Opinie o Goldberg & Sons w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Goldberg & Sons. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Goldberg & Sons o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg & Sons w Warszawa

Joanna

@Nie polecam, zrezygnowałeś ze starań o pracę w czasie rekrutacji? Co było tego przyczyną? Nie byłeś zadowolony z warunków jakie Ci zaproponowano? Czy mógłbyś napisać więcej informacji na temat rekrutacji i kwalifikacji jakie musi mieć przyszły pracownik, żeby do niej przystąpić? Twoje wskazówki odnośnie firmy pomogą w aplikacji użytkownikom forum, którzy poszukują zatrudnienia.

Nie polecam

Ma gościu całkowitą racje. Miałem podobnie i przeczucie że za ładnie to wygląda. Na 3 spotkanie już nie szedłem i olałem ich.

Joanna

@Oszukana_Pani_X Może od czasu kiedy pracowałaś w firmie Goldberg & Sons coś się zmieniło. Czy ktoś w ostatnim czasie, miał okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej? Może posiadacie jakieś aktualne informacje o firmie. @Albart Jak oceniasz inne aspekty pracy w tej firmie? Czy można liczyć na dobre premie i wynagrodzenie? Wasze wypowiedzi pomagają innym osobom w trafnych decyzjach.

@Joanna

Przez 3 miesiące nie zarobiłem ani złotówki. Uwierz mi, że oceny i komentarze nie wzięły się znikąd. Ja dostałem nauczkę, jako test spróbuj się dowiedzieć widełki twojej pensji :)))

qq
@Joanna

jak mogło się coś zmienić jak firma jest oparta na oszustwie i praniu mózgu ?

Zmartwiony
@qq

A wie ktoś czy istnieje możliwość odejścia od razu po podpisaniu pierwszej z umów przed szkoleniem?

wkurzony
@Zmartwiony

Pewnie że istnieje. To umowa zlecenie, możesz po prostu nie przyjść bez żadnych konsekwencji

Joanna

@Klo, byłeś na rozmowie o pracę i stąd masz takie informację? Jakich kwalifikacji oczekuje pracodawca rekrutując na stanowisko w call center? Czy można liczyć na premie, kiedy zdobędzie się większą liczbę klientów? Mógłbyś dodać swoją opinię, bo każda informacja jest ważna dla poszukujących pracy.

Oh boy, krótko mówiąc, sprawa skończyła się na samej rozmowie przez telefon XD. Rekruter nie chciał podać nazwy firmy, zaczął mnie obrażać że ufam anonimowym ludziom w internecie i w takim razie nie będzie chciał mnie zaprosić na rekrutację Miałem zostać zaproszony do W-wy na Emilii Plater 10 - 1 piętro. Porażka...

Nie dotarłem do tego momentu

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Klo

Nie rozumiem ludzi, ktorzy mecza sie tam tydzien czasu bez konkretow. W koncu podpisuja umowe i okazuje sie ze asystent biurowy to call center. Ludzie czytajcie te posty, po co na sile chcecie udawdniac im jakie z Was osly? Szkoda czasu(usunięte przez administratora)

Joanna

Szukam opinii na temat firmy Goldberg & Sons, co możecie powiedzieć na temat atmosfery w pracy? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? @wkurzony jeśli jesteś pracownikiem może mógłbyś podpowiedzieć, jakie mają oczekiwania i jakie warunki proponują. Każda informacja się przyda.

ANYMAL

Proszę o kontakt z kims, kto tam pracował

wkurzony
@ANYMAL

janwod77@gmail.com

Joanna

@Maciej to ja Czym dokładnie zajmuje się w takim razie firma Goldberg & Sons i jakie usługi realizuje? Na jakie stanowiska rekrutuje ta firma? Czym przekonała Cię ta firma, że byłeś skłonny pojechać na rozmowę kwalifikacyjną aż 50km? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Maciej
@Joanna

szczerze to nie wiem, oni się błąkali po biurze w garniturach i tyle , byłem tak radosny, że "dostałem" tę robotę gość -(usunięte przez administratora) mącił mi w głowie non stop jaka ta firma jest cudowna, wszyscy się bawią, a NIGDY nie chciał przejść do konkretów odnośnie mojego stanowiska. ogólnie radzę nikomu z Was nie iść bo po prostu zrobili z ludzi kabaret, zabawili się mną i stawiam na 100% że nie tylko mną

Albart

Potwierdzam, niestety tak to wygląda. Sztuczna motywacja i pranie mózgu.

wkurzony po raz enty

Mówią, że najlepiej uczyć się na cudzych błędach, bo te najmniej kosztują. I to jest racja. Chciałbym przestrzec wszystkich przed podjęciem tam jakiejkolwiek pracy. Schodki zaczynają się już na wstępie - aplikuje się o stanowisko 'asystenta biurowego', przez większość 'wdrażania' nie jest się poinformowanym o konkretnym zajęciu, jakie będzie się wykonywało. (usunięte przez administratora) Ach, 'asystent biurowy' to w rzeczywistości dzwonienie do przypadkowych osób (o czym opowiem niżej). Podejście w firmie jest takie że 'hurr durr trzeba dużo pracować' (oficjalnie mówi się że od 8 do 16, w praktyce nierzadko do 22/23) a(usunięte przez administratora) Odnośnie samej pracy - zapewne nieraz byliście w call center i wiecie jak to wygląda. (usunięte przez administratora)W pokoju znajduje się 9 biurek, na których po postawieniu 3 laptopów już nie ma miejsca, nie mówiąc już o kawałku kartki do zanotowania czegokolwiek. Fotele są, co prawda, w odpowiedniej ilości ale praktycznie wszystkie są zdezelowane - w jednym odpada rączka, w większości zaś brakuje kółek. A(swoją drogą, na panelu i tak usłyszysz, jakie to masz wspaniałe warunki do pracy). Poza tym, przy jednym biurku siedzą nierzadko po 4 osoby,(usunięte przez administratora)

Patryk W.

