szukających naiwnych staruszków. A przecież istotą działalności OCM są usługi medyczne. Wobec zapaści publicznej służby zdrowia OCM z obietnicą szybkiego dostępu do specjalistów jest jakimś rozwiązaniem. To prawda, że kosztownym, ale kiedy jeżdżę na umówione wizyty widzę, że w każdym nowym apartamentowcu (w Warszawie) znajduje się jedna a czasem kilka firm medycznych. Ktoś kupuje w nich usługi medyczne i raczej nie młodzi i zdrowi tylko starsi i narzekający na pięć schorzeń jednocześnie. Oprócz tego, że nie muszę o 7-ej rano stawać w kolejce, żeby mnie zapisano na wizytę za kilka miesięcy mam poczucie, że odciążam ten niewydolny system. Czesi przeznaczają prawie 7% PKB a u nas powyżej 4%. Żadne reorganizacje kasy Chorych, Fundusz Zdrowia, likwidacja Funduszu, liczba lekarzy na 100 tys. mieszkańców połowa tego co w innych krajach Unii nie pomogą. Ważniejsze jest ratowanie kolejnych amerykańskich zakładów zbrojeniowych. Daje nam to poczucie siły i pozwala obgryzać po kostkach potężnych sąsiadów. Ja na razie z podpisanej umowy jestem zadowolona. Oby tak dalej. Jeżeli nie będzie mnie stać na ubezpieczenia w OCM wrócę do publicznej służby zdrowia, na którą płacę od 50. lat składki.

Magdalena H.

Nowaaa

Byłam wczoraj na rozmowie i jestem pozytywnie zaskoczona, ludzie atmosfera i samo wnętrze biura robią bardzo dobre wrażenie czekam na kontak

PanJan

Pracuję w OCM prawie dwa lata z ciekawości wszedłem zobaczyć jak o nas piszą. Firma spoko, czasem trochę chaos ale da się wytrzymać, minusem jest sprzedaż prowizyjna przez co czasem jest słabszy miesiąc. Aktor odpowiadając na Twoje pytanie system jest dość rozbudowany nawet nie pamiętam żeby dokładnie opisać ale w okolicach 5000 zarobisz.

Zainteresowana pracą
@PanJan 14.11.2016 16:13

Pan Jan, dalej pracujesz znalazłam ogłoszenie do działu HR i zastanawiam się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie, ktoś z tego stanowiska został zwolniony czy nowy wakat, z góry dzięki za pomoc.

Kamila
@Zainteresowana pracą 23.04.2018 14:11

Szanowna Pani, Jest to nowy wakat;) Zachęcam do udziału w rekrutacji jako osoba współpracująca z OCM bo na prawdę warto.

MR

Jestem od dwóch tygdni spoko atmosfera, progi prowizyjne realne da się pracować.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

kris

Bylem na dniu próbnym, ludzie po 55 roku życia umawiani na spotkanie przez cc. Na miejscu proste badanie spirometryczne mające na celu zachęcić ludzi do odbycia spotkania. Prezentacja przygotowana przez lidera od początku do konca ma zrobić pranie mózgu starszym ludziom żeby na końcu wykupili pakiet. Niektórzy wychodzą w trakcie i dziękują za spotkanie. Niezapomne tekst prezentera do reszty: "i tak jutro wrócą i kupią abonament", hehe jasne... Ogólnie bardzo mało jest ludzi którzy naprawdę chcą wykupić abonament, 4 na 5 osob musisz namawiać do wykupienia go, mało tego, muszą zapłacić na miejscu więc dymasz z nimi do banku żeby wybrali kilka tysi i Ci dali do łapy albo przelew zrobili lub wzieli pożyczke na to, śmiech na sali. Nie pamiętam dobrze jak wyglądają prowizje ale to dobra i pewnie dobrze płatna praca dla ludzi mało empatycznych którzy za nic mają to, że starsza pani ma 800 zł emerytury i wydała na abonament ostatnie oszczędności.

Danuta
@kris 05.05.2016 15:20

No niestety nie mam dobrej opinii nt. pracy. Prezentacja przygotowana przez lidera ok, spirometria i inne jak skierowanie na badanie laboratoryjne + pobranie pieniędzy za dodatkowe badania laboratoryjne , nie mówiąc o paru tysiącach na już za pakiet w OCM. A kto ma przy sobie tyle kasy. A potem okazało się że we wskazanym laboratorium we Wrocławiu nic nie wiedzą i nie robią tych badań dla OMC od 1,5 roku. A gdzie moje 40 zł. Dobrze że nie dałam się zaciągnąć do banku po kredyt ha.ha Chyba coś nie tak panie i panowie sprzedawcy.

