Opinie o Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz w Warszawa

Łucja Nowy wpis
Były pracownik

Choć moja przygoda ze szkołą językową "Złote Zgłoski" nie trwała zbyt długo, bardzo polecam wszystkim zapoznanie się z ofertą szkoły i udział w zajęciach. Atmosfera tam panującą jest niesamowita, każdy poczuje się tam jak w domu. Nauczyciele są niezwykle kompetentni i przyjaźni. Mimo,że nasze drogi właśnie się rozchodzą ponieważ mam okazję rozwijać się i sprobowac czegoś innego to na zawsze zapamiętam to miejsce, w którym poznałam tak wspaniałych ludzi i gdzie praca była samą przyjemnością.

Administrator

Chciałbyś żeby polski rynek pracy był bardziej szczery i transparentny? Możesz zacząć go takim kreować już teraz. Dodaj szczerzę opinię o przedsiębiorstwie Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz w mieście Warszawa jako pracodawcy. Dobra zmiana zaczyna się od twojego wpisu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Adama Mickiewicza 33d
    01-625 Warszawa
  • NIP: 7491927393 REGON: 141485347
Złote Zgłoski Rodzinna Szkoła Języka Angielskiego Michał Dominik Rygorowicz