Witam, znalazlem oferte pracy w nieznanej firmie poprzez portal OLX na stanowisko kierowcy, okazało się ze moja osoba jest za dobra na to i kierują mnie na stanowisko biurowe. Rekrutacja 4-5 poziomowa, już sam nie wiem ile razy byłem. Ani razu nie usłyszałem konkretów o pensji, ciągle tylko zbywanie, jutro się dowiesz, w przyszłym tygodniu się dowiesz. Dziś za to dowiedziałem sie jak nazywa się firma(w dokumentach ktore podpisałem niestety) i po powrocie czytam opinie i widze ze moje wrażenia były prawidłowe(usunięte przez administratora)

Rampampam
@Patryk W.

Patryk W podpisales umowę? Ja podpisałem ale nie dostałem kopi tej umowy i zacząłem czytać o tej firmie A to jeden wielki wałek też jestem za świetny na kierowcę wiesz będę pracował w biurze xd i się zastanawiam czy muszę rozwiązać umowę czy po prostu nie przyjść na te panele i mieć (usunięte przez administratora) że tak powiem

SektaJakNic
@Rampampam

Rampampam aby zachować anonimowość, napisz do mnie na e-mail 55freerunner55@gmail.com i tam podaj swój nr to do Ciebie zadzwonię, w ogóle ktokolwiek niech napisze kto jest w podobnej sytuacji, też dałem im się zmanipulować i obecnie podejmuję odpowiednie kroki. Niestety nie mogę za wiele tutaj napisać, bo albo zostanie to usunięte przez administratora, albo domyślą się o kogo chodzi i mogą w jakiś sposób mi zaszkodzić.

białakoszula
@Patryk W.

chyba razem byliśmy na rekrutacji :)

Albart

Na spotkaniu rekrutacyjnym nie zostałem zapytany o kwalifikacje, ani doświadczenie. Bardziej to przypomina casting, masa bezsensownych pytań(usunięte przez administratora) Stanowisko pracownika biurowego to tak naprawdę call center gdzie dzwonimy do kolejnych osób z internetowych spisów przedsiębiorców. Sztuczne motywowanie się i bardzo drętwa atmosfera w pracy.

tonieja

Wydaje mi się, że po prostu nie nadajecie się Panowie do tej pracy ;) Jest (usunięte przez administratora) :)

Anita

O co chodzi z UOKiK?

Brawo!

Gratulacje dla GoWork za kasowanie opinii zgodnych z regulaminem z ostatnich 3 miesięcy. Brawo Wy!

Nickowy

Mam takie pytanie czy umowy w ich firmie się zmieniły czy mogę podjąć kroki zrezygnowania z tej pracy. Niestety podpisałem umowę i dopiero po czasie sprawdziłem opinię na temat tej firmy...

@Nickowy

Poniżej masz dużo informacji na ten temat.:) to jest zwykła umowa zlecenie, i bez żadnych konsekwencji możesz się z nimi pożegnać.

Nickowy
@:)

Właśnie czytałem, chciałem się tylko upewnić. Dzięki wielkie za odpowiedź :)

rocket

Wszyscy z was mówią tu o Pracy biurowej na stanowisku asystenta? - że jest to syf i w skrócie call center? czy może chodzi o różne/inne posady? Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż właśnie na asystenta zostałem przyjęty

@rocket

Skoro zostałeś przyjęty to uciekaj czym prędzej, dobrze radzę. W tej firmie praktycznie nie ma innej posady - na jakiekolwiek stanowisko aplikujesz to i tak lądujesz w jednym pokoju i dzwonisz po ludziach, (usunięte przez administratora).

rocket
@były pracownik

W CALOSCI masz racje. dziś na to zobaczylem i ucieklem czym predzej. banda oszustów wciskających kit i w kółko mówiących te same zapamiętane formuły

kandydat

Bardzo proszę o pomoc. Podpisałem umowę i dziś skończyłem 5 dniń tego ich śmiesznego szkolenia. Chciał bym z tego zreyzgnować po przeczytaniu opini na tej stronie. Email: itemek48@gmail.com Bardzo prosze o szybką pomoc

Mam nadzieję pomocny
@kandydat

Niczego się nie bój, spokojnie możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji. To tylko umowa zlecenie.

Wiem, że dzisiaj jest sobota (pytanie było z przedwczoraj), ale tak, tam jest ich biuro. Poszedłeś? Jak wyglądała rozmowa?

Nowyyy
@były pracownik

Nie po tak tajemniczej rozmowie przez tel. dałem sobie spokój z nimi.

OSZUKANY

Czy sa jakies konsekwencje za podpisanie umowy i nagłą rezygnacje? Chodzi o pierwszą umowe na zlecenie ta na 4 spotkaniu.

Daniel
@OSZUKANY

Jest klauzula o półrocznym zakazie konkurencji. Ale formalnie, jeżeli nie masz klientów, to zakaz Cię nie obowiązuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg & Sons - Warszawa

• Jak się pracuje w Goldberg & Sons?

Zobacz opinie na temat firmy Goldberg & Sons tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goldberg & Sons?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg & Sons?

Kandydaci do pracy w Goldberg & Sons napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg & Sons