EUROWAG W.A.G. payment solutions

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o EUROWAG W.A.G. payment solutions

Księżna Diana

Plusy: - umowa o pracę - bardzo komfortowe i ergonomiczne miejsce pracy - dodatkowe 3 dni urlopu - socjal (multi-sport, ubezpieczenie prywatne, bony świąteczne) - woda, kawa, herbata, owoce i ciastka są standardowym wyposażeniem kuchni - premie (13 pensja, kwartalna, roczna, uznaniowa) - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i stażu pracy, zawsze na czas - imprezy integracyjne z pracownikami i z klientami - wysokiej klasy narzędzia pracy tj. samochód, laptop, telefon oraz komputery w biurze - szkolenia, darmowe loty samolotami - bardzo mili ludzie dookoła - podobno w męskiej toalecie jest prysznic ;) Minusy: - systemy operacyjne (bardzo skomplikowane) - GPS w samochodach służbowych - brak szatni - brak wsparcia Ogólnie firmę oceniam pozytywnie, tak 7,5/10 Pozdrawiam Dział OSM

Ela
Pracownik
@Księżna Diana

Co to za stanowisko, raczej nie handlowe. EW tworzą głównie handlowcy, bez naganiania firm transportowych góra nie ma racji bytu.

Ja
Były pracownik
 Pytanie

Miałem się tu nie udzielać ale czytając to ręce opadają jeśli ktoś kto dostał wypowiedzenie z powodu manipulowania wszystkim i wszystkimi kim się dało próbuje zniechęcić potencjalnych pracowników do rekrutacji tylko żeby wylać złość za to że czas zweryfikował kompetencje menadżerskie bardzo szybko. Powiem tyle, faktycznie firma jako firma fajna, produkty super, narzędzia sporo ponad przeciętną i przy tym dobre wynagrodzenie. Ludzie też naprawdę spoko. Jedyne co po ostatnich naprawdę pozytywnych zmianach zostało to wydaje mi się że zmanipulowana przez byłego Sales Managera opinia o pracy ludzi "szefa" który gdy oddał ocenę pracy wyżej wymienionemu obecnie skupia się na szukaniu braków zamiast pomocy w skutecznej pracy - i żeby nie było że to krytyka, raczej sugestia ostatniej rzeczy która wpływa na atmosferę i kulturę pracy. Nie jestem pracownikiem firmy, ani "Jolą z HR" która nic w mojej opinii złego nikomu nie zrobiła a wręcz przeciwnie. :) Kończąc ten wywód - gdyby teraz ktoś mnie zapytał czy warto aplikować odpowiedziałbym TAK bo po prostu jest to fajna firma która ma swoje plusy i minusy jak każda. I tak jak Linda sugerował - opinia a hejt to dwie różne sprawy. I wylewanie żalu lub oczernianie anonimowo jest łatwe.... Tylko po co ?

James
Pracownik

muszę powiedzieć że faktycznie był trudniejszy okres który mógł powodować brak komfortu psychicznego zespołu. Lecz co by nie mówić ostatnie zmiany jakie zostały dokonane w polskim oddziale dają nadzieję że sytuacja diametralnie się zmieni. Parcie na sprzedaż będzie z pewnością zawsze lecz nie będzie wywierane już w przez osoby delikatnie mówiąc niestabilne emocjonalnie... Ponieważ firma już im podziękowała. Fajna firma, dobre wynagrodzenie zawsze w terminie. W końcu normalni kierownicy. Super narzędzia - opisane wcześniej na tym forum. Firma sporo oczekuje, ale też dużo daje. Trzeba przestać patrzeć w to co było bo już BYŁO. Polecam

Adaś Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie o zarobki przedstawicieli handlowych jakie są widełki i czy po latach są realne podwyżki? Pozdrawiam

Łucja Nowy wpis
Kandydat
@Adaś

Jak już są pytania o przedstawiciela handlowego. To też zapytam o pewne rzeczy. Czy na tym stanowisku dają Umowę o prace od początku współpracy? I jeśli nie, to czy np. po 3 miesiącach można dostać taką UoP?

Łucja Nowy wpis

Może ktoś posiada informacje o tym, jakie są opcje awansu ze stanowiska Money Collection Specialist (Specjalista ds. Należności)?? Właśnie gdzieś wpadłam na taką ofertę w sieci od nich. I wygląda ciekawie. Ale czy jest możliwość pójścia wyżej na lepsze stanowisko z czasem? Są szkolenia, które umożliwiają awanse?