Ogólnopolskie Centrum Medyczne
@Danuta 28.02.2018 15:51

Szanowna Pani, Dziękujemy za przekazane nam uwagi. Prosimy o przesłanie maila na adres: biuro@ocm24.pl ze wskazaniem punktu pobrań, o którym Pani wspomniała w swojej wypowiedzi oraz podanie numeru kontaktowego, na który osoba z działu obsługi pacjenta może się z Panią skontaktować w sprawie doboru placówki/ lub zwrotu poniesionych kosztów. Pozdrawiam Zespół OCM

Lidia

@PanJan mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy przedstawiciela handlowego w tej firmie? Rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojej pracy, jednak nie podałeś zbyt wielu powodów czemu. Co takiego wyróżnia OCM jako pracodawcę wśród konkurencji? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

ciekawski

Wygląda na to, że teraz będą poszukiwać do sprzedaży internetowej. od trzech miesiący są na grouponie iróżne badania można kupić. ciekawe kiedy rozpoczną poszukiwania. Byłem na badaniach z groupon i wszystko było szybko i w dobrej cenie

Elin_1991

Pracuje około 30 ludzi od sprzedaży. Firma nieźle się rozwineła po otwarciu swojej placówki, gdzie przyjmują lekarze geriatrzy.

aktor

ja nie jestem podstawiony, chcę się dowiedzie jaki u was ph ma system prowizyjny

jarek

dejn ma rację, opinie o OCM na tym portalu napisali podstawieni ludzie z PR.Ta sama retoryka, sposób pisania...Ech, nie dajcie sie nabrac, to sciema!

dejn

Wszystkie opinie tutaj sa napisane przez OCM

klark

Miałem obawy, że bez doświadczenia zawodowego Ogólnopolskie Centrum Medyczne mnie nie zatrudni, a w ubiegłym tygodniu otrzymałem dobrą wiadomość. Teraz mam okres próbny i jednocześnie szkolenia, firma przygotuje mnie do zawodu,dziękuję:)

Lion26

warto poczytać najpierw trochę o firmie, doceniają to na rozmowie, jak wszędzie zresztą. Też mam za sobą rozmowę w Ogólnopolskim Centrum Medycznym, chciałbym tam pracować, pierwsze wrażenia pozytywne, a prowizje ze sprzedaży są aspektem motywacyjnym.

mika

Na rozmowie musiałam wykazać się znajomością informacji o firmie, ale byłam na to przygotowana. Pytali także o doświadczenie w branży. Mimo jego braku (wcześniej pracowałam w banku)Ogólnopolskie Centrum Medyczne przyjęło mnie do pracy. Nie było trudno, nowa profesja wydaje się ciekawa.

andrzej j

Masz rację, gdyby Ogólnopolskie Centrum Medyczne zatrudniało telesprzedawców, nie byłoby profesjonalną marką. Porządna firma musi wymagać, a zawód wydaje mi się przyszłościowy. Wysłałem wczoraj CV, chciałbym pracować mobilnie i kreatywnie.

Majk1986

Na samym początku średnio mi się podobały szkolenia. Szybko zorientowałem się jednak, że były niezbędne by reprezentować Ogólnopolskie Centrum Medyczne.

miron27

Nie spodziewałem się, że praca w Ogólnopolskim Centrum Medycznym jest taka wymagająca, trzeba zdobyć dużo wiedzy tematycznej i naprawdę się starać, bycie aktywnym i dość samodzielnym to podstawa. Dostać się nie było trudno, parę dni po rozmowie otrzymałem telefon i rozpocząłem okres próbny.

tokarczyk.a.

Dopiero zacząłem...baaardzo dużo szkoleń,ale wiem że to nie do przeskoczenia, mam pozytywne nastawienie, dzięki nim pewnie będę sobie lepiej radził w pracy. Mam nadzieję, że Ogólnopolskie Centrum Medyczne da mi z czasem możliwość rozwoju zawodowego i samodzielnego działania.

gośka24

Ciężko jest teraz znaleźć dobrą, stałą pracę, także zatrudnienie w Ogólnopolskim Centrum Medycznym (umowy o pracę jeszcze nie mam) szanuję i staram się działać jak najlepiej. Planuję dłuższą współpracę.

gośka24

robertt

Nie przepadam za systemem prowizyjnych wynagrodzeń, jest co prawda podstawa. Ogólnopolskie Centrum Medyczne jako pracodawcę ocenię dobrze, zatrudnienie stabilne, z możliwością podwyższenia zarobków ze sprzedaży- w praktyce różnie to wygląda.

Michał 28

Początki nie były łatwe, później zrozumiałem politykę firmy itd. Teraz śmiało powiem, że nie zamieniłbym tej pracy na inną. Ogólnopolskie Centrum Medyczne zatrudnia na dobrych warunkach, wiele mnie nauczyło i wynagradza sprawiedliwie.

x.alek223

Średnio 16-18 abonamentów w ciągu miesiąca można sprzedać:) Mnie się praca podoba. Ogólnopolskie Centrum Medyczne, w odróżnieniu od innych firm gdzie aplikowałem przyjęło mnie mimo braku doświadczenia w zawodzie handlowca.

bartek

Dzięki temu, że na szkoleniach zdobywa się dużo praktycznej wiedzy, można później efektywniej pracować. Na początku sprzedawałem po kilka pakietów a teraz zdarza mi się nawet kilkanaście. Uważam więc za słuszne te wszystkie szkolenia i założenia, które wdraża Ogólnopolskie Centrum Medyczne.

czaki

Na początku nie było łatwo-ku mojemu zaskoczeniu, bo wcześniej pracowałem jako handlowiec, ale podejście byłego pracodawcy było całkiem inne jeśli chodzi o sprzedaż usług. Ogólnopolskie Centrum Medyczne stawia bardziej na doradztwo.

Zostaw opinię o Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogólnopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.