eurowag W.A.G payment solutions

Opinie o eurowag W.A.G payment solutions

Kandydat

Bardzo mała aktywność na forum jest związana z bardzo dobra pracą. Czy firma potrzebuje fachowców?

Marta

@J. - mógłbyś podać więcej konkretnych informacji odnośnie pracy w firmie eurowag? Dla osób zainteresowanych ofertami pracy w Warszawie będą to cenne wskazówki. Warto podzielić się swoim doświadczeniem, opisać co dokładnie sprawia, że polecasz pracę tego pracodawcę innym osobom.

J.
@Marta 09.08.2017 19:10

A co chcesz konkretnego wiedzieć? Bo pisać to można wiele, ale co Ciebie najbardziej interesuje???

J.

Rotacji brak. Płaca ok. Atmosfera bardzo w porządku. Polecam

An

Umowa o prace od razu to naprawdę fantastyczna wiadomość

rere

umowa o pracę jest od razu.

rere

umowa o pracę jest od razu.

i

harry, trochę bredzisz, albo pracownica wprowadziła cię w błąd. Jest nas 5 osób, z czego 3 pracują od ponad roku, jedna prawie pół roku i ostatnia osoba przyszła 2 miesiące temu. Szukamy jeszcze dwóch osób. Odkąd ja tutaj pracuje (czyli ponad rok) 2 osoby odeszły. Rzeczywiście, rotacja call center.. wiec przestan pier***ić głupoty.

harry

rotacja typowa dla call center,stale ogloszenia jedni odchodza nowi przychodza ---- tak powiedziala mi jedna z pracowniczek z ktora mialem okazje chwile porozmawiac po rozmowie kwalifikacyjnej. podobno na stanowisko sprzedawcy przedemna przewinela sie juz 4 osoby zatem pomimo fajnego wystroju firmy i nowoczesnego designu ja PODZIEKOWALEM

termosik z kawą

hehe, pan radek juz sie wbil w fotel kolegi sławka i działa jak to nba czy tam mba ch.. go wie :) jest jakas róznica? ;)

były

Stonka, po pierwsze. Jeżeli inni pracodawcy się kontaktują, to i ludzie z Eurowag mają taką możliwość. Trzeba tylko chcieć, wystarczy wysłać zbiorczego maila. Po drugie, dzisiaj co drugi pracodawca przedstawia się jako lider, a tak naprawdę są to "pożal się boże" pracodawcy, którzy z trudem zarabiają na swoje własne utrzymanie. Podsumowując, w kontakcie z potencjalnym pracownikiem nie ma niczego świetnego, ani wyjątkowego. To jest standard w krajach cywilizowanych.

hab

Dokładnie....To samo i mi powiedziano. Firma nie poważna, kierownik mówi ,że szukają jednej osoby i ogłoszenie wisi na pracuj.pl i na olx oraz gumtree od 4 miesięcy....podejrzana sprawa....

były

W ostatnim czasie brałem udział w jednej z rekrutacji. Człowiek z którym rozmawiałem, kierownik/koordynator sprzedaży i obsługi klienta, obiecywał i podkreślał, że będą się kontaktować ze wszystkimi kandydatami, niezależnie od wyniku rekrutacji, po czym ani widu ani słychu. Człowiek niesłowny i niepoważny. Być może to u nich standard.

P

Zgadzam się z przedmówcą. Teraz jest świetnie, praca i atmosfera jak najbardziej 5/5 ... za czasów Majoneza było tragicznie jak za komuny...

Norbert

Miałem tą wątpliwą przyjemność uczestniczyć w rekrutacji do tejże firmy. Postaram się być bardzo obiektywny w mojej ocenie i przedstawić wszystko tak jak rzeczywiście to wyglądało. -rekrutacja jest grupowa - tzn , dzwoni do Was pracownik tej firmy, zaprasza 10-12 osób, które kandydują ze sobą nawzajem. Tutaj przedstawiana jest wizja stanowiska wg. pracodawcy. Ludzie który chcą wziąć w rekrutacji udział , zapraszani są na masowe szkolenie gdzie przez cały dzień za darmo się siedzi i słucha wymądrzeń sprzedażowych Team Leadera. Następnie odgrywane są scenki sprzedażowe-zbijanie obiekcji itd. Kto najlepiej wypadnie - dostaje propozycje współpracy. I teraz tak. Pierw mowa była o kwocie 3 tys.zł brutto podstawy, po kilku tygodniach stawka spadła juz do 2 tysięcy brutto. Cały czas obiecywano mi to stanowisko, mowiac ze byłem najlepszy. Kiedy zaczynałem wydzwaniać ,aby dowiedzieć się co z tą pracą, Pan Team Leader nie odbiera telefonu. I tak od kilku tygodni. Niestety dałem sobie spokój, ponieważ na każdym kroku widać brak profesjonalizmu- chociaż pierwsze wrażenie firma robi jak najbardziej pozytywne. Radze być ostrożnym, bo ogłoszenia do tej firmy pojawiają się na roznych portalach co chwilę.

F
@Norbert 02.10.2015 16:32

Na całe szczęście starego Team Leadera Majoneza już nie ma. Rzeczywiście jego metody rekrutacyjne były przedziwne ale chyba winikały z tego że uważał się on za najmądrzejszą osobę pod słońcem i pałał się uczuciem władzy. Ja pracuję tu już ponad dwa lata i mimo wszystko polecam pracę w tej firmie. Jedynie kilka miesięcy podczas których pracował Majonez było nie do zniesienia ale od maja jest spowrotem w porządku.

s

atmosfera się poprawiła, jak wyrzuciliśmy zepsuty majonez.

m

atmosfera taka, że ręce opadają - krótko i na temat :/

F
@m 26.03.2015 15:25

Od kiedy nie ma team leadera z telesales atmosfera jest o niebo lepsze. Ogólnie pracuje się teraz bardzo dobrze w tej firmie, tylko za czasów wyżej wspomnianego było kiepsko.

Zostaw opinię o eurowag W.A.G payment solutions - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eurowag W.A.G payment solutions