eurowag W.A.G payment solutions

eurowag W.A.G payment solutions
2 10

Opinie o eurowag W.A.G payment solutions

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta

@J., mógłbyś rozwinąć swoją opinie i napisać więcej szczegółów na temat zatrudnienia w firmie. Czy nadgodziny są płatne, a do wynagrodzenia przysługują bonusy takie jak premie lub pakiet socjalny? Jak wygląda atmosfera w pracy i relacje z przełożonym? Jesteś z nich zadowolony? Informacje te będą ważne dla osób, które interesują się firmą pod kątem zatrudnienia.

Anon

Jak wyglada kwestia zarobków? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na starcie?

Anon
@J. 20.06.2018 13:52

2,5k netto? Czy jeszcze mniej?

Marta

@W., bardzo nam zależy, by opinie były rzetelne i rozbudowane, tak, by poznać jak najwięcej faktów na temat konkretnego pracodawcy. Mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Dlaczego sądzisz, że jest do dobry pracodawca? Co podoba Ci się szczególnie?

W.

Krótko zwięźle i na temat: Bardzo Dobry Pracodawca.

Marta

@M, dziękujemy za wyczerpujący komentarz na temat pracy w Eurowag. Rozumiem, że mimo zakończenia pracy w tej firmie, nadal polecasz ją innym i jesteś zadowolony? Jaka jest według Ciebie największa korzyść z pracy dla tego pracodawcy? Wiadomo, że wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników, ale czy możesz powiedzieć, czy byłeś zadowolony z poziomu zarobków?

M.

Ponieważ minęło już trochę czasu od kiedy zakończyłem pracę w firmie W.A.G. Payment Solutions, bardzo chętnie wypowiem się na temat firmy. Myślę, że znajdujące się poniżej wypociny mogą zainteresować potencjalnych kandydatów lub ich zniechęcić (niepotrzebne skreślić). Ale najpierw tytułem wstępu -> firma z siedzibą główną w Czechach. To bardzo ważne, ale odniosę się do tego ciut później. Ma swoje oddziały w kilku (nastu?) krajach w Europie i Turcji (to też ważne ????) Siedziba polskiego biura znajduje się przy ul. Prostej (po skosie od Łorsoł Spajera) także lokalizacja to niezła bajera. Ale tak serio, to spokojnie można dojechać ZTM. Przy okazji – o parkingu zapomnijcie. No chyba, że jesteście fanami mocnych wrażeń na parkingu, a przy okazji lubicie jak się z Was ciśnie bekę, bo nie umiecie zaparkować „na żyletki” (Pozdrowienia dla „firmowego monitoringu okiennego”????). Wchodzicie do budynku z (usunięte przez administratora) strony, wita Was miły ochroniarz i wbijacie na pierwsze piętro. Tam wchodzicie do biura firmy i co rzuca się w oczy? Dość „nowoczesny” styl biura – podobno włoski :D. Ale to też nie ważne. Najważniejsze, że jest dość czysto i schludnie. Firma jest czeska. Także dobrze jest, jeśli znasz język angielski (lub czeski). Ale na litość boską nie pisz w CV, że znasz angielski (usunięte przez administratora) a na interwju masz scenkę rodem z „Dnia Świra”. Firma po jakimś czasie wyśle Cię na kurs angielskiego, więc będziesz mógł sobie go doszlifować – o tym też później. Na rozmowie o pracę zachowuj się normalnie, a nie jak nadęty typ. Na pewno wtedy mocno zapunktujesz. Aaa, znacie na pewno takie stwierdzenie „czeski błąd”. Naród czeski nie zna takowego, a to dziwne, ponieważ takowe zdarzają się tu czasem. Wybacz, często ???? I bynajmniej nie wynikają one tylko z barier językowych, co na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Ludzie w firmie są świetni (ale nie wszyscy oczywiście - nobody is perfect). Naprawdę idzie z każdym znaleźć wspólny język, dogadać się, mimo że zdarzają się - jak w typowej korpo – fakapy. W tym miejscu chciałem bardzo serdecznie wszystkich pozdrowić - zwłaszcza dziewczyny z CC, dział co jest always in action, waciaki, telesele, ASMy, no i super bossa - Radka! Przechodząc do konkretów. Zasada jest prosta. Pracujesz, robisz swoje, nie obijasz się, to praca dla Ciebie. Przy okazji będąc miłym, wyrozumiałym jesteś w stanie dogadać się naprawdę z każdym. Przeciwnie lubisz się spóźniać, przeglądać fejsa zamiast pracować, to nie będzie odpowiednia praca dla Ciebie. Co nie znaczy, że kierownik stoi nad Tobą z biczem i sprawdza czy czasem w tym momencie nie piszesz smsa… Bez przesady ???? Jest normalnie. Ale chyba nikt nie lubi ludzi nie wywiązujących się ze swoich obowiązków sumiennie. Firma dale Ci możliwość rozwoju języka obcego, szkoleń związanych z wykonywaną pracą, a nawet studia podyplomowe. Wysyła nowozatrudnionego pracownika na szkolenie do Centrali w Pradze. Jest typowo korpozaopatrzenie jak ekspres do kawy, herbaty, owoce, ciastka (jeśli ktoś nie wpieprzy zawczasu całości). Multisporty, ubezpieczenie też. Szeroko pojmowany social jest tu na wysokim poziomie. Jest sporo rzeczy, o których można napisać. Ale w sumie i tak już dużo czasu na to poświęciłem. Tytułem podsumowania: Plusy: znajdź wyżej. Minusy: znajdź wyżej lub jak będziesz już tam pracował, co Ci będę więcej mówił ????. Pracownicy Erłowaga – proszę ewentualnie o jakiś update ???? Pozdrawiam, M.

