Opinie o Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz w Warszawa

Łucja Nowy wpis

Choć moja przygoda ze szkołą językową "Złote Zgłoski" nie trwała zbyt długo, bardzo polecam wszystkim zapoznanie się z ofertą szkoły i udział w zajęciach. Atmosfera tam panującą jest niesamowita, każdy poczuje się tam jak w domu. Nauczyciele są niezwykle kompetentni i przyjaźni. Mimo,że nasze drogi właśnie się rozchodzą ponieważ mam okazję rozwijać się i sprobowac czegoś innego to na zawsze zapamiętam to miejsce, w którym poznałam tak wspaniałych ludzi i gdzie praca była samą przyjemnością.

Chciałbyś żeby polski rynek pracy był bardziej szczery i transparentny? Możesz zacząć go takim kreować już teraz. Dodaj szczerzę opinię o przedsiębiorstwie Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz w mieście Warszawa jako pracodawcy. Dobra zmiana zaczyna się od twojego wpisu.

Zostaw merytoryczną opinię o Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.