Widziałem i dziękuję
Były pracownik

Nie polecam. Przeogromny bałagan. Taki fajny czeski film.

Iwona
@Widziałem i dziękuję

A coś więcej na temat tego filmu?

tym Nowy wpis
Pracownik
@Iwona

Mnóstwo zmian które nie są transparentnie komunikowane, to powoduje zamieszanie i stres

Pracownik
Pracownik

Eurowag to dobry pracodawca. Firma się bardzo szybko rozwija, właśnie wchodzi na giełdę. Benefity pracownicze są spore - kafeteria, multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, agnielski. Jest fundusz socjalny i grusza. Managerowie są bardzo ok. Oczywiście znajdzie się ktoś komu coś nie będzie odpowiadało. Przeważnie są to osoby, które nie osiągają wyników albo są niezadowolone ze zmian - tego że firma bardzo się rozrosła w ostatnich latach.

pracownik
Pracownik
@Pracownik

To nasz szef Sunny Mehta który w tych wszystkich zmianach partycypował chyba tez tych zmian nie wytrzymał i tez jest ze zmian nie zadowolony ;););) i odszedł….

Tutejesznik
Pracownik
@pracownik

NIe odszedł, nadal jest :)

Iwona
@Tutejesznik

No i czemu ktoś tu informacje zakrzywia? A na Twoje oko to dobrze, że został, bo widać, że się chyba cieszysz? to jak rotacja tutaj obecnie wygląda?

Jato
Pracownik
@Iwona

Tez właśnie nie wiem po co zakrzywiasz informacje, bo nie jest pracownikiem firmy i faktycznie odszedł - komentarz jest prawdziwy

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy EUROWAG W.A.G. payment solutions? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Pytanie
 Pytanie

Czy w EUROWAG W.A.G. payment solutions zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracownik
Pracownik

Super atmosfera, milutko

Mateo
Kandydat
 Pytanie

Widzę na pracuj aktualną ofertę pt Office Business Development Representative. Czym w praktyce charakteryzuje się to ciekawie brzmiące stanowisko? Jakie są realne zarobki tam? Będę mega zobowiązany za wszelkie informacje o pracy tam, jaki i samym procesie rekrutacji.

Artur
@Mateo

Ja też widziałem tą ofertę. Chcesz wysłać papiery? Ja też byłbym zainteresowany tylko niestety nie znam warunków, a tutaj trudno się coś konkretnego dowiedzieć. Jakbyś był na rekrutacji to napiszesz jak było?

Pracownik
Pracownik
@Artur

Stawki na OBDR zaczynają się od 5500 brutto podstawy na pozycji juniorskiej. Do tego dochodzi premia miesięczna w wysokości i premia kwartalna. Są rónież konkursy i mniejsze premie.

Aleksandra
@Pracownik

A co to za konkursy są ? :D i co można wygrać ?

Pracownik
Pracownik
@Aleksandra

Sprzedażowe. Wygrywa się pieniądze.

Iwona
@Pracownik

A można więcej szczegółów odnośnie nich?

anonim
Klient

ceny na slupie inne niz fv ! wyzsze duzo !

1
Tomek
Były pracownik
@anonim

Ta firma notorycznie (usunięte przez administratora) na cenach i odradzam prace w tej (usunięte przez administratora) organizacji przestępczej !!!! Z daleka ludzie od tego (usunięte przez administratora)

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@anonim

O co Ci chodzi z tymi cenami ???przecież firma MUSI zarabiać i trzeba klientom ceny podnosić za ich plecami ;);););)

ron
Były pracownik
 Pytanie

dziwna atmosfera panuje w tej firmie. czasem sie odnosi wrażenie ze tutaj nikt nad niczym nie panuje, duzo nie zrozumiałych decyzji. jest to firma która dba o pracownika? Nie powiedzial bym.

Aleksandra
@ron

Czemu tak uważasz że nie dba o pracownika? Nie ma integracji, szkoleń czy może Ci pensja nie odpowiada?

Beza
Były pracownik
@ron

Nie dba stwierdzam z przykrością. Przez to pozbawiła się wielu cennych pracowników. Nikt nie reaguje na pogarszającą się atmosferę, HRu nie ma.

były County manager
Były pracownik
 Pytanie
@Beza

A jak tam sytuacja kadrowa w oddziale polskim ? Byly ostatnio jakieś zwolnienia?

Artur
@Beza

Czyli ludzie odchodzą bo nie pasują im relacje w firmie? Chodzi o to co się dzieje miedzy pracownikami czy szefostwo jest trudne w dogadaniu się i goni do roboty?