Czy ktoś z Was dysponuje newsami o eurowag W.A.G payment solutions? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Kandydat

Bardzo mała aktywność na forum jest związana z bardzo dobra pracą. Czy firma potrzebuje fachowców?

Marta

@J. - mógłbyś podać więcej konkretnych informacji odnośnie pracy w firmie eurowag? Dla osób zainteresowanych ofertami pracy w Warszawie będą to cenne wskazówki. Warto podzielić się swoim doświadczeniem, opisać co dokładnie sprawia, że polecasz pracę tego pracodawcę innym osobom.

J.
@Marta 09.08.2017 19:10

A co chcesz konkretnego wiedzieć? Bo pisać to można wiele, ale co Ciebie najbardziej interesuje???

J.

Rotacji brak. Płaca ok. Atmosfera bardzo w porządku. Polecam

An

Umowa o prace od razu to naprawdę fantastyczna wiadomość

rere

umowa o pracę jest od razu.

i

harry, trochę bredzisz, albo pracownica wprowadziła cię w błąd. Jest nas 5 osób, z czego 3 pracują od ponad roku, jedna prawie pół roku i ostatnia osoba przyszła 2 miesiące temu. Szukamy jeszcze dwóch osób. Odkąd ja tutaj pracuje (czyli ponad rok) 2 osoby odeszły. Rzeczywiście, rotacja call center.. wiec przestan pier***ić głupoty.

harry

rotacja typowa dla call center,stale ogloszenia jedni odchodza nowi przychodza ---- tak powiedziala mi jedna z pracowniczek z ktora mialem okazje chwile porozmawiac po rozmowie kwalifikacyjnej. podobno na stanowisko sprzedawcy przedemna przewinela sie juz 4 osoby zatem pomimo fajnego wystroju firmy i nowoczesnego designu ja PODZIEKOWALEM

termosik z kawą

hehe, pan radek juz sie wbil w fotel kolegi sławka i działa jak to nba czy tam mba ch.. go wie :) jest jakas róznica? ;)

były

Stonka, po pierwsze. Jeżeli inni pracodawcy się kontaktują, to i ludzie z Eurowag mają taką możliwość. Trzeba tylko chcieć, wystarczy wysłać zbiorczego maila. Po drugie, dzisiaj co drugi pracodawca przedstawia się jako lider, a tak naprawdę są to "pożal się boże" pracodawcy, którzy z trudem zarabiają na swoje własne utrzymanie. Podsumowując, w kontakcie z potencjalnym pracownikiem nie ma niczego świetnego, ani wyjątkowego. To jest standard w krajach cywilizowanych.