Olo
Pracownik
 Pytanie
@Artur

Wiadomo że gonią do roboty jak wszędzie. Co w tym dziwnego?

Iwona
@Olo

Ano, ale gonienie wcale takie rygorystycznie chyba nie musi być? Nie ma możliwości, żeby wykorzystać jakieś metody motywacji?

Beza
Pracownik
@Artur

Gonienie do roboty to raczej normalne zjawisko. W tej organizacji nie szanuje się Pracownika. Nie szanuje. Kropka.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wsparcie w EUROWAG W.A.G. payment solutions mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w EUROWAG W.A.G. payment solutions?

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Ta firemka to jedna wielka zmiana. Każdy kto popracuje rok orientuje się ze wdepnął i zaczyna się rozglądać za nowa robota. Miała być stabilizacja na lata a tu nagle super szef sunny już nie pracuje ;););) nawet 2 lat nie wytrzymał w tym cyrku.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w EUROWAG W.A.G. payment solutions?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak, są. BYła intergacja w sierpniu, były ostatnio masaże i kawa od baristy. W grudniu planowane jest spotkanie z cateringiem.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w EUROWAG W.A.G. payment solutions dogadują się między sobą?

ron
Pracownik
@Pytanie

w wiekszosci tak, choc bywaja rozne „przypadki”…. jak to w pracy. ale jest ok i da sie dogadać:)

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie EUROWAG W.A.G. payment solutions? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jato
Pracownik
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego:) Skoro zostajesz dłużej to znaczy że źle gospodarujesz swoim czasem.

ron
Pracownik
@Jato

no ostatnio sporo osób się na nie decydowało i są dodatkowo płatne oczywiscie

Pracownik Eurowagu
Pracownik

Potwierdzam, że nadodziny były wypłacone. Jato, nie jesteś pracownikiem firmy. Jeśłi nagdodziny są uzasadnione porzebami biznesowy to są wypłacane.

Jato
Pracownik
@Pracownik Eurowagu

Potrzeby biznesowe są raz do roku:)

szczera opinia
Pracownik

plusy: -premie -nauka angielskiego, bony świąteczne, kafeteria -raczej nie ma problemu by przejsc na uop -naprawde w porzadku ludzie i atmosfera , z każdym mozna sie dogadać -home office minusy: -sporo systemów operacyjnych -szybkie tempo pracy, dużo zmian -brak wsparcia

Handlowiec
Były pracownik

Ogólnie polecam. Przemiła atmosfera, dobre wynagrodzenie, bardzo duży socjal. Zawsze ktoś się trafi komu coś będzie przeszkadzać, ale gdybym mógł 2 raz też bym aplikował do Eurowag.

Pracownik
Pracownik
@Handlowiec

Czyli około 20 osobom które się przewinęły przez tą firemke w ciagu ostanich 2 lat " coś przeszkadzało".. brak Ci wyobraźni człowieku. I powodzenia w realizacji 30% wzrostu w kolejnym roku ;)

Kargol
Pracownik

Ostatnimi czasy wszystko sypie się w tej firemce… poza zmianami personalnymi jeszcze etoll nad którym Eurowag nie zapanował. Odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmom czy to z pozycji klienta czy pracownika

Adam
Klient
 Pytanie

od 35 minut usiłuję się dodzwonić do eurowaga . Czy tam już nikt nie pracuje ??

Burak_Trans
Klient
 Pytanie

Czy EW planuje budowę nowej stacji automatycznej A4 Zgorzelec ? W obecnej sytuacji ogromnego zakorkowania węzła Krzywa A4 pozyskiwanie kolejnych klientów i utrzymanie obecnych będzie coraz trudniejsze. Alternatywnie mamy Citronex, ale kacapy rozdają wszystkim 22 grosze netto więc Zgorzelec wygląda już podobnie z oczekiwaniem.

Litwinski
Kandydat

Chyba wiele się dzieje obecnie w tej legendarnej firmie. Biorąc pod uwagę, że firma ma pokaźny kawał rynku i naprawdę dużych dobrze płacących klientów klientów trochę dziwi takie podejście do pracownika. Ktoś może coś więcej napisać, rynek huczy od plotek.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o EUROWAG W.A.G. payment solutions - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EUROWAG W.A.G. payment solutions?

    Zobacz opinie na temat firmy EUROWAG W.A.G. payment solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROWAG W.A.G. payment solutions?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EUROWAG W.A.G. payment solutions
Przejdź do nowych opinii