hab

Dokładnie....To samo i mi powiedziano. Firma nie poważna, kierownik mówi ,że szukają jednej osoby i ogłoszenie wisi na pracuj.pl i na olx oraz gumtree od 4 miesięcy....podejrzana sprawa....

były

W ostatnim czasie brałem udział w jednej z rekrutacji. Człowiek z którym rozmawiałem, kierownik/koordynator sprzedaży i obsługi klienta, obiecywał i podkreślał, że będą się kontaktować ze wszystkimi kandydatami, niezależnie od wyniku rekrutacji, po czym ani widu ani słychu. Człowiek niesłowny i niepoważny. Być może to u nich standard.

P

Zgadzam się z przedmówcą. Teraz jest świetnie, praca i atmosfera jak najbardziej 5/5 ... za czasów Majoneza było tragicznie jak za komuny...

Norbert

Miałem tą wątpliwą przyjemność uczestniczyć w rekrutacji do tejże firmy. Postaram się być bardzo obiektywny w mojej ocenie i przedstawić wszystko tak jak rzeczywiście to wyglądało. -rekrutacja jest grupowa - tzn , dzwoni do Was pracownik tej firmy, zaprasza 10-12 osób, które kandydują ze sobą nawzajem. Tutaj przedstawiana jest wizja stanowiska wg. pracodawcy. Ludzie który chcą wziąć w rekrutacji udział , zapraszani są na masowe szkolenie gdzie przez cały dzień za darmo się siedzi i słucha wymądrzeń sprzedażowych Team Leadera. Następnie odgrywane są scenki sprzedażowe-zbijanie obiekcji itd. Kto najlepiej wypadnie - dostaje propozycje współpracy. I teraz tak. Pierw mowa była o kwocie 3 tys.zł brutto podstawy, po kilku tygodniach stawka spadła juz do 2 tysięcy brutto. Cały czas obiecywano mi to stanowisko, mowiac ze byłem najlepszy. Kiedy zaczynałem wydzwaniać ,aby dowiedzieć się co z tą pracą, Pan Team Leader nie odbiera telefonu. I tak od kilku tygodni. Niestety dałem sobie spokój, ponieważ na każdym kroku widać brak profesjonalizmu- chociaż pierwsze wrażenie firma robi jak najbardziej pozytywne. Radze być ostrożnym, bo ogłoszenia do tej firmy pojawiają się na roznych portalach co chwilę.

F
@Norbert 02.10.2015 16:32

Na całe szczęście starego Team Leadera Majoneza już nie ma. Rzeczywiście jego metody rekrutacyjne były przedziwne ale chyba winikały z tego że uważał się on za najmądrzejszą osobę pod słońcem i pałał się uczuciem władzy. Ja pracuję tu już ponad dwa lata i mimo wszystko polecam pracę w tej firmie. Jedynie kilka miesięcy podczas których pracował Majonez było nie do zniesienia ale od maja jest spowrotem w porządku.

s

atmosfera się poprawiła, jak wyrzuciliśmy zepsuty majonez.

m

atmosfera taka, że ręce opadają - krótko i na temat :/

F
@m 26.03.2015 15:25

Od kiedy nie ma team leadera z telesales atmosfera jest o niebo lepsze. Ogólnie pracuje się teraz bardzo dobrze w tej firmie, tylko za czasów wyżej wspomnianego było kiepsko.

Zostaw opinię o eurowag W.A.G payment solutions - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eurowag W.A.G payment solutions